Anmälda till Växjö Maraton 2021 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
242 Johan Thor Friskis M motion Man Jönköping 1967
241 Oliver Wykman Högby IF M senior Man Kalmar 1994
240 Lennart Hagmar Heleneholms if M70 Man Malmö 1948
238 Dag Nilsson Växjölöparklubb M60 Man Lammhult 1957
237 Magnus Christiansson M motion Man Lund 1976
236 Sarah Strålenstam Kalmar OK K40 Kvinna Färjestaden 1980
235 Sara Winsa Falkenbergs RR K35 Kvinna FALKENBERG 1990
234 Björn Englund Högby if M35 Man Färjestaden 1983
233 Wictoria Viberg K motion Kvinna Svedala 1975
232 Hannes Hjalmarsson Hälle IF M senior Man Sävedalen 1990
231 Emanuel Mattsson M motion Man Sävedalen 1990
230 Jenny Holmquist K motion Kvinna Klågerup 1979
229 Jonas Karlsson M motion Man Kosta 1984
228 Mikael Gottberg Hälle IF M35 Man MÖLNDAL 1984
227 Elias Isaksson Umeå M motion Man UMEÅ 1986
225 Madelaine Svantesson Axa Sports Club K45 Kvinna Hässleholm 1974
224 Emanuel Janzon Mantra sport M35 Man Knivsta 1984
0 Andreas Jansson M motion Man Kalvsvik 1978
223 Ola Axheden Falkenbergs RR M40 Man Vessigebro 1977
222 Susanne Karlsson Falkenbergs RR K50 Kvinna Falkenberg 1969
221 Tommie Karlsson Falkenbergs RR M55 Man Falkenberg 1965
220 Anton Odén Oskarshamn RC M motion Man Oskarshamn RC 1988
219 Cecilia Bjuresten Roma IF K50 Kvinna Visby 1970
218 Jakob Hedberg Uppsala LK M45 Man Uppsala 1972
217 Mikael Andersson Vimmerby M motion Man Vimmerby 1971
216 Jenny Rosenberg K motion Kvinna Malmö 1981
215 Toni Niskanen Umara Sports Club M40 Man Göteborg 1980
214 Emma Forsbacka Söderåsens FK K50 Kvinna Perstorp 1970
213 Hanna Kronberg Söderåsens FK K45 Kvinna Landskrona 1974
212 Matilda Kjellberg Samuelsson Elmhults SC K35 Kvinna Virestad 1997
211 Magnus Dahlgren Kalmar RC Triathlon M50 Man Norrköping 1967
210 Thomas Eskilsson Kalmar rc M motion Man Kalmar 1978
209 Mika Harju M motion Man Motala 1984
208 Håkan Sjöstrand Södermöre MTB M motion Man Hagby 1969
207 Staffan Berg Glasrikets RC M50 Man Nybro 1969
206 Kajsa Pernbert K40 Kvinna Trekanten 1980
205 Angelica Lönn K motion Kvinna Kalmar 1995
204 Nils Nilsson Vegan Runners IK M35 Man Göteborg 1982
203 Bo Sundström Kalmar RC Triathlon M50 Man Kalmar RC Triathlon 1967
202 Tomas Ewers Oskarshamn RC M35 Man Hultsfred 1984
201 Peter Wallfors Kalmar RC M50 Man Kalmar 1969
200 Tommy Hagberg OK Gynge M50 Man Osby 1968
198 Hanna Bloom K40 Kvinna Sävsjö 1981
199 Marcus Bloom M40 Man Sävsjö 1979
197 Jon Videfors GF Idrott Landskrona M45 Man Landskrona 1976
196 Henrik Nilsson Bokor M motion Man Söderåkra 1975
195 Lasse Jutemar Borås Löparklubb M65 Man Kinnarumma 1956
194 Niklas Hultgren Hossmo RC M45 Man Ljungbyholm 1974
193 Michael Stenberg M motion Man Norrköping 1974
192 Oskar Knutsson M motion Man Växjö 1986
191 Richard Löwenborg Roma IF M45 Man Visby 1976
190 Magnhild Frydenlund K senior Kvinna Drammen 1995
189 Marit Nersten Fossum IF K senior Kvinna Bekkestua 1996
188 Christian Malmström Team Blekinge M40 Man Lyckeby 1980
187 Ulf Carlson IFK Nora M50 Man Nora 1967
186 Niklas Landström Kiruna Atletklubb M motion Man Kiruna 1974
185 Johanna Gren Klub 100 marathon Danmark K senior Kvinna Helsingborg 1992
184 Johan Melin Klub 100 Marathon Danmark M motion Man Malmö 1977
183 Frida Södermark Tjalve friidrott K senior Kvinna Norrköping 1978
182 Fritjof Tibblin-Bergmark Gunnebo Industries M motion Man Växjö 1988
180 Niklas Rönn Enda Busken Trail M motion Man Svanesund 1974
181 Barbro Lien Rönn With Love Outdoor K motion Kvinna Svanesund 1971
179 Mikael Andersson IS Göta IS Göta Breaking3 M40 Man Helsingborg 1979
178 joakim Aleborn sivertsson Växjö löparklubb M motion Man Växjö 1988
177 Emil Nilsson IS Göta Helsingborg IS Göta Breaking3 M senior Man Helsingborg 1992
176 Fredrik Stoltz IS Göta IS Göta Breaking3 M40 Man Helsingborg 1981
175 Simon Wikstrand IS Göta IS Göta Breaking3 M35 Man Helsingborg 1986
174 Lars Marklund Kalmar rc triahtlon M45 Man KALMAR 1976
173 peter andersson M motion Man Motala 1972
172 Reijo Niska WSK M65 Man Värnamo 1952
171 Adrian Nilsson M motion Man Mölndal 1969
170 Rickard Andersson IF Linnéa M45 Man Sollentuna 1972
168 Erik Olsson IK NocOut.se M35 Man Linköping 1983
167 Carl Toller Hälle IF M35 Man LYCKEBY 1993
166 Markus Gustafsson Falkenberg Allstars M40 Man Limmared 1978
165 Andreas Hansen M motion Man Helsingborg 1979
164 Robert Karlsson OK Norrvirdarna M40 Man Lammhult 1981
163 Matthias Köhler LK TV88 M45 Man Karlskoga 1972
161 Per Orestig Habo friidrott Habo friidrott M35 Man Bankeryd 1982
162 Ola Grauers Habo friidrott Habo friidrott M40 Man Habo 1980
160 Daniel Näkne IF Tjalve Friidrott Norrköping M35 Man Norrköping 1986
159 Ulrika Berglund 338 Småland K50 Kvinna Väckelsång 1968
158 Sofia Svensson Växjö Löparklubb K35 Kvinna Växjö 1985
157 Andreas Andersson Oskarshamn RC M40 Man Fårbo 1980
156 Kristoffer Loo Scania Road Runners M senior Man Lund 1997
155 Stefanie Fischer K45 Kvinna Älmeboda 1977
154 Sebastian Haglund M motion Man Ystad 1985
153 Christian Isomettä Oskarshamn RC M senior Man Hultsfred 1987
152 Jakob Ivarsson M motion Man Växjö 1984
151 Stefan Paulsson M motion Man Hässleholm 1982
169 Arvid Johansson Kalmar sim M motion Man Göteborg 2001
150 Niklas Hjert M motion Man Strängnäs 1972
149 Martin Stigmar Hässleholm Freeflow M45 Man Hässleholm 1975
148 Niclas Dia SOK Knallen M55 Man Kristinehamn 1964
147 Joakim Edvardsson Hässleholm Freeflow M35 Man Hässleholm 1983
146 Johannes Bjelke Umara sports club M motion Man Hässleholm 1985
145 Daniel Cefalk Frosta multisport M40 Man Vinslöv 1977
144 Rory Davies IF Mantra Sport M40 Man Uppsala 1978
143 David Fjellström Falkenbergs RR M35 Man Falkenberg 1982
142 Henrik Karlborg Milslukarna XC M35 Man Linghem 1986
141 Markus Nägele IF Mantra Sport M40 Man Uppsala 1977
140 Peter Svensson IFK Skövde M60 Man Stockholm 1957
139 Kristoffer Lindgren Karlshamns SK Swimrun M35 Man Asarum 1983
138 Anton Svensson Vederslöv/Dänningelanda IF M motion Man Kalvsvik 1988
137 Jonathan Bark Umara Sports Club M senior Man Göteborg 1988
136 Rasmus Thedin Tirbal M motion Man Malmö 1988
135 Patrik Gustavsson Team Minos SC M35 Man Ulricehamn 1985
134 Andreas Engblom Kristianstad M motion Man Kristianstad 1983
133 Bengt Herman Hermansson Högsjö gymnastikförening M65 Man Högsjö 1954
132 Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR K35 Kvinna Falkenberg 1986
131 Victor Byström Högby IF M motion Man Kalmar 1991
130 Klara Jörnehag VD/IF K motion Kvinna Vederslöv 2002
129 Joakim Nielsen Team Runner´s HIGH IF M senior Man Jönköping 1989
128 Carin Brink Stockholm K50 Kvinna Stockholm 1971
127 Jessica Petersson Falkenbergs RR K50 Kvinna Falkenberg 1970
126 Helena Hjördisdotter Lonesome Runners K motion Kvinna Tyresö 1970
125 Kai Karjalainen Sävedalens AIK M40 Man Partille 1980
124 Mikael Svensson Is Göta M35 Man Helsingborg 1986
122 Helena Kvapil Skövde triathlon K50 Kvinna Spånga 1971
123 Joakim Hassini M motion Man Kalmar 1986
121 Andreas Bylund FK Studenterna M40 Man FARSTA 1977
120 Erik Hultman M45 Man Lund 1976
119 Erik Nilsson Örebro AIK M35 Man Garphyttan 1985
118 Simon Svensson Lönashults Goif Lönashults Goif M motion Man Hovmantorp 1991
117 Jan-Olof Molin K55 Man Halmstad 1966
116 Vendela Normark Granetoft Team Blekinge K50 Kvinna Ronneby 1971
115 Jimmy Voxek Falkenbergs RR M45 Man Falkenberg 1976
114 Beatrice Taavo Falkenbergs RR K40 Kvinna Falkenberg 1979
113 John Olofsson HLK-92 M35 Man Helsingborg 1982
112 Stefan Hedenfeldt Växjö Löparklubb M45 Man Växjö 1976
111 Anna Hedenfeldt Växjö löparklubb K40 Kvinna Växjö 1981
110 Marcus Ottosson Runacademy M motion Man Hässleholm 1975
109 Marcus Widenfors Växjö LK M45 Man Stockholm 1976
108 Kim Ahlgren Lavesson MIND Triathlon M motion Man Bjärnum 1993
107 Emma Götulf Springgruppen K motion Kvinna Höör 1973
106 Jannica Sigurdson K motion Kvinna Hägersten 1979
105 Pär Lindbäck Falkenbergs RR M motion Man Braås 1985
104 Björn Martinsson Strömstad LK M senior Man Vänersborg 1988
103 Adrian Cerps Umara sports club Team MAJS M motion Man Växjö 1994
102 Madeleine Ullerhed Team MAJS K motion Kvinna Växjö 1994
101 Patrik Landström IK NocOut.se M50 Man Linköping 1969
100 Andy Ekberg Testanmälansklubben Testlaget M motion Man Växjö 1971
Till anmälan för Växjö Maraton 2021