Anmälda till Backyard Ultra Vänge 2022 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Ort Födelseår
68 Karin Holgersson Storvreta IK Damer Storvreta 1963
67 Erik Pettersson Herrar Uppsala 1975
66 Jens Lindman Herrar Uppsala 1972
65 Linn Svärdhagen Team Svärdhagen Damer Uppsala 1999
64 Emil Bergvall Hagunda IF Herrar Vänge 2004
63 Maria Lundell Damer Vänge 1961
62 Kristoffer Karlsson Hult Herrar Uppsala 1988
61 Thomas Östman Herrar Uppsala 1965
60 Lars Fahlén Mantra Herrar Uppsala 1964
59 Niklas Hultén Ultra Uppsala Herrar UPPSALA 1970
58 Vidar Skullerud Herrar Storvreta 1986
57 Jesper Danielsson Herrar Uppsala 1990
56 Carin Ekström Mantra Sport Damer uppsala 1968
55 Minna Janlöv Damer Uppsala 1982
54 Torbjörn Nilsson TNT Uppsala Herrar Östhammar 1973
53 Mattias Eklund Herrar Uppsala 1973
52 Anna-Maria Petersson Team Nordic Trail Damer Uppsala 1975
51 Nils Bäckström Uppsala Herrar Uppsala 1991
50 Cecilia Holgersson Hagunda IF Damer Uppsala 1994
49 Mats Liljegren Team Skavsåret IF Herrar Farsta, Sweden 1976
48 Erik Ottersgård --- Herrar BRO 1977
47 Per Eklund Storvreta IK Herrar Storvreta 1975
46 Jennie Eklund Runacademy Damer Storvreta 1980
45 Helena Öhrvik Imarunner Damer Uppsala 1977
44 Sebastian Forslund Umara Sports Club Herrar Enköping 1988
43 Astrid Heed Damer Uppsala 1994
42 Jenny Våhlin Örsundsbro IF Damer Örsundsbro 1981
41 Viktor Evestam Herrar Uppsala 1993
39 Peter Hansson Herrar SKARPNÄCK 1966
40 Gunilla Häggström Damer Hägersten 1962
38 MIke Loshak Herrar Järlåsa 1969
37 Magnus Vihagen Ultra Uppsala Herrar Uppsala 1972
36 Jens Malm Athletic club Nåstuna Herrar VÄNGE 1983
35 Urban Johansson Ultra Uppsala Herrar Storvreta 1971
34 Alexander Framming Östra Aros CK Herrar Alunda 1985
33 Daniel Wallén Östra Aros CK Herrar Alunda 1985
32 Emil Andersson Herrar Uppsala 1987
31 Per-Göran Olofsson Uppsala LK Herrar Uppsala 1968
30 Kenneth Ekman Herrar Uppsala 1961
29 Tomas Ciba Herrar Uppsala 1974
28 Staffan Helmestam Hagunda IF Herrar VÄNGE 1981
27 Clara Grönlund Hagunda IF Damer Uppsala 1992
26 Andreas Ekström TNT Uppsala Herrar Uppsala 1972
25 Eric Halling IK Sirius Herrar Uppsala 1983
24 Josefina Andersson Gisslandi Damer Uppsala 1988
23 Pelle Eklund Hagunda IF Herrar Vänge 1975
22 Fredrik Johansson Tormod Herrar Uppsala 1974
21 Håkan Lenneby Team Nordic Trail Herrar Bollnäs 1971
20 Karolina Nikamo Damer 1995
19 Johan Sohlberg ATLETVERKSTAN Enköping Herrar Enköping 1983
18 Yurii Svyaschenko Uppsala Paddlarklubb Herrar Vänge 1980
17 Anna Hessel Damer Uppsala 1972
16 Per Andersson Ultra Uppsala Herrar Uppsala 1979
15 Maria Wahlund IK Fyris triathlon Damer Uppsala 1975
14 Jörgen Bengtsson IK Fyris Uppsala Herrar Uppsala 1976
13 Jacob Friman Sherwood Herrar Uppsala 1990
12 Markus Åkerfeldt Hagunda IF Herrar Uppsala 1995
11 Christer Spinord Herrar Uppsala 1969
9 Bo Andersson If Thor Herrar Uppsala 1968
10 Annica Eriksson Damer Uppsala 1969
8 Joakim Falk Storbarbo Ultra Runners Herrar Sala 1971
7 Lina Påve Damer Uppsala 1978
6 Elisabeth Widmark Damer Almunge 1979
5 Karin Sundkvist Damer Riala 1981
4 Linda Carlsson Team Nordic Trail Damer Uppsala 1974
3 Paula Andersson Damer Uppsala 1971
2 Robert Jonsson Ärna IF Herrar Uppsala 1973
1 Lucas Karlsson Herrar Uppsala 1986
Till anmälan för Backyard Ultra Vänge 2022