Anmälda till Aros Marathon 2020 Avancerad sök

Aros Marathon 50 km

Namn Klubb Ort Födelseår
Michelle Åkerström Uppsala 1992
Tobias Malm Örsundsbro 1986
Alexandra Hedengren Lars Heden uppsala 1991
Stefan Andersson Uppsala Vasaloppsklubb UPPSALA 1960
Elin Tengbert Västerås Löparklubb Västerås 1992
Daniel Ström LK Gammelstabbe Järfälla 1970
Linus Starbäck Aros Klubbförening Uppsala 1999
Fredrik Starbäck Aros klubbförening Uppsala 1997
Robert Axberg Stockholm 1980
Benny Klasson Vänersborg 1980
Erik Calmfors Runacademy IF Stockholm 1977
Erik Hansén Ena Hell Runners Enköping 1989
Erika Lokander Tierp 1976
Mattias Järvi Lonesome Runners Uppsala 1975
Maria Gotemark Ingestedt Piraya IK Sundbyberg 1972
Andreas Wallin Börja springa tjockis! Örebro 1990
Eva Edin Enköping 1976
Linda Berg Uppsala 1981
Patrik Eklund Bromma 1982
Thomas Östman Uppsala 1965
Lars Fahlén Mantra Sport Uppsala 1964
Thorbjörn Hansen Hansen LK Ekerö 1972
Jannica Randerstedt Engström ENKÖPING 1979
Anna Maria Holtsjö Värmdö 1978
Vincent Lehane Uppsala LK Uppsala 1977
Pia Nybo Boo Runners Saltsjö-Boo 1965
Michael Miracolo Icebug / Live Slow Run Far Yxlan 1985
Patrik Johansson Familjen Pajas Bromma 1988
Josephine Ambjörnsson Familjen Pajas Gislaved 1983
Mattias Johansson Familjen Pajas Sollentuna 1980
Christer Westlinder Åkersberga 1979
Fabian Sagström Enköpings AIF Enköping 1978
Johan Carlström Uppsala 1986
Jesper Andersson Team Nordic Trail Uppsala 1970
Robert Andersson UPPSALA 1991
Crille Ström Vegan Runners IK Sundbyberg 1975
Linus Johnson Kinabuffé Löpklubb UPPSALA 1995
Sebastian Malmberg Uppsala LK Uppsala 1986
Efrem Tesfahiwet Enköping CK Enköping 1984
Stina Persson Falun 1972
Ulf Engstrand Uppsala LK Uppsala 1970
Daniel Olsson Falun 1979
Daniel Väisänen Stockholm 1983
Joel Ström UPPSALA 1996
Antoine Bellec Knivsta 1901
lisette reuterwall Runacademy if västerås 1991
Jimmy Strid Västerås 1981
Linnéa Sandelin Uppsala 1995
Markus Frohm Uppsala 1995
Christian Andersson N/A Uppsala 1994
Pavel Lukashin Stockholm 1988
Robin Svensson Bagarmossen 1989
Robert Åhgren Västerås 1994
Fredrik Nilsson Dark trail runners NYKÖPING 1981
Lina Andersson Stockholm 1993
Robert Pantzare Knutby 1976
Anton Ekman Uppsala UPPSALA 1989
Niclas Jangeby Uppsala Löparklubb Uppsala 1969
Richard Aspholm Uppsala 1980
David Andeborn Andeborn Athletics Solna 1981
Malin Wigren Locum IF SOLLENTUNA 1976
Anders Norberg Locum IF Huddinge 1980
Johan Svahn IF Linnéa Tullinge 1970
Gustav Petri Eksjö 1995
Tobias Demker N/A Uppsala 1976
David Lindqvist Enköping 1901
Carl Larsson Ultra Uppsala Skarpnäck 1985
Helena Ljungström Hägersten 1974
Selim Öfverström Enköping 1999
Johan Öhman UPPSALA 1973
Kjell Inge Breivoll Trondheim Triatlonklubb Tiller 1973
Kenneth Ekman Uppsala Uppsala 1961
Marcus Granklint Västerås 1972
Fredrik Runesjö Försvarsmakten Stockholm 1986
Erik Andersson Bandhagen 1983
Anders Hellner Stockholm 1980
David Simonsbacka Team Nordic Trail Uppsala 1978
Haroon Bayani Kista 1992
Tomas Sundvall Uppsala 1989
Tony Hoffström Uppsala 1971
Andreas Löfstrand TrailRun4Fun Kungsängen 1990
johan törnhult Umara Sports club Upplands väsby 1975
Alexander Gillberg Knivsta 1972
Siri Gyllander Solna 1985
Moa Gomersson Uppsala 1989
Joakim Ask Uppsala 1986
Sofia Reyier Österling Glada kullor masar uppför berget Falun 1980
Hanna Wiese Uppsala 1981
Alex Giacomini Knivsta 1971
Mårten Fryknäs Knivsta 1974
Christian Mohlin Majorna Runners Göteborg 1981
Maths Nilsson Mällösa Running Vallentuna 1974
Per Hägg Märsta 1984
Daniel Elowson IK Granit Mölnlycke 1984
Sandra Heder IK Granit Mölnlycke 1992
Nina Lovén Upplands Väsby 1967
Mikael Furu Stockholm 1988
Anders Löthgren - Bollnäs 1986
Oscar Lopez Enköping 1994
Camilla Piggott Östhammar Östhammar 1970
Andreas Öhrn Enköpings AI Enköping 1976
Kodirkhon Jasurzoda Elektronikdesign IK Norrköping 1997
Fredrik Fryklund DNF562 Årsta 1901
Oskar Lundin Elektronikdesign IK Norrköping 1996
Gabriel Gardell uppsala 1970
Emil Carlsson Nova Superstars Knivsta 1985
Kenneth Iversen SOLNA 1985
anders ljungqvist hässelby 1977
Sarah Andersson Östervåla IF Östervåla 1983
Joakim Säterborn Skokloster Skokloster 1969
Victor Ahlström Sala 1988
Julia Viertel WTRS Västeras 1976
KLAS AXGÄRDE stockholm 1989
Johanna Wallen Stockholm 1988
Isak Johansson Solna 1990
John-Daniel Isacsson Bromma 1989
Robert heller Hotell centralstation UPPSALA 1973
Anders Gardikro Bälinge IF Bälinge 1967
Johan Gärdebo Bromma 1986
Kristoffer Soldal Farsta 1984
Renny Asplund Skuttunge SK Björklinge 1951
Anton Mattsson Hägersten 1990
Henrik Torsner Enköping AI Enköping 1977
Henrik Rosencrantz UltraUppsala UPPSALA 1965
John Gunnarsson Här kommer vi! STOCKHOLM 1968
Mattias Liljestrand - Uppsala 1971
Luiz Capezzuto Tyresöjoggarna Farsta 1966
Gunilla Axelsson Uppsala LK Uppsala 1988
Kristina Wickman Uppsala LK Alunda 1967
Anna Wik Enskede 1967
Andree Lundberg Falkberget TC Tullinge 1977
Emma Lundberg Falkberget TC Tullinge 1981
Niklas Henriksson Örsundsbro 1991
Johan Wirén FARSTA 1901
Tina Lindell Eskilstuna Eskilstuna 1979
Håkan Eriksson AMINEA UPPSALA 1973
Christer Tinnerholm Bålsta IK Grillby 1968
Jim Ekström Surahammar 1990
Simon Johnsson Sigtuna 1979
Thomas Isberg Enköping 1977
Janne Aho Ultralöpers Hallstahammar 1982
Jenny Aho Ultralöpers Hallstahammar 1986
Mattias Brundin Klan Banan Kalmar 1974
Joakim Wahlman Uppsala 1971
Mats Liljegren Team Skavsåret IF FARSTA 1976
Pelle Pettersson Uppsala 1990
Niclas Bergqvist Handen 1985
Kristian Ekfors Insamlingen 1 kr/km Bandhagen 1972
Jënni Jalonen Pace on Earth/La Sportiva Uppsala 1993
Christoffer Backman Tyresöjoggarna Tyresö 1971
Jonas Wincent Ifk Sala Sala 1970
Petra Larsson Vällingby 1975
Daniel Karlsson Stora Höga Kyokushin Ljungskile 1986
Magnus Nilsson Team Joe Strummer JOHANNESHOV 1966
Andreas Sigfridsson Göteborg 1985
Agneta Dahm Bålsta IK Enköping 1962
Peter Svenonius Tyresöjoggarna Trångsund 1977
Jan Fager Tyresöjoggarna Tyresö 1965
Dan Vedelöv Klan Banan Saltsjöbaden 1969
Caesar Tor Maffe Bad Boy Sundbyberg 1965
Marcus Hartmann Stockholm 1977
Jonas Wängberg Västerås LK Enköping 1972

Aros Marathon 25 km

Namn Klubb Ort Födelseår
Anna-Lena Brolin Stockholm Gerillalöpare Bromma 1964
Erik Larsson Lars Heden uppsala 1990
Elisabet Bengtsson Ifk Lidingö Tungelsta 1961
Niklas Lundqvist Västerås 1992
Carlos Gisbert Västerås 1988
Marc Dominguez Västerås 1984
Nina Nyström EAI Enköping 1974
Daniel Gustafsson Uppsala 1977
Oscar Feuk Bandhagen 1985
Lina Svensson Enköpings AIF Enköping 1982
Per Göran Back Uppsala 1972
Caroline Nordstrandh Umara Sports Club Enköping 1989
Sebastian Forslund Umara Sports Club Halmstad 1988
Maria Vinell Boo Runners Saltsjö-Boo 1969
Sara Eldeen Berming Vandrarringen Västerås 1976
Oscar Hernandez Spånga 1976
Patrik Lindström Enköping 1987
Johanna Backman Boo runners Värmdö 1981
Alexander Strandh EAI Enköping 1980
Sara Björklund Hemlingby lk Skutskär 1972
Per Lovén Upplands Väsby 1993
Karl Wassberg Uppsala 1984
Isabel Baudish UppX Uppsala 1989
Linda Lundback Enköpings AI Enköping 1977
Martin Ström Gävle 2000
Greger Sundin Uppsala 1977
Anastasia Radovanova Uppsala 1981
Gabriel Bassula Mora CK Mora 1986
Maria Tärngren Eai Enköping 1981
Adam Söderlund Uppsala 1996
Marco Rep Uppsala 1993
Janne Keränen Enköpings Allmänna Idrottsförbund Enköping 1980
Lowe Lundin Kinabuffé Löpklubb Uppsala 1995
Joachim Burman Bultens Gym Uppsala 1974
Fredrik Weisner Uppsala 1974
Emma Sinnerstad EAI Enköping 1980
Martin Johansson Ifk sala Sala 1984
Niklas Löfstrand IFK Sala Sala 1975
Linnea Ericsson Stockholm 1991
Johan Östling Hägersten 1989
Aaron Tuckey Uppsala 1992
William Lunner Västerås 1993
Nicole Ovesen Uppsala 1988
Tony Jonasson SK Granan Fjärdhundra 1981
Alexander Kim European Security Academy Örsundsbro 1991
Elisabeth Mattsson Uppsala 1966
Jonas Hermansson Enköpings AIF Enköping 1971
Åke Tholin Vingåker Vingåker 1980
Cecilia Rydberg Örsundsbro 1997
Jan Rydberg Örsundsbro 1966
Tina Söderström Bålsta 1976
Ina Bernström TIERP 1979
Johan Bernström TIERP 1972
Anders Eriksson Örsundsbro 1956
Staffan Lejdhamre Uppsala 1974
Peter Utasi Järfälla 1980
Linda Isacsson Storvreta 1980
Oscar Norrby Enköping 1983
Amanda Delle Johanneshov 1993
Stefan Tapper Enköpings ai Enköping 1978
Maria Augustsson Uppsala 1977
Mattias Wacker - UPPSALA 1972
Johannes Soldal Knutby IF Uppsala 1985
Philippe Ghostine Danderyd 1997
ulrika generyd Nynäshamns långdistansklubb nynäshamn 1970
Erik Nilsson Västerås 1982
Josefin Prochéus Sthlm 1985
Johan Fridman Uppsala 1982
Alhvin Norén Täby 1991
Piotr Lendas Sävedalen 1973
Elsa Lindström Uppsala 1996
ANDREAS DALMAN Kroppkakans vänner Enskededalen 1971
Jamieson Bray Uppsala 1982
Per-Göran Olofsson Uppsala löparklubn Uppsala 1968
Anton Olofsson Upsala IF Uppsala 2002

Aros Marathon MTB 50 km

Namn Klubb Ort Födelseår
Charlotte Bergheden Enköping 1967
Åsa Lodin Saltsjö-Boo 1967
Pasi Sahi Härkeberga IF ENKÖPING 1965
Daniel Sundstrom Enköping 1984
Christian Norling Enköping 1984
Tobias Fröberg Uppsala 1988
Matthias Forsgren Uppsala 1975
Hans-Erik Schenning Enköping 1955
Dennis Juhlin Örsundsbro 1990
Mikael Svennbeck Team CykelGross Uppsala 1974