Anmälda till BTR Sommar 2024 Avancerad sök

BTR 5 KM

Namn Klubb Kön Födelseår
Martina Mårtensson Varbergs Atletfabrik Kvinna 1981
Maria Gustafsson Kvinna 1977
Sofie Dragstedt Kidsbridge Runners Kvinna 1989
Johanna Erlandsson Kvinna 1987
Urban Strålin Träslövsläge Man 1953
Malin Ovring Kvinna 1983
Klara Strandlind Kvinna 2003
Magdalena Strandlind Kvinna
Karl Strandlind Man
Allan Strandlind Man
Axel Strandlind Man
Julia Dahlin Kvinna 1986
Conny Börjesson Crossfit04320 Man 1979
Monika Elofsson Kvinna 1965
Sofia Elofsson Kvinna
Jenny Blad Kvinna
Amanda Blomdahl Kvinna 1996
Paulina Lundblad Kvinna
Saulius Eidukas Man 1988
Daiva Brazauskaite Kvinna 1990
Alexandra Tanon Olsson Kvinna 1991
Magdalena Johnson Kvinna 1991
Klara Blomdahl Kvinna 1999
Ingrid Andreasson Kvinna 1982
Viggo Lindgren Man
Emma Slätt Kvinna 1977
Ingegerd Forsén Kvinna
Pernilla Bjurman Lomma Kvinna 1971
Iris Sternryd Kvinna
Emilia Lalander Kvinna 1979
Lisa Lind Tisnarbro IF Kvinna 1979
Jenny Linden Varberg Kvinna 1975
Liselott Königsson Lottas Måleri Kvinna 1964
Karin Olofsson Hälleberget Runners Kvinna 1984
Freja Dresch Kvinna
Britta Olofsson Kvinna
Therese Hallström Kvinna 1981
Charlotta Martinsson Göteborg Kvinna 1969
Christina Sjöö Kvinna
Christine Bennet Fredriksson Grönsvart Johanneberg Kvinna 1984
Henning Sjöström Man
Adam Noborg Tofta Gif Man 2013
Therese Noborg Kvinna
Helena Johansson Kvinna 1990
Mikael Vallared Man
Therése Johansson Varberg Kvinna 1980
Liselott Lax Kvinna 1984
Margit Lindblad Göteborg Kvinna 1983
Jenny Lundgren MÖLNDAL Kvinna 1981
Fredrik Rosenberg Man
Ingrid Hagerup Team Tomat Kvinna 1958
Linda Olsson Kvinna 1985
Julia Olsson Kvinna
Charlotte Hertzberg Team Nordic Trail Kvinna 1973
Märta Strelén OK Alehof Kvinna 2010
Jennie Bengtsson Kvinna 1978
Oliwia Johansson Kvinna
Robin Johansson Man
Lars Olausson Man
Tarik Ahmad Man
Gyuner Hasan Man
Ingemar Eriksson Man 1958
Amanda Ekstrand Kvinna 1992
Maria Hall Kvinna 1969
Paulina Johansson Kvinna 1990
Jenny Wilder Kvinna 1975
Helena Ledwon Kvinna
Sarah Anderberg Kvinna
Anna-Lena Andersson Kvinna
Jennifer Stehno Kvinna 1988
Ingmar Stehno Man 1988
Andreas Strandberg Man 1986
Annika Larsson Kvinna 1985
Camilla Sandell Kvinna 1971

BTR 12 KM

Namn Klubb Kön Födelseår
Isabelle Andersson Kvinna 2002
Rebecka Jägryd TeamSwempa Kvinna 1987
Paul Rogers TeamSwempa Man 1981
Lise-Lotte Strandberg FLODA Kvinna 1967
Désirée Källid Kvinna 1986
Catharina Ramhult IK Ymer Kvinna 1966
Martin Kristenson Varbergs Gif Man 1967
Maya Kerosuo Kvinna 1973
Henrik Larsson Man
björn haraldsson hampetorp young boys Man 1955
Mia Ehlin Kvinna 1970
Ebba Kron Åstorp Kvinna 1976
Anders Andreasson Man 1964
Anders Gustafsson Man 1969
Amandus Jutvik Man 1991
Jan Braf IBM Man 1966
Linda Norling Bottnaryd Kvinna 1981
Lena Eriksson Kvinna
Niclas Coster GLTK Man 1972
Helena Hilmersson Onsala Kvinna 1976
Anna Hasselrot Kvinna
David Eriksson Kidsbridge Runners Man 1989
Per Liljekvist IS Göta Man 1980
Kristian Adolfsson Borås Löparklubb Man 1974
Fredrik Lindstrand Heleneholms IF Man 1982
Sofia Lindstrand Kvinna
Per-Olof Arnås LK DRT Kungsbacka Man 1965
Mikael ANtonsson Man 1973
Siri Antonsson Kvinna
Edvin ANtonsson Man
Helene Kudawais Kvinna 1986
Matilda Lindkvist Kvinna 1975
Maria Nelson FiFan IF Kvinna 1981
Therese Gustafsson Borås Löparklubb Kvinna 1993
Kristoffer Nilsson TrailRunningSweden Man 1977
Jéssica Vieira Larsson Kvinna 1991
Carolina Almarsson Kvinna
Carl Provén Borås Löparklubb Man 1999
Linus Westin Horn Man 1980
Sabina Mårtensson Ik Trenne Kvinna 1972
Hans-Olof Mattiasson Strömstad Löparklubb Man 1962
Lars-Erik Brattström Stolt CNT Man 1979
Anna-Lena Ranhög Kvinna 1969
Pia Syren Kvinna 1970
Louise Brattström Stolt CNT Kvinna 1984
Christian Linde Man 1982
Anton Knutsson Man 1997
Linnea Djupdahl Kvinna
Maria Hildebrand Kvinna 1974
Amanda Gladh Arvidsson Kvinna 1992
Antonia Kesar Kvinna 1998
Mikaela Mennborg Kvinna 1992
Caroline Olsson Kvinna 1970
Jörgen Olsson Man
Annelie Bertilsson Kvinna 1978
Walter Friström Man
Jessica Twedmark Kvinna 1985
Linda Falk Kvinna 1985
Gustav Aqvilin Grimeton Man 1987
Mathilda Aqvilin Kvinna
Karin Hjort Kvinna 1977
Mats Carlegrund Man
Niklas Berggren Grimeton Man 1986
Sofia Berggren Kvinna
Johanna Schultz Kungsbacka Kvinna 1986
Maria Eriksson Kvinna 1987
Linn Wengholt Lund Kvinna 1999
Hampus Karlsson Man 2001
Isak Karlsson Man
Albin Eliasson Man 2001
Christopher Evans Västra Frölunda Man 1977
Sebastian Evans Man 1979
Elias Pihl Man 2007
Victoria Lind Kvinna 1987
Villiam Brag Man 2007
Malin Erlandsson Varberg Kvinna 1970
Martin Solede Man 1972
Per Göransson V Frölunda långdistans LK Man 1969
Toffe Lindskog IFK Göteborg Man 1963
Anton Gustafsson Man 1996
Johannes Lindroos Man 1984
Magnus Börjesson Vessigebro Man 1967
Susanne Larsson Kvinna 1970
Claire Nabaggala IS Göta Kvinna 1998
Annie Anger Kvinna 1992
Desirée Davidsson Hestra IF Kvinna 1987
Michael Nilsson Varbergs Gif Man 1967
Hans Börjesson Team Geggamaja Man 1980
Johan Lundblad Markbygdens OK Man 1972
Lasse Karlsson Ringhals IF Man 1969
Karin Ring Corem Kvinna 1975
Casandra Hallberg Halmstad Kvinna 1997
Britt Tornberg IFK Göteborg orientering Kvinna 1964
Andreas Zander Man 1976
Sandra Brenner Kvinna 1981
Tomas Thunman Lyngstek Runners Man 1987
Rikard Svensson Spargresarna Man 1990
Anna Hammarsten Konvaljvägensvänner Kvinna 1992
Eva Brywe Kvinna
Sebastian Runevad Man 1992
Andreas Runevad Man
Helena Sundvall Kvinna 1975
Åsa Zetterlund Sidibeh Kvinna
Johan Isacson Man 1949
Maja Toth Kvinna 1980
Pär Nyberg Borås Löparklubb Man 1961
Peter Janosi Borås Löparklubb Man 1968
Per Andersson Ringhals IF Man 1982
Shane "Last Clan Standing" Quinn Cork Man 1974
Richard Sannerholm Man
Kaj Wernersson Ankarsrum OK Man 1976
Hanna Brandell Kvinna 1985
Jakob Hagström Svinhult IF Man 1992
Andreas Hagström Man
Johannes Hagström Man
Fia Fogelberg Kvinna 1987
Anna Ignell Kvinna 1988
David Gramnaes Man 1977
Martin Södergren Man 1982
Morten Arnesen Man 1983
Sebastian Erlandsson Crossfit 04320 Man 1988
Hannah Johansson Kvinna 1994
Nina-Maria Jernstedt Kvinna 1990
Mikael Andersson Man
Cecilia Petersson Kvinna
Andreas Björklund Man 1980
Caroline Björklund Kvinna
Helena Grubb Kvinna
Sofia Rohlén Landvetter Kvinna 1986
Hanna Belleus Kvinna
Jim Tilmaz - Man 1974
Lova Tilmaz Kvinna
Richard Matti Pelefanterna Man 1974
Elina Cuellar Runacademy Kvinna 1982
Mattias Hilmersson Bullfika CK Man 1975
Caroline Edsgren Göteborg Kvinna 1980
Karin Sjömar Kvinna 1980
Kajsa Johansson Kvinna 1993
Lisa Johansson Kvinna 1988
Cissi Meltzer . Kvinna 1971
Titti Jacobson NA Kvinna 1963
Bengt Jacobson Man
Ida Rohdin Kvinna 1983
Ann-Sofie Wernersson Västra Frölunda Kvinna 1969
Emelie Jansson Kvinna 1985
Erik Gustafsson Man 1978
Peter Sjöström Man
Helen Gustafsson Ik Dran Kvinna 1968
Tommy Gustafsson Man
Daniel Johansson VALLDA Man 1971
Petter Eriksson Peléfanterna Man 1968
Sten Selin Man 1969
Dag Månsson Man 1965
Kristian Nilsson Markaryds FK Man 1983
Björn Östling Man
Lina Andersson Kvinna 1981
Susanna Björklund Kvinna 1986
Josefine Emilsson Kvinna 1984
Henrik Andersson Man
Sofia Haby Kvinna 1988
Carl Mårtensson Man 1981
Paulina Sarbinowska Kvinna
Nina Nilsson Nykvarn Kvinna 1972
Katarina Kaveryd Kvinna
Annica Rosberg-Andersson Bredaryd Kvinna 1968
Elin Levin Gunnebo girls Kvinna 1978
Lars Meuller Marstrand RC Man 1965
Viktor Meuller Man
Anna Larsson Löthman Kvinna 1988
Clara Olson Varbergs Bostad Kvinna 1996
Johanna Johansson Kvinna
Emil Granberg Man
Rebecca Johansson Kvinna
Jimmy Antonsson Man
Linnea Herlöv Kvinna
Martina Bergh Kvinna
Ola Eidem Göteborg Man 1967
Anonym Anonymsson Göteborg Kvinna 1930
Peter Andersson Man 1966
Anna Dahl Kvinna
Anna-Lena Hermansson Kvinna 1967
Andreas Ekstrand Man 1982
Emma Södergren Kvinna 1986
Madeleine Lindberg Kvinna 1971
Kristina Marie Helene Johannesson Kvinna 1969
Julia Caroline Spindler Sliwa Kvinna 1984
Elin Johansson HÄGERSTEN Kvinna 1986
Mathilda Turtola Kvinna 2001
Nana Turtola Kvinna 1978
Emma Broberg Kvinna 1987
Anna Bång Kvinna 1978
Malin Björck Kvinna 1995
Simon Persson Man
Marianne Ahlgren Another View idrottssektionen Kvinna 1970
Ulf Nilsson STENBERGET Man 1961
Gunilla Ahlgren Kvinna
Sara Persson Himle kök Kvinna 1990
Johan Persson Man
Carl Mårtensson Man 1981
Linnea Boestam Savostamgård Kvinna 1993
Stephanie Savolainen Savostamgård Kvinna 1992
Annika Gingsjö Kvinna 1983
Sophia Fernlo Kvinna 1977
Emil Johansson Man 1985
Mikaela Jenås Kvinna
Elin Johansson Kvinna
Francisco Javier Avelar Muñiz Mai Man 1993
Julia Malmström Kvinna 1992
Martin Malmström Man
Mikael Ljungberg Man 1990
Victoria Edvardsson Kvinna
Ulrika Nilsson Munka Ljungby Kvinna 1971
Gustav Samson Man 2008
Ola Samson Man
Tomas Wiklund Man
Kristian Strömberg Mölndal Man 1976
Malin Strömberg Kvinna
Anders Hakansson Man
Anna Bång Kvinna 1978
Inge Robertsson Man 1960
Amanda Robertsson Kvinna
Caroline Robertsson Kvinna
Paulina Carlsson Kvinna 1983
Cin Ljungdahl Kvinna 1979
Annika Larsson Runacademy IF Kvinna 1972

BTR 22 KM

Namn Klubb Kön Födelseår
Tim Eriksen Man 2006
Cecilia Hornö Eriksen Kvinna
Samuel Jensen Varberg Man 1997
NIna Emilsson Varbergs gif Kvinna 1970
Fredrik Närenfors Wästervall Byggkonsult Man 1973
Jimmy Wästervall Wästervall ByggKonsult AB Man 1973
Fredric Hallström The Lonely Geese Man 1973
Daniel Olofsson Horreds SK Man 1995
Fredrik Andersson Man 1976
Frans Levin Man 1986
David Andersson Dalsjöfors Man 1982
Dimitrios Kiousis Mölndal Man 1979
Magnus Eriksson IS Göta Man 1961
Andreas Ljungström Gökskulla Trail Man 1975
Daniel Krantz Man 1975
Linus Nilsson Fristil Onsdag Man 1994
Fredrik Mile Man 1995
Hilde Björgaas Kvinna 1983
karin dahllöf Kvinna
alexandra abramsson Kvinna
ida friberg Kvinna
Albin Magnusson Man 1998
Valter Lindkvist Man
Andreas Andersson Falk Man 1984
Mattias Polansky Mumka ljungby Man 1986
Johan Olsson Götene Man 1973
Henrik Widegren Man
Jonas Almarsson SK Graal Man 1971
Linda Nöjd Ringhals IF Kvinna 1983
Lina Svensson Kvinna 1984
Stefan Lind Team Stefan Man 1971
Sara Odén Lund Kvinna 1977
Svante Odén Man
Annie Bäck Kvinna 1979
Martin Jönsson Försvarsmakten Man 1976
Niklas Ranhög Skintebo Runners Man 1968
Susanna Blixt Halmstad Kvinna 1982
Fredrik Ewald Man
Camilla Morrissey Kvinna 1985
Robin Eriksson Kungsbacka city Man 1985
Lars Roswall Göteborg Running Club Man 1967
Malin Roswall Göteborg Running Club Kvinna 1970
Andreas Hjalmarsson Man 1978
Anna Forsberg Kvinna 1990
Zsolt Lenkei Man 1988
Viktor Åkring Dicksved Varberg Man 1990
Melker Åkerström Borås SK Man 2004
Anna Gustafsson Varberg Kvinna 1989
Christopher Winroth Walencia Running Man 1989
Johan Svahn Man
Magnus Kihlberg Man 1972
Jan Erngren Man 1969
Richard Warfvinge Stockholm Man 1979
Mats Östnell #Running Loosers Man 1964
Jonas Sölving Team Veigvisir Man 1975
erica gunnarsson Kvinna 1983
Håkan Pettersson DRT/ Running loosers Man 1964
Robert Löfstrand #Running Loosers Man 1972
Jacqueline Carlin Jacqueline Leader Carlin Kvinna 1970
Kent Eriksson Man 1980
Anders Davidsson Hestra IF Man 1980
Gabriella Polansky Kvinna 1992
Fredrik Dahlbom Mölndals AIK Man 1981
Mikael Böhm Borås Löparklubb Man 1963
Joakim Svensson Man 1977
Christoffer Karlsson The Lonely Geese Man 1986
Michel Antonio The Lonely Geese Man 1989
Kajsa Johansson Kungsbacka Kvinna 1974
Anders Nilsson Man 1968
Benita Eriksson Kvinna 1991
Robert Sätterberg Team Bunkern Man 1978
John Junghov Södra IF Man 1986
Ludvig Strandberg Man 1992
Niclas Persson Kvartsgatan Runners Man 1971
David Ragnewall Änglarnas if Man 1998
Malin van Lokhorst Kvinna 1983
Cissi Cramby Kvinna
Johan Karlsson Väröbacka Man 1989
Sofia Marcus Kvinna 1986
Elin Rose Kvinna 1993
Max Nilsson Connexion Man 1986
Jenny Dahl Kvinna 1997
Emanuel Strandberg Man 1997
Ida Willrin Kvinna 1992
Elias Samuelsson Hällingsjö Man 1996
Johanna Ehrenborg Kungsbackanaprapaterna Kvinna 1979
Klas Adolfsson Borås Löparklubb Man 1972
Mathias Eringfält Man 1989
Anna Eringfält Kvinna
cajsa jarl Kvinna 1997
Isabell Bergin - Kvinna 2003
Martin Berg Helsingborg Man 1975
Gösta Forsén Tullinge Man 1966
Magnus Urdal Mantorp Man 1968
Roger Johansson Man 1993
Tobias Eriksson Man 1994
Håkan Grubb Man 1968
William Sandberg - Man 1988
Anna Mared Kvinna 1978
Madelene Persson Kvinna 1982
Fredric Hallström Man 1981
Marie Sjödén Spannarps finest Kvinna 1973
Johan Sjödén Man
Mattias Johansson Holm/Tyresö Man 1976
Emil Motin Man
Jonas Tubbin Habo Man 1969
Björn Jacobson NA Man 2008
Stefan Höög Man 1961
Madeleine Sölvebrant Kvinna 1985
Frida Lindberg-Berenstam Kvinna 1983
Pelle Orrling Man 1989
William Samuelsson Man 1994
Annelie Jansson Kvinna 1962
Esbjörn Johansson Borås Löparklubb Man 1979
Sara Nevander Gökskulla trail Kvinna 1979
Mikael Nevander Man
Anna-Karin Larsson Kvinna 1976
Fredrik Sandmer Borås Man 1994
Erik Erdelius IF Rigor Man 1984
Dan Olsson Veberöd Man 1972
Dennis Hasselgren Man 1991
Emma Andersson AXA Sportsclub Kvinna 1983
Michael Aagaard Nielsen Præstø Man 1960
Jenny Karlsson Kvinna 1973
Veronica Svensson Kvinna
Micke Lagerljung Team Nordic Trail Man 1962
Lena Lagerljung Team Nordic Trail Kvinna 1963
Linus Fortuna Man 1987
Joel Svensson Göteborg Man 1982
Mattias Berg Man 1983
Jens Halldin Proletären FF Man 1974
Andreas Ljung Man 1988
Nanna Sinclair GÖTEBORG Kvinna 1993
Jannika Söderberg Kvinna 1982
Andreas Jönsson Man 1979
Per Lindmark Man 1982
Dag Wallin Ulricehamn Man 1987
Mark Wallin Man
Jon Wallin Man
Martin Skyllberg Man 1983
Anders Forss Tvååker Man 1980
Christian Andersson Man 1980
Daniel Ingman Man 1978
Andreas Hendrix Man 1975
Melanie Hendrix Kvinna
Klas Petersson Man 1982
Anders Bengtsson Man 1962
Hedda Hammar Kvinna
Nils Jacobson Scullrunners Man 1992
Julia Kaspersson Kvinna 1995
Sofie Nilsson Kvinna 1992
Peter Fredriksson Wärnamo SK Man 1983
Sebastian Håkansson Salsjögänget Man 1988
Evelina Hansson Team Arduua Kvinna 1998
Jörgen Hansson Team Arduua Man 1962
Jürgen Linberg Man 1971
Joel Sandberg Man 1986
Katarina Ayoub Kvinna 1986
Therese Nicander Stockholm Kvinna 1983
Lisa Kindberg Öjersjö G Kvinna 1986
Jerry Dammvik Man 1973
Torbjörn Johansson Man 1974

BTR 44 KM

Namn Klubb Kön Födelseår
Helena Gautam Umara SC Kvinna 1977
Christian Pett Man 1982
Adam Bengtsson Man 1988
Peter Schalin Man 1974
Eric Lindvall Team Bergspring by Wickström coaching / Borås Löparklubb Man 1979
Tobias Bloom Man 1999
Philipp Bloom Man
Andreas Feymark Man 1984
Nicklas Johansson Fastarpz Runners Man 1972
Thomas Sempf DRT Kungsbacka Man 1976
Linus Bägeby OK VIVILL Man 2003
Simon Lindau Man 1992
Rasmus Kaspersson Man 1978
Matthew Stiller Öijared Resort Man 1993
Henrik Molin Karlshamns SK Swimrun Man 1985
Hanna Kronberg Söderåsens fk Kvinna 1974
Johan Bäck Vaggeryd sok Man 1973
Charlotte Norell Helsingborg Kvinna 1987
Petra Klevmar Ögonläkeriet AB Kvinna 1968
Jenny Klockare Rossby Kvinna 1979
Jesper Pehrson Man 1979
Sam Schaap Man 1998
David Stridfeldt Ärla IF Man 1998
Isak Nordin Man 1987
Elias Hammar Gåsakulla Man 1994
Ragnar Bergvik Träslövsläge Man 1982
Alexandra Agnrud AXA Sports Club Kvinna 1984
Thomas Edèn Lundblad Sweden Runners Göteborg Man 1975
Torben Stampe Team Fika Running Club Man 1984
Robert Skillborg Umara Sportsclub Man 1980
Eva-Lotta Lindström Fk Snapphanarna Kvinna 1977
Niklas Rugås Man 1991
Erika Frick Kvinna 1975
Emil Falkek Falkenbergs RR Man 1974
Nils Andersson Halmstad Man 1987
Oscar Gärdéus Man 1996
Marcin Janiszewski Öjersjö Man 1981
Anton Gustafsson Man 1987
Markus Lindbom - Man 1977
Fredrik Lagerljung Brinkens IF gamla logga Man 1992
Axel Deighan Man 1994
Jonathan Nilsson Man 1993
Henrik Lillsjö Man 1977