Anmälda till Siljan Runt 2020 - Makulerad anmälan Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Håkan Heurlin Solna
Tony Pettersson Bålsta ck Man BÅLSTA 1966
Tomas Larström Idre
Göran Schönqvist Roslagsbro IF 1956
Hans Eriksson Rö IK Roslagen 1948
Lennart Olsson Haga bikers Stockholm
Mattias Falk 1972
Anders Richardsson Team Ormsalva 1901
Bengt Helmersson 1953
Arne Andersson 1945
Roger Hagström 1977
Tomas Olsson 1980
Lukas Broman Team Gogagaski 1990
Cecilia Kloth 1965
Mats Karlsson 1958
Jonas Sahlin 1969
Hans karlsson Fredrikshof 1953
Håkan Karlsson 1976
Ulf Skytt Brandkårens Ik 1971
Jenny Lindblom Åkersberga Triathlonförening 1979
Erika Nygard Bad 1986
Anders Carlbark Actic 1981
Per Häger Skoghalls BTK 1901
Birgit Häger Ok Tyr 1964
Fredrik Grip Norbergscykelklubb 1971
Charlotta Häggström 1968
Mathilda Westh 2000
Helena Kihlberg 1966
Tomas Rosander 1971
Angelica Rosander 1980
Victor Filobelli 1991
Angela Georgii 1961
Ulla-Karin Schön 1970
Helene Stråle 1978
Björn Petersson GPIF 1969
Bernt Granberg Team Pingislunga 1971
Roger Åhrberg Team Pingislunga 1979
Tore Liljekvist Hop-Hab team 1952
Per Borgström 1957
Agneta Lind 1979
William Smedjegården 1988
Mikael Smedjegården 1960
Jesper Jensen 1992
Bengt-Inge Lundin Mjölby CK 1954
Karl Lambert 1975
Karin Söderberg 1966
Marika Dimming 1970
Johan Unnerus 1969
Arvid Tillberg 1989
Gustaf Berglund 1951
Christoffer Lindström Spårvägen CF 1971
Roland Raften 1966
Johan Widenberg Fredrikshof 1977
Magnus Östvall Maidenhead 1973
Linda Hylander 1972
Kristin Jauch Sälens IF 1970
Andreas Park 1992
Jocke Stahre Östanvind 1971
Maria Örnlind 1976
Martin fernholt 1901
Simon Lind 1975
Mathias Pettersson Ransta CK 1975
Joakim Pettersson 1982
Johanna Påve Soppero SF 1992
Maria Andersson Knivsta CK 1979
Anna Påve Soppero SF 1982
Benjamin Thörnell 2002
Josefine Nordlund Peppes pedal 1992
Elita Gagarina 1992
Christian Karlenius Athletic Club Salt Lake 1987
Lisa Huitfeldt 1985
Rickard Andersson 1984
Carina Holmberg 1959
Pia Hult Nikkarinen 1959
Johan Persson Köping cykelklubb 1984
Maria Älfblom 1990
Lars-Åke Jansson Åmåls CA 1957
Johannes Lörstad 1970
Roland Stolt 1970
Jörgen Irenmark Fredrikshof 1968
Frida Emanuelsson Domnarvets GoIF 1991
Jacob Sidambah 1994
Jan Bennerhed Ck Ceres 1957
Christoffer Thorsell Mora CK 1986
Klas Tollstadius BVSOK 1954
Mats Andersson Ride of hope 1980
Hampus Antonsson Roosters Club Varberg 1994
Joakim Hero 1969
Leif Johansson Team Tupal 1972
Ulla Ryberg 1957
Hans Ryberg 1953
Paula Palmgren 1976
Åsa Ringsbacka RCS 1975
Carl-Oscar Montelius 1963
Lovisa Annerwall SMK Uppsala 1992
Petter Annerwall 1989
Lisa Wedlund 1992
Fredrik Kaskela Hofors 1972
Thommy Larsson Himmelslätta Airpark 1980
Marcus Söderström Himmelslätta Airpark 1986
Esteve Speranza 2016
Marie Nyman 1975
Lina Lindgren Alfta Ösa OK 2003
Jocke Lindgren Alfta Ösa OK 1965
Britt Edholm 1950
Per Larsson Ik Hinden 1976
Cristian Rojas 1981
Anna Grannas 1978
Andreas Ström 1977
Katarina Forsberg 1980
Pernilla Borg 1968
Katrin Siggesson 1968
Fredrik Lunde MTB Täby 1971
Joakim Norrgård 1975
Stefan Jansson Borlänge energi 1957
Markus Berggren 1989
Lars-Ove Jansson 1969
Mattias Öhman Ingarö 1971
Mari Isacson 1959
Johan Söderberg One Agency 1977
Andreas Andersson Mora CK 1971
Kristian Räftegård 1977
Andreas Sörbu 1974
Görrel Espelund 1968
Andreas Karlsson 1977
Ove Ramel 1951
Markus Netzell 1987
Beatrice Palmqvist 1969
Anders Elm 1967
Hans Huhmarkangas 1975
Johan Mikael Freiman Trafikverket 1961
Niklas Löfgren Helsinki Triathlon 1982
Fredrik Junestrand 1967
Anette Strand 1964
Kjell Andersson 1971
Kerstin Enström 1964
Kajsa-Stina Gyllenvåg 1974
Fredrik Höglund Mora ck 1989
Erik Boklund Mora CK 1989
Mats Mattsson Axa Sports club 1968
göran Jansson 1951
Patrick Ingvarsson 1969
Sofia Ingvarsson 1991
Rada Al-Azawi 1985
Paul Campesato 1989
Graham Edge 1971
Edward Lunqe 1991
Elin Ritzén 1986
Kent Andersson 1966
Jan Dahlström 1970
Bosse Berglund Egen 1955
Monica Berglund Egen 1959
Bert Karlbom Orsa Lås 1937
Johan Heneryd 1967
Johanna Heneryd 1972
Hans Andersson Östersunds CK 1960
Adam Klöfver 1998
Odd Magnar Opgård Engerdal Sykkelklubb 1961
Alf Klövvik SMACK 1958
Linda Pettersson 1975
Patrik Johansson 1971
Torbjörn Murars Ck Naten 1981
Lillemor Laestander 1969
Peter Bergman 1962
Ali Keyoon 1990
Tobias Åkerberg Östersund CK 1978
Olle Bergqvist 1973
Eva-Britt Bergström 1956
Martin Lutnæs Trysil SK 1967
Stefan Viktorsson CSK Ludvika 1968
christian von corswant Lygnens venner 1959
Fredric Buchaus Sigtuna Sports Club 1968
Torbjörn Muhr 1969
Garry Jones England, EU 1961
Philip Fahlborg Fredrikshof CK 1984
Björn Strid 1985
Helene Mattsson 1963
Mats Mattsson 1959
Alexandros Boukas Fredrikhof 1974
Jan Andersson Tureberg 1956
Anders Nisser Falun 1971
Eva-Lena Heinered Skruvstad IK Cykel 1961
Tomas Lönnqvist Fredrikshof 1979
Mikaela Björk 1981
Åsa Sallhag 1964
Dan Pettersson 1981
Anders Malmquist 1971
Roger Aldén 1970
Veronica Sjöström 1974
Katarina Erngren 1983
Hansåke Kransberg team halti 1962
Gunilla Kransberg team halti 1965
Ellen Kransberg team halti 1993
Mats Planebo Bjurs Boys 1963
Jorma Heinered Skruvstad IK Cykel 1960
Roger Keiler 1967
Åsa Orrö Sigtuna Sports Club 1978
Alena Zhuk Spårvägen CK 1981
Linn Oldemar Spårvägen Cykel 1978
Oskar Jonason 1990
Håkan Finn NocCout 1964
Annika Finn 1965
Anders Haglund 1965
Ulf Sjöberg 1955
Alexander Sjöberg 1986
Maria Sjöberg 1989
ulf lindow Lima if 1962
Maria Färje Hammar 1974
Mikael Hammar 1965
Torbjörn Andersson Vallentuna 1961
Jeanette Wass Andersson Vallentuna 1964
Therese Oscarsson Vallentuna 1991
Patrick Mattsson Club Secure 1974
Mattias Timrén 1972
Åsa Bengter 1972
Thomas Timrén 1965
Aja Sävje 1961
Andreas Hansson 1980
Robert Bergman 1978
Fred Johansson Torslanda 1968
Richard Mosten IF Linnea 1965
Kurt-Åke Sjöström Gimonäs CK 1949
Marie Bejmo 1963
Karin Nilsson 1967
Dan Fröberg 1964
Christoffer Tjulander 1990
Stefan Williamsson 1958
christina åhman williamsson 1959
Jan Svernhage IF Rigor 1954
Elisabeth Svernhage IF Rigor 1953
Staffan Svärd 1975
Mikael Dahlström Bjursås IK 1986
Björn Offerman 1983
Anita Silen Åhlstrand 1960
Maria Trång 1971
Christer Edholm 1954
Daniel Risberg - 1991
Maria Trång 1968
Peter Hammarstrand Lidingö cykelklubb 1965
Evelina Holm 1992
Kalle Arnell 1952
Amanda Arnell 1986
Adam Sidambah 1992
Carl Österman 1989
Daniel Flöijer 1990
Tobias Lidberg 1976
Olivia Lidberg 2007
Birgitta Lagerstedt 1955
Leif Lagerstedt 1955
Mats Lundqvist Team KBK CK 1952
John Lundström 1990
Tomas Kjällman 1988
Kent Andersson 1955
Sandra Heimonen 1986
Nadine Luxenburg Stuifbergen 1987
Denise Luxenburg Stuifbergen 1989
Jonas Andersson Folksamkamraterna/Sigge Cykel 1970
Johan Sundell SMACK 1973
Mikael Wahlström 1967
Niclas Agné 1968
Conny Johansson 1950
Elisabeth Bergström IK Hinden 1963
Anders Bergström IK HInden 1958
Gabriela Astudillo Itrim Täby 1990
Gabbi Lindell Braatz MAIF 1959
Jan-Christer Lindell MAIF 1970
Towe Emtfeldt Ersson 1968
Per Ersson Alnö Race Team 1971
Alexander Laurila Köpings cykelklubb 1901
Hans Hedlund Alfta ck 1965
Ove Hedlund Alfta ck 1960
Mikael Vesterberg CK Myrsjö 1969
Mats Jungar Spårvägen CF 1963
André Palmblad CK Falken 1966
Margareta Andersson 1945
Pia Ågren Sjöström 1958
Crister Karlsson 1958
Tobias Schmidt Sandvikens CK 1973
Roland Edvardsson Ingen 1956
Jesper Ström Cykelverket 1994
Christina Stuifbergen Sidambah 1957
Milla Lundman 1990
Nathalie Ledin 1987
Marielle Welander Lindgren IK Jarl 1976
Michael Welander Lindgren IK Jarl Rättvik 1970
Åsa Sundström 1967
Magnus Karlsson SMACK 1972
Carl-Göran Bergström Dala XC 1953
Magnus Jönsson VRV 1947
David Schuman 1976
Magnus Hansson 1972
Torbjörn Hult Ellevios Fritidsklubb 1960
Pehr Agestedt 1973
Charlotta Syrén 1974
Mikael Forsberg Ekerö 1953
Bill Andersson 1953
Gun Andersson 1953
Olle Holmström 1955
Niclas Jensen Mijatovic 1985
Annelie Lundin-Zumpe UCK 1973
Björn Hellström 1972
Torbjörn Lundin UCK 1948
Moa Lundin Ok Linné 2004
Andreas Lundin Ok Linné 1976
Per-Olof Johansson Vallentuna cykelklubb 1952
Magnus Pålsson Razzi di fumo 1968
Kurt Vandingenen Atlas Copco IF 1971
Jan Andries Oldenkamp Atlas Copco IF 1966
Emilie Lindgren 1985
David Grundström 1987
Tony Wrangell MGI 1980
Seved Lindström 1966
Björn Rönnings 1971
Pontus Leichel 1977
Helene Wallén 1961
Ulf Ekström 1969
Ralf Ståhl Falu SS Triathlon 1956
Gabriella Bernhoff Friskis&Svettis Stockholm 1973
Roger Karlsson Öregrund 1967
Owe Johansson Knivsta CK 1966
Alan Celiker 2003
Shemal Celiker 1963
Ulf Westergren 1985
Lennart Westergren Valskog 1955
Lars Söderquist Ckuni 1969
Per Björk MTB Täby 1977
Lars Danils Smedjebacken 1955
Anna Arfors 1956
Olle Arfors 1959
Linnea Nilsson Bålsta CK 1995
Urban Gunnarsson Östervåla IF 1955
Annika Gunnarsson Östervåla IF 1961
Emil Wiklund Umara Sports Club 1986
Daniel Söderquist Upplands Motor 1969
kurt karlsson Vännäs ck 1953
Mats Ekström 1964
Henrik Lundstedt 1977
Peter Lundstedt 1947
Jenny Johansson 1979
Klas Rosenblad IK Rosenblad 1967
Erik Holmberg Krokens cykelteam 1968
Zdenka Trlicik Löaborn CK 1961
Stefan Axelsson Mora CK 1958
Johnny Källhagen 1957
Björn Westergren 1982
Oskar Carlbark CK Ringen 1989
Bosse Carlbark 1962
Karl-Erik Andersson Åhus CK 1959
Malin Näslund Bålsta CK 1975
Patrik Hagström Bålsta ck 1974
Jenny Claesson Team Ljungskog 1980
Tina Olsson TIF 1964
Lars Olsson TIF 1964
Kim Björk Ramnäs CK 1981
Frank Kawecki 1987
Esther Pino 1967
Hans Birgersson CK Klubben 1957
P-A Eriksson 1985
Ulf Sand Atlas Copco IF 1964
Catharina Hellman 1966
Anders Hellman 1969
Michael Larsson Värmdö IF 1958
Veronica Mongård 1983
Johan Mongård 1987
Erik Sjöberg Smedjebacken 1963
Mathias Sandberg Vadstena Cykel 1975
Anna Karlsson Widmark Berber IS 1979
Stefan Nilsson 1964
Carl Nilsson 1991
Nils Nilsson 1993
Markus Hed White Hart Lane Cycling Club 1974
Jan Hurtig Hisingens ck 1962
Klas Bergström Ik Hinden 1966
Thomas Mollberg 1965
Agnes Bondesson 1990
Lars Back Örby CK 1950
Linn Randén 1984
Kristian Anselius Sigtuna 1970
Niclas Lindskog Knivsta 1969
christer nordkvist 1958
Anders Liss 1962
Arvid Liss 1992
Mats Eriksson 1956
Wolfgang Streith Rembo IK 1955
Marcus Forsberg SÅH SS 1988
Torbjörn Eriksen 1961
Anne-Sofie Orebrand 1970
Pontus Sandulf Team Rynkeby - God Morgon Täby 1969
Anita Bakken Trysil SK 1975
Magnus Sörensen Solsta CK 1971
Nerissa Jakobsson Kungsängen 1956
Madicken Svensson 1994
Ronja Olsson 1989
Kjell Ivarsson Peab 1958
Anna Ivarsson 1987
Fredrik Holtling Rimbo Cyklister 1981
Karin Nilsson Rimbo Cyklister 1976
Ann-Therese Kruhsberg 1955
Mikael Hultgren 1960
Patrik Gustafsson Team Sallie 1978
Catharina Andersson CK Uni 1967
Aslak Rautio 1962
Elina Rautio 1992
Carl-Arne Nilsson 1947
Simon Zmrzlak VCK 1968
Erik Fiedler-Blackhammar 1964
kent johannisson 1958
Sara Bengtsson 1994
Elis Franzén 1994
Camilla Bing 1972
Fredrik Knutsson 1980
Emil Bergström Cygni CK 1990
Dick Löfström 1975
Marianne Andersson 1972
Daniel Sundström 1980
Anders Olsson Muskö IF 1954
Stefan Lindberg Brunflo IF 1962
Sandra Tingvall 1983
Natalie Reuterby 1985
Joakim Leijman 1901
Anders Kullander Kiwaianerna 1969
Pelle Viana Lindén 1984
Johan Gahm 1976
Eva Svanberg Järfälla 1961
Yuttaporn Morpan 1969
Klas Innerstedt Uppsala 1950
Erika Lundmark 1978
Thomas Hansson Östersund 1964
Pernilla Sandberg 1971
Kenneth Jonsson FORSBACKA 1970
Göran Eliasson Västerås cykelklubb 1965
Sofie Thorsell Team Rynkeby - God Morgon Täby 1981
Martin Jonsson 1986
Eric Alm 1956
Fredrik Öström Non Plus Ultras CK Stockholm 1973
Carina Isfelt 1968
Anders Larsson 1967
Lars-Ove Andersson Solsta CK 1967
Claes Eriksson 1960
Bengt Åkerström Björknäsbussarnas IF 1954
Dennis Wallén 1992
Belen Valcarce 1964
Taina Lehtonen She Rides 1965
Bertil Jönsson 1960
Ann-Christin Persson 1961
Ingela Jansson Stoy 1901
Bengt Hjärpe 1951
Yvonne Hjärpe 1958
lars-Åke Mattsson Venjans AIK 1966
Patrik Hermansson 1977
Göran Sjögren SKB 1969
Johan Strandberg 1984
Mats Millén Alnö race team 1968
Erik Drakenberg Riddarhuset 1965
Heli Björkman 1963
Pelle Björkman 1901
Lars Björketun Lag Snygg 1954
Garnet Becker 1985
Pär Sandberg ODCK 1964
Johan Hallberg Fredrikshof CK 1968
Annika Wadelius Alnö Race team 1970
Marie Ahlenius Avesta 1901
Sara Stråt 1965
Göran Stråt 1954
Magnus Gunnarsson 1983
Håkan Bäckström 1972
Jenny Söderberg 1976
Anders Norell Bergendahl ODCK 1984
Samuel Ring Linköping 1901
Niclas Svensson ESIK 1972
Filip Backström ODCK 1975
Jan Myrbäck Vallentuna CK 1952
Mona Wikborg 1966
Mats Thyselius Västerås cykelklubb 1959
tarmo back Tampensallservice 1962
Jörn Nielsen 1951
Stefan Lampinen AFA Fritid 1966
Lars Oliasson Privat 1968
Christina Neuman 1959
Louise Ribbing 1972
Erik Herngren 1965
Anne Norrman Quality Team 1969
Lotta Wallin 1983
Per Kristiansson 1972
Birger Ivarsson Rembo IK 1957
Gunnar Svanberg Järfälla 1958
Heidi Mertala Team Ljungskog 1979
Kenth Kilström 1969
Dennis Kjellin Fredrikshof 1976
Ove Skattman Gudö 1967
Maic Ungermann Team Rynkeby - God Morgon Täby 1901
Hans Jonsson Aspås IF 1966
Jennie Olofsson Aspås IF 1974
Nora Jonsson Aspås IF 2002
Christer Hult 1964
Kenneth Lindkvist FM Mattsson sport och fritidsklubb 1901
Roine Björk 1964
Eva Grice Team Rynkeby Täby God morgon 1964
Peter O Bäck 1966
Anders Allgardsson 1973
Estelle Näckborn 1994
Emma Prytz 1985
Adrian Opheim NTNUI 1993
Kjell Andersson Fredriksdals motionsklubb 1957
henrik holst 1975
Sören Lindkvist 1948
Rolf Karlsson Ekerö 1967
Niklas Jonasson Mora ck 1973
Raija Ekström 1962
Göran Jacobsson 1952
Therese Jacobsson 1991
Erik Aronsson 1958
Hans Persson Örebrocyklisterna 1966
Sebastian Hollaus Västerås CK 1988
Fredrik Karlsson Cafe Julius 1981
Niklas Fogner Cafe Julius 1980
Marie Kyletoft 1966
Anders Björck IBM-klubben 1959
Kristian Björck 1990
Kristian Floresjö 1980
Frank Torleif Mathisen Oppdal sk 1953
Niclas Ottosson 1965
Joakim Karlbom 1990
Mats Jordell 1962
Peter Skoglund Alnö Race Team 1964
Lars Thenander Thenanders Rör 1966
Robin Karlsson Skanska Hus Stockholm Syd 1991
Anna Laghem Skanska Hus Stockholm Syd 1996
Bengt Wernblom Skanska Hus Stockholm Nord 1963
Johan Ericsson Skanska Hus Stockholm Nord 1968
Sara Boccagini 1983
Jennie Högfors 1983
Kristina Lycke 1990
Björn Johansson Stockholm CK 1969
Gunilla Ljungqvist 1959
Magnus Ljungqvist 1962
Johan Rosling MDFCK 1968
Torbjörn Tallberg 1965
Thomas Centerström Vallentuna 1957
Conny Forsberg Norbergs cykelklubb 1954
Per Nordström 1966
Johan Andersson Team Rynkeby Täby 1967
Thomas Lexberg Främmestads IK 1944
Daniel Wallner SMACK 1974
Marie Mellhorn 1957
Tova Sundberg axa sc 1997
Håkan Karlsson 1968
Ylva Schepner 1971
Ingemar Alstermark Team Rynkeby Täby 1965
Katerina Knutsson 1960
Matilda Knutsson 1984
Thomas Knutsson 1958
Ulrika Andersson 1963
Anne Edvall 1963
Johan Segeblad 1979
mats berglund falun 1956
Anders Bengtsson 1970
Mikael Mellhorn Ericsson SIK 1960
Mattias Mellhorn 1989
Andreas Holmgren Matfors Lazyboys 1977
Fredrik Einarsson Matfors Lazyboys 1983
Morgan Rydén Spårvägen CK 1964
Henrik Norberg Spårvägen CK 1970
Anette Löfgren Falu Cykelklubb 1972
Ted Lidman 2006
Jonas Lind 1985
Per Hedlund 1949
Johan Holm 1968
Helena Lundaahl 1969
Niklas Lundaahl 1970
Göran Erlandsson IK Jarl Rättvik 1967
Martin Ericson 1987
Cecilia Carlsson CK Släta Ben 1967
Morgan Lexberg 1901
Maria Rickardsson 1966
Marie Ek 1974
Peter Andersson 1969
Lina Andersson Team Rynkeby - God Morgon 1987
Vidar Lund Tursyklistene Trondheim 1957
Wolfgang Peshel Tursyklistene Trondheim 1945
Joakim Nyberg 1965
Hans Källman borlänge 1946
Thomas Ståhl Rejlers 1957
Mats Hagwall Team Rynkeby - God Morgon Täby 1966
Erika Hagwall Team Rynkeby - God Morgon Täby 1971
Christoffer Westerlund 1985
Lena Stjernlöw 1970
Mats Vängelin Team Rynkeby - God Morgon Täby 1965
Niklas Becker Team rynkeby god morgon täby 1976
Nicole Rimér Team Rynkeby - God Morgon Täby 1975
Ulf Danielsson Team Rynkeby - God Morgon Täby 1959
Eva Gälsing Team Rynkeby - God Morgon Täby 1973
Per Lindström 1981
Thomas Jerning 1972
Else-Marie Lundberg 1965
Marianne Sjögren 1949
Ann Almlöf 1965
Leif Ahlström Harbo if 1950
Ingalill Jansson-Ahlström Harbo if 1955
Linda Bergdahl AstraZeneca 1971
Terje Svenkerud Spårvägen CF 1969
Christina Bergheden 1944
Anders Päckos 1963
Hannele Päckos 1963
Ante Eriksson SAS Bicycle 1963
Maria Berglind 1968
Fredrik Uhman Happy island MTB 1976
Thomas Boman Viggo Foundation Cykelklubb. 1961
Morgan Kahn 1975
Ida Forsberg 1981
Lars Edberg Uppsala 1957
George Linton 1972
Fredrik Linton 1999
Nina Ölund 1978
Tomas Bergström Lucksta IF 1980
Lars Nihlen Team IDC 1960
Lars Längberg 1957
Mauro Monge 1983
Roger Larsson 1963
Lars Pettersson 1956
Mats Jensen-Urstad Stockholm CK 1954
Robert Forsén Löthens GoIF 1967
Andreas Ingemarsson Sandvikens CK 1970
Mikael Arnåsen Västerås Cykelklubb 1975
Magnus Frank 1957
Joakim Hedin Västeråsck 1976
GEORGE SAMUELSSON Rullbo 1953
Göran Wiberg Fårö Cykel 1953
Lena Wiberg Fårö Cykel 1955
Sabina Jönsson 1989
Henrik Othelius 1965
Esko Stadig Virsbo 1957
Fredrik Pellas Ingen 1976
Margaretha Wibeck Sealine AK 1954
Jonas Jonsson Skanska Hus Stockholm Nord 1973
Maths Johansson Skanska Hus Stockholm Nord 1967
Tony Hällman Skanska Hus Stockholm Nord 1958
Sherko Eliassi Skanska Hus Stockholm Nord 1991
Marcelo Munoz Skanska Hus Stockholm Nord 1993
Per Hellman Skanska Hus Stockholm Syd 1966
Stefan Dahlström Skanska Hus Stockholm Syd 1983
Johanna Lindenkäll Skanska Hus Stockholm Bostad 1980
Tomas Vindahl SMACK 1964
Daniel Onishi 1972
Anna Eklund Region Gävelborg 1975
Christine Hummelgård 1981
Marie Lindholm Nilsson 1966
Dan Björklund WhiteHartLane Cycling Club 1975
Mikael Wahlbom 1966
Peter Ternai 1964
mari andersson 1964
Gunnar Wallklint 1956
Staffan DAHLBERG 1971
Per Gustafsson 1960
Daniel Heinstedt-Carlstedt Team Douglas 2004
Ulla Heinstedt Team Douglas 1957
Magnus Heinstedt Team Douglas 1955
Katarina Pettersson 1966
Ellén Ryen 1991
Erik Falk 1996
Ingela Svärd 1968
Mats Olsson 1967
Torbern Werner 1986
Susanna Angantyr Västeränga cyklister 1976
Tomas Foogde Grythyttan Cykelklubb 1953
Catarina Årne Söderfors 1962
Kent Årne Söderfors 1956
Mikael Pettersson Skattkärrs sok 1973
Kristina Svedberg 1979
Matti Ahtonen 1979
Jan Lundberg 1966
Birthe Sand 1961
Victor Sand 1986
Stefan Larsson Rembo IK Avesta 1955
Gustav Kransberg Team Halti 1991
Staffan Öhrström 1990
Leif Karlsson 1967
Lars Lindell Sävar ck 1961
Tommy Nilsson CK Rondör 1984
Camilla Plahn CK Rondör 1986
Tomas Eklund 1969
Robin Brolin Östra Aros 1986
Nils-Erik Nilsson Bollnäs ck 1962
Sören Törnberg 1962
janina Brodin 1970
Erik Stålbo Team Apfelstrudel Järfälla 1971
Rita Nordqvist-Melen Motala AIF motionscykling 1957
Carina Malmer Sollentuna 1963
Holger Kapke Rembo IK 1974
Micael Stenman Tällbergsbyarnas Golfklubb 1965
Adam Johansson 1992
Charlotte Lundqvist 1973
Carl Magnus Lundqvist 1974
Robert Berglin 1977
Molly Söderström Högling 0761674737 1987
Olivia Söderström Högling 1993
Alexandra Kans 1968
Tobias Carlsson 1972
Daniel Nordström Rembo IK 1975
Erik Kjellander CK Myrsjö 1993
Pontus Hillström Sigtuna Märsta Arlanda Cykelklubb 1984
Katrin Nazarbin 1971
Mikael Westlund Sunne 1961
Kent Andersson Sunne 1960
Joakim Hedlöf 1965
Susanne Hedlöf 1967
Lena Strand 1965
Pär Olofsson Spårvägen 1965
Martin Skär 1994
Johan Skog 1978
Rickard Molin 1978
Tim Bjuhr 1989
Hilkka Linnarsson 1958
Robert Linnarsson 1955
Ismo Panula 1963
Nina Collarp 1990
Jenny Nilsson 1990
Fredrik Schramm 1987
Joacim Andersson Fredrikshof 1989
Mats Eldebrant Charlottendalsgaraget Fridkvård 1957
Henrik Nilson Roslagens triathlon 1963
annika wikström 1955
Martin Elofsson Borlänge 1969
Hasse Mattsson Roslagen Triathlon IF 1979
Ulf Nilsson Dorotea 1944
Anders Persson IK Hinden 1964
Christina Ellerau . 1966
Christer Amberg 1962
Marie-Louise Dahlberg 1962
Ulf Dahlberg 1969
Pierre Törnstrand 1966
Cecilia Malm Leksand 1982
Michael Weiss 1964
Jonathan Holm Fredrikshof CK 1989
Christer Söderberg 1966
Klas Palm 1964
Teemu Sulin 1967
Anette Sulin 1964
Anders Lönnberg 1954
Terje Frost Hellström Älvdalens CK 1959
Thomas Strandberg strandbergart 1965
Robert Furelid 1980
Joacim Rudebeck Athletic Club Salt Lake 1964
Karin Englesson 1965
Martin Hagelin Team Halti 1979
Berit Ericson 1959
Marie Olsson 1984
Anders Grahn A Grahn Juridik AB 1952
Hampus Gustafsson 1999
Eva Jalking 1969
Håkan Lars Mattsson lugnetvägens ck 1955
Fredrik Nilert Stockholm City Triathlon 1959
Ian Bradshaw Bury 1977
göran aspegren 1953
Annika Persson CK Bundet 1976
Maarit Kaskela 1972
Alfred Kaskela 2001
Markus Dahlberg 1977
Jörgen Källback Södertälje CK 1971
Per Folkerud Pyspunka 1955
Hans Baggens Rättvik 1949
Marianne Gröning Rättvik 1951
Klas Eckervald Teradata 1970
Malin Eckervald Södertörns Högskola 1971
Johan Widlund 1966
Jörgen Sjöberg 1967
Helene Tryggveson Pyspunka 1969
Per LIndell Västerås Löparklubb 1961
Johan Haglund 1971
Adam Lindström Valbo Bikers 1999
Birgitta Svensson 1961
Jonas Prosell Fredrikshofs CK 1974
Carl Olsson 1979
Maria Lind 1995
Håkan Eksten Fredrikshof 1976
Petter Engblom Fredrikshof CK 1991
Steve Brdarski Sollentuna 1967
Gonzalo Lopez Calderon Täby 1968
Christine Thuresson Fredrikshof 1990
Mats Fredén 1975
Mats Lindqvist Saltiscykel 1958
Hans-Erik Karlsson Korpen Eskilstuna 1949
Magnus Wedenborg CK Falken 1989
Mats Karlsson 1978
Marianne Bedoire 1967
Leif Sönnert 1960
Lars Landgren ÖCK 1973
Tommy Gustafsson korpen Eskilstuna 1952
Felicia Nordberg 1995
Peter Björkholm 1964
Stefan Widegren Knivsta CK 1969
Axel Kullmann Fredrikshof 1965
Niklas Söderberg 1974
Jörgen Martin 1962
Björn Jonsson 1966
Peter Andersson 1967
Petra Holm 1986
Estmark Karin Krokens cykelteam 1959
Per-Arne Wahlstedt 1901
Katrin Zettergren 1979
Elin Mikaelsson 1994
Fanny Nordberg 1994
Mikael Persson 1980
stefan nordström bogeruds ck 1969
Daniel Almqvist 1971
Martin Berggren ÅF Cykelklubb 1982
Gareth Torrington Portishead Cycling club 1975
Mark Amos Enköpings CK 1972
Maria Eriksson Enköping CK 1978
Åsa Sundell 1966
Sören Hamberg 1963
Anna Viklund Bygdeå Gif 1978
john willy andersen løten sykkelteam 1942
Agne Berg Gävle ca 1941
Stefan Viklund Fredrikshov 1970
Peter Stenborn 1965
Hardy Simonsson GHIF 1966
Bengt Bror Emil Hildebrand Stockholm City Triathlon 1969
Jan Eriksson Heby cykelklubb 1963
Benny Bennström IFK sala 1949
Hans Hagberg Uppsala Mastersimklubb 1957
Kristina Sandberg IFK Sala 1956
Tommy Sandberg MiLi Däck Hedemora 1950
Rickard Woll CK Bundet 1975
Åke Ringblom Fredrikshof 1952
Jonas Svanström Team Alfa laval 1901
Kent Eriksson Åmåls cykel amatörer 1952
Jan Gilljam Kroon Kresp 1967
Viktor Österberg Mipsprotection 1993
LENA MOBAKK 1971
Lena Erkers 1973
Olof Fredriksson Team Istapp 1961
Anders Wallingstam Sala ck 1979
Minna Janlöv Haikonen Uppsala Vasaloppsklubb 1901
Torbjörn Bäckström Hudik Triathlon 1964
Andreas Mörkvik GHIF 1979
Wilhelm Lidström MIPS Protection 1989
Sofia Holgersson Alnö Race Team 1989
Anders Pettersson Stockholm 1970
Anders Hemlin CK Uni 1969
Thomas Lidell HEBA Fastighets AB 1971
Erik Zethson Kils vvs och värmepumpar 1985
Peter Almén GHIF 1971
Hans Linder Uttrans CK 1967
Marie Carlson Fredrikshof IF Cykelklubb 1964
Caj Luoma Fajansparken 1966
Heidi Magnessen 1968
Lars Faijersson 1957
Ronald Asplund 1972
Jeanette Head JD Cyklisterna 1974
Pontus Lung JD cyklisterna 1972
Peter Thorberg JD cyklisterna 1970
Catarina Hellman 1969
Krister Bengtsson 1963
Anette Bengtsson 1967
Jannis Kitsakis Pethelinos 1976
Staffan Strömberg 1967
Magnus Sylve CK UNI 1971
Nicklas Widenberg Saltsjöbadens Pendlingscyklister 1974
Jonas Falconer Västgärde Ruckelklubb 1958
Christine Hasselkrantz 1973
Carl Hamsten 1981
Hans Carlsson 1960
Birgitta Lindh 1959
Olof Holmgren 1981
Göran Dahlgren 1961
Kjell Backlund 1961
Rickard Vikberg 1955
Eva Vikberg 1954
Kenneth Larsson 1954
Christina Larsson 1954
Ove Zelin CK UNI 1970
Marie Borg CK UNI 1980
Ewa Åslund 1959
Kerstin Nyegårdh Östra Kyrkbyns cykelklubb 1956
Mauricio Reyes 1975
Johanna Reyes Willfors 1974
Marie Eldh Knivsta CK 1960
Lennart Eldh Knivsta CK 1962
Lena Kulling PK Design 1968
Anders Eriksson Skattkärrs SOK 1968
Peter Öhman Datatrion Cycle Team 1972
Andreas Söderholm Datatrion Cycle Team 1977
Troels Poppe konKristinehamns CK 1985
Stefan Högberg Bjuråker 1955
Camilla Holmlund 1969
Jonas Sundqvist Bromma Gubbklubb 1985
Patrik Horsell 1976
Per Andersson Ck Naten 1976
Johan Dahlberg 1973
Axel Dahlberg 2003
David Wildemo 1973
Monica Lindh 1957
Peter Buia 1949
Jan Lundström Bygdeå GIF 1955
Lars Persson 1962
Anette Lindqvist Persson