Anmälda till Lejonbragden 2020 Avancerad sök

Lejonbragden 100km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Jennifer Honek LSG Karlsruhe Kvinna Solna 1985
Niklas Gunne IFK Mora FIK Man Mora 1992
Per Rabe Laholms IF Man Laholm 1962
Sofia Gruvberger Saal Coach K Runner Kvinna Lund 1970
Karin Ahlstedt Coach K Runners Kvinna Lund 1976
Lina Karlsson En av tre Kvinna Uddevalla 1977
Peter Nordström Team Blekinge Man Lyckeby 1967
Daniel Bååth Man Limhamn 1978
Mattias Ahlbin CaterEvent Man VELLINGE 1980
Luis Billo Mella No Limit Fitness Halmstad Man Oskarström 1987
Henrik Kockum Man Lund 1966
Björn Törnqvist Man Klagshamn 1976
oscar hernandez Eklandavargarna Man nölndal 1955
Sebastian Pokorny Uptown Runners Man Solna 1986
Jesper Larsson Dimmans IF Man Norrköping 1993
Annika Askengren Berg LK TV88 Kvinna Trollhättan 1960
Daniel Lindberg Eslövs FK Man Eslöv 1984
Johanna Gren Friskis & svettis Helsingborg Kvinna Helsingborg 1992
Susanne Nilsson Team Ultrasweden Kvinna Nässjö 1963
Fredrik Olsson Kostfonden Man Norsholm 1972
Lars Lindblom Team Nordic Trail Man LJUNG 1961
Jacob Lindh Man Ystad 1987
Erik Hultman Man Lund 1976
Sofia Kay LK TV88 Kvinna Vänersborg 1976
KARL-ERIK PERSSON friskissvettis staffanstorp Man staffanstorp 1944
Louise Rydstedt Scania Road Runners Kvinna Fjälkinge 1982
Søren Rønnelund Marathon Sport Man Vallensbæk Strand 1969
Anna Ahlvin IK NocOut Kvinna Linköping 1980
David Mårtensson Man LUND 1988
Tommy Carlsson LK TV88 Man Vänersborg 1967
Fredrik Lähnn LMM Man Bjärred 1981
Jakob Jern Real Fighter Gym Lund Man Lund 1964
Ruben Andreas Zondervan Scania Road Runners Man Zaandam 1978
Peter Jordow Lerviks IS Man Lomma 1977
Martin Scharp IF Malmö Løp Man Malmö 1968
Magnus Linde Romele multi Man Klågerup 1981
Jens Nielsen Man Lund 1981
Rune Larsson Man Trollhättan 1956

Lejonbragden 50km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Andreas Malmberg Malmö Guerillalöpare Man Malmö 1986
Lisa Engström Heleneholms if Kvinna Malmö 1982
Staffan Seger Malmö gerillalöpare Man Malmö 1974
Lennart Hagmar Heleneholms if Man Malmö 1948
Bengt Dolk Team UltraSweden lk Man Norrköping 1957
Jörgen Nilsson Umara Sports Club Man Hisings kärra 1950
Michael Ericsson Man Kalmar 1968
Malin Olsson Kvinna Lund 1966
Daniela Foussianis Run Your Life Kvinna Ystad 1978
jessica Marceau Kvinna TOMELILLA 1981
Patrik Helgesson Man Helsingborg 1983
Ann-Charlotte Aghamn Lonesome Runners Kvinna Mölndal 1958
Theresia Höglund Lonesome Runners / Team Snigel Kvinna Göteborg 1978
Thane Connolly Lonesome Runners Man Göteborg 1977
Markus Andersson Lunds Extremsportarsällskap Man Helsingborg 1997
Fredrik Helmer Man Lund 1969
Åsa Bergman Västerås LK Kvinna Fagersta 1983
Krister Gerhardsson Man Lund 1962
Per Roos Man Malmö 1989
Ibaa Jasim Man Malmö 1976
Victor Lööv Man Malmö 1980
Michael Tsiparis Man Hjärup 1969
Susanne Gren Klub 100 marathon Danmark Kvinna Påarp 1963
Tony Gren Man Påarp 1961
lars svensson Man Malmö 1959
Tommy Hagberg Växjö Löparklubb Man Osby 1968
Thomas Pålsson LMM Man Lomma 1970
Anna-Maria Herbertsson Team Nordic Trail Kvinna Ljung 1966
Kristian Bengtsson Man slättåkra 1973
Mats Johansson Björnstorps IF Man Lund 1963
Göran Jonsson Trädgårdsmyran Man Staffanstorp 1971
Lasse Jutemar SOK Knallen Man Kinnarumma 1956
Oskar Aronsson Man Lund 1973
Sara Enge Kvinna Lund 1976
Roland Fors Man Ystad 1949
Martin Cronier Man Malmö 1982
Morris Packer LF Lejonbragden Man Malmö 1962
Olof Hettinger Man Lund 1977

Lejonbragden 30km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Krister Lundin Man Rydebäck 1969
Marzia Kristensson Kvinna Eslöv 1987
Timmy Åhrman Sweden Runners Man Lund 1965
Thomas Nordqvist Man Lund 1960
Pernilla Ademar Kvinna Löddeköpinge 1972
Susanne Kolmert SK Hajen Kvinna Lomma 1972
Torbjörn Ruckman Coach K Runners Man Hörby 1970
Martin Gunnarsson Man Lund 1980
Magnus Bodin Scania Road Runners Man Lund 1967