Anmälda till Backyard Ultra Vänge 2023 Avancerad sök

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Emil Ullström Team Livskris Herrar 1993
Jan Lundström Ängebo IK Herrar 1984
Yann Hellman Ängebo IK Damer 1985
Joakim Berlin Herrar 1985
Monica Lundström - Damer 1981
Thunström Lisa Damer 1980
Kent Eriksson Pripp LK Nyköpings Runners Herrar 1973
Hanna Wallén Östervåla Strongfit Damer 1984
Jonas Kvick Mercodia FF Mercodia FF Herrar 1964
Jörgen Nilsson Uppsala Mercodia FF Herrar 1972
Mats Liljas Björklinge Herrar 1974
Carl Bodin IK Fyris Uppsala Triathlon IK Fyris Uppsala Triathlon Herrar 1990
Andreas Danielsson Herrar 1985
Adam Bengtsson Herrar 1985
Nils Joutseno Dahlberg Uppsala Titans Herrar 1982
Fredrik Johansson Tormod Herrar 1974
Anders Widmark Heja Sport Herrar 1973
Henrik Sjöstedt Herrar 1981
Christopher Malefors Herrar 1986
Stefan Ramqvist Hagunda IF Herrar 1971
Torsten Roos Herrar 1978
Erika Roos KFUM Uppsala Survival Damer 1979
Linda Lundback Enköpings Aif Damer 1977
Gudrun Plahn Löpcoachen Sverige Damer 1975
Jenny Våhlin Örsundsbro Damer 1981
Bengt Nilsson Herrar 1955
Hans-Erik Wahlund Herrar 1973
Emma Jansson Damer 1985
Tore Fridén Knivsta CK 3sko lag1 Herrar 1988
Fredrik Linderlöf Börje LK 3sko lag1 Herrar 1988
Katarina Sunnegårdh Team garaget Garaget Damer 1973
Jenny Boija Bennbom Team garaget Garaget Damer 1971
Jesper Randberg Team Livskris Herrar 1993
Kristoffer Karlsson Hult Team Livskris Herrar 1988
Emil Bergvall Hagunda IF Herrar 2004
Jesper Danielsson Herrar 1990
Linn Ekvall Damer 1986
Jens Lindman Herrar 1972
Tommy Rosengren Lag Animap Herrar 1969
Tomas Ciba Herrar 1974
Karin Holgersson Storvreta IK Damer 1963
Jörgen Bengtsson IK Fyris Uppsala Herrar 1976
Emelie Sandström Galderma FF Damer 1984
Erik Pettersson Herrar 1975
Jens Malm Athletic club Nåstuna Herrar 1983
Johan Sohlberg Herrar 1983
Annica Eriksson Damer 1969
Bo Andersson IF Thor Herrar 1968
Kenneth Ekman Herrar 1961
Astrid Heed Damer Uppsala 1994
David Hollsten Team Megasol Herrar Uppsala 1986
Erik Törnquist Team Megasol Herrar Uppsala 1978
Mårten Törnquist Team Megasol Herrar Vänge 1976
Anna Maria Petersson Team Nordic Trail Damer Uppsala 1975
Linda Carlsson Team Nordic Trail Damer Uppsala 1974
Cecilia Holgersson Hagunda IF Damer Uppsala 1994
Vidar Skullerud Herrar Storvreta 1986
Robert Jonsson Ärna IF Herrar Uppsala 1973
Per Andersson UltraUppsala Herrar Uppsala 1979
Andreas Ekström Onsdagslöparna Herrar Uppsala 1972
Mattias Eklund Dark Trail Runners Team garaget Garaget Herrar Vänge 1973
Kennie Pussinen Uppsala LK Herrar Uppsala 1987
Jan Svedholm Herrar Uppsala 1964
Maria Wahlund IK Fyris Uppsala Triathlon IK Fyris Uppsala Triathlon Damer Uppsala 1975
Tommy Lundström Herrar Göteborg 1968
Torbjörn Nilsson Team Nordic Trail Herrar Östhammar 1973
Paula Andersson Team nordic trail Damer Uppsala 1971
Till anmälan för Backyard Ultra Vänge 2023