Anmälda till Magnus Ladulås Loppet Avancerad sök

Magnus Ladulås Loppet

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Juan Astorga-Wells Herrar Man Stockholm 1973
Elsa Zeweldi Oukbazghi Rinkeby Run Damer Kvinna Spånga 1973
Åsa Lennvald Damer Kvinna Bromma 1982
Fredrik Gustafsson Adelsö IF Herrar Man Adelsö 1978
Nils Gustafsson Mälarö Löparklubb Herrar Man Ekerö 2009
Josephine Löfgren Tjernström Tisdagsklubben Damer Kvinna Sundbyberg 1986
Alain Gouygou Herrar Man ÅKERSBERGA 1971
Philip Wik Herrar Man Sundbyberg 1987
Stefan Löfgren Herrar Man Sundbyberg 1987
Tyra Karnefors Adelsö IF Damer Kvinna Ekerö 2009
Peter Löfgren Adelsö Herrar Man Sundbyberg 1980
Leif Collberg Adelsö IF Herrar Man Haslum, Norge 1958
Reidun Norvoll AUF Damer Kvinna Haslum Norge 1961
Joakim Nilsson Stenhamra Herrar Man STENHAMRA 1969
Erik Sundström Herrar Man Drottningholm 1980
Patric Bengtsson Herrar Man Ekerö 1987
John Sohlberg Farsorna Herrar Man Huddinge 1986
Filip Vikander Herrar Man Stockholm 1981
Miriam El Ouard Damer Kvinna Bromma 1992
Amina Karlström El Ouard Damer Kvinna Bromma 1983
Jonas Engelhardt AIF Herrar Man Adelsö 1962
Patrick Morsing Aif Herrar Man Ekerö 1969
Per Carlsson Herrar Man Adelsö 1971
Johan Ahlström Adelsö Herrar Man STOCKHOLM 1976
Daniel Hunnes 175 till 414 Herrar Man Göteborg 1995
Niklas Eklöv Huddinge AIS Herrar Man Huddinge 1973
Tomas Bäcklin Herrar Man Adelsö 1973
Anders Sjögren Tofta Holmar Allstars Herrar Man Stockholm 1968
Lotta Gentzel Chaloklum Allstars Damer Kvinna Stockholm 1968
Kim Pedersen Herrar Man Enskede 1983
Robin Isaksson Vivungi Herrar Man Bromma 1986
Fredrik Gustafsson Mälarö löparklubb Herrar Man Ekerö 1971
Kenneth Iversen Herrar Man Ekerö 1985
Daniel Wikdahl Ängby Runners Herrar Man Stockholm 1974
Niklas Löfström Herrar Man Ekerö 1972
Marcus Österberg Hässelby SK Herrar Man VÄLLINGBY 1967
Pim Rudh Herrar Man hägersten 2014
Love Rudh Herrar Man Hägersten 2010
Mattias Rud Herrar Man hägersten 1977
Karinaxelina Rudh Damer Kvinna Hägersten 1977
Magnus Karnefors Adelsö IF Herrar Man EkerÖ 1974
Lars Andrén Herrar Man Tofta Holmar 1963
Tomas Gustavsson Adelsö IF Herrar Man Stockholm 1964
Ingrid Johansson Damer Kvinna Adelsö 1984
Monika Vestman Damer Kvinna Hägersten 1983
Jonas Hult Ingen Herrar Man Stenhamra 1974
Per Sjödin Ekerö S Herrar Man Ekerö 1980
Torkel Sjödin Herrar Man Ekerö 2013
Nina Nyström Enköpings allmänna idrottsförening Damer Kvinna Enköping 1974
Mathias Aldrin Hässelby SK Herrar Man Hässelby 1972
Sten Svensson Herrar Man Ekerö 1948
Hanna Svensson Socialdemokraterna Damer Kvinna Ekerö 1979
Andreas Walleng Fikaligan Herrar Man Sundbyberg 1977
Malin Collberg AIF Damer Kvinna Järfälla 1997
Emma Nordemo AIF Damer Kvinna Gävle 1995
Fredrik Sirberg Socialdemokraterna Herrar Man Munsö 1973
Hampus Sirberg Socialdemokraterna Herrar Man Munsö 2005
Matilda Sirberg Socialdemokraterna Damer Kvinna Munsö 2008
Lotta Sirberg Socialdemokraterna Damer Kvinna Munsö 2008
Jessica Bené ÅSK Damer Kvinna ÅKERSBERGA 1976
Sofia Calén Damer Kvinna Tullinge 1985
Thomas Emilsson Terrible Tuesday Triathlon club Herrar Man Ekerö 1980
Theeese Lindberg Damer Kvinna Ekerö 1977
Thea Emilsson Järfälla simsällskap Damer Kvinna Ekerö 2009
Fred Vidlund Adelsö IF Herrar Man Adelsö 1979
Ida Löfgren Damer Kvinna Sundbyberg 1985
Marcus Roos Herrar Man Skå 1976
Christer Nordemo Adelsö IF Herrar Man ADELSÖ 1966
Agneta Collberg Adelsö IF Damer Kvinna Adelsö 1959
Lina Nyman Hässelby SK Damer Kvinna Drottningholm 1983
Jones Karlström El Ouard Herrar Man Bromma 1985
Weronika Brzuchalska Fk Studenterna Damer Kvinna Stockholm 1993
Elin Carlsson Damer Kvinna Bromma 2000
Jonathan Cederlund Rinkeby Run Herrar Man Spånga 2001
Tsehay Ghebresellassie Abraha Rinkeby Run Damer Kvinna Spånga 1961
Nicholas Etherden Sundbyberg IK Herrar Man SUNDBYBERG 1975
Thomas Michanek Lonesome Runners Herrar Man Linköping 1963
Viktor Ljung FK Studenterna Herrar Man Ekerö 1986
Sabina Edelman Kvinna Stockholm 1987
Mårten Westberg Rinkeby Run Man Stockholm 1961