Anmälda till BBUT21 - Bunketorp Backyard Ultra Trail Avancerad sök

Bunketorp Backyard Ultra Trail

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Staffan Johansson Lonesome Runners Herrar Göteborg 1977
Kristoffer Stefansson Nykroppa AIK Herrar Kållered 1981
Ronny Rose´n Triathlon Väst Herrar Hovås 1964
Matias Bourdieu Särö Herrar Särö 1976
Oscar Flacké Jacobson #backyardultrasaro Herrar Särö 1976
Fredrik Norén Särö Herrar Särö 1978
Andreas Dahlgren Sweden Runners Herrar Öjersjö 1976
Joakim Ahlén Inga Ambitioner Herrar Göteborg 1978
Monica Johansson Lonesome Runners Damer Göteborg 1979
sebastian ramsby Herrar göteborg 1991
Simon Hammarstedt Gothenburg Functional Fitness Herrar Mölndal 1986
Petra Frank Damer Varberg 1974
Mia Norlund Damer Linköping 1975
Johanna Johansson If Rigor Kämparna Damer Kungsbacka 1971
Håkan Johansson Kämparna Herrar Kungsbacka 1967
John Ekensten IF Rigor Team Rigor Herrar Vallda 2004
Simon Sahlström IF Rigor Team Rigor Herrar kungsbacka 2004
Sara Kündig Damer Göteborg 1971
Gisela Glaffey Damer Floda 1990
Johanna Svensson IF Rigor Team Rigor Damer Lindome 2003
Anton Mällroth Caballo Blanco Runners Herrar Mölndal 1995
Abdalla Said DRT Kungsbacka Herrar Kungsbacka 1960
Christian Borg Corpo Rigido Herrar Landvetter 1983
Rebecca Eriksson Damer Stenkullen 1991
Daniel Berglund Escargot Herrar Västra Frölunda 1966
Linus Gustafsson Herrar Högsäter 1998
Emil Gustafsson Heligt samfund Herrar Trollhättan 1990
Per-Erik Johansson IF Kville Herrar Västra Frölunda 1963
Jakob Björnberg Asperö Herrar Asperö 1983
Andreas Josefsson Herrar Göteborg 1981
Martin Lingvall Umara Sports Club Herrar Landvetter 1977
Peter Karlsson Borås Löparklubb Herrar Borås 1965
Fredrik Jernqvist Göteborg Herrar Göteborg 1960
Robert Aronica IF Kville Inga Ambitioner Herrar Göteborg 1975
Patrik Johansson Jernbrukets Ultra Herrar Floda 1972
Mats Karlsson IFK Skövde FIK Skövdelöparna Herrar Skovde 1968
Johan Sundquist Herrar Göteborg 1988
Elin Ekfeldt Team Ekfeldt Damer Torslanda 1988
Linnéa Bäckström FK Herkules Damer Mölndal 1975
Henrik Jönsson IK Uven Herrar Lindome 1974
Mikael Kristensson Team nordic trail Herrar göteborg 1989
Katarina Larrea Stockholm Gerillalöpare Damer Järfälla 1970
Daniel Jalker Herrar Vargön 1987
Arvid Jernqvist IK Stern Herrar Göteborg 1990
Emma Burgués Damer Strömstad 1982
Dan Eriksson Herrar Göteborg 1977
Sandra Söderholm Regnér Team Nordic Trail Inga Ambitioner Damer Göteborg 1982
Mats Thuresson Herrar Svenshögen 1963
Anders Eliasson Runacademy Herrar Västra Frölunda 1960
Ursula Schwarz Solvikingarna Damer Hovås 1958
Niklas Thulin Herrar Svenljunga 1973
Karin Olausson GOAT GOAT Damer Torslanda 1970
Niclas Grimmer GOAT GOAT Herrar Askim 1964
Martin Bremholm Herrar Aarhus C, Denmark 1980
Gustav Thelin URCG Herrar Göteborg 1988
Adam Zackrisson Herrar Vallda 1989
Stefan Zackrisson Herrar Lindome 1901
Stefan Claesson Herrar Floda 1964
Linda Restin Damer Nossebro 1986
Björn Restin Herrar Nossebro 1982
Eric Sjöman Lerum Friidrott Herrar Lerum 1975
Lars Sandberg Solvikingarna Herrar Kungsbacka 1965
Johan Andreasson Herrar Kungälv 1989
Fredric Sonesson Sone BK Herrar Lindome 1966
Fredrik Reinhold Lonesome UltraRunners Backyard Babies Herrar Lindome 1971
Joakim Kopka IFK Göteborg OL Backyard Babies Herrar Göteborg 1969
Susanna Isegran Lindome Ultras Damer Lindome 1970
Patrik Isegran Lindome Ultra Backyard Babies Herrar Lindome 1969
Aramis Sasinka URCG URCG Herrar Mölndal 1973
Stefan Hermansson Friskis och svettis Vänersborg Herrar Vänersborg 1969
Tor Lindqvist Herrar Göteborg 1975
Calle Johansson DRT Kungsbacka Herrar Kungsbacka 1963
Tony Elias Lerum Friidrott Herrar Lerum 1954
Mattias Kristensson Ubbhult Herrar Hällingsjö 1985
Peter Mattsson OMG! WTF! BBQ! \o/ Herrar TROLLHÄTTAN 1980
Therese Eriksson OMG! WTF! BBQ! \o/ Damer Vänersborg 1982
Mikael Ström Mölndal Outdoor IF URCG Herrar Mölndal 1959
Mats Åstrand Herrar Kållered 1972
Magnus Björk Herrar Lindome 1969
Alexander Åstrand Herrar Göteborg 1997