Resultat Siljan Runt 2022 16 mil - Orsasjön & Siljan Runt

Sortera resultat efter
Placering
Namn
Klubb
Sluttid
Startnr.
 .
TSC/Folksamkamraterna
4:43:15
17442
 .
Trosabygdens cyklister
4:45:05
16016
 .
Fredrikshof CK
4:51:00
17296
 .
4:54:25
16843
 .
Hisingens Cykelklubb
4:56:15
16478
 .
Sunne
5:08:50
16759
 .
CK Uni
5:10:12
16054
 .
Hofors AIF
5:15:02
16950
 .
Borlänge CK
5:20:47
17131
 .
Søgne cykkelklubb
5:22:00
16470
 .
Övre Valsan CK
5:28:38
17470
 .
5:30:53
17051
 .
She Rides
5:40:07
16956
 .
She Rides
5:40:08
17357
 .
Sherides ck
5:40:10
16577
 .
Vännäs ck
5:40:15
17322
 .
Sherides CK
5:40:49
17381
 .
5:42:43
16465
 .
Gävle CA
5:42:44
16466
 .
5:49:22
16291
 .
CK Uni
5:57:29
16687
 .
Team Ljungskog
5:58:06
16418
 .
Trollhättans SS
6:20:36
16282
 .
6:25:25
16342
 .
Jetpak
6:28:49
16071
 .
CK Falken
6:35:58
17379
 .
CK Team Gerry
6:41:34
16026
 .
6:48:19
16979
 .
8:57:38
16481
 1.
5:19:04
17040
 2.
Team Ljungskog
3:25:49
17388
 3.
3:49:44
16677
 4.
Gävle CA
3:59:25
17400
 5.
Velodrom CK
3:59:42
16039
 6.
Brudpiga
3:59:45
17253
 7.
3:59:53
17160
 8.
Qwarnsveden Triathlon
3:59:54
17374
 9.
3:59:57
17453
 10.
Borlänge CK
4:00:01
17252
 11.
Masklungan
4:00:12
17246
 12.
Brudpiga RK
4:00:25
17239
 13.
Brudpiga
4:00:31
17254
 14.
4:00:48
17234
 15.
4:01:45
16581
 16.
4:02:47
17338
 18.
4:04:17
16545
 19.
KCK
4:08:46
17028
 20.
4:08:49
16999
 21.
Fredrikshof
4:08:56
16977
 22.
Fredrikshofs IF
4:08:57
16893
 23.
Fredrikshof
4:09:04
17352
 24.
Fredrikshof CK
4:09:14
16970
 25.
Fredrikshof
4:09:17
16894
 26.
Fredrikshof cykelklubb
4:09:22
16089
 27.
4:09:22
17120
 28.
Stockholm CK
4:09:27
16085
 29.
Fredrikshof CK
4:09:43
16806
 30.
Fredrikshof CK
4:10:03
16974
 31.
SMACK
4:11:04
17320
 32.
Tema Ø&S
4:12:23
16322
 33.
Tema Ø&S
4:12:31
16321
 34.
Fredrikshof
4:12:34
16454
 35.
Tema Ø&S
4:12:57
16325
 36.
4:13:12
17089
 37.
Brudpiga
4:16:45
17238
 38.
4:20:12
17082
 39.
4:20:27
17476
 40.
4:20:59
17225
 41.
4:21:24
16017
 42.
Borlänge CK
4:21:26
16460
 43.
Brudpiga rk
4:21:29
17244
 44.
4:21:30
16000
 45.
CK Bundet
4:21:35
16449
 46.
Mora CK
4:21:36
16059
 47.
Brudpiga RK
4:21:42
17297
 49.
CK Bundet
4:21:43
16446
 51.
CK Bundet
4:21:44
16447
 52.
Brudpiga RK
4:21:45
17240
 53.
Brudpiga rk
4:21:47
17230
 54.
Trysil Sk
4:21:48
16234
 55.
Brudpiga
4:21:51
17326
 56.
4:21:52
17441
 57.
Velodrom ck
4:21:53
16889
 58.
Borlänge CK
4:21:53
17351
 59.
Velodrom CK
4:21:53
17121
 60.
Trysil Sykkelklubb
4:21:54
16101
 61.
Borlänge CK
4:21:55
17482
 62.
Brudpiga
4:21:55
17264
 63.
Trysil SK
4:22:06
17228
 64.
Brudpiga RK
4:22:07
17260
 65.
CK Bundet
4:22:15
17229
 66.
Brudpiga
4:22:17
17249
 67.
Brudpiga
4:22:20
17250
 68.
Brudpiga RK
4:22:22
17392
 69.
Brudpiga cykel
4:22:25
17237
 70.
Brudpiga RK
4:22:28
17276
 71.
Grava SK
4:22:40
17447
 72.
SMACK
4:22:41
16131
 73.
SMACK
4:23:09
16118
 74.
AFRY
4:25:01
16019
 75.
Åmotfors IF
4:25:20
16095
 76.
Brudpiga
4:28:04
17174
 77.
4:28:16
17132
 78.
4:28:28
16897
 79.
4:28:47
17188
 80.
Sälens if
4:29:13
16946
 81.
4:29:17
16158
 82.
Masklungan
4:29:31
16610
 83.
4:30:09
16898
 84.
4:30:49
16159
 86.
4:32:36
17136
 87.
Team Uppsala Cykling (IF Mantrasport)
4:33:46
16531
 88.
Östersunds CK
4:34:02
16747
 89.
Östersund CK
4:34:08
16748
 90.
Athletic Club Salt Lake
4:34:51
16962
 91.
Athletic Club Salt Lake
4:34:51
16961
 92.
ACSL
4:35:01
17478
 93.
4:35:16
17126
 94.
4:35:18
17119
 95.
Fredrikshov
4:35:20
17103
 96.
Töreboda ck
4:35:21
16731
 98.
Borlänge CK
4:36:35
16202
 99.
AC SL
4:37:24
16855
 100.
Athletic Club Salt Lake
4:37:26
17105
 101.
AC Saltlake
4:37:27
17094
 102.
ACSL/TUG
4:37:27
17096
 103.
Athletic Club Salt Lake
4:37:29
17100
 104.
Fredrikshof
4:37:31
17456
 107.
ACSL
4:37:35
17037
 108.
4:37:44
17468
 109.
AC Saltlake
4:37:45
17140
 110.
Sandvikens CK
4:37:46
16982
 111.
Athletic Club Salt Lake
4:37:47
17101
 112.
Alnö race team
4:37:47
17417
 113.
Athletic Club Salt Lake
4:37:59
17090
 114.
Sandvikens CK
4:38:03
16846
 115.
Gävle Triathlon Klubb
4:38:17
16636
 116.
4:38:22
16161
 117.
SMACK
4:38:38
16126
 118.
Smack
4:38:41
16128
 119.
IFK Sala
4:40:05
17448
 120.
ART
4:41:25
17173
 121.
Alnö Race Team
4:41:37
17217
 122.
Alnö Race Team
4:41:43
16510
 123.
Sickla Hälsocenter
4:41:51
16519
 124.
Alnö Race Team
4:41:51
17232
 125.
Alnö Race Team
4:41:51
16794
 126.
Alnö race team
4:42:01
16594
 127.
BearingPoint
4:42:26
17368
 128.
AC Salt Lake
4:42:50
17345
 129.
4:42:50
17163
 130.
Vallentuna CK
4:44:49
16997
 131.
4:44:58
16563
 132.
CK Bundet
4:45:01
16445
 133.
Norberg Cykelklubb
4:45:02
16692
 134.
FCC Bromma
4:46:08
16320
 135.
Team Sigge Cykel
4:46:14
17443
 136.
Spårvägen Cykel
4:46:15
16450
 137.
Spårvägen cykel
4:46:21
16165
 138.
Spårvägen CK
4:46:22
16195
 139.
Spårvägen
4:46:23
17127
 140.
Spårvägen
4:46:30
17128
 141.
Spårvägen CF
4:46:32
16181
 142.
Spårvägen CK
4:46:36
17303
 143.
Spårvägen CF
4:46:36
16457
 144.
4:46:50
16562
 145.
4:46:52
16786
 146.
4:46:57
16299
 147.
4:47:00
16593
 148.
4:47:19
17364
 149.
4:48:23
17451
 150.
4:48:29
16307
 151.
Svarta Haesten CK
4:48:35
16028
 152.
Svarta Haesten Cykelklubb
4:48:41
16012
 153.
4:48:44
17331
 154.
4:48:45
16023
 155.
Majornas IK
4:48:49
16062
 156.
4:48:51
16052
 157.
4:48:52
17218
 158.
Borlänge ck
4:48:54
16739
 159.
Brudpiga
4:49:22
17245
 160.
4:49:49
16817
 161.
4:49:56
16679
 162.
Mora CK
4:49:57
16773
 163.
Skoghalls CK Hammarö
4:49:57
16377
 164.
Sunne
4:49:59
16760
 165.
Mora CK
4:50:00
17114
 166.
Mora CK
4:50:01
17459
 167.
Mora Cykelklubb
4:50:04
17360
 168.
Mora CK
4:50:04
17207
 169.
Mora CK
4:50:05
16055
 170.
Mora CK
4:50:11
17396
 171.
Mora CK
4:50:11
17460
 172.
Mora CK
4:50:14
17341
 173.
Mora CK
4:50:15
16918
 174.
Mora CK
4:50:18
17458
 175.
Mora CK
4:50:18
17305
 176.
Tema Ø&S
4:50:33
16324
 177.
CSK Ludvika
4:50:51
17334
 178.
Fredrikshof
4:50:59
17317
 179.
Fredrikshof
4:51:09
16915
 180.
Fredrikshof
4:51:11
17425
 181.
Fredrikshof
4:51:14
17444
 182.
Fredrikshof
4:51:14
16917
 183.
Fredrikshof
4:51:21
17213
 184.
Fredrikshof
4:51:25
17457
 185.
Fredrikshof
4:51:25
16926
 186.
Svegs IK Cykel
4:51:27
17446
 187.
Fredrikshof
4:51:29
17428
 188.
Fredrikshof IF
4:51:34
17208
 189.
rembo ck
4:51:45
17189
 190.
Gagnef Running Style
4:52:16
17471
 191.
4:53:03
16031
 192.
4:53:41
17288
 193.
Sandvikens CK
4:53:45
16831
 194.
Fredrikshof IF CK
4:53:58
17484
 195.
Swedes on Wheels
4:54:08
16002
 196.
Rooster Club Varberg IF
4:54:09
17293
 197.
Rooster Club Varberg IF
4:54:09
17329
 198.
Rooster Club Varberg IF
4:54:12
17328
 199.
Sandvikens Cykelklubb
4:54:13
16830
 200.
Sandvikens CK
4:54:13
16816
 201.
Sandvikens CK
4:54:17
17307
 202.
Rooster Club Varberg
4:54:21
17312
 204.
Sandvikens cykelklubb
4:54:23
16808
 205.
Rooster Club Varberg IF
4:54:26
17295
 206.
Sandvikens cykelklubb
4:54:29
16676
 207.
Rooster Club Varberg IF
4:54:30
17280
 208.
Sandviken CK
4:54:31
17065
 209.
Sandvikens CK
4:54:53
17278
 210.
4:55:24
17483
 211.
Trysil SK./Team Rynkeby
4:56:02
16132
 212.
4:56:07
17138
 213.
4:56:20
16913
 214.
Umara Sportsclub
4:56:22
17139
 215.
4:56:25
17358
 216.
Molde CK
4:56:43
17021
 217.
4:56:46
16151
 218.
4:56:50
16878
 219.
Liljeholmen
4:56:50
17359
 220.
4:56:54
17205
 221.
SCK
4:56:55
16096
 222.
4:56:58
16909
 223.
4:57:01
16916
 224.
Biketown Cycling Club
4:57:04
17287
 225.
Biketown CC
4:57:09
16292
 226.
SSCT
4:57:11
16011
 227.
4:57:15
17378
 228.
Stanley Security
4:57:23
16168
 229.
Swefloor
4:57:25
17332
 230.
Biketown CC
4:57:25
16290
 231.
Team Sequrity
4:57:35
16119
 232.
Brudpiga RK
4:57:37
17255
 233.
Team seQurity
4:57:49
17134
 234.
Echelon
4:57:57
17336
 235.
Mora CK
4:58:04
17279
 236.
Limoncello
4:58:29
16081
 237.
Biketown CC
4:58:32
16280
 238.
Team Cykeltjänst Södertälje
4:58:36
16069
 239.
Västerås CK
4:58:37
17475
 240.
4:58:39
17166
 241.
4:58:40
16281
 242.
4:58:49
17005
 243.
4:59:30
16872
 244.
Mora CK
4:59:31
16880
 245.
Sockertoppen IF
4:59:51
17047
 246.
NF Teknik & Data AB
4:59:54
16790
 247.
Cykelintresset Umeå
5:00:05
16046
 248.
Västerås CK
5:00:16
16643
 249.
Sveden Trä IF
5:00:23
17318
 250.
5:00:23
17365
 251.
5:00:37
16618
 252.
Atlas Copco IF
5:00:41
16940
 253.
Atlas Copco IF
5:00:46
16942
 254.
5:00:56
17306
 255.
Krassen CK
5:01:01
16536
 256.
Ck uni
5:01:12
17194
 257.
Atlas Copco IF
5:01:13
16935
 258.
Trosabygdens cyklister
5:01:23
17401
 259.
Jemseby El
5:02:00
17029
 260.
Fredrikshof
5:02:24
16484
 261.
5:03:06
17077
 262.
5:03:46
16629
 263.
Eksjö CK
5:04:23
16652
 264.
CK Motvind
5:04:33
17415
 265.
5:04:53
16356
 266.
5:04:56
16357
 267.
Askersundjolleseglare
5:05:08
17485
 269.
Köpings CK
5:05:17
16983
 270.
5:05:23
16338
 271.
5:05:32
16975
 272.
Väsby SK
5:05:57
17389
 273.
Ålands idrotrsdistrikt
5:06:00
16372
 274.
Väsby SK
5:06:08
17386
 275.
Grumpy Old Men
5:06:39
16402
 276.
5:06:39
16380
 277.
5:06:44
17347
 278.
5:06:53
16209
 279.
Brudpiga
5:07:16
17273
 280.
Perbellum SS
5:07:22
17450
 281.
5:08:04
16378
 282.
5:08:07
16765
 283.
5:08:13
16953
 284.
5:08:21
16803
 285.
SEB
5:08:22
17162
 286.
Sandvikens CK
5:08:26
16804
 287.
5:08:27
17031
 288.
5:08:46
17014
 289.
IK Hinden
5:08:49
17117
 290.
Ok Grane
5:08:50
16219
 291.
5:08:50
16927
 292.
Balingsta Byfåners
5:08:57
16047
 293.
Torsångs IF
5:08:58
16776
 294.
5:09:05
17026
 295.
Team Sportia
5:09:18
16156
 296.
CK Uni
5:09:19
17056
 297.
TeamSportia Uppsala
5:09:24
17427
 298.
Team Sportia
5:09:26
16157
 299.
Västerås Swimrun
5:09:38
17380
 300.
5:09:41
17235
 301.
CK Uni
5:10:10
16127
 302.
Fredrikshov
5:10:13
16787
 303.
CK Uni
5:10:16
16068
 304.
CK Uni
5:10:25
16125
 305.
Ck Uni
5:10:27
16152
 306.
5:10:36
16106
 307.
Fredrikshof
5:10:41
17146
 308.
CK Uni
5:10:53
17286
 309.
Funäsdalens IF
5:10:56
16063
 310.
FMTIS IF
5:10:59
17315
 311.
FMTIS IF
5:11:04
17314
 312.
FMTIS
5:11:06
17316
 313.
VCK
5:11:11
16852
 314.
Borlänge ck
5:12:24
16795
 315.
5:12:33
16437
 316.
5:12:40
17061
 317.
Alnö Race Team
5:12:41
16639
 318.
Alnö Race Team
5:12:49
16796
 319.
Alnö race team
5:12:49
16611
 320.
Alnö,Race Team
5:12:58
16615
 321.
Örebrocyklisterna
5:13:07
16686
 322.
Alnö Race Team
5:13:07
16797
 323.
5:13:10
16439
 324.
Ck Naten
5:13:26
16910
 325.
Smedby, Leksand
5:13:26
16486
 326.
Brudpiga
5:13:32
17226
 327.
Bollnäs CK
5:13:52
17371
 328.
FLIR IF
5:14:00
16373
 329.
Bollnäs CK
5:14:09
16083
 330.
Bollnäs CK
5:14:15
17466
 331.
Bollnäs CK
5:14:17
16006
 332.
Bollnäs CK
5:14:22
16364
 333.
Bollnäs CK
5:14:26
17391
 334.
Bollnäs ck
5:14:28
16236
 335.
5:14:29
16090
 336.
Bollnäs CK
5:14:30
16414
 337.
Enköpings cykelklubb
5:14:32
17398
 338.
Bollnäs CK
5:14:33
16097
 339.
Västerås CK
5:14:36
16341
 340.
Bollnäs CK
5:14:40
16015
 341.
Kaupin Kanuunat
5:14:47
16150
 342.
IK Rex
5:15:52
16254
 343.
5:15:59
16887
 344.
Fredrikshof
5:16:33
16351
 345.
Hudiksvall
5:16:40
16993
 346.
Fredrikshof CK
5:16:56
17463
 347.
Fredrikshof if ck
5:16:58
16037
 348.
Fredrikshof CK
5:17:00
16225
 349.
Fredrikshof
5:17:16
16758
 350.
Fredrik Hof
5:17:18
16752
 351.
5:17:24
16605
 352.
5:17:25
17097
 353.
5:17:34
16043
 354.
5:17:56
16191
 355.
Brudpiga RK
5:18:00
17251
 356.
Borlänge CK
5:18:18
17361
 357.
5:18:31
17062
 358.
5:18:42
17063
 359.
5:18:53
16005
 360.
Hofors AIF skidor & cykel
5:18:54
16932
 361.
Hofors AIF skid & cykelklubb
5:18:55
16923
 362.
Köping
5:18:56
17197
 363.
5:19:03
17035
 364.
Hofors AIF Skid och Cykelklubb
5:19:19
16947
 365.
5:19:20
16964
 366.
5:19:23
16948
 367.
Team Mälarenergi
5:19:47
16984
 368.
Västerås CK
5:19:48
17422
 369.
Team Mälarenergi
5:19:50
16973
 370.
Atlas Copco IF
5:19:50
16987
 371.
5:19:52
17424
 372.
Broby GoIF
5:20:49
16401
 373.
Os 3 da vida airada: cocó ranheta e facada
5:21:08
16388
 374.
Os 3 da vida airada: cocó ranheta e facada
5:21:13
16390
 375.
Fredrikshof
5:21:15
16313
 376.
5:21:22
16308
 377.
västerås Cykelklubberås
5:22:48
16183
 378.
5:22:54
17073
 379.
5:23:01
16928
 380.
Björnen Cykel klubb
5:23:05
16588
 381.
CK Distans
5:23:07
17281
 382.
Björka old boys
5:23:24
16408
 383.
Fredrikshof CK
5:23:27
16874
 384.
5:23:31
17041
 385.
5:23:32
16886
 386.
5:23:42
17467
 387.
CK Falken
5:23:46
17224
 388.
5:23:52
17461
 389.
Time for Ghana/Nordea
5:23:57
16782
 390.
CK Falken
5:23:59
16276
 391.
Bålsta CK
5:24:07
16274
 392.
Grytnäs CK
5:24:11
17007
 393.
5:24:34
16001
 394.
Bålsta CK
5:24:51
17301
 395.
Lag Framnäs
5:25:36
16516
 396.
Lag Framnäs
5:25:40
16515
 397.
Österfärnebo
5:25:42
16882
 398.
5:26:16
16489
 399.
5:26:23
16954
 400.
Brudpiga RK
5:26:38
17247
 401.
5:26:53
16675
 402.
Råda IK
5:27:00
16344
 403.
SÅH SS
5:27:08
17267
 404.
Täby
5:27:08
17049
 405.
SÅH SS
5:27:11
17268
 406.
SÅH SS
5:27:18
17266
 407.
5:27:57
17395
 408.
Vallentuna CK
5:28:15
16851
 409.
Tranemo CK
5:29:07
17022
 410.
Spånga
5:29:22
17403
 411.
NF Teknik & Data AB
5:29:31
16721
 412.
Hofors AIF skid & cykelklubb
5:29:38
16952
 413.
Hofors AIF Skid och Cykelklubb
5:29:40
17420
 414.
ODCK
5:30:00
16464
 415.
ODCK
5:30:21
16392
 416.
Sköldinge IF
5:30:49
16214
 417.
5:30:56
16521
 418.
5:31:09
16580
 419.
Axa
5:31:11
16520
 420.
Falken CK
5:31:12
16734
 421.
Björka old boys
5:31:38
16972
 422.
Björka Old Boys
5:31:41
16255
 423.
5:31:43
17036
 424.
5:31:46
16561
 425.
5:32:25
17437
 426.
Grumpy old men
5:32:28
16735
 427.
5:32:35
16642
 428.
5:32:54
17439
 429.
5:32:55
17323
 430.
5:32:55
17440
 432.
Bålsta ck
5:32:57
16780
 433.
5:32:57
16826
 434.
5:33:02
16825
 435.
Henrikssonscykel CK
5:33:08
16823
 436.
brudpiga
5:33:11
17394
 437.
Borlänge CK
5:33:21
16733
 438.
5:33:28
16824
 439.
Turebergsgolv CK
5:33:53
17009
 440.
5:34:00
16989
 441.
5:34:00
17284
 442.
Sollentuna
5:34:03
17003
 443.
Sollentuna
5:34:05
17002
 444.
5:34:09
16991
 445.
5:34:22
16959
 446.
5:34:23
16958
 448.
Västerås CK
5:34:24
16061
 449.
5:34:28
16750
 450.
5:34:32
16992
 451.
Trysil SK
5:34:56
17321
 453.
Fredrikshof CK
5:35:05
16220
 454.
5:35:16
17390
 455.
5:35:23
16694
 456.
5:35:25
17399
 457.
CK Falken
5:35:35
16432
 458.
IF Åland
5:35:41
17125
 459.
MIF Mörbyfjärdens idrotts förening
5:35:56
16431
 460.
5:35:57
16397
 461.
Team Ljungskog
5:36:12
16184
 462.
Hallens sportklubb
5:36:36
17465
 463.
Brudpiga
5:36:46
17258
 464.
Bålsta ck
5:37:10
16732
 465.
CK Falken
5:37:11
17108
 466.
5:37:12
17220
 467.
5:37:12
17164
 468.
CK Falken
5:37:13
17107
 470.
5:37:16
16488
 471.
5:37:17
17165
 472.
Lag Snygg
5:37:23
16592
 473.
Brudpiga
5:38:40
17289
 474.
Smedjebacken
5:38:44
17095
 475.
CCklubben
5:38:58
16311
 477.
Norrbärke Skidklubb
5:39:20
17030
 478.
Järbo IF
5:39:21
16884
 479.
5:39:23
16018
 480.
Hitachi Energy
5:39:27
17167
 481.
5:39:31
16919
 482.
5:40:00
16802
 483.
She Rides CK
5:40:30
16667
 484.
She Rides CK
5:40:37
16682
 485.
She Rides CK
5:40:50
17452
 486.
She rides
5:40:50
17356
 487.
She Rides CK
5:40:57
16586
 488.
5:40:57
16799
 489.
She Rides CK
5:40:58
16673
 490.
Vadstena Cykel
5:41:02
16345
 491.
Team Utan Tränser
5:41:12
16770
 492.
5:41:30
17017
 493.
CK UNI
5:41:32
16657
 494.
5:41:40
16658
 495.
Övre Månsänn Sportgille
5:41:58
17058
 496.
5:42:30
16722
 497.
5:42:31
16724
 498.
5:42:47
16720
 499.
Täfteå IK
5:42:50
16713
 500.
Piteå CK
5:42:51
16717
 501.
Piteå CK
5:42:54
16775
 502.
TEAM Gerda
5:43:03
16503
 503.
Club-36
5:43:08
16714
 504.
TEAM Gerda
5:43:10
16502
 505.
5:43:12
16730
 506.
OldGuysRule - Mariefred
5:43:16
16883
 507.
5:43:23
17137
 508.
5:43:24
16528
 509.
5:43:27
16529
 510.
Non Plus Ultra Hammarby CK
5:43:34
16314
 511.
Brysch Trysch IF
5:43:43
16623
 512.
5:43:50
16863
 513.
CK Uni
5:43:57
17057
 514.
5:44:28
16985
 515.
5:44:46
17144
 516.
B&G
5:45:35
16185
 517.
B&G
5:45:41
16178
 518.
5:46:13
16340
 519.
5:47:53
17054
 520.
Womens Bikejoy
5:47:55
17055
 521.
CK UNI
5:47:58
17053
 522.
Non Plus Ultra Hammarby CK
5:48:25
16120
 523.
Team Magnus
5:48:33
16053
 524.
5:48:58
17202
 525.
Fredrikshof
5:49:15
16417
 526.
GÄVLE Ca
5:49:18
16707
 527.
Gefle Cykelamatörer
5:49:22
16703
 528.
Länna Sport Ck
5:49:29
16412
 529.
Brudpiga
5:49:30
17175
 530.
5:49:36
17052
 531.
SMACK
5:49:56
16124
 532.
5:49:57
17158
 533.
5:50:12
16848
 534.
5:50:26
16630
 535.
5:50:41
16558
 536.
Örebro
5:51:01
17024
 537.
Sågmyra SK
5:51:57
17044
 538.
5:52:28
17069
 539.
5:52:31
17122
 540.
5:53:00
16861
 541.
Spårvägen CF
5:53:02
16205
 542.
5:53:06
17112
 543.
5:53:15
16860
 544.
5:53:24
16407
 545.
5:53:31
17123
 546.
Spårvägen
5:53:35
17402
 547.
5:53:51
16048
 548.
5:53:54
16049
 549.
.
5:54:34
17310
 550.
Knivsta CK
5:54:47
16763
 551.
5:54:59
17223
 552.
5:55:32
17143
 553.
JR Dala Bygg
5:55:34
16835
 554.
5:55:38
17133
 555.
5:55:57
17362
 556.
5:55:58
17339
 557.
Ingen
5:56:04
17423
 558.
5:56:07
16921
 559.
Överbacka riders
5:56:10
17145
 560.
5:56:10
17157
 561.
5:56:11
17155
 562.
5:56:22
16868
 563.
5:56:23
17156
 564.
5:57:28
17006
 565.
MDFCK
5:57:32
17154
 566.
Grouppo Dolcetto
5:57:35
16708
 567.
MDFCK
5:57:38
17147
 568.
5:57:41
16111
 569.
MDFCK
5:57:44
17148
 570.
Team Ljungskog
5:58:06
16419
 571.
Team ljungskog
5:58:24
16208
 572.
In I Dimman CC
5:58:29
16082
 573.
Fredrikshof CK
5:58:36
17161
 574.
5:59:13
16634
 575.
Team Södermalm
5:59:23
16542
 576.
5:59:47
16301
 577.
6:00:22
16990
 578.
6:00:29
16988
 579.
6:01:01
16778
 580.
Fredrikshof CK
6:01:19
17181
 581.
CK Vinet
6:01:25
17182
 582.
6:01:44
16914
 583.
6:02:11
17376
 584.
Mora cykelklubb
6:02:12
16416
 585.
mora ck
6:02:18
16420
 586.
mora ck
6:02:29
16421
 587.
6:02:45
16548
 588.
Elekta IF
6:02:46
16596
 589.
IKJ Haninge
6:03:22
16329
 590.
Team Södermalm
6:03:50
16444
 591.
Team Södermalm
6:03:53
16547
 592.
IKJ Haninge
6:04:46
16725
 593.
GUNNNERS
6:04:47
16051
 595.
Brudpiga RK
6:04:49
17241
 596.
6:05:03
16552
 597.
6:05:08
16435
 598.
6:05:09
16434
 599.
Jonny Pitt
6:05:21
17001
 600.
Tumult
6:05:25
17118
 601.
ODCK
6:05:45
16410
 602.
6:06:06
16349
 603.
6:06:20
16278
 604.
6:06:24
16544
 605.
6:06:24
16849
 606.
6:06:32
16550
 607.
Borlänge CK
6:07:19
17072
 608.
6:08:03
16705
 609.
Fredrikshof
6:08:40
17330
 610.
Länna if
6:08:40
16591
 611.
Fredrikshof Ck
6:08:41
16275
 612.
Fredrikshof CK
6:08:42
17015
 613.
Hanebo CK
6:08:47
16709
 615.
Husåcyklisterna
6:09:26
16839
 616.
6:09:27
16929
 617.
She Rides CK
6:09:31
16704
 618.
Mora Ck
6:10:15
17185
 619.
6:10:23
17222
 620.
CK Motvind
6:11:48
16007
 621.
CK Motvind
6:11:54
16004
 622.
6:12:08
16613
 623.
6:12:54
16452
 624.
6:13:02
16442
 625.
6:13:27
16303
 626.
6:14:33
16699
 627.
Mora Cykelklubb
6:17:05
16227
 628.
Cykelgubbarna
6:17:09
16475
 629.
Cykelgubbarna
6:17:14
16474
 630.
Team Rynkeby Gomorgon Dalarna
6:17:41
16235
 631.
IK Jarl
6:19:09
16549
 632.
6:19:26
16382
 633.
6:19:39
17337
 634.
Team Family
6:19:53
16347
 635.
Team Family
6:19:54
16348
 636.
NF Teknik & Data AB
6:19:56
16801
 637.
6:20:02
16492
 638.
6:20:05
16607
 639.
6:20:09
16608
 640.
OK Hammaren
6:20:10
16557
 641.
OK Hammaren
6:20:13
16556
 642.
6:20:50
16651
 643.
Team Amberg
6:20:52
17068
 644.
6:20:59
16650
 645.
ABB IF
6:21:06
17474
 646.
6:21:28
16306
 647.
Non Plus Ultra CK Hammarby
6:21:34
16700
 648.
6:22:17
17169
 649.
6:22:23
17168
 650.
Sundborns Goif
6:22:43
16660
 651.
6:23:02
17171
 652.
6:23:02
16482
 653.
Offerdal
6:23:10
16877
 655.
Optand
6:23:15
16876
 656.
Fredrikshof CK
6:23:16
16463
 657.
6:23:38
17084
 658.
6:23:45
17085
 659.
6:23:47
17083
 660.
Broby GoIF
6:24:24
16358
 661.
Sandvikens CK
6:25:04
16800
 662.
6:25:34
16343
 663.
Mora cykel klubben
6:26:21
17426
 664.
6:26:24
16247
 665.
Team Ljungskog
6:26:30
16141
 666.
Team Ljungskog
6:26:34
16229
 667.
Team Ljungskog
6:26:37
16207
 668.
Team Ljungskog
6:26:47
16368
 669.
6:26:50
16901
 670.
Team Ljungskog
6:26:54
17419
 671.
6:26:55
16841
 672.
6:26:56
16902
 673.
6:26:58
17430
 674.
Team Ljungskog
6:27:06
16144
 675.
Team Ljungskog
6:27:07
16143
 676.
Team Ljungskog
6:27:08
16228
 677.
Sk Bore Torsby Cykel
6:27:10
16147
 678.
6:27:14
17410
 679.
6:27:18
17411
 680.
Team Ljungskog
6:27:21
16142
 681.
Heden Wasps
6:27:22
16903
 682.
Fredrikshof CK
6:27:38
16738
 683.
Team Ljungskog
6:27:49
16206
 684.
6:28:01
16646
 685.
6:28:13
17370
 686.
ESIK
6:28:17
16411
 687.
Ljungskog
6:28:18
16395
 689.
Team Apfelstrudel
6:28:22
16654
 690.
Team Power Woman Athletic Club
6:28:22
17023
 691.
6:28:23
17348
 692.
6:28:24
17369
 693.
6:28:25
16888
 694.
FK Studenterna
6:28:28
16869
 695.
ESIK
6:28:32
16870
 696.
6:28:34
16568
 697.
Fredrikshof
6:28:34
16743
 698.
Fredrikshof
6:28:36
16149
 699.
Team apfelstrudel
6:28:37
16622
 700.
6:28:39
16200
 702.
Fredrikshof
6:28:39
16742
 703.
6:29:56
16201
 704.
6:30:16
17282
 705.
Sandviken CK
6:30:25
16680
 706.
IF Åland
6:30:31
16376
 707.
Engerdal Sykkelklubb
6:30:44
16945
 709.
Trysil sykkelklubb
6:30:51
17067
 710.
Trysil SK
6:30:54
17216
 711.
6:31:05
16978
 712.
6:31:20
16906
 713.
Knivsta CK
6:31:22
16751
 714.
Team EasyOn
6:34:17
17335
 715.
6:34:18
16614
 716.
6:34:48
16963
 717.
Ockelbo sk
6:35:19
17412
 718.
Ericsson SIK
6:35:34
16969
 719.
6:35:38
16647
 720.
CK Falken
6:35:56
17342
 721.
Enskedevikens CK
6:36:26
16042
 722.
6:36:33
16182
 723.
Bullarens GoIF
6:36:46
16468
 724.
6:37:08
16091
 725.
Järlåsa IF
6:37:12
16829
 726.
6:37:13
16032
 727.
6:37:21
16115
 728.
CK UNI, Uppsala
6:38:24
16771
 729.
Uppsala
6:38:33
16820
 730.
Team Aron CK
6:38:53
16117
 731.
Spårvägen CF
6:38:53
17432
 732.
6:38:53
16079
 733.
Spårvägen
6:38:59
17020
 734.
Team Aron CK
6:39:00
16080
 735.
Spårvägen CF
6:39:03
17433
 736.
Team Aron Cykelklubb
6:39:04
16116
 737.
6:39:07
16576
 738.
Spårvägen CK
6:39:07
17416
 739.
6:39:07
16425
 740.
6:39:31
17159
 741.
Cykelintresset
6:41:00
16003
 742.
Team Ljungskog
6:41:06
16369
 743.
Ekeby IF
6:41:31
17193
 744.
Knivsta CK
6:41:59
17221
 745.
Dala-Järna IK Cykel
6:42:10
17462
 746.
CK Soldi
6:42:19
17324
 747.
Rhino Racing
6:42:36
16532
 748.
Team. Halti
6:43:08
17110
 749.
Team Halti
6:43:10
16767
 750.
Team Halti
6:43:11
17104
 751.
Team Halti
6:43:13
16757
 752.
6:44:40
16584
 753.
6:44:42
16583
 754.
Ingen
6:44:54
16585
 755.
6:45:03
16272
 756.
6:45:06
16271
 757.
Brudpiga RK
6:45:25
17299
 758.
CK Motvind
6:45:26
16065
 760.
Fredrikshof
6:47:00
16499
 761.
Fredrikshof IF
6:47:01
16500
 762.
Fredrikshof CK
6:47:03
16696
 763.
Tursyklistene Trondheim
6:47:13
16599
 764.
Pumpade Däck
6:47:20
16112
 765.
Tursyklistene Trondheim
6:47:21
16598
 766.
Tursyklistene Trondheim
6:47:46
16597
 767.
6:47:57
17135
 768.
6:48:20
16980
 769.
Orsa if
6:48:29
17231
 770.
6:48:31
16911
 771.
6:49:42
16572
 772.
Klarälvdalens kanot och multisportklubb
6:49:42
16072
 773.
Klarälvdalens kanot och multisport klubb
6:49:45
16070
 774.
Järbo IF
6:49:50
16815
 775.
6:49:52
16698
 776.
Klaräldalens kanot och multisport klubb
6:49:52
16394
 777.
6:49:57
16670
 778.
6:50:06
16571
 779.
6:50:18
16986
 780.
Mångbergs cykelklubb
6:50:28
16741
 781.
Bajen bikers
6:50:48
16110
 782.
KGK
6:51:19
16169
 783.
AstraZeneca IF
6:51:28
16391
 784.
6:51:29
16170
 785.
Mora CK
6:51:51
16424
 786.
Särna SK
6:51:55
16579
 787.
6:52:01
16363
 788.
Team Kungälv
6:52:06
16318
 789.
Fredrikshof IF CK
6:52:21
17048
 790.
6:54:24
16469
 791.
6:54:27
17257
 792.
Järna
6:55:33
16300
 793.
Atlas Copco IF
6:56:34
16941
 794.
Magic Techno Force
7:00:01
16951
 796.
7:00:04
16711
 797.
7:00:07
17034
 798.
Magic Techno Force
7:00:07
17377
 799.
7:00:12
16710
 800.
ODCK
7:01:18
16298
 801.
7:01:59
16113
 802.
7:02:07
16231
 803.
7:02:12
16230
 804.
ODCK
7:02:24
16810
 805.
ODCK
7:02:30
16793
 806.
Limited Edition CK
7:02:38
16192
 807.
Limited Edition CK
7:03:00
16194
 808.
7:03:06
16506
 810.
gävle
7:03:55
16352
 811.
7:03:57
16487
 812.
Fagersanna IF
7:04:27
16785
 813.
Mora CK
7:05:15
16564
 814.
7:06:01
17349
 815.
Axa Sport Club
7:06:09
17141
 816.
Gubben Oves Cykel Förening
7:06:18
16856
 817.
Gubben Oves Cykel Förening
7:06:36
16854
 818.
7:06:54
16625
 819.
7:07:50
17115
 820.
7:07:55
16534
 822.
7:07:55
16967
 823.
7:07:59
17116
 824.
7:08:03
16533
 825.
7:08:09
16789
 826.
Blue Heaven Big Band
7:08:28
16086
 827.
Börje sk
7:08:35
16133
 828.
7:08:36
16624
 830.
Magic Techno Force
7:08:42
16949
 831.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:09:37
16371
 833.
7:09:55
16422
 834.
7:10:02
16283
 835.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:10:05
17346
 837.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:10:09
16245
 838.
7:10:10
16330
 839.
7:10:11
16551
 840.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:10:12
16250
 841.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:10:12
16251
 842.
7:10:14
17285
 843.
Team Rynkeby-Godmorgon Täby
7:10:14
16490
 844.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:10:15
16267
 846.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:10:23
16261
 847.
7:10:31
16443
 848.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:10:34
16243
 849.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:10:35
16262
 850.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:10:35
16249
 851.
7:10:36
16740
 852.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:10:50
16264
 853.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:11:03
16270
 854.
7:11:05
16485
 856.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:11:08
16256
 857.
7:11:08
16260
 858.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:11:09
16268
 859.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:11:09
16238
 860.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:11:10
16305
 861.
Team Rynkeby - Godmorgon Täby
7:11:11
16253
 862.
Team Rynkeby - God Morgon Täby
7:11:19
16524
 863.
7:11:29
16574
 864.
7:11:32
16575
 865.
SK Bore Torsby
7:11:58
17292
 866.
7:12:12
17387
 867.
Eskilstuna
7:12:17
16495
 868.
Haga Senior
7:12:22
16621
 869.
7:14:15
16779
 870.
Ytternora Bikers
7:14:34
16769
 871.
Kalmar ck
7:14:40
16145
 872.
Fredrikshof CK