Anmälda till BTR Vineyard Backyard Ultra 2/9-2023 - Bocksten Vineyard Backyard Ultra Avancerad sök

Namn Klubb Lag Kön Ort Födelseår
Eleonore Karlsson Trollhättan Kvinna Trollhättan 1971
Johan Molin LK TV88 Man Trollhättan 1979
Lena Trillelv Salomon Varbergs Ultralöpare Kvinna Varberg 1986
Anders Johansson Eickhoff Borås Löparklubb Borås Löparklubb Man Borås 1961
Daniel Carlsson Ästad Man Varberg 1984
Robin Petersson Ästad Man
Johanna Bergström Ästad Kvinna
William Lindström Ästad Man
Caroline Hedström Ästad Kvinna
Ronja Petersson Ästad Kvinna
Sanna Limred Ästad Kvinna
Michelle Bodin Ästad Kvinna
Veronica Carlsson Ästad Kvinna
Angelica Andersson Tidaholm Kvinna Tidaholm 1987
Björn Persson Tidaholms SOK Sisu Man
Niklas Jönsson Korsvägen kl 10 Man Göteborg 1984
Linus Bägeby OkVivill Man Smålandsstenar 2003
Nils-Åke Holmberg Vollsjö Man Vollsjö 1955
Viktoria Wiberg Gatsby Allstars Kvinna Göteborg 1987
Attila Nagy Göteborg Man Göteborg 1985
Maria Grange Halmstad Triathlon & Multisport Kvinna Halmstad 1980
Daniel Svensson Borgstena IF Man Göteborg 1979
Peter Hallden Varbergs Ultralöpare Varbergs Ultralöpare Man Varberg 1982
Simon Örnberg Varberg Man Veddige 1990
Henrik Persson Fastarpz runner Man 1901
Lars Persson Falkenberg/Onsala Man Falkenberg 1971
Claire Nabaggala Ästad Vingård Kvinna Falkenberg 1998
Kristina Franzén Ullared Kvinna Ullared 1962
Jan Mogren Rydöbruk Man Rydöbruk 1973
Andreas Claesson Team Hallandsåsen Man Halmstad 1971
Marcus Hultin Hultinarna Man
Anders Jandering Göteborg Man Göteborg 1979
Magnus Löfberg Långås Bosgårdsskolan Man Långås 1970
Lars Carlsson Varberg Man Varberg 1960
Robin Stenberg Mölndal Man Mölndal 1987
André Madejczyk @trailsandmore Man TORUP 1975
Robin Källroos Mölndals AIK Man Mölndal 1988
Hanna Gisslén Göteborg Kvinna 1901
Sofia Åsberg Varberg KENT Runners Kvinna Varberg 1979
Sebastian Norberg Terrible Tuesdays Triathlon Man VARBERG 1989
Daniel Sturesson Enkätfabriken Man Lund 1982
Daniel Forsén Växjö Man Tävelsås 1979
Elin Brynzér Team Robinson Kvinna Göteborg 1996
Henrik Appelberg Team Robinson Man HABO 1976
Niklas Tenglund IK Dran Man Veddige 1973
Matilda Grantz Kungsbacka Kvinna Ljungskile 1997
Tony Grantz Ljungskile Man
Lenny Arvidsson Varberg Man Varberg 1980
Martin Karlsson IK Dran Man Veddige 1976
Jonas Lindahl Träslövsläge Lindahl Legacy Man Träslövsläge 1966
Erik Granberg Göteborg Man Göteborg 1982
Linda Nilsson Valinge KENT Runners Kvinna Varberg 1974
Dan Einarsson Valinge KENT Runners Man Varberg 1971
Marcus Ingvarsson Ik Dran Man Varberg 1994
Martin Davidsson IK Dran Man Veddige 1976
Daniel Larsson Göteborg Man Göteborg 1986
Adam Ydenius Trollhättan Man
Bo Persson Varberg Man Varberg 1963
Daniel Wijk IF Skattmasarna Man Varberg 1981
James Vidlycke Kent Runners KENT Runners Man tvååker 1977
Anette Johansson Tvååker KENT Runners Kvinna Tvååker 1970
Adam Sjöholm Jönköping Lindahl Legacy Man Jönköping 1995
Mattias Rask KENT Runners Man Varberg 1971
Lena Rask KENT Runners Kvinna
Elin Ljungström Team Bunkern Kvinna Kungsbacka 1991
Victor Corin Team diskbråck Man Varberg 1988
Emma Björling Stamnared Kvinna Veddige 1987
Philip Bendiksen Falkenberg Allstars Man Falkenberg 1997
Johan Bergstrand Borås Löparklubb Man Borås 1978
Annika Wintvik Falkenberg Kvinna Falkenberg 1977
Micaela Johansson Tvååker Kvinna Tvååker 1972
Alexander Heck Tvååker Man
Carina Johansson Abrahamsson Överlida Kvinna
Mattias Seaberg Borås Löparklubb Man Borås 1977
Ulf Smedberg IK Dran Man Väröbacka 1964
Madelene Persson Hovås Kvinna Hovås 1982
Mikael Lyberg varberg Man varberg 1981
Joakim Ström Klubb 734 Man Ytterby 1988
Johan Olsson Varberg Club 743 Man Grimeton 1988
Fredrik Andersson Göteborg Club 743 Man Torslanda 1988
Niklas Hallden Varbergs Ultralöpare Varbergs Ultralöpare Man Varberg 1979
Josefine Björklund Varberg Kvinna Varberg 1974
Carl-Fredrik Lindahl Mettjärn Trailrunners Man Åsa 1974
Malin Wallander Aktivitus Sports Club Kvinna Göteborg 1982
Susanne Karlsson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1969
David Lundevi Halmstad OK Man Haverdal 1982
Rickard Paulsson Göteborg Man Göteborg 1985
Peter Henriksson Runacademy IF Man Falkenberg 1976
Berit Andersson FBG training academy Kvinna Falkenberg 1962
Tomas Johansson Värö Budoklubb Man
Johan Winter Glommen Man Glommen 1992
John Larsson Jönköping Lindahl Legacy Man Jönköping 1985
Lena Holmberg Kullagården Kvinna Vollsjö 1961
Linnea Bjerding Vegan Runners Kvinna Göteborg 1987
Mark Wales Anderstorp Man Anderstorp 1983
Erik Flybäck AR Running Club Man Borås 1978
Nils Andersson Åled Man Åled 1987
Jacob Stigenhed Linköping Lindahl Legacy Man Linköping 1988
Maria Mangfors Hallberg Crossfit Spiro Kvinna Halmstad 1977
Sara Blomberg Brohyttans IF Kvinna Fjugesta 1971
Johan Fransson Brohyttans IF Man Fjugesta 1984
Philip Bengtsson Varberg Man Varberg 1993
Marcus Ingemarsson Skällinge Man
Christina Täck Aktivitus Sports Club Kvinna Askim 1973
Patrik Josefsson AfSand Man Halmstad 1973
Christer Bertel Järnkaminerna Man Uddevalla 1953
Fredrik Johansson Mettjärn Trailrunners Man Nödinge 1981
Magnus Cejie Varbergs GIF Man Varberg 1978
Sandra Nyman Stockholm Kvinna Stockholm 1980
Pär Samuelsson Stockholm Man Stockholm 1977
Greger Hammarin Varberg Man Varberg 1981
Jan-Anders Ekelund Varberg Man Varberg 1962
Erika Frick Tvååker Kvinna Tvååker 1975
David Johansson Kinna Man Kinna 1981
Daniella Hagström Varberg Kvinna
Martin Isaksson Ingen klubb Man Stockholm 1971
Per Salgård Lidköping Man Lidköping 1956
Nadja Krook Lidköping Kvinna
David Landén Jönköping Man Jönköping 1987
Levis Wiik Falkenberg Man Falkenberg 1997
Sara Winbro Falkenbergs All stars Kvinna
Johanna Winbro Ullared Kvinna Ullared 1994
Magnus Lindgren Fastarpz Runners Man Tvååker 1970
Lars Häggström Friskis o Svettis Varberg Man Varberg 1960
Jessica Petersson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1970
Helen Eriksson Aktivitus sports club Aktivitus Kvinna Västra Frölunda 1968
Tor Lindqvist Göteborg Man Göteborg 1975
Edvin Bergman Odenius Varberg Man Varberg 1990
Sven-Åke Bengtsson Falkenbergs OK Man Falkenberg 1972
Nicklas Johansson Fastarpz Runners Man Tvååker 1972
Daniel Melin Borås Löparklubb Man Göteborg 1976
Jens Andersson Tvååker Man TVÅÅKER 1986
Elina Larsson Varberg Kvinna Varberg 1990
Ken Gullberg TeamFikaRunningClub Man Halmstad 1971
Håkan Andersson Falkenbergs RR Man Falkenberg 1968
Cissi Meltzer Golden Wellness Kvinna Varberg 1971
Thomas Björkegren Falkenbergs RR Man Falkenberg 1968
Till anmälan för Bocksten Vineyard Backyard Ultra