Anmälda till Rytterne Run 2020, virtuellt lopp Avancerad sök

Rytterne Run 12,5, virtuellt lopp 12-20/9

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Marcus Vint Löparklubben BK Man Västerås 1982
Johan Nyström Västerås Man Västerås 1979
Camilla Broberg Kvinna Västerås 1976
Magnus Wepsäläinen W-Elit Man Västerås 1981
Liw Råskog Kvinna Löddeköpinge 1982
David Lindgren Man Västerås 1901
Fredrika Sjöblom Västerås Kvinna Västerås 1990
Lisa Remahl Rytterne IS Kvinna Västerås 1977
Joel Remahl Rytterne IS Kvinna Västerås 2005
Krister Medin Västerås Man Västerås 1961
Simon Samskog Man Västerås 1983
Margareta Bergsman World Class Västerås Kvinna VÄSTERÅS 1950
Hans Friedel HALLSTAHAMMAR Man Hallstahammar 1960
Dorthe Andersen Kvinna Rottne 1980
Sandra Wiklund Rytterne IS Kvinna Köping 1986
Sofia Friberg Älvängen 1980
Katarina Ekstrand Kvinna Helsingborg 1972
Mikael Skott Man Arboga 1964
Amanda Clewemar Kvinna Fagersta 1990
Paul Tollefsen Team Tepa Finnsnes 1964
Maria Carlsson Rytterne Runners Kvinna Västerås 1977
Ida Björnström Kvinna VästeråS 1991
Therese Löving Rytterne Runners Kvinna Västerås 1988
Frida Lindberg Silverstadens kampsportcenter Kvinna Uppsala 1992
Max Selin Silverstadens kampsportcenter Man Uppsala 1991
Camilla Eriksson Rytterne IS Kvinna Västerås 1997
Nicholas Reux Man TJÄLLMO 1982
Paul Tollefsen FINNSNES Man Finnsnes 1964
Niklas Rådberg Rytterne IS Man Strömsholm 1972
Naval Kishore Borah Man Älvsjö 1983
Stefan Adolfsson Sweden Runners Man Stockamöllan 1966
Jörgen Ojeda Jonstorp 1971
Susanna Dahlberg Lonesome Runners Kvinna Västerås 1967
Maria Forsgren Sjuntorp Sjuntorp 1969
Tomi Leppänen Varför lyssnade jag på Kecke? Man Bromma 1975
Jonas Karlsson Varför lyssnade jag på Kecke? Åk******** 1981
Kadi Palm Rytterne Runners Kvinna Västerås 1978
Erika Hart Kvinna Västerås 1986
Eva-Lena Allöv Rytterne is Kvinna Västerås 1965

Rytterne Run 5,5 virtuellt lopp 12-20/9

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Maria Bäck Tanter som springer i klänning Kvinna Sundborn 1962
Anna Brunell - Kvinna Västerås 1988
Monica Nilsson Åkersberga Kvinna Åkersberga 1967
Mikaela Jonasson Åkes ölklubb Kvinna Eskilstuna 1973
Anneli Wentzell Kvinna Hägersten 1977
Åsa Oskarsson Bubbelklubben Kvinna Västerås 1977
Anna Lundell Bubbelklubben Kvinna Västerås 1978
Anneli Egelstad Rytterne Kvinna Västerås 1972
Anders Dahlin Rytterne Man Köping 1967
Rosmarie Jagerholm KVICKSUND KVICKSUND 1964
Maria Ridderstolpe Rytterne runners Kvinna Västerås 1968
Susanne Flisberg Rytterne IS Kvinna Västerås 1972
Sofie Remahl Kvinna Barcelona 1989
Brian Nyeko Moini Man Solna 1992
Jens Eriksson Rytterne Man Västerås 1901
Carl-Oscar Jonson Man Linköping 1978
Annika Östlund Rytteriet Is Kvinna Surahammar 1950
PerÅke Östlund Rytteriet Is Man Surahammar 1948
Sara Ryve Lonesome runners Kvinna Västerås 1973
Fabian Hammarsten Walking Dead Man Mariefred 2006
Lena Hammarsten Walking Dead Kvinna Mariefred 1966
Stefan Karlsson Man Västerås 1973
Anton Carlsson Rytterne IS Man Västerås 2002
Jenny Samuelsson Kvinna Hallsberg 1979
Oliver Carlsson Rytterne IS Man Västerås 2005
Åse Remahl Kvinna Luleå 1990
Malin Olsson Kvinna Stenungsund 1968
Lena Remahl Kvinna Luleå 1962
Göran Remahl Bergnäsets AIK Man Luleå 1950
Per Pettersson Hägersta GF Man Köping 1982
Åsa Bengtsson Västra Frölunda Kvinna Västra Frölunda 1971
Ole Asmussen Man Rottne 1969
Lena Holm Kvinna Västerås 1980
Matilda Wennström RIS Kvinna Västerås 1985
Helena Rikardsen Rytterne is Kvinna Västerås 1976
Therese Karlsson Kvinna Västerås 1981
Mattias Eriksson Falk Man Gävle 1990
Siv-inger Evenfjäll Kvinna BRÄCKE 1976
Malin Baeza Roos Lonesome runners Kvinna V Frölunda 1977
Anna Hägg Kvinna MOLKOM 1983
Martina Håkansson Kvinna Växjö 1988
Amis Strandvide Team Snigel ?? Kvinna VAXHOLM 1968
Ritva Danielsson Kvinna Västerås 1954
Lars Gustafsson RIS Team Snus Är Gott Man Västerås 1972
Andreas Allöv RIS Team Snus Är Gott Man Västerås 1988
Eva Björk Ramnäs Ramnäs 1969
Björn Nilsson Ranta Man Västerås 1944
Ulrik Nilsson Man Västerås 1977
Linda Nilsson Ranta Man Västerås 1989
Paul Tollefsen Team Tepa FINNSNES 1964
Camilla Broberg Västerås 1976
Sara Andersson Kvinna Västerås 1997
Helena Krantz Kvinna Västerås 1982
Susanne Holstensson Team Snigel Kvinna Västerfärnebo 1963
Kristian Lampo Västerås Friidrott Man Västerås 1963
Daniel Carlsson RIS Team Snus Är Gott Man VÄSTERÅS 1972
Karl Ledin RIS Team Snus Är Gott Man VÄSTERÅS 1969
Björn Telenius RIS Team Snus Är Gott Man VÄSTERÅS 1963
Robert Carlsson RIS Team Snus Är Gott Man VÄSTERÅS 1975
Ulla-Karin Ramde Forserum Skid och orienterings klubb Kvinna Forserum 1955
Marie-Louise Antonsson Sweden Runners Kvinna HÄSSLEHOLM 1968
Joakim Carlsson Man Linköping 1992
Nathalie Sundell Kvinna LINKÖPING 1994
Andrietta Tegnebratt Pluttarna Kvinna Järfälla 1983
Ann-Margret Sköldin HagvägensIF Kungsör 1966
Karin Andersson Kvinna Nyköping 1975
Louisa Lundström Västerås Kvinna Västerås 1967
Annika Mattsson Kvinna Västerås 1972
Anette Telenius Rytterne IS västerås 1962

Rytterne Run 12,5, virtuellt lopp (kopia)

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Lars Selin Köping Man Köping 1973