Anmälda till ActionRun 2020 Avancerad sök

Kalmar ActionRun 16 Maj 2020

Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
Johan Larsson OCR-Oskarshamn Motionär - Herr/Dam 5 km Man Oskarshamn 1975
Sara Petersson Halmstads dreamteam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Laholm 1991
Charlotta Andersson Halmstads dreamteam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Halmstad 1990
Jimmy Petersson Halmstads dreamteam Motionär - Herr/Dam 8 km Man halmstad 1998
Micke Sundstrom I Tyngsta Laget Motionär - Herr/Dam 5 km Man Ronneby 1990
Patrik Nordgren Nordgrens Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1983
Fredrik Nordgren Nordgrens Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlstad 1986
Johanna Billqvist BFF Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Västervik 1987
Oskar Nydahl BFF Motionär - Herr/Dam 5 km Man Västervik 1988
Jenny Arvidsson LagEtt Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Huskvarna 1977
Stina Ottevik LagEtt Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Huskvarna 1985
Anna Johndin LagEtt Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Huskvarna 1975
Peter Henriksson Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Linköping 1975
AnnaCarin Ahremark ACTIONRUNNERS Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Brämhult 1966
André Ohlsson Vikestam Glebes Motionär - Herr/Dam 8 km Kalmar 1989
Andreas Ljunggren 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Kalmar 1979
Henrik Thörn Motionär - Herr/Dam 8 km Man Johannishus 1985
Madelene Baard Elit Dam/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna Karlskrona 1987
Fredrik Chramer Team Cloudberry Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man LOMMA 1988
Jonas Larsson FÅLE OCR / BGOIF Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Broaryd 1981
Daniel Ridbäck Karlshamn ocr Motionär - Herr/Dam 8 km Man Mörrum 1981
Roger Jansson Någonmåstekommasist Motionär - Herr/Dam 8 km Man Nybro 1968
Erik Axelsson Östra lugnets finest Motionär - Herr/Dam 5 km Växjö 1985
Robert Råhlin Östra lugnets finest Motionär - Herr/Dam 5 km 1980
Karin Råhlin Östra lugnets finest Motionär - Herr/Dam 5 km 1979
Anna Grahnström Östra lugnets finest Motionär - Herr/Dam 5 km 1986
Matthew Bilney Riksbyggen Motionär - Herr/Dam 8 km Vassmolösa 1979
Bennie Forss Buns of steel Man VÄXJÖ 1981
Sandra Svensson The Jellybeans 5 km (ej tidtagning eller straff) Gränna 1987
Michael Bergsten The Jellybeans 5 km (ej tidtagning eller straff) 1981
Fredrik Jämtin Hjälmö Athletics 5 km (ej tidtagning eller straff) Färjestaden 1982
Martin Ringqvist Hjälmö Athletics 5 km (ej tidtagning eller straff) 1979
stefan Ahlman Hjälmö Athletics 5 km (ej tidtagning eller straff) 1973
Henrik Sandgren Henkes Raketer Motionär - Herr/Dam 8 km Man Karlskrona 1982
Sabine Karlsson Henkes Raketer Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Karlskrona 1986
Helena Lindfors athena Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Örebro 1993
Sabrina jensen Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna kristianstad 1990
Joel Meyer Buns of steel Motionär - Herr/Dam 8 km Lund 1992
Kim Wall Hell run Crew Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Mjölby 1986
Josefine Ringbom Hell run Crew Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Kvinna Mjölby 1992
Thomas Jansson Team FIT Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Säffle 1986
Maria Esbjörner Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Habo 1976
Andreas Degnell Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Torshälla 1985
Stina Rydberg CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna NYBRO 1985
Teddy Rydberg CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Man NYBRO 1982
Thomas Österberg Thomazo Motionär - Herr/Dam 8 km Man Visby 1967
Malin Byström Kort och lång Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1994
Anton Lundgren Kort och lång Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1994
Freja Jederud Buns of steel Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Lund 1994
Michael Kerr Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
Pontuz Löfgren Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1970
Evelina Juel The Juels Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1987
Thorbjörn Petersson The Juels Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1988
Henrik Rosenberg OompaLoompaNinjas Motionär - Herr/Dam 5 km Helsingborg 1968
Anna Rosenberg OompaLoompaNinjas Motionär - Herr/Dam 5 km 1978
Malin Nyman OompaLoompaNinjas Motionär - Herr/Dam 5 km 1975
Marcus Eriksson OompaLoompaNinjas Motionär - Herr/Dam 5 km 1980
Renee Molin Fröknarna Spontan. Motionär - Herr/Dam 5 km Visby 1985
Ellinor Rifall Fröknarna Spontan. Motionär - Herr/Dam 5 km 1983
Tobias Hammarling Wilhma och pappa Motionär - Herr/Dam 8 km Vissefjärda 1981
Wilhma Hammarling Wilhma och pappa Motionär - Herr/Dam 8 km 2003
Jenny Ek Team Bumblebee 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Rockneby 1992
Simon Knutsson Teamet Motionär - Herr/Dam 5 km Kalmar 1994
Moa Dahlgren Teamet Motionär - Herr/Dam 5 km 1994
Jonas Ankarman Någonmåstekommasist Motionär - Herr/Dam 8 km Nybro 1984
Ted Jonsson Någonmåstekommasist Motionär - Herr/Dam 8 km 1989
Linda Ottosson Någonmåstekommasist Motionär - Herr/Dam 8 km 1988
Sara Magnusson Någonmåstekommasist Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
Ida Wedell Bazinga! Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna FÄRJESTADEN 1987
Marcus Wedell Bazinga! Motionär - Herr/Dam 8 km Man FÄRJESTADEN 1984
Jesper walden WILMEZ 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Nybro 1991
Magnus Nilsson Magnustrollet 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Kalmar 1977
Henrik Celion Team Celion Motionär - Herr/Dam 8 km Man Ljungbyholm 1979
Emil Begovic Buns of steel Motionär - Herr/Dam 8 km Man Växjö 1990
Christoffer Richardsson Buns of steel Motionär - Herr/Dam 8 km Man Växjö 1989
Lars Lundin KIDS Motionär - Herr/Dam 8 km Man KARLSKRONA 1996
Kicki Ekdahl Team Nameless Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Färjestaden 1964
Henrik Borglin Klätteraporna 5 km (ej tidtagning eller straff) karlskrona 1989
Johan Borglin Klätteraporna 5 km (ej tidtagning eller straff) 1982
Mattias Åkesson Klätteraporna 5 km (ej tidtagning eller straff) 1989
Fredrik Håkansson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1992
Ellen Walden WILMEZ 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Kalmar 1993
Malin André KLML Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Bruxelles 1983
Jonna Waldén WILMEZ 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Nybro 1992
Manne Waldén WILMEZ 5 km (ej tidtagning eller straff) 1990
Simon Stjernkvist WILMEZ 5 km (ej tidtagning eller straff) 1990
Carl Solberg Hyvelbänk Motionär - Herr/Dam 8 km Kalmar 1986
Karl Sjöberg Hyvelbänk Motionär - Herr/Dam 8 km 1986
Camilla Näslund 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Kalmar 1990
Helena Olsson Freemotion IK Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Långasjö 1993
Maja Dannevaern 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Kalmar 1991
Oskar Sandgren Natur-Oskar Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Jönköping 1991
Anders Tillquist Team Knubbsälarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1972
Sabina Esbjörner T3ToughTeam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Tibro 1985
Karin Fransson Radioactive Attractive Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1981
Emma Jönsson Tomorrow Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Färjestaden 1986
Anna-Karin Andersson T3ToughTeam Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Tidan 1980
Marie Erlandsson Tomorrow Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Ljungbyholm 1983
Marcus Lengqvist Tomorrow Motionär - Herr/Dam 8 km Man Färjestaden 1985
Jessica Olofsson KöttaPå Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Rockneby 1986
Oskar Bertilsson KöttaPå Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1984
Emil Ros KöttaPå Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1986
Sarah Damberg Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Tving 1982
Jimmy Lorentzen Motionär - Herr/Dam 8 km Man VIMMERBY 1987
Fredrik Ekdahl Motionär - Herr/Dam 8 km Man Färjestaden 1988
Anna-Karin Larsson Polesisters Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Sturkö 1984
Aranka Westman Polesisters Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1993
Pontus Karlsson Team 75 Motionär - Herr/Dam 8 km Man Hagby 1980
Caroline Bronge Vafangörvihär 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Oskarshamn 1987
Louise Källenius Vafangörvihär 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Oskarshamn 1991
Martin Bergström CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1992
Marcus Everflod CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Man KALMAR 1981
Anna Johansson Team Spirit Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1980
Nicklas Mårtensson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1971
Petra Lennartsson RunningFools Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Blomstermåla 1993
Ola Carlsson Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Kalmar 1988
Evelina Samuelsson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna malmö 1985
Martin Karlsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Påryd 1986
Daniel Hjertqvist Action men Motionär - Herr/Dam 8 km Man Trekanten 1972
Oscar Hult Hult 8 km (ej tidtagning eller straff) Man KALMAR 1991
Adam Hult Hult 8 km (ej tidtagning eller straff) Man ALSTERBRO 1995
Krister Fagerström Team Fagerström Motionär - Herr/Dam 8 km Kalmar 1976
Sofia Fagerström Team Fagerström Motionär - Herr/Dam 8 km 1977
Lena Sandström Winberg KLML Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Olofström 1980
Pontus Algö Yeong Won Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 2001
Anton Sjöberg CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km Kalmar 1992
Ida Johansson CrossFit Kalmar Motionär - Herr/Dam 8 km 1994
Lill Ljunggren Team Spirit Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1985
Marcus Åkesson Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Malmö 1991
Johan Wahlström Motionär - Herr/Dam 5 km Man Kalmar 1982
Marie Petersson The Flamingo that didnt skip legday Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Vassmolösa 1975
Johan Claesson Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Rockneby 1990
Torbjörn Andersson Team Nameless Motionär - Herr/Dam 8 km Man KALMAR 1968
Mathias Lengyel OCR-Oskarshamn Motionär - Herr/Dam 8 km Man OSKARSHAMN 1977
Björn Ekdahl Team Nameless Motionär - Herr/Dam 8 km Man Färjestaden 1964
Ulf Petersen Team Solid Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Järfälla 1980
Tyra Petersen Team Valkyria Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Järfälla 2009
Lisa Björkhem KLML Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Jämjö 1981
Luke Freeman Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1980
Kajsa Hedin KLML Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1976
Agnes Jarhall Radioactive Attractive Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1993
Marcus Karlsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Tingsryd 1977
Sandra Kjellsson Minion squad Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Vederslöv 1990
Kalle Alvin BAMF Motionär - Herr/Dam 8 km Man Läckeby 1985
Jonas Einarsson Elit Herr/EM kval 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man MÅLILLA 1987
Linnea Williamsson Syskonen Williamsson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Lenhovda 1989
Simon Williamsson Syskonen Williamsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Lenhovda 1987
Anton Williamsson Syskonen Williamsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Lenhovda 1991
Matilda Rosén The Flamingo that didnt skip legday Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ljungbyholm 1988
Julia Petersson The Flamingo that didnt skip legday Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Ljungbyholm 1998
Johan Stjärndahl Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1974
Caroline Adestam Minnhagen Radioactive Attractive Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Lerum 1978
Mattias Nickel Radioactive Attractive Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1977
Jörgen Olsson Team Knubbsälarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Rockneby 1968
Mats Hammar Team Knubbsälarna Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1982
Johan Axelsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Emmaboda 1982
Malin Karlsson Team strawberry Motionär - Herr/Dam 5 km Söderåkra 1997
Ricky Söderberg Team strawberry Motionär - Herr/Dam 5 km 1993
Josefine Arvidsjö Specgänget 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 2003
Håkan Edvinsson Lag Mandelblomman Motionär - Herr/Dam 5 km Kalmar 1973
Noah Edvinsson Lag Mandelblomman Motionär - Herr/Dam 5 km 2005
Kristian Carlsson I Tyngsta Laget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Rödeby 1973
Maja Gustafsson Team Bananas Motionär - Herr/Dam 5 km Kalmar 1999
Christian Sedin Team Bananas Motionär - Herr/Dam 5 km 1995
Linus Eriksson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Trekanten 1991
Elsa Juhlin Specgänget 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 2003
Victoria Dahl Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Kalmar 1975
Hanna Wilde Specgänget 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Färjestaden 2003
Oliver Olsson OCR-Oskarshamn Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Oskarshamn 1989
Sofia Johansson Kvilla huliganerna 5 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Torsås 1991
Martin Johansson Kvilla huliganerna 5 km (ej tidtagning eller straff) Man Torsås 1983
Alexandra Steise Steise Motionär - Herr/Dam 5 km Kvinna Mörbylånga 1991
Sofia Jonsson Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Nybro 1981
Christian Thorvaldsson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Gamleby 1987
Simon Engdahl Motståndarlaget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1990
Louise Engdahl Motståndarlaget Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1993
Therese Lorentzson Motståndarlaget Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna Kalmar 1995
Pontus Johansson Motståndarlaget Motionär - Herr/Dam 8 km Man Kalmar 1994
Anders Lantz Hell run Crew Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Mjölby 1979
Lisa Sandell Team awesome 8 km (ej tidtagning eller straff) Kvinna Kristdala 1988
Andreas Sandell Team awesome 8 km (ej tidtagning eller straff) Man Kristdala 1986
Henrik Norrby Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (Ansökan skicka till info@actionrun.se) Man Kalmar 1994
Kim Persson Motionär - Herr/Dam 8 km Man Lekeryd 1992
Malin Karlsson Team strawberry Motionär - Herr/Dam 5 km Söderåkra 1997
Ricky Söderberg Team strawberry Motionär - Herr/Dam 5 km 1993
Maja Gustafsson Team Bananas Motionär - Herr/Dam 5 km Kalmar 1999
Christian Sedin Team Bananas Motionär - Herr/Dam 5 km 1995
Sofie Vindervi Mustiga män Motionär - Herr/Dam 8 km Kvinna 1984
Tobias Vindervi Mustiga män Motionär - Herr/Dam 8 km Man 1976

Linköping ActionRun 13 Juni 2020

Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
David Albrekt Soffans tigrar Motionär -8 km Man 1998
Mathias Hansson Motionär -8 km Man 1983
Jeanette Holberg Motionär -8 km Kvinna 1986
Kicki Fredriksson Maxi Motionär -5 km Kvinna 1979
Per Karlsson rund är också en form Motionär -8 km Man 1973
Sara Marklund Maxi Motionär -5 km Kvinna 1993
Eskil Amundin Team Ljunga Motionär -5 km Man 1973
Hanna Sigurdh Team Ljunga Motionär -5 km Kvinna 1980
Malin Knutsson De 3 vännerna och Erik Motionär -8 km Kvinna 1991
Erik Johansson De 3 vännerna och Erik Motionär -8 km Man 1985
Linn Arnell De 3 vännerna och Erik Motionär -8 km Kvinna 1989
Elias Sferlic De 3 vännerna och Erik Motionär -8 km Man 1987
Hanne Somero Maxi Motionär -5 km Kvinna 1980
Jessica Helander Maxi Motionär -5 km Kvinna 1984
Mathias Sandstedt Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1995
Kave Ravan Khah Impossible Mission Force Motionär -8 km Man 1990
Alexander Silverhimmel Impossible Mission Force Motionär -8 km Man 1988
AnnaCarin Ahremark ACTIONRUNNERS Motionär -5 km Kvinna 1901
Mikela Schneberger Inge F.lås Motionär -8 km Kvinna 1991
Pauline Schneberger Inge F.lås Motionär -8 km Kvinna 1997
Linus Olofsson NFC Motionär -8 km Man 1986
Christoffer Borg Idas Borg Motionär -5 km Man 1982
Ida Sjölin Idas Borg Motionär -5 km Kvinna 1983
Jenny Lindström Motionär -8 km Kvinna 1977
Christoffer Johansson Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1993
Max Myhr Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1990
Magnus Lundqvist Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1985
Niklas Gavelfält Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1977
Peter Kärvås Motionär -8 km Man 1975
Thomas Tenselius Motionär -8 km Man 1987
Michael Jörbo Motionär -8 km Man 1983
Simon Öfverstedt Motionär -8 km Man 1977
Alexander Brandström Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1984
Alex Jetté Soffans tigrar Motionär -8 km Man 1997
Samir Frost Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1993
Marcus Ahlin Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1985
Ola Cederborg Dark Trail Runners Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1976
Jonathan Westerling Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1991
Daniel Westerling Motionär -8 km Man 1995
Johan Gustafsson BFT bygg Motionär -8 km Man 1977
Robin Karlborg Team LTF Motionär -8 km Man 1982
Robin Granath Team LTF Motionär -8 km Man 1985
Julia Andersson Team LTF Motionär -8 km Kvinna 1990
Linnea Träff Team LTF Motionär -8 km Kvinna 1999
Kristian Beckvall K9 warriors Motionär -8 km Man 1992
Lisa Delsander LInköping OCR Motionär -5 km Kvinna 1982
Patrik Delsander LInköping OCR Motionär -5 km Man 1982
Mikael Delsander Motionär -5 km Man 1984
Daniel Klasson LInköping OCR Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1980
Louise Ekvall Motionär -5 km Kvinna 1990
Anette Friberg Motionär -5 km Kvinna 1990
Ida Delsander Motionär -5 km Kvinna 1984
Robin Örtenblad Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1987
Ida Johansson Etteplan Warriors Motionär -8 km Kvinna 1995
Sofia Johansson Soffans tigrar Motionär -8 km Kvinna 1994
Evelina Edman K9 warriors Motionär -8 km 1993
Philip Edman K9 warriors Motionär -8 km 1996
Rikard Roitto LInköping OCR Motionär -8 km Man 1974
Fabian Petersen Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1994
Oscar Magnusson Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1993
Martin Sjödin Jonsson Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1986
Jacob Bergvall Etteplan Warriors Motionär -8 km Man 1992
Joel Furustig Motionär -8 km Man 1985

Borås ActionRun 15 Aug 2020

Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
Jonas Eriksson Haalv 7! Motionär -8 km Man 1983
Jonatan Eriksson Haalv 7! Motionär -8 km Man 1987
Jessica Håkansson Haalv 7! Motionär -8 km Kvinna 1990
Gillis Sandén Haalv 7! Motionär -8 km Man 1990
Louise Håkansson Haalv 7! Motionär -8 km Kvinna 1985
Alice Aronsson Sherlock's Homies Motionär -8 km Kvinna 2002
Vendela Tydén Sherlock's Homies Motionär -8 km Kvinna 2002
AnnaCarin Ahremark ACTIONRUNNERS Motionär -8 km Kvinna 1966
Jesper Ahremark ACTIONRUNNERS Motionär -5 km Man 1990
Sofia Löfqvist Får man en medalj för deltagande? Motionär -8 km Kvinna 1995
William Lai Får man en medalj för deltagande? Motionär -8 km Man 1994
Evelina Ventelä Motionär -8 km Kvinna 1993
Elin Birgisson Motionär -8 km Kvinna 1989
Simon Alfredsson Hombreros Motionär -8 km Man 1988
Pernilla Johansen Piff&Puff Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) 1992
Linnéa Johansson Lyttinen Piff&Puff Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) 1996
Niklas Mellberg Marks taekwondon Motionär -8 km Man 1992
Mikael Olsson DAMN! Motionär -8 km Man 1988
Daniel Gustafsson DAMN! Motionär -8 km Man 1991
Nenos Stifanos DAMN! Motionär -8 km Man 1988
Mattias Modèn Motionär -8 km Man 1982
Merja Alm Motionär -5 km (utan tidtagning eller straff) Kvinna 1983
Andreas Alm Hindana Motionär -8 km Man 1981
Fredrik Axelsson Forsberg Motionär -8 km Man 1980
Elin Persson Motionär -8 km Kvinna 1996
Johannes Gabrielsson Marks taekwondon Motionär -8 km Man 1991
Jimmy Andersson Marks taekwondon Motionär -8 km Man 1974
Alexander Jonasson TEAM MOTIONSFABRIKEN Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1984
Adrian Skiöld Borås SK Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 2003
Tomas Ahremark Tvivlarna Motionär -8 km Man 1956
Hampus Friberg Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1986
Peter Sjöberg Motionär -8 km Man 1979
Magnus Öhlander Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1978

Stockholm ActionRun 12 Sept 2020

Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
Tilda Andersson Motionär -8 km Kvinna 2002
Sanna Wallin ACTIONRUNNERS Motionär -8 km Kvinna 1983
Jesper Ahremark ACTIONRUNNERS Motionär -5 km Man 1990
David Bustos Elit Herrar/EM Kval 8 km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1980
Martin Svensson Motionär -8 km 1970
Lars Frischenfeldt Motionär -8 km 1967
Linette Johansson Nettan&Pettan Motionär -8 km 1991
Peter Nitschke Nettan&Pettan Motionär -8 km 1980
Gustav Eksvärd Eksvärd Motionär -8 km Man 1976
Elaine Eksvärd Eksvärd Motionär -8 km Kvinna 1981
Jonas Löthagen Motionär -8 km Man 1972
Björn Mårdberg Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1967
Anna Forslind OCR Stockholm IF Motionär -8 km Kvinna 1986
Christian Hallberg Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1993
Adam Krigholm Polska Gura Motionär -8 km Man 1977
Annikka Sandberg Ninja Naiset Motionär -5 km Kvinna 1961
Ethel Mämmi Ninja Naiset Motionär -5 km Kvinna 1965
Viveka Mämmi Ninja Naiset Motionär -5 km Kvinna 1969
Johanna Hultstedt Ninja Naiset Motionär -5 km Kvinna 1993
Matilda Sannemalm Ninja Naiset Motionär -5 km Kvinna 1996
Elin Fredriksson Sports Club OCR Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Kvinna 1986

Helsingborg ActionRun 26 Sept 2020

Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
Johan Economou Lundeberg Ecoberg Motionär -8 km Man 1987
Elin Economou Lundeberg Ecoberg Motionär -8 km Kvinna 1989
Magnus Nilsson THE NX PRO Motionär -8 km Man 1972
Malgorzata Stürmer THE NX PRO Motionär -8 km Kvinna 1976
Samir Ait Bouziaren FitnessLab Motionär -8 km Man 1979
Joakim Måbrink THE NX PRO Motionär -8 km Man 1981
Sara Bondessson ACTIONRUNNERS Motionär -5 km Kvinna 1975
Kim Karlsson ACTIONRUNNERS Motionär -5 km Kvinna 1982
Erik Hanstål Motionär -8 km Man 1996
Louise Nilsson Motionär -8 km Kvinna 1996
Rosita Persson Stones Motionär -8 km Kvinna 1971
Kristina Svensson Stones Motionär -8 km Kvinna 1970
Urban Svensson Stones Motionär -8 km Man 1973
Henrik Petersson Stones Motionär -8 km Man 1973
Linda Ljung Rsyd Motionär -8 km Kvinna 1977
Jesper Ahremark ACTIONRUNNERS Motionär -5 km Man 1990
Hanna Svensson Team Red Bears Motionär -8 km Kvinna 1990
Peter Nilsson Team Red Bears Motionär -8 km Man 1991
Darko Muzenjak Motionär -8 km Man 1974
Damir Muzenjak Motionär -8 km Man 1974
Kim Jansson Motionär -8 km Man 1974
Nelly Ermestål Eriksson&Robach Motionär -8 km 1995
Nathalie Karlsson Eriksson&Robach Motionär -8 km 1987
Paulina Broman Eriksson&Robach Motionär -8 km 1990
Caroline Östlund Eriksson&Robach Motionär -8 km 1981
Sara Lindskog Eriksson&Robach Motionär -8 km 1998
Emma Filling Eriksson&Robach Motionär -8 km 1998
Rasmus Jensen FitnessLab Motionär -8 km 1980
Peter Madsen FitnessLab Motionär -8 km 1965
Peter Månsson FitnessLab Motionär -8 km 1973
Christoffer Nielsen FitnessLab Motionär -8 km 1988
Linda Hagström Motionär -8 km Kvinna 1989
Sara Holmström Motionär -8 km Kvinna 1998
evelina samuelsson Motionär -8 km Kvinna 1985
Joachim Bergmark Qualifier/EM kval Åldersgrupp 8km (ansökan till info@actionrun.se) Man 1977
Elisabeth Dahlin Team sviiinebräää Motionär -8 km 1986
Björn Lindell Team sviiinebräää Motionär -8 km 1982