Anmälda till Stockholm Triathlon 2019 Avancerad sök

Olympisk MOTION

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Niklas von Heidenstam Herrar Man Djursholm 1974
Mattias Åberg Herrar Man Stockholm 1990
Oskar Elliot Herrar Man Åre 1980
Maina Green Asker Triatlon Damer Kvinna Båtstø 1976
Lars Hammarström Sollentuna Herrar Man Sollentuna 1973
Kristina Mackintosh Damer Kvinna Nacka 1964
William Mackintosh Surewood Industries AB Herrar Man Nacka 1964
Henrik Grankvist Väsby SS Triathlon Herrar Man Upplands Väsby 1990
Oscar Strömberg AXA SC Herrar Man Stockholm 1988
Joakim Kugelberg Herrar Man Stockholm 1963
Nikolas Garcia Herrar Man Stockholm 1980
Wictor Bernhager Herrar Man Lidingö 1989
Rikard Pettersson Herrar Man Solna 1989
Carl-Johan Nilsson Herrar Man SALTSJÖ-BOO 1977
Cynthia Kjerr Triathlonväst Damer Kvinna Göteborg 1981
Kurt Lazzarini Schweiz Herrar Man Samedan 1965
Joakim Südow Herrar Man Nacka 1964
Nathaniel Hidalgo Herrar Man Årsta 1976
Matt Gilchrist Herrar Man Rönninge 1980
Zachary Knutson Herrar Man Södertälje 1986
Hans Larsson Herrar Man Järvsö 1974
Emilio Dahraoui BK fläskångest Herrar Man stockholm 1972
Emmanuel Dunat Herrar Man STOCKHOLM 1979
Geoffroy Desportes Herrar Man Stockholm 1980
Jacob Martinsson Herrar Man Stockholm 1989
Nicklas Irstam Herrar Man Stockholm 1988
Emmy Jallow Damer Kvinna Hägersten 1991
Mikael Hedlund Herrar Man Haninge 1992
David Gustafsson Föreningen Engelbrektsloppet Herrar Man Stockholm 1982
Martinsson Ola Herrar Man Bromma 1972
Gonzalo Mamani Triathlon Väst Herrar Man Västra Frölunda 1971
Rebecka Lindström Mamani Triathlon Väst Damer Kvinna Västra Frölunda 1972
Rhona Cox Triathlon Väst Damer Kvinna Kullavik, Sweden 1975
Anders Wingqvist Barkarby Herrar Man Järfälla 1966
Erik Tischler Herrar Man Stockholm 1992
Joel Frisk Herrar Man Jönköping 1993
Fredric Nilsson Herrar Man London 1986
Pierre Nicolleau Herrar Man Stockholm 1985
Maria Wallander Halén Damer Kvinna Vaxholm 1977
Thomas Bengtsson Buijs Järna sk Herrar Man Gnesta 1992
Christoffer Adrian Herrar Man Bromma 1986
Joakim Eriksson Julita GoIF Triathlon Herrar Man Skärholmen 1977
Tobias Rosman Herrar Man Stockholm 1988
Pietro Andreoni Herrar Man Göteborg 1985
Laurent Courty Herrar Man Bromma 1987
Niklas Karlsson Harlinge Riders Herrar Man Stockholm 1981
Juan Carlos Tormo Alloza Herrar Man Karlskoga 1971
Alex Martin Marimon Herrar Man Barcelona 1990
Sophia Ahldén Damer Kvinna Älta 1983
Björn Karlsson SEB IF Herrar Man SUNDBYBERG 1963
Oscar Könberg Herrar Man Stockholm 1996
Anton Lindqvist Herrar Man Nacka 1995
Jenny Tärndal Damer Kvinna Älta 1977
Per Carnbrand Halmstad triathleterna Herrar Man halmstad 1965
Mats Olsson For a Bajen Herrar Man Sthlm 1976
Henrik Gustafsson Lidingö Herrar Man Stockholm 1976
Daniel Barr Herrar Man Spånga 1962
Erik Lorinder Roslagens Jiujitsuklubb Herrar Man Österskär 1973
Errol Johnson Eton Triathlon Club Herrar Man Stockholm 1967
Charlotte Kläppe Damer Kvinna Spånga 1984
Babak Tighnavard Herrar Man Stockholm 1983
Oda Nyhus Damer Kvinna Stockholm 1990
Anders Unosson Herrar Man STOCKHOLM 1965
Jonas Andén Herrar Man Älvsjö 1977
David de Meijere Herrar Man Stockholm 1987
Emil Bergström Herrar Man Sundbyberg 1990
Hampus Engzell Herrar Man Bromma 1987
Olle Åström Herrar Man Hägersten 1988
Marie Åberg Petersson Axa sportsclub Damer Kvinna Kalmar 1968
Mia Dahlälv Damer Kvinna Söderby 1976
Peder Janson Janson arkitekt & bygg AB Herrar Man Lund 1964
Anders Stendebakken Herrar Man Singapore 1972
Elsa Stendebakken - Damer Kvinna Singapore 1973
Mats Nyman TbOk Herrar Man Vagnhärad 1963
Carlo Negri Herrar Man Stockholm 1973
Hanna Nauckhoff Damer Kvinna Stockholm 1981
Jenny Linné Damer Kvinna Stockholm 1988
Vilhelm Ohlin Herrar Man Stockholm 1990
Elona Vermelin Damer Kvinna Lidingö 1988
Anders Gunnarsson Herrar Man Lidingö 1982
Tristan DELATTRE Herrar Man JACOU 1993
Sebastien Delattre Herrar Man Stockholm 1987
Petri Mattola Herrar Man Mölnbo 1976
Hampus Brodén Herrar Man Lidingö 1975
Mimmi Nilsson Damer Kvinna Stockholm 1995
Linda Malmqvist Stoclholm City Triathlon Damer Kvinna Stockholm 1980
Ryan Moradi Herrar Man Upplands Väsby 1993
Thom Van Grimbergen Herrar Man Brussel 1989
Robert Svebeck Herrar Man JOHANNESHOV 1972
Melina Galeadi Damer Kvinna Stockholm 1976
Patrick Sheehy Herrar Man Stockholm 1967
Erik Jonsson Herrar Man Bromma 1980
Stine Johansen Damer Kvinna Frederiksberg 1974
Lars Sjöberg Oyama Karate Kai Herrar Man Hässelby 1970
Norman Fromy Plantvision Herrar Man Järfälla 1970
Kristian Kurki Blåbär IK Herrar Man Holmsund 1981
Emelie Wall Polisen if Damer Kvinna Värmdö 1995
Martin Bergström Stockholm multisport Herrar Man Stockholm 1963
Isak Thaning IK Fyris Triathlon Herrar Man Uppsala 1982
Anssi Tikka Herrar Man Tampere 1979
Mattias Sjöberg IK Fyris Triathlon Herrar Man Uppsala 1982
Clara Wahl Damer Kvinna Sollentuna 1986
Cecilia Haij Damer Kvinna Stockholm 1976
Per Hagegård Herrar Man Linköping 1969
Fredrik Björk Herrar Man Linköping 1965
Anna Priedite Damer Kvinna Jakobsberg 1986
Daniel-Patrick Heatley Herrar Man Solna 1985
Simon Schütte Segelsällskap Roxen Herrar Man Vikingstad 1973
Claes Frisk Vaggeryds SOK Herrar Man Vaggeryd 1966
Indra-Jeet Mistry Stockholm Herrar Man Stockholm 1976
Viktor Broberg Herrar Man Sundbyberg 1990
Elin Broberg Damer Kvinna Sundbyberg 1990
Joakim Nilsson Herrar Man STENHAMRA 1969
Peter Aspling Herrar Man Hässelby 1971
Vardan Saakian Herrar Man Vaxholm 1986
Jesper Johansson Herrar Man Kalmar 1990
David Wallén - Herrar Man Täby 1992
Alejandro Garcia Herrar Man Stockholm 1987
Sergio López Ramos LK Roslagen Herrar Man Stockholm 1981
Carlos Riano Herrar Man Vallentuna 1984
Oliver Hedborg SportsWorld A/C Herrar Man Dublin 1993
Mattias Tegefjord Memento Somnium Herrar Man Stockholm 1974
Anton Terziev Herrar Man Uppsala 1992
Rikard Hilding Athletic Club Salt Lake Herrar Man Saltsjö-Boo 1976
Susanne Sandström Axa sportclubb Damer Kvinna Åkersberga 1960
Annika Håkansson Damer Kvinna Täby 1979
Sveinn Kristjánsson Herrar Man Stockholm 1989
Kristoffer Nilsson Team Asker Herrar Man Stockholm 1989
Caj Nilsson Herrar Man Stockholm 1954
Niku Shams Zanjani Damer Kvinna Stockholm 1983
Catrin Eberius Damer Kvinna Åskloster 1992
Maximilian Haffen Lamm Herrar Man Värmdö 1994
Magnus Lundgren Oyama Karate Kai Herrar Man Spånga 1974
Jacob Lundberg Herrar Man Stockholm 1968
Matilda Kristell Damer Kvinna Stockholm 1992
Lisa Munkhammar Damer Kvinna Stockholm 1988
Hans Kronborg Herrar Man Täby 1958
Jonas Allander Ericsson Stockholm Idrottsklubb Herrar Man Bromma 1963
Linda Persson Ericsson Damer Kvinna Stockholm 1973
Anders Holmring Ericsson IF Herrar Man Stockholm 1961
Tomas Jonson Herrar Man Täby 1977
Daniel Högström Herrar Man Johanneshov 1993
Robert Högström Herrar Man Johanneshov 1988
Joakim Hällgren Herrar Man Kåge 1984
Karin Ebert Damer Kvinna Tyresö 1976
Evelina Lundevall Damer Kvinna Solna 1987
Erik Tideholm Herrar Man Stockholm 1987
Karin Fristedt Damer Kvinna Spånga 1979
Anders Östberg Herrar Man Vendelsö 1967
Sam Hooke Herrar Man Stockholm 1988
Jakob Winblad Bränna Dragons Herrar Man TYRESÖ 1991
Silje Vilval Damer Kvinna Sundbyberg 1982
Tobias Norrby Herrar Man Stockholm 1970
Linnea Östedt Damer Kvinna Sundbyberg 1994
Anna Winblad Damer Kvinna Årsta 1994
Agneta Wahlström Vattenfall IF Damer Kvinna Solna 1979
August von Sydow MCEC Herrar Man Stockholm 1984
Anders Ahlgren BK Fläskångest Herrar Man HÄGERSTEN 1967
Valentina Hoyos Stockholm Triathlon Club Damer Kvinna Hagersten 1989
Simon Murray Sweco Herrar Man Skarpnäck 1988
Johan Axelsson Herrar Man Stockholm 1964
Sofie Persson Älta IF Damer Kvinna Älta 1976
Helene Bäckman Damer Kvinna Nälden 1984
Karl-Henrik Hagdahl Torslanda Triathlon Herrar Man Torslanda 1974
Daniel Axelsson Herrar Man Hägersten 1991
Carl Bernström Herrar Man Stockholm 1976
Sebastian Kruth Herrar Man Stockholm 1991
Sofia Söderquist Kruth Damer Kvinna Stockholm 1993
Mårten Huzell Herrar Man Solna 1974
Fredrik Gustafsson Herrar Man EKERÖ 1971
Fredrik Henriksson Herrar Man Nacka 1979
Lena Krog-Jensen Damer Kvinna Stockholm 1972
Fredrik Ahlgren Gagnefs IF Herrar Man Gagnef 1964
Åsa Ahlgren Peters Gagnefs IF Damer Kvinna Gagnef 1962
Hilke Sohr Damer Kvinna Berlin 1966
Johan Henriksson Dojjan Tri Herrar Man Österskär 1962
Annika Wallbom Tynningö IF Damer Kvinna Täby 1968
Julia Jüllig Damer Kvinna Stockholm 1992
Monica Manske TSM Running Damer Kvinna Solna 1968
Lars-Eric Andersson Herrar Man Kista 1966
Sofia Bodin - Damer Kvinna Tungelsta 1976
Matthias Friman Sportson Herrar Man SKÖVDE 1973
Hilmar Ólafsson Herrar Man Stockholm 1989
Fredrik Kornebäck Herrar Man Norrköping 1977
Martin Larsen Herrar Man UPPLANDS VÄSBY 1975
Fredric Hedlund Mörkarna Herrar Man Norrköping 1973
Leif Gabrielsson Herrar Man Järfälla 1956
Fernando Freitas Järfälla Herrar Man Järfälla 1978
Patrik Sandevik TeamBAUHAUS Herrar Man Vällingby 1983
Roger Toftling Örebro AIK Herrar Man Örebro 1970
Madelen Casta UT Kolmården Damer Kvinna Stavsjö 1988
Jonas Söderberg Västerås SS Herrar Man Västerås 1976
Mikael Brunbäck Team TopGun Herrar Man Uppsala 1988
Jacob Eriksson Team TopGun Herrar Man Stockholm 1989
Jonathan Knorn Team Top Gun Herrar Man Stockholm 1988
Agnes Karlsson Damer Kvinna Sollentuna 1995
Peter Lindahl 338 Småland Herrar Man Alvesta 1954
Cecilia Björk Stockholm City Triathlon Damer Kvinna Tullinge 1965
Martin Källqvist Ängby Runners Herrar Man Bromma 1964
Lena Skjerdahl Damer Kvinna Segeltorp 1972
Anna Persson Nygårdh Team Powerwoman Athletic Club Damer Kvinna SOLNA 1990
Per-Åke Knutsson Ulricehamns triathleter Herrar Man Ulricehamn 1957
Fanny Åhlund Damer Kvinna Hägersten 1989
Hanna Törnqvist Åkersberga Triathlon Damer Kvinna GÖTEBORG 1980
Pär Sandin Herrar Man Köping 1980
Peder Nordgren Herrar Man Stockholm 1980
Ann-Christin Lindberg Damer Kvinna Täby 1960
Per Syrjämäki SEB IF Herrar Man Hägersten 1977
Sebastian Tschuschke Herrar Man Solna 1980
Anna Skaring AEC Damer Kvinna Täby 1966
Jens Skaring AEC Herrar Man Täby 1967
Martin Sjunnestrand Herrar Man Solna 1983
Gabrielle Wreile Ingen Damer Kvinna Bromma 1991
Sebastian Svaneborn Ingen Herrar Man Bromma 1989
Ulf Bjälkareed Sportson Herrar Man Skövde 1966
Mats Lindblom Kalmar RC Triathlon Herrar Man Läckeby 1970
Malin Kjellén Damer Kvinna Sölvesborg 1967
Ros Hill / Damer Kvinna Hoveringham Notts 1958
Emelie Ingmarsson Damer Kvinna Stockholm 1985
Bodil Carleskär Ryssbergets IK Damer Kvinna Kristianstad 1959
Per Karlberg Friskis o Svettis Lidingö Herrar Man Lidingö 1961
David Simonsson 3City triathlon Herrar Man Uddevalla 1985
Jesper Martell Comintelli Herrar Man Täby 1968
Petet Skoog AXA Sports Club Herrar Man Mariefref 1960
Martin Skoog AXA Sportsclub Herrar Man Nykvarn 1992
Mattis Oppermann London Herrar Man London 1989
Jesper Ellesson Herrar Man London 1987
Lukas Håstlund Herrar Man Tyresö 1997
Peter Håstlund Herrar Man Tyresö 1970
Olof Strömkvist (Ej klubbansluten) Herrar Man Linköping 1966
Sara Woldegiorgis Damer Kvinna Stockholm 1974
Matts Stoor Falu ss Herrar Man Borlänge 1964
Leif Köldal Herrar Man Bandhagen 1968
Fredrik Löfvendahl Team Lewa Sport / Relacom AB Herrar Man Motala 1972
Petra Sintorn Damer Kvinna Stockholm 1978
Joel Sixtensson Herrar Man Göteborg 1993
Francisco Mieres Solna Herrar Man Solna 1982
Daniel Pogosjan Herrar Man Lidingö 1986
Olivia Downey Damer Kvinna Stockholm 1987
Roger Eriksson Vattenfall IF Herrar Man Stockholm 1971
Cecilia Björklund Vattenfall IF Damer Kvinna Saltsjö-Boo 1969
Ulrika Nordahl Damer Kvinna Bromma 1968
Veronica Larsson Gällivare Endurance Damer Kvinna Gällivare 1974
Kenneth Fagerlönn Gällivare Endurance Herrar Man Gällivare 1970
Jenny Johansson Damer Kvinna Årsta 1979
Clas Larsson Atlas Copco IF Herrar Man Bagarmossen 1976
Tarik Derrough Herrar Man Stockholm 1974
Johan Olsson Älvsjö Herrar Man Älvsjö 1977
David Aguilar Pollito Klubben Herrar Man Hässelby 1975
Miguel Aguilar Pollito Klubben Herrar Man Hässelby 1973
Patrick Pirko Herrar Man Sollentuna 1988
Tony Brejke Team Surf n Turf Herrar Man Täby 1973
Tea Dahlgren Damer Kvinna Kungsängen 1990
Björn Ekwing-Dahlgren Herrar Man Kungsängen 1969
Robert Lindberg Team Surf n Turf Herrar Man Täby 1978
Dan Stjärnborg KIR3 Herrar Man Norrköping 1983
Frej Stjärnborg KIR3 Herrar Man Göteborg 1994
Emil Stjärnborg KIR3 Herrar Man Linköping 1985
Jonathan Helm Herrar Man Stockholm 1989
Michael Petterson Ingen Herrar Man Strängnäs 1961
Toni Nordlund Herrar Man Södertälje 1988
Marcus Andersson Herrar Man Nykvarn 1988
Björn Brodin Herrar Man Sollentuna 1963
Patrik Brodin Herrar Man Solna 1988
Nicklas Rangne Runacademy IF Herrar Man Stockholm 1972
Anders Gummesson Herrar Man Bromma 1969
Göran Tersmeden Herrar Man Täby 1971
Ninian Tersmeden Herrar Man Täby 1999
Joakim Lövgren Herrar Man Upplands Väsby 1987
Per Rydberg Herrar Man Enebyberg 1966
Imran Rahman Herrar Man Farsta 1983
Per Ekman Kalmar RC Herrar Man Kalmar 1970
Christophe Poncin Herrar Man Huddinge 1968
Roger Lundblad Sumo CC Herrar Man Huddinge 1973
Agneta Lundblad Damer Kvinna Huddinge 1976
Daniel Hegner Herrar Man Huddinge 1973
Håkan Axelsson Herrar Man Järfälla 1964
Ylva Ekmark Damer Kvinna Nacka 1971
Andreas Danneborn Örebro Herrar Man Örebro 1973
Jens Andersson AS ROMA Herrar Man Stockholm 1970
Malin Jakobsson Spånga Damer Kvinna Spånga 1970
Isabell Berglund Spånga Damer Kvinna Spånga 1974
Mirko Baggio Peschiera Triathlon Herrar Man Stockholm 1978
Eva-Lena Karlsson Kalmar Simsällskap Damer Kvinna Kalmar 1967
Jörgen Karlsson Kalmar Simsällskap Herrar Man Kalmar 1966
Matea Tunjic Damer Kvinna Stockholm 1990
Michael Tjelder BK Fläskångest Herrar Man SIMRISHAMN 1968
Andreas Holmes Berge Herrar Man Nacka 1984
Jennifer Brown Damer Kvinna Västerås 1995
Staffan Palm Skinnarvikens sk Herrar Man Stockholm 1964
Eric Anderson Örebro AIK Herrar Man Örebro 1970
Felicia Minorsson Ingen klubb Damer Kvinna Älvsjö 1991
Mika Nilsson Damer Kvinna SOLNA 1990
Matias Godin NCC IF Stockholm Herrar Man Sköndal 1973
Michael Södermalm Triathlon Väst Herrar Man Göteborg 1961
Johanna Södermalm Damer Kvinna Göteborg 1989
Daniel Heuman Bromma Herrar Man Bromma 1973
Sebastian Braun Herrar Man Stockholm 1976
Hans Jönsson Boden Herrar Man Boden 1964
Hans Sommerville Herrar Man Tyresö 1966
Johan Wahlgren BK Fläskångest Herrar Man SKÄRHOLMEN 1968
Johan Alsén Enebyberg Herrar Man Enebyberg 1973
Emelie Sydmark Damer Kvinna LINKÖPING 1995
Jon Shubeli Stockholm Herrar Man Stockholm 1976
Per Westergren Enebyberg IF Herrar Man Enenbyberg 1974
Charlotte Shubeli Stockholm Damer Kvinna Stockholm 1986
Leon Poot Team Machine Herrar Man Linköping 1990
Philip Ekströmer Team Machine Herrar Man LINKÖPING 1991
Kristian Lindqvist SUNDBYBERG Herrar Man Sundbyberg 1973
Anki Rösiö B3C Damer Kvinna Tranås 1975
Johan Gustafson Fredrikshof Herrar Man Bromma 1968
Carl Johan Rösiö B3C Herrar Man Tranås 1974
michael manolescu RRT Herrar Man Älvsjö 1974
Henrik Lokander SST Herrar Man Stockholm 1985
Svante Ramsthaler Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Man Nyköping 1983
Peter Drysén BK Fläskångest Herrar Man Hässelby 1968
Elisabeth Svensson Damer Kvinna Ramdala 1963
Magnus Wernersson Bromma Herrar Man Bromma 1970
Martin Johnsson Oasen Herrar Man NAcka 1973
Martin Kardell Uppsala Titans Herrar Man Storvreta 1982
Maria Karlsson Damer Kvinna Skärblacka 1976
Anna Klöfver Damer Kvinna Stocksund 1986
Karl-Johan Bogefors Djurgårdens Triathlon Herrar Man Stockholm 1973
Daniel Jäger YO Running Club Herrar Man Stockholm 1975
Anna Almén Damer Kvinna Täby 1973
Johan Almén Herrar Man Täby 1971
Markus Lindström Herrar Man Skarpnäck 1968
Helen Elemida Stuga 77 Damer Kvinna Hägersten 1987
Conny Andersson ESIK Herrar Man Stockholm 1966
Jan Ekroth Herrar Man Stockholm 1968
Hans-Edward Gennow Stockholm Herrar Man Stockholm 1989
martin jansson Sågvreten löparklubb Herrar Man Valbo 1974
Paul Causey Herrar Man Stockholm 1974
Claes Nilsson Sågvretens löparklubb Herrar Man Valbo 1974
Chu Zhu This is Deploy Herrar Man Stockholm 1985
Petra Larsson Damer Kvinna Vällingby 1975
Carl Telander AXA Sports Club Herrar Man Djursholm 1973
Martin Göransson Norle'n Bingsta byförening Herrar Man Svenstavik 1969
Marcus Trybom Herrar Man Stockholm 1986
Andrea Glaser Damer Kvinna Årsta 1973
Hannes Hegmar Herrar Man Solna 1990
Yuliya Maslyn Damer Kvinna Järfälla 1978
Måns Kämpe Herrar Man Järfälla 1966
Cecilia Mårtensson Umara Sports Club Damer Kvinna Stockholm 1976
Martin Kulla Herrar Man München 1983
Björn Hyllengren Herrar Man Älvsjö 1975
Peter Ingal Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm 1978
Jamie Stasch Norra Stockholm Endurance Herrar Man akersberga 1980
Lars Östman Race and Shine Herrar Man Sollentuna 1978
Chanyanut Nisaret Damer Kvinna Upplands Väsby 1980
David Morén Herrar Man Sundbyberg 1988
Peter Wejstål Herrar Man Mölnlycke 1986
Patricio Caro Örebro Herrar Man Örebro 1980
Kenneth Schoultz Nordea Herrar Man Gustavsberg 1965
Philip Björklund - Herrar Man Stockholm 1992
Viktor Granqvist Herrar Man Stockholm 1981
Lisa Gop Damer Kvinna Leksand 1988
Elin Gerdin Damer Kvinna Göteborg 1995
Alexander Malmberg Herrar Man Göteborg 1993
Ensar Kevric AIK Örebro Herrar Man Örebro 1981
Trond Hammer Norge Herrar Man Stockholm 1966
August Rosén Kalmar RC Herrar Man Saltsjö-Duvnäs 1993
Simon Sjörén Stockholm City Triathlon Herrar Man Gnesta 1989
Philip Österbo Stockholm City Triathlon Herrar Man Hässelby 1992
Inger Åberg Damer Kvinna Sundbyberg 1970
Gabriella Westberg Damer Kvinna Sollentuna 1971
Anna Lindskog Damer Kvinna Sollentuna 1973
Olle Björkvall Guldfiskarna Herrar Man Skärholmen 1988
Johan Andersson Ice climbers Herrar Man SÖDERTÄLJE 1988
Jenny Eliasson Damer Kvinna Helsingborg 1991
Lena Carlberg Johansson TOT Triathlon Club Damer Kvinna Stockholm 1964
Ulf Johansson TOT Triathlon Club Herrar Man Stockholm 1961
Oscar Johansson Herrar Man Stockholm 1994
Stefan Söderquist Herrar Man Östersund 1967
Jonathan Blom Nacka Herrar Man Nacka 1990
Andrea Weber TG Hanau Triathlon Damer Kvinna Hanau 1971
Hugo Petit ETC support Herrar Man Salem 1970
Boris Steeger Herrar Man Alzenau 1968
Filip Vikström Herrar Man Knivsta 1988
Carl Falkkloo Herrar Man Johanneshov 1984
Joakim Högberg Herrar Man Göteborg 1986
Joachim Karlsson Sportson Herrar Man SKÖVDE 1966
Marko Sinadinovic M&M Herrar Man Stockholm 1978
Stefan Brand Herrar Man Strängnäs 1966
Susan Nilsson Norrköpings Triathlon Klubb Damer Kvinna Kimstad 1963
Magnus Bengtsson BonnierNews Herrar Man Solna 1970
Dmitri Alexandrov Sub 3 ore Herrar Man Vällingby 1967
Zlatko Urumovic Sarajevo Herrar Man Saltsjöbaden 1961
George Linton Electrolux Herrar Man Stockholm 1972
Mika Torikka AXA Sports Club Herrar Man Hölö 1970
Jonas Andersson Umara Sports Club Herrar Man Hölö 1986
Magnus Gustafsson Danderyd Herrar Man Danderyd 1962
Per-Ragnar Hedman Herrar Man Huddinge 1980
Mikael Persson Sportson Herrar Man Skövde 1969
Peter Frey Frey Herrar Man Älta 1973
Eduardo Castaneda Herrar Man Solna 1988
Sean McGee Brozeit Herrar Man Stockholm 1988
Simon Post Bromma Herrar Man Bromma 1982
Moses Reed Team Reed Herrar Man Göteborg 1988
Linda Andersson Stockholm Damer Kvinna Timmernabben 1991
Daniel Andersson Stockholm Herrar Man Timmernabben 1989
Marcus Andersson Stockholm Herrar Man Timmernabben 1987
Lars Andersson Karlmar RC Triathlon Herrar Man Timmernabben 1959
Jonas Grahm Nordea Herrar Man Bromma 1968
Johanna Tydén AXA Sports Club Damer Kvinna Linköping 1994
Lars Tydén LSK Herrar Man Linköping 1967
Ludvig Kron Tesla Sport Klubb Herrar Man Märsta 1994
Per Filip Kron Skywest Airlines Sport Club Herrar Man Märsta 1992
Andreas Ericsson Herrar Man Johanneshov 1993
Kasper Skarrie Mossens BK Herrar Man Mölndal 1986
Anne-Lie Nielsen Norrköping Triathlon Damer Kvinna Kimstad 1970
Ingela Peterson Arrhenius Ingela P Arrhenius Form och Ill. Damer Kvinna Stockholm 1967
Konstantinos Kontogiannis Dinos Herrar Man Eskilstuna 1976
Anna Löfgren Sobi Triathlon Damer Kvinna TULLINGE 1968
Sara Grahm Bromma IF Damer Kvinna Bromma 1970
Johan Andersson The Dream Team Herrar Man Lerum 1970
Anders Jöneby The Dream Team Herrar Man Lerum 1970
Aksel Lundquist Brännkyrka IF Herrar Man Stockholm 1981
Markus Engquist The Dream Team Herrar Man Jönköping 1970
Magnus Rixon The Dream Team Herrar Man Mölndal 1970
Hans Nordström The Dream Team Herrar Man Torslanda 1970
Peter Gagner-Geeber The Dream Team Herrar Man Göteborg 1970
Anna Hultqvist Fredrikshof CK Damer Kvinna Järfälla 1975
Ulrika Wallon Stockholm Damer Kvinna Stockholm 1969
Daniel Holm Kristensen Stockholm Herrar Man FREDERIKSBERG C 1983
Akash Patel Asáne society Herrar Man STOCKHOLM 1992
Jose Aros Järfälla Herrar Man JÄRFÄLLA 1971
Anna Denell Bromma Damer Kvinna Bromma 1972
Johan Denell Bromma Herrar Man Bromma 1967
Sofia Johansson Häggenås Damer Kvinna Häggenås 1987
Rebecka Svalland Damer Kvinna Uppsala 1986
Cecilia Nyblom SCT Damer Kvinna Stockholm 1978
Johan Ervenius Bro Herrar Man Bro 1975
Lars Lindström Herrar Man Uppsala 1984
Mikael Karlsson Stockholm Herrar Man Stockholm 1988
Robert Öhman Saltarö Joggers Herrar Man Gustavsberg 1985
Anna Rosen Team Powerwoman Damer Kvinna Bromma 1971
Cristian Vladau Sub 3 ore Herrar Man Sollentuna 1978
Annie Kellerman Damer Kvinna Hägersten 1989
Sorin Tocaciu Sub 3 ore Herrar Man Sollentuna 1978
Enrique Aguirre Brito Sub 3 ore Herrar Man Sollentuna 1988
Mattias Idevik Dynamo Sthlm Herrar Man Stenhamra 1982
Magnus Idevik Dynamo Stockholm Herrar Man Ekerö 1986
Elin Öberg Shaya Damer Kvinna Stockholm 1985
Tintin Chien Taiwan Damer Kvinna Stockholm 1983
Emma Olsson Karlshamn Triathlon Damer Kvinna Svängsta 1975
Magnus Askefors AXA Sports Club Herrar Man Lidingö 1970
Joakim Säterborn Skokloster Herrar Man Skokloster 1969
Johan Jentell Jentell Consulting Herrar Man Bromma 1982
athuman kayanda los che Herrar Man skärholmen 1991
Akal Yehualashet Los Ché Herrar Man Älvsjö 1990
Eric Jensen Los Che Herrar Man Sollentuna 1991
Sami Bask Privat Herrar Man Bromma 1975
Alexandra Berkhout TZC Vahalis Damer Kvinna Tiel 1969
Paul Samuel Calara Stockholm Frontrunners Herrar Man Märsta 1989
Erwin Halilovic Örebro Poliskårs IF Herrar Man Örebro 1982
Karolina Jackson-Ward SCT Damer Kvinna Stockholm 1970
Camilla Wallander Damer Kvinna Stockholm 1968
Kit Gustavsson Nu kör vi! Herrar Man Johanneshov 1989
Robert Löfgren Solna Herrar Man SOLNA 1967
Malin Gundmark Damer Kvinna Bromma 1983
Oscar Recén Larsson Herrar Man Stockholm 1992
Nathan Allard Stockholm Herrar Man Stockholm 1998
Emilie Norman Damer Kvinna Bromma 1992
Emma Borg Damer Kvinna Stockholm 1987
Niklas von Heidenstam Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Man Djursholm 1974
Nicholas Auinger Umara Sports Club Herrar Man Huddinge 1970
James Britton Herrar Man Stockholm 1988
Kristoffer Steiner Astrid Lindgrens Barnsjukhus Herrar Man Stockholm 1981
Astrid Michielsen Damer Kvinna Stockholm 1990
Niclas Lauren Nykvarn Herrar Man Nykvarn 1978
Ola Grönnesby Spårvägen sim Herrar Man Vällingby 1967
Petter Berg Herrar Man Stockholm 1986
Dieter Funkelius Kungsholmen Herrar Man Stockholm 1968
Daniel Remnås Herrar Man Sundbyberg 1976
Jenny Broman Wegersjö Team Broman Damer Kvinna Upplands väsby 1985
Thomas Althin Limhamn Herrar Man Limhamn 1968
Maria Gustafson Damer Kvinna Saltsjö-boo 1979
Kristin Remnås Damer Kvinna Nacka 1990
Jovan Stefanovic Herrar Man Hisings-Kärra 1976
Linda Nordin Tbok Damer Kvinna Vagnhärad 1974
Henrik Nordin Tbok Herrar Man Vagnhärad 1972
Emelie Östergård Länsförsäkringar IF Damer Kvinna Stockholm 1990
Tony Hodge Snårvindevögen 98 Herrar Man Stockholm 1975
Roger Larsson Gustavsberg Herrar Man Gustavsberg 1966
Mattias Lindsäter Gamla Ekens Motionärer Herrar Man Stockholm 1978
Jacob Winqvist Umara Sports Club Herrar Man Stockholm 1984
Andreas Jacobsson Umara Sports Club Herrar Man Uppsala 1973
Mikael Olander Bromstens IK Herrar Man Spånga 1973
Jens Paulander ESIK Herrar Man Hägersten 1966
Ashley Perl Damer Kvinna Stockholm 1989
Olle Grünewald CK Stora Klingan Herrar Man Stockholm 1979
Johan von Walkendorff Race & Shine Herrar Man Trosa 1967
Lars Nordin Järfälla Herrar Man Järfälla 1965
Linda Åström Sollentuna Damer Kvinna Sollentuna 1971
Thomas Nord Sollentuna Herrar Man Sollentuna 1972
Jannie Östergård Damer Kvinna södertälje 1992
Hans von Holst Herrar Man Djursholm 1946
Leif Östergård Herrar Man Enkede 1967
Joakim Krantz Herrar Man Strängnäs 1991
Tomas Almbo Herrar Man Nacka 1978
Joachim Rehn Team LeWa Sport Herrar Man Mjölby 1970

Sprint MOTION

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Christine Adrian Damer Kvinna Billdal 1990
Julia Crowell Damer Kvinna Stockholm 1984
Dino (Constantinos) Zannetos Herrar Man London 1974
Johanna Gran Damer Kvinna Kungsängen 1993
Joanna Wallén Damer Kvinna Vällingby 1994
David Drew GCC Herrar Man Nacka 1980
Angelica Eriksson Damer Kvinna Huddinge 1974
Maria Jansson Bromma Kyrka Damer Kvinna Bromma 1969
Niklas Bennwik Herrar Man Saltsjöbaden 1972
Carl Hamsten Herrar Man Bromma 1981
Peter Holmgren Herrar Man Uppsala 1979
Ted Kesti Kesti Brothers Herrar Man Vårby 1974
Josefine Nordin Damer Kvinna Göteborg 1997
Tora Uebel Damer Kvinna Härnösand 1999
Malin Karlberg Danderyds IF Damer Kvinna Johanneshov 1981
Nicole Lesko Damer Kvinna Skogås 1975
Juraj Lesko Herrar Man SKOGÅS 1972
Nicolas Robion Herrar Man MONTPELLIER 1980
Olivier Vandewynckele Herrar Man Bois-Colombes 1983
Amanuel Woldu Borrusia Dortmund Herrar Man Nacka 1992
Katrin Trotzig Damer Kvinna järfälla 1979
Daniela Casselberg Damer Kvinna järfälla 1983
Maria Särkioja Handelsbanken IF Damer Kvinna Sundbyberg 1971
Hanna Jenkinson Stockholm City Triathlon Damer Kvinna Bromma 1997
Adam Olsson Specialfälgar Herrar Man Göteborg 1988
David Knape Yaytrade Herrar Man Stockholm 1987
Jonathan Gilfillan Tri-sexuals Herrar Man London 1992
Andrew Warnock Tri-sexuals Herrar Man Edinburgh 1992
Greig Blackie Tri-Sexuals Herrar Man Edinburgh 1992
Anton Karlberg Elekta IF Herrar Man Vallentuna 1976
Henrik Pettersson Team Avfettning Herrar Man Täby 1973
Linnéa Svärd Damer Kvinna Uppsala 1996
Jakob Löf Herrar Man Uppsala 1993
Charlotta Glaser Damer Kvinna Hägersten 1966
Emma Lindberg Damer Kvinna Stockholm 1973
Liliana Lindberg Damer Kvinna Stockholm 1973
JUAN MARTINEZ Herrar Man Stockholm 1972
Ninna Sjödell Damer Kvinna Värmdö 1987
Luis Armando Bianchin Herrar Man Stockholm 1990
Paula Zart Krebs Damer Kvinna Stockholm 1992
Katarina Fridén Damer Kvinna Täby 1967
Åsa Östberg Neorunners Damer Kvinna Nacka 1968
Bodil Höglund Damer Kvinna Sundbyberg 1975
Elin Clarmyr Team avfettning Damer Kvinna Täby 1982
Vincent Alinger Herrar Man uppsala 1996
Linda Cöster I love karlsloken! Damer Kvinna Haninge 1980
Jonas Nil Notrex Herrar Man Saltsjö-Boo 1972
Peter Nordström Notrex Herrar Man Sollentuna 1986
Magnus Sivertsson Notrex Herrar Man Stockholm 1978
Caroline Delattre Damer Kvinna Stockholm 1988
Thomas Bezzina Team Cykeltjänst Södertälje Herrar Man Rönninge 1965
Stefan Wennerholm Los Naranjos de Uttran Herrar Man Uttran 1965
Tova Ohm Damer Kvinna Vendelsö 2000
Annie Ohm Damer Kvinna Vendelsö 1967
Peter Clerborn Herrar Man Saltsjöbaden 1972
Lars-Åke Täfvander Humpe Herrar Man Stockholm 1958
Tuomas Liikavainio Stockpipe Herrar Man Värmdö 1973
Angelina Heineman Damer Kvinna Stockholm 1990
Anna Haraldsson Klubben Tunggung Damer Kvinna Täby 1979
Julia Pagmar Damer Kvinna Stockholm 1997
Fredrik Ågren Herrar Man Stockholm 1963
Ulf Lindwall Herrar Man Lund 1956
Matti Törngren Herrar Man Hässelby 1976
Nadjwan Baballos Damer Kvinna Saltsjöbaden 1990
Jenny Johansson Eskilstuna IK Triathlon Damer Kvinna Johanneshov 1977
Jesper Lindblom Kampsportstadion Herrar Man Åkersberga 1965
Matilda Marstorp - Damer Kvinna Täby 1992
Ute Vander Damer Kvinna Solna 1984
Malin Persson Damer Kvinna Stockholm 1965
Sophie Taintor Damer Kvinna Stockholm 1984
Per Brinck Herrar Man Lidingö 1979
Jenny Hedström Damer Kvinna Stockholm 1982
Sara Eriksson Damer Kvinna Stockholm 1991
Francois Hernot On peut le faire, on va le faire... Herrar Man Colombes 2002
Alice Hernot On peut le faire, on va le faire... Damer Kvinna Colombes 2000
Noomi Holpers Damer Kvinna Brandbergen 1983
Patrick Wester Herrar Man Brandbergen 1973
Peter Nilsson Umara Sports Club Herrar Man Tormestorp 1966
Katarina Lidén Damer Kvinna Vällingby 1981
Fredrik Brunned Herrar Man Stockholm 2000
Anders Larsson Herrar Man Ingarö 1969
Truls Ekelin Herrar Man Stockholm 1979
Mattias Franzen Järfälla Herrar Man Järfälla 1986
Anneli Svending Damer Kvinna Östhammar 1962
Camilla Adolfsson Damer Kvinna Stockholm 1966
Julia Sjöberg Damer Kvinna Lund 1994
Filip Truedsson Mälarhöjden Herrar Man Hägersten 1974
Ingela Stigenberg Gävle Triathlonklubb Damer Kvinna Gävle 1966
Achim Becker Slow Speedies Herrar Man Wuppertal 1966
Heike Starke-Becker Slow Speedies Damer Kvinna Wuppertal 1966
Tobias Fritzon Väsby SS Triathlon Herrar Man Upplands Väsby 1974
Pia Weller Damer Kvinna BROMMA 1965
Dag Gustafson Herrar Man lomma 1992
Wilhelm Reinfeldt Herrar Man Täby 2002
Mattias Forsgren Herrar Man Tullinge 1977
Daniel Eriksson Vallentuna CK Herrar Man Vallentuna 1974
Benjamin Nudel Herrar Man Stockholm 1990
Emil Stoianov Herrar Man Bandhagen 1985
Laszlo Horvath - Herrar Man Bromma 1986
Jan Hansson Terrible Tuesdays Triathlon Club Herrar Man Sthlm 1970
Michaela Reali Damer Kvinna Stockholm 1988
Nayra Fyrestam Damer Kvinna Stockholm 1990
Ditte Kroll Nielsen Damer Kvinna Järfälla 1982
Magnus Johansson Herrar Man Vega 1976
Mona Helgesson Damer Kvinna Bromma 1991
Oscar Henriksen Herrar Man Bromma 1990
Helena Falkenström Damer Kvinna Lidingö 1984
Fredrik Gustafson Herrar Man Falun 1994
Gerald Steinfeld Herrar Man Oldenburg 1977
Daniel Hanngren Lidingö Triathlon Herrar Man Lidingö 1970
Mikael Lagerljung Team Nordic Trail Herrar Man Stockholm 1962
Lars Melander IBM Club Herrar Man Vällingby 1951
Udo Hammel IBM Club Herrar Man Järfälla 1955
Farahnaz Sundell IBM Club Damer Kvinna Stockholm 1963
Erika Lundell Damer Kvinna VÄSTERHANINGE 1989
Monika Jensen Damer Kvinna Stockholm 1970
Matilda Kihlgren Damer Kvinna Stockholm 1980
Imane Boujabir Farsta Damer Kvinna STOCKHOLM 1985
Johan Hansen Herrar Man Vega 1980
Jenny Edman Damer Kvinna Vega 1980
Jan Hansen Enskede Herrar Man Enskede 1955
Linda Westermark Täby Damer Kvinna Stockholm 1983
Gunnel Axelsson IBM club Damer Kvinna Järfälla 1966
Susanna Blidholm Damer Kvinna Ljusterö 1961
Fredrik Hansen Herrar Man Solna 1978
Jonatan Hegmar Herrar Man Solna 1991
Annika Hjorth Damer Kvinna Stockholm 1967
Björn H Jonsson Sundbyberg Herrar Man Sundbyberg 1957
Mikael Widerberg Herrar Man Nacka 1976
Malin Godin Damer Kvinna Sköndal 1972
Sara Björkberg Damer Kvinna Huddinge 1977
Markku Björkberg Herrar Man Huddinge 1977
LInnéa Björck Damer Kvinna Johanneshov 1991
Rikard Östberg Herrar Man Stockholm 1972
Maria Gorosch Nacka Damer Kvinna Nacka 1969
Victor Verboog Herrar Man Stockholm 1967
Henrik Bodén Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm 1959
Kimberley Hammar Damer Kvinna Täby 1988
Ulrika Grahl Stockholm City Triathlon Damer Kvinna Solna 1969
Maren Maanja Damer Kvinna Stockholm 1993
Malin Hammer Damer Kvinna STOCKHOLM 1970
Marie Björk Team Power Woman Damer Kvinna Kvissleby 1982
Emmelie Hedman Damer Kvinna Huddinge 1980
Hanna Svensson Team Power Woman Damer Kvinna Stockholm 1982
Linus Wellander Herrar Man Skarpnäck 1981
Michael Wells Herrar Man Järfälla 1982
Anna Hyllengren Damer Kvinna Älvsjö 1980
Josephine Broberg Damer Kvinna Stockholm 1989
Karin von Schewen Sterndal Damer Kvinna Solna 1989
Jennie Hysing Damer Kvinna Stockholm 1984
Andreas Nilson Swedbank Herrar Man Stockholm 1983
Jan Bärlund Herrar Man Årsta 1966
Danielle Müller Team Bearitzz Damer Kvinna Hägersten 1986
Lotta Söderholm Damer Kvinna Solna 1972
Per Andersson Herrar Man Brottby 1969
Katarina Dahlin Damer Kvinna Bromma 1969
Elin Sundberg Damer Kvinna Västerås 1995
Sandra Rydoff Damer Kvinna Västerås 1978
Espen Stoerseth Iversen Solsidan Skinnydippers Herrar Man Nacka 1990
Fredrik Schweinebarth Herrar Man Nacka strand 1978
Mia Klingvall Stockholm Damer Kvinna Sthlm 1978
Marie Åberg Stöcke TS Järnet Damer Kvinna Umeå 1978
Johanna Ugand Damer Kvinna Sollentuna 1990
Marie Karlsson Damer Kvinna Ingarö 1971
Monica Carlström Hammarby Damer Kvinna Enskede 1973
Caroline von Bergen Ving Sport Damer Kvinna Mariefred 1971
Catarina Arvén Ving Sport Damer Kvinna HÄGERSTEN 1971
Joakim Söderberg Backlura Tri Herrar Man Solna 1986
Johan Kron Brandkårens IK Herrar Man Märsta 1964
Christian Ahlström HSV Schwimmen Herrar Man Hamburg 1977
Eira Alanko Risholn Power Athletes extreme Damer Kvinna Leksand 1981
Tobias Alanko Risholn Power Athletes extreme Herrar Man Leksand 1979
Carina Olson Damer Kvinna Åkersberga 1971
Tove Setterlund Damer Kvinna Solna 1991
Maria Breien Järfälla Damer Kvinna Järfälla 1976
Susanne Håkansson Damer Kvinna Spånga 1974
Mats Famer Skogstomtarna Herrar Man Nacka 1967
Lotti Hammar Damer Kvinna Stockholm 1957
Cinzia Ericsson Paulsen Damer Kvinna Hägersren 1958
Tony Anderstedt anderstedt.one Herrar Man Norberg 1975
Baver Mersin Herrar Man Stockholm 1981
Rafael Saers Gävle Triathlon Klubb Herrar Man Gävle 1987
Gro Hoff Trondheim Triathlon Damer Kvinna Trondheim 1960
Geir Atle Hoff Trondheim Triathlon Klubb Herrar Man Trondheim 1961
Håkan Bergqvist Stockholm Frontrunners Herrar Man Lidingö 1962
Annick Hernot On peut le faire, on va le faire... Damer Kvinna Colombes 1968
Mathilde Hernot On peut le faire, on va le faire... Damer Kvinna Colombes 1998
Eric Kieffer On peut le faire, on va le faire... Herrar Man SPÅNGA 1971
Peter Jonsson Sweden Runners Herrar Man Skogås 1970
Desiree Wargfors Vi som vågar köra triathlon 2019 Damer Kvinna Huddinge 1971
Martin Breider Lammhultscyklisterna Herrar Man Växjö 1994
Niklas Claesson Fet eller Triathlet? Herrar Man Kalmar 1992
Magdalena Sjödin Larsson Meckbach Träning Damer Kvinna Nacka 1979
Per Strand Swedishrunnersub40 Herrar Man Bålsta 1974
Olle Olsson Olssons Herrar Man Upplands väsby 1982
Elin Skarin Damer Kvinna Vallentuna 1983
Sofia Hietala Damer Kvinna Hägersten 1992
Anna Flach Viksjö Damer Kvinna Järfälla 1980
Johanna Fredenstedt Viksjö Damer Kvinna Järfälla 1980
Stefan Rydén SuperOffice Herrar Man Huddinge 1965

Supersprint MOTION

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jessica Martinsson Damer Kvinna Bromma 1971
Nora Martinsson Damer Kvinna Bromma 2004
Inger Jakobsson Damer Kvinna Vallentuna 1958
Emma Södergren Oyama Karate Kai Damer Kvinna Sollentuna 1996
Rikard Karlsson Herrar Man Ronneby 1986
sewit senay Damer Kvinna sundbyberg 1989
Susanne Eriksson Damer Kvinna Bromma 1965
Sofia Palm Damer Kvinna Älvsjö 1980
Cecilia Ahlin Damer Kvinna Älvsjö 1977
Per Öijerstedt Herrar Man Stockholm 1961
Pia Spånghagen Damer Kvinna Stockholm 1961
Linn Öijerstedt Damer Kvinna Sköndal 1986
Pierre Öijerstedt Herrar Man Sköndal 1980
Linus Ljungblom Herrar Man Stockholm 1991
Astrid Lorichs Damer Kvinna Sundbyberg 1992
Anna Östberg Damer Kvinna Vendelsö 1967
Annika Deutgen Damer Kvinna Vendelsö 1966
Jan Attebring Herrar Man Enebyberg 1949
Simon Forsberg Löpskolan Herrar Man Hedesunda 1983
Carina Kronqvist Damer Kvinna Vendelsö 1967
Elin Björkman Damer Kvinna Vendelsö 1973
Felicia Wallbom Tynningö IF Damer Kvinna Täby 2005
Olga Dethlefsen Damer Kvinna Hägersten 1983
Felicia Nygårds Damer Kvinna Spånga 1995
Emma Weihagen Damer Kvinna Stockholm 1989
Linda Söderström Damer Kvinna Bromma 1980
Mika Rignell Damer Kvinna Bromma 1983
Annika Hanberger Damer Kvinna Täby 1971
Helena Envall Åkersberga Triathlonförening Damer Kvinna Åkersberga 1975
Caroline Fagerberg Damer Kvinna Vendelsö 1983
Marie Norrberg IK115 Damer Kvinna Huddinge 1981
Annelie Hansson Damer Kvinna Älvsjö 1978
Daniel Valiollahi Herrar Man Täby 1985
Anna Zlatkovic Cykelklubban Damer Kvinna Tyresö 1981
Britta Hjertstedt Damer Kvinna Stockholm 1984
Kajsa Skafte Vegan Runners IK Damer Kvinna BROMMA 1986
Kielo Saers Gävle Triathlon Klubb Damer Kvinna Hässelby 1947
Johanna Jernberg Qwarnsveden Triathlon Damer Kvinna Borlänge 1997
Gunilla Rydén Apelvägen Damer Kvinna Huddinge 1965

MOTION STAFETT

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Mattias Strindberg Olympisk Stafett Solna 1986
Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 1 Sprint Stafett Stockholm 1980
Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 2 Sprint Stafett Stockholm 1980
Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 3 Sprint Stafett Stockholm 1980
Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 4 Olympisk Stafett Stockholm 1980
Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 5 Olympisk Stafett Stockholm 1980
Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 6 Olympisk Stafett Stockholm 1980
Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 7 Olympisk Stafett Stockholm 1980
Mariana Edge Fazers Idrottsförening Fazer - FIF 8 Olympisk Stafett Stockholm 1980
Charlotta Lans Champagneflickorna Olympisk Stafett Kalmar 1965
Anna Lillieström Södertörn Lag Lillieström Olympisk Stafett Stockholm 1992
Harriet Pontan Folksam MOM1 Sprint Stafett Stockholm 1953
Johan Liikamaa Folksam MOM2 Sprint Stafett Täby 1961
Sonia Sonia Olympisk Stafett Stockholm 1990
Stefan Grimfors Täby IS Grimforsarna Sprint Stafett Täby 1947

Olympisk 20 år och äldre tävlingsklass

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Carolin Adick TriCologne e.V. Damer Kvinna Köln 1983
Gerrit Weiß TriCologne Herrar Man Köln 1976
Alexander Fedyushkin Västerås CK Herrar Man Västerås 1981
Karin Meyer Formtopp IF Damer Kvinna knivsta 1966
Anders Carlstedt Kalmar RC Triathlon Herrar Man Färjestaden 1972
Mikael Andersson Stockholm City Triathlon Herrar Man Hägersten 1979
Benedicte Motz Sct Damer Kvinna Solna 1992
Jonathan Gunnarsson Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm City Triathlon 1998
Kim Vesterlund Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Man Nacka 1980
Gabriella Knutsson Ulricehamns triathleter Damer Kvinna Stockholm 1990
Mattias Wiklöf Colting Borssén Triathlonklubb Herrar Man Äppelbo 1975
Richard Berkeby Trimate SK Herrar Man Kalmar 1983
Therese Wiklöf Colting Borssén Triathlonklubb Damer Kvinna Äppelbo 1976
Sofi Haag Wallberg Västerås Simsällskap Damer Kvinna Västerås 1994
Arthur Kron Triathlon Väst Herrar Man Göteborg 1983
Pia Selin Väsby SS Triathlon Damer Kvinna Järfälla 1984
Maria Kling Team B3 Damer Kvinna Sundsvall 1975
Konstantin Gängel BSS Herrar Man Spånga 1973
Jonatan Hugemark TOT Triathlon Club Herrar Man Stockholm 1996
Eric Wingren Race & Shine Sports Club Herrar Man Huddinge 1975
Carina Lyrenberg Saltsjöbadens triathlonklubb Damer Kvinna Salrsjöbaden 1965
Tobias Brink Trimate SK Herrar Man Oskarshamn 1976
Tomas Erlandsson KA3 IF Herrar Man Fårösund 1958
Julia Brunila TriathlonSuomi Damer Kvinna Stockholm 1991
Jonas Lerneteg Stockholm City Triathlon Herrar Man Kista 1982
Pål Dammvik Stockholm City Triathlon Herrar Man Solna 1967
Per-Olof Branzell IK Fyris Triathlon Herrar Man Uppsala 1956
Patrik Rosén AXA Sports Club Herrar Man Bromma 1967
Maria Saarnio Västerås Simsällskap Damer Kvinna Västerås 1976
Fredrik Lindblom Fredrikshof CK Herrar Man GUSTAVSBERG 1971
John Erlandsson KA3 IF Herrar Man Fårösund 1966
Martin Törnqvist Väsby SS Triathlon Herrar Man Upplands-Väsby 1971
Toni Fuentes Umara Sports Club Herrar Man Stockholm 1982
Malin Magnusson Järfälla CK Damer Kvinna Järfälla 1977

Olympisk Junior 18-19 år

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

Sprint Ungdom 16-17 år

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Josefine Berglund Väsby SS Triathlon Damer Kvinna Täby 2003

Supersprint Pojk/Flick 14-15 år

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår