Anmälda till BTR Winter 2023 Avancerad sök

BTR WINTER 5 KM

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Mia Abrahamsson Kvinna Falkenberg 1982
Erik Idesten Man Vallda 1980
Emma Magnusson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1986
Stefan Magnusson Man
Arn Magnusson Man
Mia Pettersson Kvinna Vallda 1972
Christer Artursson Man Borås 1973
Anita Palmér Ulricehamns OK Kvinna Ulricehamn 1959
Gustav Aqvilin Grimeton Man Grimeton 1987
Mathilda Aqvilin Kvinna
Ellinor Karlsson Kvinna Varberg 1988
Michaela Thrun Kvinna Stockholm 1980
Elin Svensson Rooster Club Varberg Kvinna rolfstorp 1988
Therese Alvin Kvinna Laholm 1992
Niklas Svanberg TVK Man Varberg 1985
Lars Sandvall Landvetter Man Landvetter 1961
Julia Karlsson Kvinna Kungsbacka 1985
Malin Falckh Kvinna
Mikael Ekman Broforce Man Västra frölunda 1988
Andreas Johansson Halmstad Garnison IF Man Oskarström 1984
Elinor Malmquist Kvinna Örby 1971
Martin Kristenson Träslövsläge Man Träslövsläge 1967
Désirée Laukas Kvinna Halmstad 1981
Erik Gustavsson Göteborg Man Göteborg 1994
Tobias Kuczerski Man Träslövsläge 1979
Annika Hoppstadius Kvinna
Jenny Johansson Team Linny Kvinna Frillesås 1980
Axel Johansson Man
Jenny Nordin Halmstad Kvinna Halmstad 1978
Vanja Karlsson Halmstad Garnisons IF Kvinna Halmstad 1985
Malin Erlandsson Kvinna Varberg 1970
Maria Hildebrand Kvinna Varberg 1974
Mayako Fagerfjäll Kattbussen Kvinna Stockholm 1971
Anna Jakobsson Olsson Kvinna Vallda 1978
Marie Fager Kvinna Varberg 1987
Therese Bergenheim Kvinna Varberg 1990
Lena Thuren Kvinna Skövde 1978
Tobias Thuren
Sandra Strandahl Kvinna Oskarström 1991
Karin Jogeland IK Ymer Kvinna Borås 1978
Johan Persson Man Tvååker 1987
Alice Olofsson Kvinna Sköndal 1975
Jenny Olofsson
Tina (Kristina) Ericsson Kvinna Helsingborg 1962
Matilda Andersson FK Friskus Varberg Kvinna Varberg 1997
Anna Forsman Kvinna Särö 1979
Ruth Larsson Team Nordic Trail Kvinna Helsingborg 1990
Alex Lind Vetlanda Man Vetlanda 1998
Emelie Jakobsson Kvinna Ljungby 1980
Lovise Fremstad Bækkelagets Sportsklub Kvinna Oslo 1996
Caroline Arvidsson Gårdsfys i Sibbarp Kvinna Långås 1981
Rebecka Jägryd Team Swempa Kvinna Långås 1987
Ida Dahlqvist
Julia Hallström Kvinna Lindome 1986
Andreas Martinsson Man Falkenberg 1988
Ingemar Martinsson
Peter Thun Varberg Man Varberg 1971
Camilla W Heurén Kvinna Getinge 1971
Elin Widepalm Kvinna Fjärås 1979
Maria Hall Kvinna Bua 1969
Jennie Bengtsson Kvinna Västra Frölunda 1978
Anna Hyltbäck Kvinna Göteborg 1976
Ulrika Widepalm Kvinna Harplinge 1978
Ida Hyltbäck Kvinna Varberg 1984
Helena Söderberg Kvinna Kungsbacka 1976
Caroline Willblom Kvinna Varberg 1985
Hanna Locking Göteborg Majorna OK Kvinna Göteborg 1990
Julia Spindler Sliwa Ale90IK Kvinna Älvängen 1984
Karin Ring
Emelie Rákai Kvinna Halmstad 1991
Britt-Marie Olsson Kvinna Kareby 1979
Sofia Glad Kvinna Simlångsdalen 1990
Caroline Magnusson Kvinna Haverdal 1988
Mikael Vallared Ringhals IF Man Rolfstorp 1988
Helena Johansson
Christoffer Andersson Man Tvååker 1986
Lisa Bergström
Annelie Lunden Kvinna Bankeryd 1980
Rasmus Eriksoo - Man Varberg 1982
Line Eriksoo

BTR WINTER 12 KM

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Janette Persson Falkenberg Allstars Kvinna Tranemo 1980
Peter Andersson Man Varberg 1973
Ulf Palmér Ulricehamns OK Man Ulricehamn 1956
Andreas Gunnarsson Man Falkenberg 1992
Stefan Gunnarsson Man
Bjarne Ljungfalk OK Nackhe Man VARBERG 1982
Camilla Malm Team Bunkern Kvinna Hisings Kärra 1970
Axel Lyckberg Proletären FF Man Lindome 1986
Jonas Nilsson OK Nackhe Man Grimeton 1992
Zuhal Feizi Kvinna Göteborg 1995
Glenn Svensson Bildepån Man VARBERG 1984
Jenny Nilsson Kvinna Karlskrona 1977
Helen Gustafsson Ik Dran Kvinna Varberg 1968
Malin Lemurell Sjövalla FK Kvinna Pixbo 1970
Stefan Lemurell Sjövalla FK Man
Isak Lemurell Sjövalla FK Man
Agneta Bengtsson Kvinna Halmstad 1974
Jeroen van Nijkerken Man Håcksvik 1969
Lena Lyrstrand MOIF Kvinna Åsa 1970
Christoffer Jonasson Man Örebro 1989
Umi Wurnell Kvinna
Mathias Nilsson Man Värnamo 1977
Simon Andersson Göteborg Man Göteborg 1991
Karin Henriksson Kvinna
Philip Andersson Man Falkenberg 1986
Andreas Stenfeldt Man Kungsbacka 1976
Karl Svartholm Nej Man Sveljunga 1984
Jimmi Källid Mjöbäck Man Mjöbäck 1986
Helena Rydén Kvinna Partille 1978
Lisa Nelson Borås Löparklubb /Team Bergspring Kvinna Borås 1982
Filip Goude Telia IF Man Fjärås 1980
Martin Bengtsson IK Trenne Man Ullared 1979
Johan Sturesson IK Trenne Man Ullared
Andreas Andersson Trailmupparna Man Trollhättan 1973
Klas Söderholm Skogsvargarna Man Vänersborg 1967
Lars Svensson Gårdsfys Sibbarp Man Tvååker 1965
Tommy Jonsson Långebo Runners Man Nossebro 1967
Ove jacobsson Ik granit Man Hunnebostrand 1963
Mikael Printz Letar Man Stockholm 1979
Peter Rolandsson Träna & Skräna Man STOCKHOLM 1978
Simon Atthage Ängelholms IF Man Munka Ljungby 2005
Terese Atthage Kvinna
David Simonsson Växjö Man Växjö 1990
Keiu Meesak Kvinna Växjö 1991
Eddy Larsson Team SPRINGAMERA Man Oskarström 1959
Malte Palmér Ulricehamns OK Man Ulricehamn 2009
Erica Torgersen Mölndal OCR IF Kvinna Kungsbacka 1985
Sandra Jönsson Kvinna Öjersjö 1987
Johan Mjörnestrand Mölndals OCR, Sweden Runners, Lindome Outdoors Man Lindome 1971
Alma Svensson Mutegänget Kvinna Varberg 1986
Oskar Romell Man
Martin Hadartz - Man Mölndal 1979
Jonas Rahm Man Särö 1967
Adam Steineck - Man Göteborg 1973
Anders Ivarsson FK Friskus Man Träslövsläge 1973
Maja Karmstig Kvinna
Ulrika Nilsson FK Snapphanarna Kvinna Munka-Ljungby 1971
Annika Karlsson Kvinna
Josefin Bjärne Kvinna Varberg 1990
Jonas Lidén Ulricehamns Triathleter Man Dalum 1972
Karin Holmstedt Svenningsson Kvinna Fjärås 1972
Jenny Karlsson Kvinna Mellbystrand 1994
Johan Larsson Man
Erik Diding Warberg Running Club Man Varberg 1975
Helena Arkemar Kvinna Varberg 1970
Jonas Arkemar Man Varberg 1967
Ulrika Svensson Runners Club HBG Kvinna Bjuv 1970
Timmy Zeybrandt Man Östra Frölunda 1992
Magnus Rappe Varbergs GIF Man Träslövsläge 1969
Anders Ivarsson Trailmupparna Man Ulricehamn 1972
Robert Berglund Mölndal OCR IF Man Lindome 1978
Conny Lilja-Appelqvist Team Kuri Man Eldsberga 1979
Otto Nimhed Halmstad Man Halmstad 1980
Richard Johansson GTIF Man Göteborg 1979
Michael Nilsson Varbergs GIF Man Varberg 1967
Anders Friborg Man Träslövsläge 1972
Cecilia Martinsson Kvinna Vänersborg 1982
Evelina Hultegård Örgryte IS Kvinna Västra Frölunda 1990
Linus Hultegård Sävedalens AIK Man Västra Frölunda 1990
fredrik roos särö Man särö 1966
Kajsa Ekman Skövde Triathlon Kvinna Mölltorp 1980
Luca Demartino Man Helsingborg 1974
Teo Palmér Ulricehamns OK Man Ulricehamn 2008
Daniel Marcus Trailmupparna Man Borås 1973
Inez Kindblom UIFK Kvinna Ulricehamn 2010
Peter Kindblom Man Ulricehamn 1977
Britt Flakberg Lerum Kvinna Lerum 1964
Annika Wallman OK Skogsvargarna Kvinna Vänersnäs 1964
David Andersson Dalsjöfors Man Dalsjöfors 1982
Ebba Andersson OCT Halmstad Kvinna Genevad 1990
Charlotta Andersson OCT Halmstad Kvinna Halmstad 1990
Johan Pusa Trollhättan Man Trollhättan 1975
Manne Wernemyr Umara SC Man Mölndal 1984
Hannah Karlsson Kvinna Varberg 1995
Karin Tångring Halmstad Triathlon och multisport Kvinna Halmstad 1975
Karl-Axel Tångring Man
Eeva Rumpunen Halmstad Triathlon & Multisport Kvinna Halmstad 1971
Martin Svahn Man Tvååker 1984
Camilla Harström Team Bunkern Kvinna Kungsbacka 1972
Lina Nilsson Team Linny Kvinna Markaryd 1983
Kristian Nilsson Man Markaryd 1983
Sebastian Evans Kattbussen Man Stockholm 1979
Johan Eriksson Åslycke Trail Man Tvååker 1980
Jörgen Åkesson Axa sportsclub Man Träslövsläge 1968
Anders Björklund Ik dran Man Varberg 1978
Gabriel Björklund Ik Dran Man
Alexander Eriksson Bohus Man Bohus 1995
Raquell Blomberg
Andreas Blomberg
Per-Olof Arnås DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1965
Aaron Stark Man Falkenberg 1990
Magnus Båth Man Västra Frölunda 1974
Jenny Rönnqvist Ok löftan Kvinna Västra Frölunda 1982
Johanna Rönnqvist
Frida Rönnqvist
Anders Hinn K Man Heberg 1979
Magnus Tilert
Per Wistedt
Eric Frejd
Joakim Öhrström
Eric Ljungblom
David Simonsson
Henrik Hillström HFC Crossfit Vetlanda Man Vetlanda 1982
Ronald Gustafsson Man Kungsbacka 1966
Amanda Nolhage HFC Crossfit Vetlanda Kvinna VETLANDA 1989
Susanne Korjonen Kvinna Varberg 1962
Joel Precht Man Falkenberg 1998
Mattias Shamlo FALKENBERG Man FALKENBERG 1976
Elvira Karmstig Landehof Kvinna Hovås 1969
Melker Åkesson
Håkan Johansson Man Kungsbacka 1967
Johanna Johansson If Rigor Kvinna Kungsbacka 1971
Lars Fridén Man Varberg 1979
Rickard Johnsson Is Göta Man RydebÄck 1974
Frida Ström Borås löparklubb/ TNT Borås Kvinna Borås 1986
Thomas Rödin IS Göta Man Helsingborg 1981
Mattias Kristensson Hällingsjö Man Hällingsjö 1985
Caroline Sloth Kvinna Åsa 1993
Mattias Petersson Simlångsdalens IF Man Halmstad 1991
Louise Brattström Stolt CNT Kvinna Tvååker 1984
Lars-Erik Brattström Stolt
Johan Olsson Man Grimeton 1988
Madelene Parkhagen Borås GIF Kvinna Borås 1984
Carl-johan Henningsson Team Henningsson Varberg Man Varberg 1960
Maria Erngrund Kvinna Karlshamn 1972
Jonas Jerklind Team Bunkern IF Man Växjö 1969
Anna Englund
Hanna Netterberg Team M Kvinna Veddige 1983
Anton Heyl Man Falkenberg 1989
Mikael Vinberg Man Motala 1959
Måns Palmgren Kungsbacka GK Man Billdal 1970
Stina Lönnqvist Kvinna Uddevalla 1970
Anders Lönnqvist
Zsuzsanna Magyar Kvinna Göteborg 1987
Emil Carlsson ECSON Man Varberg 1988
Jessica christofferson Fjärås Kvinna Fjärås 1989
Martin Christofferson Fjärås Man Fjärås 1988
Lars-Erik Normén Man Västra Frölunda 1972
Charlotte Haglund
Jörgen Hansson Man Björköby 1962
Evelina Hansson
Niklas Johansson Man Varberg 1990
Urban Gustafsson Klubb Simpelt Man Varberg 1983
Jesper Andersson SK Graal Man Örkelljunga 1972
John Cargill Man Hestra 1991
Nina Borgelind Kvinna Onsala 1971
Anna Östling
Kristoffer Johansson Borås Man Borås 1983
Jens Lejhall Majornas IK Man Göteborg 1972
Mikael Vinberg Man Motala 1959
Christina Heikel Särö Kvinna Särö 1981
Helena Lindkvist Kvinna Mölnlycke 1980
Maria Kangevall Kvinna Västra Frölunda 1982
Peter Tvingmark Team Clampland Man Vikingstad 1987
Nina Emilsson Kvinna Varberg 1970
Tanja Ehrenberg Kvinna Stockholm 1972
Anna-Lena Hermansson Kvinna Bua 1967
Arne Senz Man Östra Frölunda 1990
Ylva Bergström Kvinna Göteborg 1993
Adrian Karlsson Man Göteborg 1989
Therese Ylander Kvinna Vaggeryd 1982
Jörgen Skoglund Tvååker Man Tvååker 1972
Andreas Björklund Moderaterna i Varberg Man Lomma 1974
Björn Pettersson Man Varberg 1984
Runa Fremstad Göteborg-Majorna OK Kvinna Oslo 1994
Benjamin Vartia Genarps if Man Veberöd 2009
Christian Vartia
Alexandra Flacké Jacobson Kvinna Särö 1976
Caroline Gärdfors Kvinna Särö 1982
Kristina Flaa Falkenberg stand up paddle club Kvinna Falkenberg 1980
Julia Anthav Kvinna Varberg 1988
Berit Andersson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1962
Steffen Zweck Man Östra Frölunda 1971
Rickard Stig Man Göteborg 1991
Ida Sande Västra Frölunda Kvinna Västra Frölunda 1985
Björn Donobauer DRT Kungsbacka Man Onsala 1976
Peter Öster Tnt Borås Man Viskafors 1973
Amel Muratovic Man Harplinge 1981
Désirée Källid Mjöbäck Kvinna Mjöbäck 1986
Krister Strandvik Man Kungsbacka 1971
Fredrik Ewald Man Halmstad 1973
Susanna Blixt Kvinna
Frida Andersson Kvinna Göteborg 1987
Peter Lundgren Anderstorps ok Man Gislaved 1966
Johan Stiernstrand Starbeach Trio Man Floda 1970
Bonny Sandberg
Bengt Wallin
Ola Lindblad Ingen Man Eksjö 1967
Teresa Ypyä Kvinna Göteborg 1978
Elisabeth Aecherli Kvinna Göteborg 1975
Ellen Junevik Kvinna Grimeton 1989
Rebecka Junevik
Stefan Kjellby NSS.Nödinge StubbSnubblers Man Nödinge 1971
Stefan Lind Vetlanda Man Vetlanda 1971
Frida Lindberg Kvinna Habo 1983
Madeleine Sölvebrant
daniel Hörland Man Alingsås 1982
Hanna Öberg Brandt Ingen Kvinna Onsala 1986
Sofia Stiernstrand Starbeach trio Kvinna Sjuntorp 1979
Sara Stiernstrand Starbeach Trio Kvinna Halmstad 1976
Fredrik Wendschlag Man Mölndal 1979
Carl Bjernstam
Ludvig Lindelöf Göteborg Man Göteborg 1979
Stina Cavallin Vessigebro Kvinna Vessigebro 1991
Lovisa Örnborg Stock&sten Kvinna Tostared 1994
Marcus Johansson HalmstadMTB Man Steninge 1977
Johan Hesslow Man Steninge 1980
Markus Justander DRT Kungsbacka Man Onsala 1969
Gustav Sandin Man Bua 1992
Emma Kandeby Kvinna Varberg 1987
Pella Johnsson Fasters Team Kvinna Väröbacka 1970
Martina Engelin Fasters Team Kvinna Träslövsläge 1982
Josefin Samuelsson Kvinna Veddige 1986
Kristoffer Andersson
Andreas Palmertz IS Göta Man Rydebäck 1978
Cornelia Hjertsson Stock&Sten Kvinna Vinberg 1982
Hanna Wallin Stock&Sten Kvinna Falkenberg 1989
Erik Svensson Man Pixbo 1976
Albin Stormvinter Man Åskloster 1983
Christoffer Svensson Dark Trail Runners Man Oskarström 1986
Per Lindberg Man Älvängen 1974
Dan Olsson Man VEBERÖD 1972
Emma Andersson
Caroline Olofsson FK Friskus Varberg Kvinna Träslövsläge 1976
Andreas Karlsson Sörens löparsällskap Man Varberg 1985
Sofia Persson TrailRunningSweden Kvinna LAHOLM 1979
Kristoffer Nilsson TrailRunningSweden Man Laholm 1977
Pär Nyberg Borås löparklubb Man Borås 1961
Peter Janosi Borås Löparklubb Man Sjömarken 1968
Susanne Svanberg Teambunkern Kvinna Torslanda 1970
Inger Magnusson Team Bunkern Kvinna Hisings Kärra 1967
Sara Karlsson OCT Halmstad Kvinna Halmstad 1979
Jessica Gunnarsson Halmstads roddklubb Kvinna Halmstad 1982
Katarina Krok Borås Löparklubb Kvinna Bollebygd 1969
Cissi Meltzer Kvinna Varberg 1971
Patrik Vallared Man Väröbacka 1992
Niklas Andersson Man Varberg 1986
Magnus Lilja Cava Man Svanesund 1971
Katarina Karlsson Frisch Falkenberg Kvinna Falkenberg 1965
Rasmus Kaspersson Man Varberg 1978
Elina Cuellar Runacademy Kvinna Varberg 1982
Mattias Hilmersson Bullfika CK Man Trollhättan 1975
Dag Månsson Man TORSLANDA 1965
Veronica Engqvist Vegan Runners IK Kvinna Ulricehamn 1973
Eva Marie Karlsson BGMS Kvinna Bor 1973
Anna Leppämäki
Madelene Persson Kvinna Hovås 1982
Karin Sjömar Kvinna Göteborg 1980
Hanna Bremberg Kvinna Varberg 1984
Malin Larsson Hansson Uppsala Kvinna Uppsala 1994
Sofie Isaacs
Fredrik Edvardsson Lerum Löpers Man Lerum 1989
Joar Båtelson Edelweiss SLK Man Träslövsläge 1980
Thomas Larsson Träslövsläge Man Träslövsläge 1970
Peter Söderbaum Man Varberg 1983
Björn Andersson
Per Westmark Varberg Man Varberg 1973
Viktor Tuvenäs Varberg Man Varberg 1991
Tanja Ehrenberg Stockholm Kvinna Stockholm 1972
Niklas Andersson Man Varberg 1969
Charlotta Eldelind

BTR WINTER 24 KM

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Jawad Feizi Hälle IF Man Göteborg 1997
Joacim Longum Man Göteborg 1994
Daniel Wallman Falkenberg Allstars Man Falkenberg 1973
Julia Lacandler SOK Knallen Kvinna Rydal 1985
Arvid Jernqvist Göteborg Man Göteborg 1990
Samuel Norburg Man Göteborg 1969
Mikael Lyberg Varberg Man Varberg 1981
Clive Burke Man Varberg 1979
Niklas Petersson Fröling Simlångsdalens IF Man Halmstad 1977
Anette Ottosson Falkenbergs RR Kvinna Heberg 1968
Karl Berntsson Warberg running club Man Varberg 1995
Simon Stark Umara Sports Club Man Göteborg 1986
Stina Persson Mölndals aik Kvinna Kullavik 1986
Cecilia Fyrk Kvinna Göteborg 1978
Magnus Helander Man Rydebäck 1967
Mohammed Alaoui Stockholm Man Stockholm 1989
Carola Lindeberg Kvinna Hovmantorp 1975
Johan Lindeberg Man Hovmantorp 1970
Chantal Fournier Kvinna Ljungby 1969
Tommy Ivarsson Skepplanda Man Skepplanda 1985
Hampus Johansson Man
Johan Thoresson Grebbestads IF Man Mönldal 1978
Pontus Fjällman Hälle IF Man Göteborg 1990
George Sellick Man Varberg 1992
Sam Nylander Ängby Runners Man Bromma 1978
Per-Adam Jägerström Hälle IF Man Göteborg 1986
Christopher Marsland Halmstad Man Halmstad 1985
Björn Svensson Man
Joan Ivarsson Ödenäs Springklubb Man Alingsås 1981
michael stiller Man göteborg 1987
Matthew Stiller Man
Ann-Sofie Hernvall OK Skogsvargarna Kvinna Trollhättan 1974
Ulrika Hernvall Trollhättan Kvinna Trollhättan 1970
Lars Peterson IFK Helsingborg Man Helsingborg 1964
Fredrik Bergström Man Göteborg 1984
Joel Sjöholm Pan-Kristianstad Man Halmstad 1994
Andrew Young DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1978
Mathilda Bratt Kullavik Kvinna Kullavik 1978
Lotti Harrieson Högby if Kvinna Löttorp 1965
Max Harrieson Man
Pia Svensson Kvinna Falköping 1984
Térance Sinnathamby Man Göteborg 1993
Nathalie Rubin Varberg Brukshundsklubb Kvinna Fjärås 1993
Hanna Peterson Kvinna Varberg 1996
David Åström IK DRAN Man Väröbacka 1985
Maria Johansson Kvinna Torslanda 1977
Fredrik Jernqvist Göteborg Man Göteborg 1960
Hans Sjöstrand Man Göteborg 1966
Mattias Palmqvist OK Tranan Man LÄNGHEM 1976
Dan Tangen Sällylä Åsa löp å jogg Man Åsa 1982
Pontus Svahn Man TVÅÅKER 1993
Philip Bengtsson Man
COLIN LALLEMANT Man GOTEBORG 1991
Linus Persson Eksjö Man Eksjö 1984
Niclas Clemmensen Borat Club Man Kungsbacka 1974
Ylva Morén Kvinna Lerum 1974
Daniel Ernstsson Borås Löparklubb Man Borås 1988
Bengt Ohlsson Lonesome Runners Man Göteborg 1963
Baptiste THOUIN Man Göteborg 1994
Öystein Flaa Falkenbergs Stand up paddle club Man Falkenberg 1973
Alexander Holmblad Craft Elite Run Team Man Varberg 1994
Martin jonsson AFRY Man Slöinge 1975
Martin Svensson Simlångsdalens if Man Slättåkra 1983
Fredrik Beckius Man Göteborg 1992
Fanny Nilsson Kvinna Växjö 1995
Petra Karlsson Kvinna Helsingborg 1976
Ebba Kron Åstorp Kvinna Åstorp 1976
Jim Kron
Andreas Anderberg Sebbens vänner Man Göteborg 1982
Kerstin Weiner Kvinna Göteborg 1992
Peter Ekebom Dark Trail Runners Man Ängelholm 1976
Stefan Nilsson Helsingborg Man Helsingborg 1979
Martin Alderlöf Man VELLINGE 1984
Charlie Alderlöf
Ronny Wuthrich
Anders Svensson
Hanna Apelqvist Kvinna Varberg 1986
Viktoria Raft Dalarö SK Kvinna Dalarö 1976
Anders Krok Bollebygd Man Bollebygd 1963
Mikael Strand Team Cyklamera Man Halmstad 1984
Karl Fremstad Tyrving IL Man Larvik 1996
Karin Nilsson Ullevi FK Kvinna Sjömarken 1982
Patrik Bengtsson Man Steninge 1973
Mattias Sonesson Ingen Man Rydebäck 1989
Magnus Döös Man Höganäs 1975
Patric Åkesson Ringhals IF Man Varberg 1985
Marcus Nyh Man Helsingborg 1974
Marie Eriksson Kvinna helsingborg 1971
Robin Söderholm Team SPRINGAMERA Man Steninge 1988
Linda Sandberg Kvinna Halmstad 1979
Martina Wallin
Patrik Björklund Man Göteborg 1984
Mikael Eriksson IKHP Man Huskvarna 1967
Stephan Hjalmarsson IKHP Man Jönköping 1967
Martin Nordlund Fajans United Man Falkenberg 1980
Lena Athley Ellanda trail Kvinna Gemla 1978
Julia Utbult Kvinna Gemla 1982
Hanna Svensson Klubblubb Kvinna Tvååker 1986
Michel Karlsson Man Veddige 1985
Casandra Hallberg Team fika Kvinna Halmstad 1997
Ervin Mezei
Marcello Milli Beeriums Kraftölskamrater Man Ale 1974
Angelica Sund Kvinna Borås 1989
Anders Nilsson Man Mörarp 1985
Ola Andersson Blad Team Ritalin Man Halmstad 1983
Tanja Ehrenberg Stockholm Kvinna Stockholm 1972
Philip Turner Man Karlshamn 1981
Lenny Arvidsson Man Varberg 1980
Mauricio Maccarini Team Mauwee Man Halmstad 1983
Marita Winge Karlshamn Kvinna Karlshamn 1970
Karolina Westblom Kvinna Göteborg 1992
Jason Agrogiannis
Viktoria Lindahl Gothenburg Kvinna Göteborg 1992