Anmälda till Siljan Runt 2020 Avancerad sök

#athomeedition2020 - 7 mil

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Pamela Ernlund Kvinna Västerås
Camilla Edholm Friskis Västerås Kvinna Västerås
Esmeralda Säll Kvinna Sundbyberg
Sandra Myrhammar Kvinna SOLNA
Carola Altin Uppsala Kvinna Uppsala
Jan Jansson Uppsala Man Uppsala
Annika Holmström Kvinna Märsta
Niklas Fransson Man Falun
Karin Höjer Holmgren Kvinna Umeå
Maria Laggar Berglund Borlänge Kvinna Borlänge
Marit Larsson Kvinna Falun
Annika Höjer Umeå Ryttarförening Kvinna Umeå
Urban Isaksson Sorsele SK Man Sorsele
Fredrik Petersson Man Linköping
Desiré Östergren Kvinna Linköping
Erik Sundberg Strängnäs CK Man Strängnäs
Dennis Jansson Man FALUN
Therése Granström Kvinna FALUN
Tomas Larsson Älvdalen Man Älvdalen
Magnus Hansson Man Älvdalen
Christoffer Bjurenborg Man Åkersberga
Christer Söderholm Man Falun
Anders Nordenfors Man Gävle
Katarina Blom Kvinna Gislaved
Anders Törling Strängnäs CK Man Mariefred
Maria Andersson Linköping Kvinna Linköping - Häst skickad 9/9-20 / MI
Sally jonsson Alnö Race Team Kvinna Sundsvall
Madeleine Carlqvist Grönskåra Kvinna Grönskåra
Robert Otterstål Team Utan Gränser Man Saltsjö-Boo
Robert Hulthén Man Saltsjö-Boo
Jörgen Otterstål Team Utan Gränser Man Saltsjö-Boo
Magnus Emanuel Team Utan Gränser Man Åkersberga
Linda Mattsson Segelsberga CK Kvinna Köping
Anne Larsson Kvinna GÄVLE
Martin Åberg Sportson CK Man Huskvarna
lars edlund Suderrace Man HEMSE
Felix Schinke Team Schwedenfreunde Man Osnabrück
Peter Swartlinger Man Vendelsö
Åsa Swartlinger Kvinna Vendelsö
Kerstin Nordström Kvinna Gävle
Kerstin Westergren Kvinna Sandviken
Eva Pärt Kvinna Gävle
Arne Mellqvist DGON Man Enskede
Johannes Gransell Grängesberg Man Grängesberg
Nils-Gunnar Edvardsson Årsunda if Man Årsunda
Göran Schönqvist Roslagsbro IF Man Norrtälje
William Tassel Man Bromma
Samuel Kallio
Maria Kallio
Emma Enghamre
Jan Sarnet Man Nacka
Magdalena Petersson Kvinna Nacka
Peter Kulneff
Anita Mattsson Kvinna BORENSBERG
Roland Mattsson Man Borensberg
Charlotte Vivungi
Kristina Samuelsson Mjölby ck
Christer Samuelsson Mjölby ck
Natalie Bergström Mjölby CK
Leif Danielsson
Christina Danielsson Gohde VCK
Anette Wigren Clas Ohlson IF
Christina Wigren Järbo IF
Linn Ljungström
Pär Söderqvist
Ingela Söderqvist
Jonas Becker
Göran Grivner Björknäsbussarnas IF
Viveka Frankendal
Ingrid Liljesand
Göte Andersson
Magnus Bisi Mariestad
Ingela Davidsson
göran jansson
Jane Pettersson LPJ Advice Uppsala
Kalevi Mononen
Ann-Marie Mononen
Åsa Fredriksson Siljansnäs CK
Peter Rosencrantz Siljansnäs CK
Agneta Hansson
Anders Hansson Stadsbudskåren Carlstad Stadsbudare
Carin Holm AXA SC
Eniko Sandor -
Koppany Tibor Szabo -
Melanie Prinsloo
Anders Lindström Papperslappens MBK
Ann-Catrine Hansson
Ann-Christin Karlsson
Göran Widing The Avengers
Susanne Widing The Avengers
lars englund saltsjöbaden
Kristofer Lundin
Hans Darlöf SweDala Bikers
Tomas Holmgren Stöcke ts järnet
Ann-Christine Nordqvist
Anette Nilsson
Fredrik Haraldsson
Anna-Carin Nordanberg
Martin Gref Försvarets SK
Cecilia Gustafsson
Magnus Gustafsson
Christer Busk Malung
Lisa Larsson
Magnus Bergman Vaxmora
Karin Eriksson Rolf IK
Olivia Englund
Santiago Masias
Ann-Sofi Göransson
Kjell Göransson
Wilhelm Arnör
Rhea Arnör
Ulla Markström
Veronika Wahlund Ösa CK
Kurt Mattsson
Annelie Eklöf
Anders Hansson
Linda Maltanski
Monika Persebo
Per Gunnar Persebo
Annette Hamberg
Eva-Lena Ahlström Hermansson
LENA WALLGREN
Bo Nilsson
Åke Andersson
Lotta Björkman
Sofia Karlsson
Anders Hammar Ludvika
Åsa Hammar Ludvika
Mikael Hedman Forsbacka IK
Jenny Johansson
Mattias Johansson
Carl Widman
Annie Widman
Carola Garrido Leiva BIF
Jussi Hyvönen BIF
Camia Romby Axala
Jakob Romby Axala
Mattias Fredin
Erika Sundin Mora CK
Raimo Portamo Bålsta
Katarina Lindberg
Henrik Groth
Ewa Björk
Stefan Hedström
Jasmine Gustafsson
Eleonor Eriksson Ik Rex
Lars Porseryd Sollerö if
Anders Renström
Lars Renström
Yvonne Bengtsson Korsnäs IF SK
Anders Bengtsson Korsnäs IF SK
Grund Isak Bengtsson Falu CK
Ulrika Eriksson IK Rex
Olle Knihs
Gunnar Olsson Stora Tuna
Birgit Olsson Stora Tuna
Gösta Edvardsson Vikarbyn
Sten-Rune Lundin Nygrannen roddklubb
Cecilia Borg Nygrannen roddklubb
viveka Ek
Kjerstin Allard Petrelius
Charlotte Winell
Ingalill Brus
Wilfried Alexandre CK Medvind
Anette Ingels
Helene Hamberg
Richard Sveningsson
Johny Jexell
Bengt Abrahamsson Danab Hämtat häst
Ramiza Bellanius Danab Hämtat häst
Lennart Hävelid Härkeberga CK
Pia Svahn
Sven-Erik Svahn
Gunilla Malmqvist Dala-Hus
Christina Kopperud Lidköping ck
Åsa Lanneros
ING-BRITT MARIANA ZETTERBERG Västerås
LENA JOHANSSON HEBY AIF
Robert Palmberg Skanska Hus Stockholm Nord
Gunnar Palmberg Skanska Hus Stockholm Syd
Bengt Odèn Skanska Hus Stockholm Syd
Mikaela Ravelius Skanska Hus Stockholm Syd
Sissel Widehag Skanska Hus Stockholm Bostad
Ida Eklöf Skanska Hus Stockholm Bostad
Bengt Tegre' MRS
Per Andersson
Mona Larsson
Janne Strömberg Sundbyberg
Kristina Helsing-Strömberg Sundbyberg
Anneli Pettersson
Anders Löfgren Adelsö IF
Gunnel Westby Blom
Marita Glad
Josefin Larsson
Lenita Rytky
Pontus Gjertz Umeå
Pierre Bolmefalk
Marina Bolmefalk
Kerstin Svensk Kjellberg
Maria Gustafsson
Torgny Axelsson
Lena Axelsson
Siv Nykvist
Åsa Nykvist
Lukas Sandström
Jakob Sandström
Johan Sandström
Patrik Sandström
Marie Sandström
Caroline Lundgren
Bo Linnér Björknäsbussarnas IF
AnnCatrin Walfridsson
Inger de Jong
Lovisa de Jong
Birgitta Davidsson 19540203
Madeleine Svensson Norrköping
Anne-Lie Stanze Svensson Norrköping
Annie Arkebäck-Morén
Lena Hjelmtorp Edsvik
Lotta Lindberg Gymmix Huddinge
Elisabeth Martinsen
Marilou Hamilton Levin
Jens Levin
Barbro Säfström Uppsala
Tuomas Halonen Åkersberga
Annika Ulstrup Ullvi cykelklubb
Nils-Olow Sallermo
Kerstin Sallermo
Patrik Sallermo
Dan Damström
Svenolov Hellqvist
Thomas Söderberg TIF
Kjell Westerberg Skuttunge sportklubb
Joakim Ivarsson Filipstad
Håkan Rytterström Team Grappa
Kerstin Andersson
Håkan Ståby Nytorps vänner
Ulf Reimbertsson
Berit Reimbertsson
Hans Pechan Cyclic
Hugo Pechan Cyclic
Lennart Andersson Lycksele Lycksele
Pär Bäse Åkersberga
Benny Östh Jägarnäs Cykelklubb Ludvika
Johnny Andersson CK Stabil Östhammar
Daniel Andersson Östhammar
Elisabeth Lundström Umeå
Maria Persson Sollerö IF Sollerön
Anders Persson Sollerö IF Sollerön
Evelina Persson Sollerö IF Sollerön
Leif Berglund Borlänge Borlänge
Esko Liimatta Team Grappa Torshälla
Dan Björkqvist Team Grappa Torshälla
Jan Mårdh Team Grappa Eskilstuna
Lars Björling Mockfjärd
Elin Björling Skövde
Elisabeth Hagman Ösmo Fotboll Ösmo
Hans Junglert Axa Borlänge
Ingela Rahm Sk Bore Cykel Torsby
Marita Bengtsson Sk Bore cykel Torsby
Lena Wallin Borlänge
ARNE ANDERSSON strängnäs ck Stallarholmen
rolf holmgren saltsjö-boo
Erich Altenberger saltsjö-boo
Ronny Östring saltsjö-boo
Gunilla Hommerberg saltsjö-boo
Caroline Andersson GÄVLE
Usa Andersson Vasteras
Håkan Ejdestam Knivsta
Ann Ejdestam Knivsta
Eva Stjernholm Sollentuna
Tommy Stjernholm Sollentuna
Agneta Malm Motala
Stig Malm Motala
Anna Larsson Stocksund
Lotta Karlsson Surahammar
Mats Karlsson Surahammar
Ola Nyberg norbergs ck NORBERG
Vicktoria Sandström Vingåker Vingåker
Maria Johansson Gustafs Gustafs
Anneth Boholm huddungeby
Cattis Hartikainen märsta
Ewa Andersson Morgongåva
Julia Damström Rejlers IF Järfälla
Susanne Matteby Alnö Race Team Alnö
Marcus Matteby Alnö Race Team Alnö
Hans ORNEVI 1956 STOCKHOLM
Christina Müller Valbo
Ulf Larsson Valbo
Carina Andersson mora Mora
Charlotte Hellsten Husman Fredrikshof CK Älvsjö
Britt-Marie Fahlström Bålsta CK Bålsta
Emma Fahlström Bålsta CK Bålsta
Karl Tingström Tingan´s Måleri Uttran
Anneli Gutenberg Vallentuna
Anders Hansson Borlänge
Karin Hansson Borlänge
Catarina Sjöblom Brovallens IF Krylbo
Eivor Berglund Knivsta CK Knivsta
Karin Graaf Norhyttans athletklubb Sunnansjö
Marica Lindquist Borlänge
Mats Nordström Falun
Siwert Jansson Knivsta CK Knivsta
Leif Enlund Knivsta CK Knivsta
Björn Andersson Nytorps Vänner Västerås
George Södergren IFK SALA Sala
Peter Forsberg Lanterne Rouge Vallentuna
Annika Zetterström Lanterne Rouge Vallentuna
Monika Berglund Knivsta
Anna Thomsson Bandhagen
Iréne Simonson Karlskoga
Stefan Jerrelind Karlskoga
Aino Leijon Rembo IK Avesta
Rune Thomsson Stockholm Stockholm
marcus olin munkedalshamn munkedal
Stefan Träff Åmål
Maria Ferm Bromma
Robert Frisk GOTEBORG
Jan-Erik Sjödin ABB IF Ludvika
Ana Paula Sjödin ABB IF Ludvika
Eva Kjellin Knivsta
Christian Allansson Örebro
Per Högberg Marnes CK Ludvika
Pia Svensson Huddinge
Tommy Säfström Uppsala Uppsala
Sören Säfström Uppsala Uppsala
Linn Löfman Bromma
Stefan Holmen Coor Sports Club Hässelby
Tuula Petrelius Gävle Gävle
Ann Kristin Woldmo Elverum Elverum
Nils-Gunnar Lindberg SMOL Strängnäs
Britt-Inger Lindberg SMOL Strängnäs
Leif Ericsson Högakustencyklisterna Utansjö
Steffen Magnor Hernes IL Hernes
Sigve Magnor Hernes IL Hernes
Christian Sletengen Bergheim IL Hernes
Torbjörn Olofsson Tidlösa CK Upplands Väsby
Anders Olofsson Tidlösa CK Upplands Väsby
Gunilla Örjas mora
Jon Mattsson Borlänge
Sofia Mattsson Borlänge
Aasta Brattås Mora
Anne Holmström Köping
John Graaf Sälens IF Sörsjön
Anita Hedenström Köping
Ulrica Hanold Janbo ck Vittinge
Chatrine Harbom Janbo ck Vittinge
Pär Jugen Sollerö rodd Sollerön
Karin Graaf Orsa
Lilian Lunde CK Ceres Katrineholm
Anders Bergström Vintage steel road bikes bromma
Birgitta Djusberg Schwarz Enviken Enviken
Monica Djusberg Hofors Hofors
Therese Bylund Hägersten Hägersten
Britt-Marie Arvered Hägersten Hägersten
Leif Arvered Hägersten Hägersten
Jan Nordström Team Nordström Falun
Katarina Forsberg SVARTSJÖ
Johanna Forsberg SVARTSJÖ
Maria Herou Wallner Vallentuna CK/Progress VALLENTUNA
Ulla Sundvall Borlänge
Anita Höök Köping
Kerstin Degerlund Falun
Anna Sandvold lebborna Falun
Anna-Karin Lövgren Avesta
Kajsa Sköld CK Filip Filipstad
Ann-Charlotte Edman CK Filip Filipstad
Ulf Engström KUNGSÄNGEN
Stefan Wallin Dalregementets if Triathlon Falun
Marita Glademyr Bålsta CK Bålsta
Irene Bäck Goth Sollerö IF Sollerön
Mats Gehlin CK Rondör Karlholmsbruk
Johanna Nordwinger Bromma
Kurt Jugen Norrtälje
Anders Sundström Rättvik Rättvik
Git Jugen Norrtälje
Ylva Carlsbratt Bålsta CK Bålsta
Helena Nissen Linköping
Edvard Nissen Linköping
Björn Nordwinger Färentuna
Lena Nordwinger Färentuna
Madeleine Andersson Linghem
Jenny Elvén Team Hansarna Stockholm
Hans Elven Team Hansarna Västerås
Barbro Blomqvist Södertälje Södertälje
Sarah Vikström Storvreta
Göran Axelson Lugnt och Fint Arboga

#athomeedition2020 - 12 mil

Namn Klubb Lag Ort
Ruben Bark Finspång Norrköping
Anders Törling Stängnäs CK Mariefred
ARNE ANDERSSON strängnäs ck Stallarholmen
Fredrik Nordström Björknäsbussarnas IF Gustavsberg
Gunilla Melin Fredrikshof CK Täby
Ulf Johansson Fredrikshof CK Täby
Göran Westberg Härkeberga CK Enköping
Mikael Nilsson NF Teknik & Datas friluftssektion Saltsjö-Boo
Erika Duhlbo IFK Mora OK Lund
Gunnar Axelsson Åmåls Cykelamatörer Åmål
Dan Adolphson Björck Älvsjö
Kristiina Mellin Team Powerwoman Athletic Club Tyresö
Peter Mellin Tyresö
Linnea Funered Fredrikshof CK Vallentuna
Hanna Gustafsson
Måns Lindfors
Per Gransell Atlas Copco IF Grängesberg
Monika Gransell Grängesberg
Marcus Persson Tyresö
Carina Lepp Persson Tyresö
Emil Hägerlund CSK Ludvika
Tommy Gesar
Lena Johansson
Jonas Hardell
Eva Hammar
Mikael Hammar
Karin Hammar
Johnny Walderfors
Andreas Lood
Maj-Britt Neandhers
Jan-Olof Neandhers
Ulrika Nygård Fredrikshof CK
Fredrika Karlsson
marika persson
Henrik Markgren Volvo Ce Braås
Andreas Tull
Ida Kindlund
Karin Swärd Vandrarringen
Patrik Brännström Vandrarringen
Patrik Reinbrand BIF
Emil Reinbrand BIF
Thomas Englund Bollnäs CK
Emelie Siderud
Andrea Persson Kungsberget stigcyklister
Jonas Jansson Kungsberget stigcyklister
Rolf Lindström Oskarshamn
Karin Liljesand Oskarshamn
Hans Ovall Hammarö
Lars Romin
Johan Klingberg Björklinge
Sarah Hagman Rejlers IF
Lina Åkerblom
Dennis Olsson
Lennart Hansson
Ronny Bjelkmark
Mats Elfdahl Cykeltjänst
Lisa Nirell
Alexander Haak
Patrik Törnros
Ann-Sofie Törnros
Kerstin Wenngren Höga kusten cyklisterna, GCA Gävle
Andreas Jansson Edsbyns SK-MTB
Roger Andersson
arjan jacobs Motala AIF
Petra Nordström Harbo if
Björn Johansson Harbo if
Pernilla Olsson
Stefan Lundgren
Ann Otterborg Maif
Fredrik Andersson Maif
Helena Nilsson
Mikael Thorslund
Magnus Eklind -
Bengt Christensen Karlskogacyklisterna
Anders Ersbjörs
Bo Ragnarsson Vansbro AIZk SK
Patrik Sättgren
Erik Thunberg Rookie CK
Peter Arninger
Staffan Erikson Härkeberga cyckel klubb
Ole Johan Mohn Glåmdal SK Norge
Linn Sofie Mohn Glåmdal SK Norge
fabio guidi
Anders Backlund Team Hufs
Johan Linde Team Hufs
Magnus Haggårds Svarta Haesten CK
Cathrine Pedersen
Björn Markus Team Cykel & Fjäll CK
Ulf Allgren
Angela Gerlitz
Sussie Eriksson CSK Ludvika
Kjell Andersson
Sofia Vähäsalo
Jeanette Karlberg
Dan Banér
Emma Nilsson Humlan & Jag
Ulrika Sörqvist Humlan & Jag
Camilla Tollin Gahm
Marcus Tollin
Carina Gilberg Knivsta
Maira Slokenbergs Fernö Rembo IK
Martin Romby Axala
David Romby Axala
Jan Björk
Eva Bergling Säterbygdens ok
Gunhild Hansen
Torbjörn Jämte Djurmo
Jesper Kihlander
Fredrik Messler
Anette Hampus Springtime Sport Club
Göran Carlsson Västerås
Sara Carlsson Lerum
Angelica Edvardsson Edin IK Jarl Rättvik
Pelle Lundahl Dimmornas Bror
Henrik Pettersson Julita Triathlon
Johan Lidman
Linda Elingsbo Lidman
Mia B Svensson Falu CK
Øinin Stav Tursyklistene Trondheim
Annika Lundmark -
Johan Liefvergren
Peter Heikkilä
Thomas Fredriksson Härkeberga CK
Birgitta Jexell
Eija Tobertin
Peter Lindblom
Marie Forsström
Klas Forsström
Maria Nygren Tönnets CK
Kalle Hjorth Tönnets CK
Noa Hjorth Tönnets CK
Daniel Nygren Tönnets CK
Anders Brolin Härkeberga CK
Anneli Almbråten
Rickard Hermansson
Monica Elsinga
Hans Elsinga
Bogösta Ramlöw Finspång
Sten-Erik Malmqvist Dala-Hus
Åke Sörman Uppsala cykelklubb
Agneta Johansson
hans strindlund
Roger *Ihrelius Rônn's Stugan's cykelpågar
Bo Nordqvist Springtime sport club
Eva Karlsson Åkersberga
Daniel Österholm
Anna Kalleberg
Hans-Peter Cleve Cykelklubben.se/Norsborg
Gabriel Bassula MoraCK
Davide Erba Västerås CK
Dan Ljungquist Bålsta
Pernilla Wahlquist
Peter Wahlquist
Sven-Inge Eriksson Grangärdepsyklisterna
Mats Andersson
Eva-Lena Andersson
Anders Thunberg Degerfors
Jezper Söderberg
Nicklas Lord
Charlotte Daniels
Gittan Lokgård Mjälgen CK
Linus Lokgård Mjälgen CK
Isaac Sylvander Stadra IK
Magnus Gelinder Ovidius Bygg CK
Göran Wigert Leksand
Erik Kangeryd Jönköping
Pär Fredriksson Örebrocyklisterna
Matti Duvaldt
Lars-Olof Borking
Kari Katainen
Fred Eriksson
Lars Karlsson
Mikael Falkenstöm
Mariana Borkowski Lindecyklisterna
Marie Jansson Gran
Peter Jansson
Anders Sjöberg Västerhaninge
Lars-Eric Berg Sundbäck CK
Björn Hedlund Sundbäck CK
ingela lispers
Thomas Jedeberg
Joachim Hagström
Ida Niss-Blomqvist
Maja Blomqvist
Joel Quintino
Roger Malmgren
Ola Bengtsson Åmåls Cykelamatörer
Kerstin Tegbrant Spårvägen
Gunnar Tegbrant Spårvägen
Alice Kåver
Johan Mossling Vallentuna CK
Lena Hedblom Team Hedblom
Torgny Hedblom Team Hedblom
Johan Hårleman Essity korpen
Charlie Hårleman Björknäs buss
Lisethe Karlsson Team Karlsson
John Ericsson Team Karlsson
Dan Karlsson Team Karlsson
Annethe Lövgren
Patrick Lövgren
Rolf Lindroth Mångbergs CK
Torbjörn Ulstrup Ullvi cykelklubb
Monica Banck IFK Mora
Krister Perrolf
Sven Bohlin Umeå
Eva Blomquist Umeå
Martin Englund Umeå
Åsa Sternbrink Uppsala Masterssimklubb
Anita Olsson Uppsala Mastersimklubb
Joel Banck Mora
Anna Wallin
Emelie Wallin
Jan Carlsson Östra Kyrkbyns CK
Håkan Karlsson Portocoloms Internationella Cykelklubb
Olle AXELL Östra Kyrkbyns Cykelklubb
Lennart Åslund Åsarna IK
Billy Holm Hammarby IF
ante andersson
Jan-Erik Bergqvist
Jonas West
Morgan West
Helena Pechan Cyclic
Simon Pechan Cyclic
Elsa Pechan Cyclic
Thomas Lidström
Agneta Källström
Leif Källström IFK Sala
Leif Andersson IFK Sala
Susanne Granath
Bo Gasslander
Sonja Ritter Wall Uppsala Mastersimklubb Uppsala
GÖRAN WALL Uppsala Mastersimklubb UPPSALA
Sofia Hatzikonstantinidou Eskilstuna IK Tyresö
Martin Andersson NF Teknik & Data AB BROMMA
Stefan Mäler NF Teknik & Data AB BROMMA
Mette Kylgård HERADSBYGD
Roger Kylgård Heradsbygd
Birger Opberget Heradsbygd
Hanna Fredholm Herrängens CK ÄLVSJÖ
Anna Stråhle Tranås
Annika Pettersson NORBERG
Charlotte Hansson Nacka
Elisabeth Sundberg Nacka
Inger Uhrdin
Rickard Jonsson Stadra IK Bro
Maria Örn SÄTER
Johan Nilsson Saxum Capra Bettna
Yngve Lind Ekerö Ekerö
Jörgen Thorin Lekebergs IF Vintrosa
Andreas Jönsson Borlänge
Carl Sjöberg Uppsala
Göran Sjöberg Köping
Susanne Weigl Enhörna
Helena Evsäter Team Prosecco Rönninge
Thomas Evsäter Team Prosecco Rönninge
Ulf Bengtsson Johanneshov
Emmaliz larsson johanneshov
Emilia Hårdén Farsta
Mona Khalidy The Force Awakens Stockholm
Kristina Rinke The Force Awakens Stockholm
Peter Wallin Björknäsbussarnas IF Värmdö
Tina Wallin Björknäsbussarnas IF Värmdö
Thomas Nyberg Djurgårdsfamiljen SEGELTORP
Bengt Pettersson Mölnbo
Jan Boberg Börje SK Uppsala
Anna Jansson Börje SK Uppsala
Jonas Sjöberg Djurgårdsfamiljen Huddinge
Lena Ehrling Gävle CA Gävle
Henrik Söderblom Vallentuna
Anders Engstrand Vaxholm
Åke Karlsson VENDELSÖ
Malin Ohlsson Järfälla
Annika Rubensson Fredrikshof Vallentuna
Kennet Morin Spårvägen CF Huddinge
Annika Morin Spårvägen CF Huddinge
Leif Moltzer Värmdö
Niklas Larsson Falun
Bo Larsson Gävle
Hans-Olof Nordin Nynäshamn
Anita Lundén Gyttorp
Niclas Windahl Gyttorp