Anmälda till RUN with your DOG - Gislaved Avancerad sök

Run with your Dog - 3 km Gislaved

Namn Startgrupp Klass Ort
Frederika Kopplin Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Karolina Barcius Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Anneli Persson Blodhundsstyle (vi går mest) Damer
Peter Thylander Greyhoundspeed (vi vill vinna) Herrar
Siri Persson Greyhoundspeed (vi vill vinna) Hybridklass
Camilla Bohlin Schäferstyle (vi joggar mest) Hybridklass
Karin Ölander Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Elin Liljegren Blodhundsstyle (vi går mest) Damer
Tyra Björk Edgar Schäferstyle (vi joggar mest) Barnklass
Marie Dimsjö Schäferstyle (vi joggar mest) Hybridklass
Madeleine Carlström Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Petra Lindström Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Anna Klang Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Isak Arvidsson Greyhoundspeed (vi vill vinna) Barnklass
William Arvidsson Greyhoundspeed (vi vill vinna) Barnklass
Eva-Lotta Pettersson Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
JOSEFIN Ljungberg Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Maria Aldenbrand Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Sara Granborg Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Mikael Wiberg Schäferstyle (vi joggar mest) Herrar
Nina Hultberg Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Hanna Ferm Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Veronica Björk Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Anna Fallkvist Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Marie Dahlén Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Ellen Arvidsson Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Catarina Wallin Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Linda Carlsson Blodhundsstyle (vi går mest) Damer
Johanna Nord Schäferstyle (vi joggar mest) Damer
Katja Wexö Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Emma Lindestaf Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Embla Andersson Schäferstyle (vi joggar mest) Barnklass
Leena Johnsson Schäferstyle (vi joggar mest) Damer

Run with your Dog - 5 km Gislaved

Namn Startgrupp Klass Ort
Sandra Rasmussen Schäferfart (vi springer mest) Damer
Martin Sjöblom Greyhoundspeed (vi vill vinna) Herrar
Max Zimmermann Greyhoundspeed (vi vill vinna) Par
Anja Zimmermann Greyhoundspeed (vi vill vinna) Par
Julia Johansson Schäferfart (vi springer mest) Damer
Ida Johansson Schäferfart (vi springer mest) Damer
Veronica Lagström Schäferfart (vi springer mest) Damer
Rita Palmelund Schäferfart (vi springer mest) Damer
Niclas Larsson Greyhoundspeed (vi vill vinna) Herrar
Ulrika Egerhall Schäferfart (vi springer mest) Damer
Maria Lennartsdotter Schäferfart (vi springer mest) Damer
victoria johansson Schäferfart (vi springer mest) Damer
Andreas Norberg Schäferfart (vi springer mest) Herrar
Sophie Viotto Schäferfart (vi springer mest) Damer
Lina Lövebrant Schäferfart (vi springer mest) Par
Rebecka Myrberg Schäferfart (vi springer mest) Par
Rebecca Hag Schäferfart (vi springer mest) Damer
Karin Sunnergren Schäferfart (vi springer mest) Hybridklass
Sara Bjaaland Schäferfart (vi springer mest) Damer
Jenny Allali Schäferfart (vi springer mest) Damer
Thea Lempiäinen Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Sara Eklund Blodhundsstyle (vi går mest) Damer
Veronica Wihman Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Irene Örtengren Schäferfart (vi springer mest) Damer
Hanna Tangfelt Schäferfart (vi springer mest) Damer
Jorid Ødegård Schäferfart (vi springer mest) Damer
Nina Askander Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Johan Granborg Schäferfart (vi springer mest) Herrar
Amanda Österman Schäferfart (vi springer mest) Damer
Malin Hafstad/Noor Schäferfart (vi springer mest) Damer
Michaela Henriksson Schäferfart (vi springer mest) Damer
Cornelia Nilsson Schäferfart (vi springer mest) Damer
Linda Alleborg Schäferfart (vi springer mest) Damer
Tony Elggren Greyhoundspeed (vi vill vinna) Herrar
Linnéa Nodesjö Blodhundsstyle (vi går mest) Damer
Emma Linsved Schäferfart (vi springer mest) Damer
Elisabeth Johansson Blodhundsstyle (vi går mest) Damer
Therese Johnsson Schäferfart (vi springer mest) Damer
Jenny Bäckman Schäferfart (vi springer mest) Par
Thomas Nygren Schäferfart (vi springer mest) Par
Carl Imming Schäferfart (vi springer mest) Herrar
Jennifer Romlin Schäferfart (vi springer mest) Damer
Johanna Olssinge Schäferfart (vi springer mest) Par

Run with your Dog - 7 km Gislaved

Namn Startgrupp Klass Ort
Susanne Molin Blodhundsstyle (vi går mest) Damer
Jeanette Wiberg Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Kjell Carlsson Schäferfart (vi springer mest) Herrar
Kerstin Krantz Schäferfart (vi springer mest) Damer
Andrea Ahnmark Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Edit Wilson Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Marie Aspman Schäferfart (vi springer mest) Damer
Sandra Fransson Ottosson Schäferfart (vi springer mest) Damer
Magnus Orrebrant Schäferfart (vi springer mest) Herrar
Ann Catrin Ulfsdotter Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Rebecka Wennersten Schäferfart (vi springer mest) Damer
Frida Kastensson Schäferfart (vi springer mest) Damer
Caroline Nilsson Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Artur Potocki Schäferfart (vi springer mest) Herrar
Veronica Eide Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Alexandra Rosenquist Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Johan Palmér Greyhoundspeed (vi vill vinna) Herrar
Annakarin Lemon Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Carina Simonsson Schäferfart (vi springer mest) Damer
Iréne Örtengren Schäferfart (vi springer mest) Damer
Rickard Vidlund Greyhoundspeed (vi vill vinna) Herrar
Martina Dahl Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Emelie Lindgren Greyhoundspeed (vi vill vinna) Damer
Josefin Karlsson Schäferfart (vi springer mest) Par
Niklas Eriksson Schäferfart (vi springer mest) Par