Anmälda till Sparbanken i Karlshamn Triathlon 2022 Avancerad sök

Barn & Ungdom upp till 15

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Kiera van Welter Flickor upp till 11 Kvinna Karlshamn 2015
Felix Petterson Ny Team Create Pojkar upp till 11 Man Lund 2012

Olympisk Motion

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 gustaf Strauss Triathlon Syd Herr Man Lund 1999
0 Jim Berglund isgöta Herr Man Helsingborg 1987
0 Emma Lindgren Lödde tri Damer Kvinna Löddeköpinge 1979
0 Katharina Christoforo Triathlon Syd Damer Kvinna Lund 1981
0 Christoffer Schunnesson Heleneholms if Herr Man Malmö 1981
0 Bill Öster Karlshamn SK Herr Man Näsum 1995
0 SABINA NILSSON Frosta multisport Damer Kvinna Höör 1983
0 Frida Löfwenberg Damer Kvinna Göteborg 1996
0 Axel Kaijalainen Herr Man Malmö 1996
0 Efe Erenel Kalmar RC Klubb Herr Man Kalmar 1982
0 Ola Holmström Karlshamns SK Triathlon Herr Man Sölvesborg 1976
0 Anton Johansson Herr Man Ronneby 2000
0 Laurie Chan Lam Heleneholm Tri Team Damer Kvinna Malmö 1987
0 Fredrik Ström IKEA Herr Man Göteborg 1994
0 Mikael Carlsson IKEA Herr Man Växjö 1973
0 Lovisa Josefsson IKEA Damer Kvinna Älmhult 1988
0 Petter Olofsson Herr Man Lund 1991
0 Gustav Holstein IKEA Herr Man MALMÖ 1991
0 Johan Vetterlöv Kristianstad Triathlonklubb Herr Man KRISTIANSTAD 1971
0 Håkan Lindström Team Mjöljsyra Herr Man Bräkne-hoby 1973
0 Knut Johansson Team Mjöljsyra Herr Man Bräkne-Hoby 1976
0 Sune Soelberg Andrarums IF Herr Man Vitaby 1977
0 Rob Pearson Herr Man Hovmantorp 1979
0 Willy Lupus Herr Man Edmonton 1985
0 Annette Karpaty Damer Kvinna Bentwisch 1974
0 Mattias Andersson Umara Sports club Herr Man Kalmar 1973

Sprint Motion - från 15 år

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 Melvin Lindström Sillhövda AIK Herrar Man Holmsjö 2005
0 Oscar Lindström Sillhövda AIK Herrar Man Holmsjö 2007
0 Elaine Zarzana Damer Kvinna Simlångsdalen 1985
0 Emma Nilsson Damer Kvinna Växjö 1980
0 Thomas Karlsson Herrar Man Karlskrona 1987
0 Eva Eliasson Colting Borssén Triathlonklubb Damer Kvinna Ramdala 1980
0 Marika Palmblad Damer Kvinna Malmö 1978
0 Jannice Persson Frosta Multisport Damer Kvinna Hässleholm 1969
0 Neil Mackin Triathlon Syd Herrar Man Lund 1981
0 Per Nord Herrar Man Lomma 1967
0 nathalie gilbert Damer Kvinna rottne 1970
0 Elisabet Janner Ronneby OK Damer Kvinna Ronneby 1965
0 Marcus Wate Herrar Man Gantofta 1971
0 Cissi Melldén Damer Kvinna Gantofta 1968
0 Cai Remitz Triathlon Syd Herrar Man Lund 1969
0 Joakim Roubert Lomma Vindsurfingklubb Herrar Man Lund 1979