Anmälda till Arenaloppet 2024 Avancerad sök

5 km

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Kön Födelseår
250 Alva Bäcklund Bråvikens kanotklubb Dam Kvinna 2006
89 Mathias Bäcklund Norrköpings sportkarate Herr Man 1978
88 Noak Ringman Tjalve Friidrott Herr Man 1995
249 Emilia Öhrberg Dam Kvinna 1990
87 Johan Wester SMHI IF Herr Man 1970
86 Mikael Nilsson Herr Man 1977
405 John Andersson Trinseo Sverige AB Gåklass (utan tidtagning) Man 1976
406 Paola Ortega Trinseo Sverige AB Gåklass (utan tidtagning) Kvinna 1969
248 Sara Hultman Dam Kvinna 1982
82 Tobias Larsson-Kagevik Trinseo Sverige AB Trinseo Herr Man 1980
83 Peter Åstrand Trinseo Sverige AB Trinseo Herr Man 1968
84 Saqib Hussain Trinseo Sverige AB Trinseo Herr Man 1998
85 Erik Arkler Trinseo Sverige AB Trinseo Herr Man 1988
247 Ilhanna Dizdarevic Tjavle Friidrott 2011/2012 Dam Kvinna 2011
246 Elvira Jonsson Dam Kvinna 2007
245 Majken Wester Tjalve FIF Dam Kvinna 2007
81 Tobias Hed Tjalve Orientering Herr Man 1991
80 Dzenan Gradisic Sjöfartsverket RapidaRäserRusarna Herr Man 2000
244 Anca Popovici Sjöfartsverket RapidaRäserRusarna Dam Kvinna 1973
79 Rikard Båtsman Sjöfartsverket RapidaRäserRusarna Herr Man 1989
243 Carina Jönsson Sjöfartsverket RapidaRäserRusarna Dam Kvinna 1963
78 Vilhelm Borgedahl Sjöfartsverket IT Leverans 1 Herr Man 1981
77 Jonatan Olofsson Sjöfartsverket IT Leverans 1 Herr Man 1981
242 Minna Heinonen Sjöfartsverket IT Leverans 1 Dam Kvinna 1984
76 Magnus Österlund Sjöfartsverket IT Leverans 1 Herr Man 1972
75 Ola Svensson Sjöfartsverket LättfotadeLånglöparna Herr Man 1969
74 Martin Cravener Sjöfartsverket LättfotadeLånglöparna Herr Man 1966
73 Oscar Westin Sjöfartsverket LättfotadeLånglöparna Herr Man 1994
72 Lucas Palm Sjöfartsverket LättfotadeLånglöparna Herr Man 1986
71 Marcus Hassel Sjöfartsverket AssnabbaAkterseglarna Herr Man 1989
70 Henrik Tengbert Sjöfartsverket AssnabbaAkterseglarna Herr Man 1967
69 Federico Pasik Sjöfartsverket AssnabbaAkterseglarna Herr Man 1987
68 Jimmy Eriksson Sjöfartsverket AssnabbaAkterseglarna Herr Man 1979
241 Frida Södermark Tjalve FIF Dam Kvinna 1978
240 Emelie Angberg Sjöfartsverket LånglöpandeLäderLästen Dam Kvinna 1988
67 Patrik Rask Sjöfartsverket LånglöpandeLäderLästen Herr Man 1975
66 Henrik Tördal Sjöfartsverket LånglöpandeLäderLästen Herr Man 1986
239 Anna Waxegård Sjöfartsverket LånglöpandeLäderLästen Dam Kvinna 1986
238 Annika Öhrberg Sjöfartsverket Dam Kvinna 1965
237 Jennie Tufvander Sjöfartsverket Dam Kvinna 1971
65 Andreas Åhlander Sjöfartsverket SupersnabbaSilverskorna Herr Man 1982
402 Åsa Caap Gåklass (utan tidtagning) Kvinna 1973
403 Karin Ek Gåklass (utan tidtagning) Kvinna 1968
404 Ida Ibrahimovic Gåklass (utan tidtagning) Kvinna 1993
236 Nina Törling Sjöfartsverket SupersnabbaSilverskorna Dam Kvinna 1984
235 Lina Alm Sjöfartsverket SupersnabbaSilverskorna Dam Kvinna 1979
64 Patrik Meijer Sjöfartsverket SupersnabbaSilverskorna Herr Man 1972
61 Simon Lilljeqvist Kunskapsgymnasiet 3 Herr Man 1992
62 Jonas Agebjörn Kunskapsgymnasiet 3 Herr Man 1976
63 Jonathan Engqvist Kunskapsgymnasiet 3 Herr Man 1997
234 Ann Bothzén Kunskapsgymnasiet 3 Dam Kvinna 1981
232 Emma Grzechnik Mörk Kunskapsgymnasiet 2 Dam Kvinna 1996
59 David Råbesjö Kunskapsgymnasiet 2 Herr Man 1975
233 Tabea Theologou Kunskapsgymnasiet 2 Dam Kvinna 1989
60 Gerald Walch Kunskapsgymnasiet 2 Herr Man 1975
57 Victor Fritz Kunskapsgymnasiet 1 Herr Man 1992
230 Ameli Vågermark Kunskapsgymnasiet 1 Dam Kvinna 1979
58 Linus Petersson Kunskapsgymnasiet 1 Herr Man 1984
231 Maria Kostmann Kunskapsgymnasiet 1 Dam Kvinna 1973
56 Olle Läthén Smedby Ais Herr Man 2012
229 Sarah Läthén Dam Kvinna 1980
228 Linnea Jämtner Jämtner Visuals Dam Kvinna 1987
55 Michael Jämtner Jämtner Visuals Herr Man 1984
54 Johan Nielsen Aktivitus Herr Man 1971
52 Hector Bergström Tjalve Friidrott Herr Man 2006
53 Vidar Bergström Herr Man 2009
48 Wilmer Stenberg Gotte och hans bekanta Herr Man 2003
49 Jari Keränen Gotte och hans bekanta Herr Man 1973
50 Clas Gottfridsson Gotte och hans bekanta Herr Man 1982
51 Tomi Hagström Gotte och hans bekanta Herr Man 1983
47 Kent Andersson Herr Man 1970
39 Erhan Lindquist Trinseo Sverige AB Herr Man 1987
40 Mikael Söderberg Trinseo Sverige AB Herr Man 1961
227 Ylva Borgström Trinseo Sverige AB Dam Kvinna 1985
41 Samuel Ojakoski Trinseo Sverige AB Herr Man 1984
42 Haris Smailagic Trinseo Sverige AB Herr Man 1978
43 Edin Sero Trinseo Sverige AB Herr Man 1984
44 Peter Nilsson Trinseo Sverige AB Herr Man 1963
45 Christian Nilsson Trinseo Sverige AB Herr Man 1988
46 Arvid Karlsson Trinseo Sverige AB Herr Man 1999
37 Marcus Aronsson Tjalve Friidrott Herr Man 2010
36 Hugo Baurmann Wirf Tjalve Friidrott Herr Man 2010
35 Leon Bermhed Tjalve Friidrott Herr Man 2010
226 Tindra Windisch Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
34 Ahmed Hussein Tjalve Friidrott Herr Man 2010
33 Ludvig Lindholm Tjalve Friidrott Herr Man 2010
225 Elsa Gyllensvärd Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
224 Solveig Nordin Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
223 Vera Hansson Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
222 Lejla Nakic Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
221 Ella Engvall Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
220 Klara Ardell Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
219 Siri Blyberg Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
218 Tyra Oscarsson Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
217 Vera Hall Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
216 Jennie Saarijärvi Tjalve Friidrott Dam Kvinna 2010
32 Gustav Arnstedt Herr Man 1991
31 Theo Zaninotti IK Akele Herr Man 2010
30 Joel Sjödin Herr Man 1999
215 Raminta Dambrauskaite Dam Kvinna 1994
401 Johanna Hed Tjalve orientering Gåklass (utan tidtagning) Kvinna 1991
29 Karl Keily Herr Man 1977
28 Mika Järvenreuna Herr Man 1985
214 Vicky Jinaruk Dam Kvinna 1981
213 Ann Karlsson Dam Kvinna 1959
27 Marcus Jehrlander Herr Man 1995
26 Erik Elgström Herr Man 1995
212 Matilda Carlsson Dam Kvinna 1990
211 Amanda Wahlquist Dam Kvinna 1991
25 Niklas Johansson Herr Man 1977
210 Isabella Svensson Dam Kvinna 1992
24 Kevin Wedin Herr Man 1991
23 Thomas Michanek Tjalve Herr Man 1963
22 Krister Sparrnäs Herr Man 1968
21 Krister Andersson Herr Man 1977
20 Rikard Andersson IK Akele Herr Man 1972
19 Jonny Eriksson Herr Man 1982
17 Zebastian Leonardsson Herr Man 1990
18 Alexander Leonardsson Herr Man 1995
209 Elmina Saksi Tjalve FIF Dam Kvinna 1980
208 Sandra Nilsson Dam Kvinna 1984
16 Arvid Åberg Tjalve FIF Herr Man 2007
14 Stefan Andersson Söderköpings sk Herr Man 1977
15 Sam Lindell Herr Man 2013
400 Therese Thor Gåklass (utan tidtagning) 1976
207 Leia Thor Tjalve Dam Kvinna 2009
206 Etina Deniz Dam Kvinna 1973
13 Mark Deniz Herr Man 1970
204 Miranda Wigander Tjalve Dam Kvinna 2016
205 Charlotta Wigander Tjalve Dam Kvinna 1981
38 Valentin Wigander Tjalve Wiganders Herr Man 2011
203 Sara Molinder Tjalve Dam Kvinna 1974
12 Jacob Farrow Herr Man 1992
11 Robert Flodström MRC Herr Man 1978
202 Rebecka Svärd Dam Kvinna 1994
201 Selma Lennartsson Dam Kvinna 2002
10 Staffan Klinga IK Klingas Herr Man 1981

Lilla Arenaloppet

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Max Lindén Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2018
Albin Lindén Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2016
Levis Åteg Tjalve Pojkar födda 2014-2015 (600 m) Man 2015
Nellie Borell Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2019
Hektor Oxelblad Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2017
Valter Oxelblad Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2020
Atlas Oxelblad Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2022
Arvid Öhrberg Norrköping Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Linus Davidsson Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2017
Elias Månzén Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2016
Hedvig Pettersson Flickor födda 2016-2017 (600 m) Kvinna 2017
Viggo Egelius Norrköping Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2017
Alva Höglund Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Charlie Bergström Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2016
Emma Dizdarevic Ingen Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Siri Frank Flickor födda 2016-2017 (600 m) Kvinna 2017
Sigge Frank Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Melvin Ekbom Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2020
Alva Brand Tallsvett Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2021
Freja Brand Tallsvett Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2022
Aston Boberg Hanzén Tjalve IF Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2017
Leo Boberg Hanzén Tjalve IF Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2018
Yavuz Idiz Tjalve Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2017
Klara Södermark Tjalve FIF Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2021
Hedda Jämtner Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2020
Estrid Littmarck Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Emilia Gonzalez Norrköping Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Sam Brinkeback Tjalve Friidrott Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2016
Alice Brinkeback Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Kvinna 2017
Lea Samuelsson Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2020
Oliwer Seiron OK Kolmården Pojkar födda 2014-2015 (600 m) Man 2015
Ebbe Seiron OK Kolmården Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Liv Lundqvist Tjalve IF Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2019
Axel Saks Vita hästen Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2017
Wilma Saks NSK Flickor födda 2016-2017 (600 m) Kvinna 2016
Vera Karlsson Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2021
Nils Nilsson Tjalve Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2017
Juni Nilsson Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2019
Ebba Palm Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Carl Claesson NAIS Pojkar födda 2014-2015 (600 m) Man 2014
Edda Claesson NAIS Flickor födda 2016-2017 (600 m) Kvinna 2016
Celine Lööv Krokek IF Flickor födda 2016-2017 (600 m) Kvinna 2016
Estelle Lööv Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2019
Hugo Björklén Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2016
Hugo Hultman Tjalve friidrott Pojkar födda 2014-2015 (600 m) Man 2014
Olivia Blomqvist Flickor födda 2016-2017 (600 m) Kvinna 2016
Lovis Blomqvist Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Nils Hamber Norrköping Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2017
Olivia Hamber Norrköping Flickor födda 2014-2015 (600 m) Kvinna 2014
Noomie Fahlgren Tjalve Flickor födda 2014-2015 (600 m) Kvinna 2014
Charles Södling Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Elise Södling Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2020
Nils Lundahl Kimstad GoIF Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2018
Knut Lundahl Kimstad GoIF Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2020
Esther Arshi Tjalve Friidrott Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2022
Ajlin Mujkic Tjalve Flickor födda 2014-2015 (600 m) Kvinna 2014
Edin Mujkic Tjalve Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2018
Emelina Söderlind Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Vera Löwenhoff Tjalve FIF Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2020
Meja Löwenhoff Tjalve FIF Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2022
Harriet Törling IF Tjalve Friidrott Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2020
Viola Törling IF Tjalve Friidrott Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2022
Lottie Törling IF Tjalve Friidrott Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2022
Leia Andersson Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2019
Hedwig Andersson Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2021
Linnéa Lundén Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Aleksander Lundén Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2020
Amanda Källman Waria Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Riccardo Pesare Norrköping Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2018
Leonardo Pesare Norrköping Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2020
Raymon Fadoul Pojkar födda 2012-2013 (600 m) Man 2013
Alex Fadoul Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2018
Bob Mohede Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2017
Tod Mohede Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Ella Trysén Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Sam Hammarbäck Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Nelia Andersson Flickor födda 2016-2017 (600 m) Kvinna 2017
Filip Nilsson Tjalve Pojkar födda 2016-2017 (600 m) Man 2016
Oscar Nilsson Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Hedda Wiis Waria Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Leia Klangeryd Ik Waria Flickor födda 2014-2015 (600 m) Kvinna 2015
Elsa Klangeryd Ik Waria Flickor födda 2016-2017 (600 m) Kvinna 2017
Ella Brännström IK Waria Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Esther Okoroji Ik waria Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Melanie Concha Ik Waria Flickor födda 2016-2017 (600 m) Kvinna 2017
Hampus Morgan-kullman Tjalve Pojkar födda 2014-2015 (600 m) Man 2015
Arvid Jonsson Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2020
Edwin Jonsson Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2018
Elliot Mbye Henlöv Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Viggo Nilsson Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Vilma Nilsson Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2020
Viola Nilsson Flickor födda 2012-2013 (600 m) Kvinna 2013
Luna Svejderud De Sousa Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Luca Svejderud De Sousa Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2020
Agnes Stenholm Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Leo Pettersson Åby Pojkar födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Maja Pettersson Åby Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2022
Eric Andren NORRKÖPING Pojkar födda 2014-2015 (600 m) Man 2014
Aristotelis Almasidis IFK Norrköping Pojkar födda 2012-2013 (600 m) Man 2012
Laura Zeuchner Flickor födda 2018 och senare (400 m) Kvinna 2018
Alice Kallryd Flickor födda 2018 och senare (400 m) Man 2019
Timoteus Stenqvist Tjalve Norrköping Pojkar födda 2014-2015 (600 m) Man 2015