Anmälda till Backyard Ultra Gävle 2020 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
52 Håkan Lenneby Sweden Runners Backyard Man Bollnäs 1971
58 Niclas Nygren Norums Måleri & Endurance Team Backyard Man Umeå 1965
63 Lars Kolmodin Norums Måleri & Endurance Team Backyard Man Umeå 1984
64 Mikael Söderström Norums Måleri & Endurance Team Backyard Man Obbola 1973
65 Jennie Eklund TSM Running Backyard Kvinna Storvreta 1980
73 Jerker Sterneland Dalaportens OL Backyard Man Avesta 1969
85 Martin myhrberg Ockelbo SK Backyard Man Ockelbo 1965
86 Elin Fredriksson Mio&Birk Backyard Kvinna Tierp 1986
87 Johan Edenteg ALHEME Bjäckerudden Backyard Man Uppsala 1977
88 Linnea Brickman Eriksson Backyard Kvinna Västerås 1992
54 Johanna Öhrn Backyard Kvinna Gävle 1973
34 Sami Maliniemi Hemlingby löparklubb Backyard Man Skutskär 1970
35 Edda Vikström - Backyard Kvinna Gävle 2002
89 Mattias Gärdsback Hemlingby LK Backyard Man Valbo 1978
90 Magnus Nilsson Backyard Man Hagfors 1990
127 David Blecko Råda IK Backyard Man Råda 1990
126 Hans Qvarnström Ockelbo SK Backyard Man Ockelbo 1966
124 Camilla Morelius Team Gymhive Backyard Kvinna Hedemora 1971
125 Mattias Kärvemo Team Gymhive Backyard Man Hedemora
93 Isak Berggren Hemlingby LK Backyard Man Gävle 2002
92 Linda Engvall Backyard Kvinna Valbo 1999
91 Martin Hedin Sweden Runners Backyard Man Falun 1981
23 Sara-Lena Stolt Västerås Backyard Kvinna Västerås 1973
123 Jenny Engberg Backyard Kvinna Gävle 1976
122 Jan Holmgren Backyard Man Gävle 1948
121 Malin Holmgren Sweden Runners Backyard Kvinna Valbo 1982
120 Linnea Nygårds Backyard Kvinna Uppsala 1999
119 Karin Lannergård Backyard Kvinna BJÖRKLINGE 1979
118 Petri Kaunisto Team Misfits Backyard Man Gävle 1972
117 Stefan Ehrin Gävle RLK Backyard Man Gävle 1985
116 Per Gunnarsson Björklinge SOK Backyard Man Björklinge 1966
115 Mats Jansson Uppsala Vasaloppsklubb Backyard Man STORVRETA 1969
114 Daniel Moström Backyard Man Gävle 1986
113 Mauricio Saravia Ekedahl Backyard Man Skutskär 1971
112 Christopher Nyvall Sweden Runners Backyard Man Kopparberg 1987
111 Mattias Sundberg Hälsinglands Multisport Backyard Man Söderhamn 1979
106 Henrik Gustafsson Hemlingby LK Backyard Man Gävle 1978
99 Håkan Durmer Gävle RLK Backyard Man Gävle 1978
105 Sofia Engvall Backyard Kvinna Valbo 1977
98 Pernilla Lagergren Uppsala Multisport Backyard Kvinna Storvreta 1971
97 Jon Enqvist Backyard Man Stockholm 1976
96 Bengt Wallner Uppsala LK Backyard Man Uppsala 1962
95 Magnus Söderström Sandviken Trail Running Backyard Man SANDVIKEN 1984
50 Anette Forslund Hemlingby LK Backyard Kvinna GÄVLE 1969
94 Anders Bergman Backyard Man
Till anmälan för Backyard Ultra Gävle 2020