Anmälda till Jernbrukets backyard ultra 2021 Avancerad sök

Jernbrukets backyard ultra 2021

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Lowe Östman Man Göteborg 1994
Linnea Smalström Kvinna Göteborg 1999
Björn Freed Utvandrarna Göteborg 1977
Pär Blomqvist Utvandrarna Man Torslanda 1977
Alexander Hedberg Man Mölndal 1980
Christoffer Gissy Göteborg 1901
Christian Berg Man Floda 1978
Christoffer Lejon Man Lerum 1990
Henrik Egerbo Umara sports club Man Växjö 1980
Jonathan Egerbo Man Växjö 1977
Ulf Andersson Man Gråbo 1985
Mikael Bergfjord Hyssna Man Hyssna 1979
Eric Sjöman Lerum Friidrott Man Lerum 1975
Daniel Berglund Man Västra Frölunda 1966
Jonas Björkqvist Göteborgs Atlet- & Triathlonsällskap Man Billdal 1970
Stefan Claesson Man Floda 1964
Patric Johansson Göteborgs Curlingklubb Man Göteborg 1985
Mattias Kristensson Ubbhult Man Hällingsjö 1985
Martin Lingvall Umara Sports Club Man Landvetter 1977
Johan Flarup Man Lerum 1973
Veselin Bulajic Man Mölndal 1978
Tomas Trolltoft Squeed Man Mölndal 1972
Branislav Pavic Hälle IF Man Göteborg 1979
Andreas Skantz Mikkeller Running Club Göteborg Man Göteborg 1985
Charlie Engström Snabba Skor IK Man Borlänge 1992
Martin Parnmo Team Grundia Man Kungsbacka 1982
Philip Carlsson Man Hisings Kärra 1991
Karolina Östman Kvinna Stakebergsvägen 122 1980
Anna sköld Flodas finest Kvinna Floda 1979
Björn Bohlin Consat Man Hisings Backa 1973
Tomas Seger GPIF Man Göteborg 1972
Mikael Sjövall Man Torslanda 1963
Johan Sjövall Man Öckerö 1988
Magnus Björk Man Lindome 1969
Johan Hallengren Team Elinsborg Man Lerum 1963
Eric Hallengren Team Elinsborg Man Mölndal 1991
Mattias Karhu Man Hisings backa 1986
Per Larsson TeamTrinax Man Göteborg 1985
Hampus Sako Bultens Gym Man Göteborg 1988
Andreas Engström Man Skövde 1983
Patrik Rung Man Göteborg 1978
Andreas Magnusson Man Lerum 1974
Magnus Gasslander Man Vargön 1960
Fredrik Ström Man Mölndal 1968
Patrik Nilsson Aktivitus Sportsclub Man Göteborg 1969
Andreas Bredow The FatFrogs Man GÖTEBORG 1980
Patrik Eriksson The FatFrogs Man Mölndal 1981
Mattias Luks IF Kville Man Göteborg 1979
Johan Ruben Vallda Vikings Man Vallda 1976
Marie Robertsson Team Powerwoman Kvinna Sävedalen 1977
Rickard Möllerström Team Ultrasweden Man Torslanda 1976
Christina Terner Solvikingarna Kvinna Floda 1980
Isac Hallberg Revsudden Runners Man Kalmar 1985
Jonas Lindvall Lindome Outdoors Man Lindome 1976
Elias Jacobsson Man Alingsås 1981
Anders Ebeling Spurs Man Kållered 1973
David Strodel Lerum friidrott Man Stenkullen 1987