Anmälda till Säter Triathlon 2022 (STC) - Olympisk / Motion Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Karina Niskanen IF Mantra Sport Damer Kvinna Uppsala 1965
Jonna Igeland Damer Kvinna Österfärnebo 1995
Alexander Fahim Herrar Man Sollentuna 1988
Claes Wikdahl Terrible Tuesdays Athletic Club Herrar Man Sollentuna 1976
Jenny Andersson Strängnäs CK Damer Kvinna Strängnäs 1975
Sara Ekström Strängnäs cykelklubb Damer Kvinna Mariefred 1978
Mattias Eklund team 1337 Herrar Man Hägersten 1985
Fredrik Lagercrantz Mariestad Bullnecks Herrar Man Karlstad 1982
Wagner Silva CSK Ludvika Herrar Man Ludvika 1972
Per Lenngren Hysing Herrar Man Västerås 1981
Stefan Pettersson Saltsjöbaden Triathlonsällskap Herrar Man Årsta 1974
Andre Lagrange Storvreta IK Herrar Man Storvreta 1963
Jonny Thor Falu SS Triathlon Herrar Man Falun 1984
Carin Forsberg Valbo AIF Damer Kvinna Gävle 1973
Marcus Limér Smack Herrar Man Skå 1988
Knut Lyngar Team Coxa Herrar Man Falun 1983
Alexander Pouzar 45kin mafia Herrar Man Gävle 1988
Gustav Eklund Herrar Man Örebro 1986
Henrik Axelsson Södra Dalarnas RTJ IF Herrar Man Fagersta 1979
Henrik Ivarsson KGK IF Herrar Man Sollentuna 1969
Lars-Erik Smedberg CSK Ludvika Triathlon Herrar Man Ludvika 1984
Petra Westelindh Fagersta Damer Kvinna Fagersta 1959
Desirée Dahl Damer Kvinna Vendelsö 1995
Ebba Berggren Damer Kvinna Gävle 1996
Tobias Ranerfors Herrar Man Falun 1987
Edla Lowbrink Damer Kvinna Vallentuna 2004
Timothy Edegran Herrar Man Nacka 1999
Jesper Rosenhall Liverpool FC Herrar Man Bålsta 2004
Jonas Langman IF Mantra Sport Herrar Man Bålsta 1992
Anna Jonsson Damer Kvinna Malung 1981
Helena Jansson Damer Kvinna Malung 1980
Eric Rylén Enköping Endurance Herrar Man Enköping 1990
Fredrik Kungen Holmberg Larsarvets swingersklubb Herrar Man Grycksbo 1987
Paula Birgander Väsby SS Triathlon Damer Kvinna KUNGSÄNGEN 1973
Jan Kabath Eskilstuna IK Herrar Man Eskilstuna 1990
Mikael Hedlund Herrar Man Haninge 1992
Robin Persson Ålstig Herrar Man Falun 1988
Martijn Wijnen Herrar Man Stockholm 1994
Åsa Larson Mälarö SOK Damer Kvinna SVARTSJÖ 1972
Smilla Skarstind Mälarö sok Damer Kvinna Svartsjö 2000
Ebba Wennberg Damer Kvinna Östervåla 1995
Robert Krouwel Herrar Man Östervåla 1995
Markus Kondziella Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm 1994
Sebastian Tebbe Stockholm City Triathlon Herrar Man Stockholm 1992
Pia Sundkvist de Beau Ms. Lyckad IT AB Damer Kvinna Sundsvall 1969
Henrik Olsson Herrar Man Borlänge 1994
Gabriel Bassula Mora Herrar Man Mora 1986
Till anmälan för Olympisk / Motion