Anmälda till Västervik Triathlon 2021 Avancerad sök

Olympisk / Tävlingsklass

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Daniel Windisch Höglandets Triathlon Olympisk distans Masters 35-39 Man Eksjö 1982
Joakim Frisk Västerås Olympisk distans Senior Man Västerås 1990
Helen Remnås Norrköping triathlon Olympisk distans Masters 35-39 Kvinna Norrköping 1984
jenni steiner Coltin Borssen triathlonklubb Olympisk distans Masters 50-54 Kvinna Trosa 1971
Karl Hägg Terrible Tuesdays Triathlon Club Olympisk distans Senior Man Stockholm 1990
Maria Elmér Bauer Endurance Club Olympisk distans Masters 35-39 Kvinna Habo 1982
Mathias Rinaldo Kisa sk Olympisk distans Masters 45-49 Man Kisa 1973
Staffan Andersson Kisa SK Olympisk distans Masters 50-54 Man Kisa 1968
Victoria Hammarström Bauer Endurance Club Olympisk distans Masters 50-54 Kvinna Jönköping 1971
John Karlsson Bauer Endurance Club Olympisk distans Masters 35-39 Man Huskvarna 1984
Henrik Andersson Bauer Endurance Club Olympisk distans Masters 40-44 Man Huskvarna 1979
Simon Harding Terrible Tuesdays Olympisk distans Senior Man Stockholm 1986
Christian Strömberg IKHP Olympisk distans Masters 60-64 Man Lekeryd 1959
Daniel Belge Bauer Endurance Club Olympisk distans Masters 40-44 Man Huskvarna 1981
Thommy Dicander Qwarnsveden Triathlon Olympisk distans Masters 50-54 Man Ludvika 1967
Jonas Andersson Norrköping Triathlon Olympisk distans Masters 50-54 Man Norrköping 1970

Olympisk / Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jesper Petersson Maxprestation Sportsclub Olympisk distans - Motion Man Västervik 1985
DANIEL LINDSTEDT IK Nocout.se Olympisk distans - Motion Man Linköping 1966
Henrik Thielemann Olympisk distans - Motion Man Gunnebo 2003
Sebastian Berg Färjestadens Motions IF Olympisk distans - Motion Man Färjestaden 1983
Jimmy Erlandsson Colting Borssén Triathlonkliubb Olympisk distans - Motion Man OSKARSHAMN 1973
Anna Nordblom Bauer Endurance Club Olympisk distans - Motion Kvinna Huskvarna 1971
Sofia Hillenborg Bauer Endurance Club Olympisk distans - Motion Kvinna Huskvarna 1975
Mattias Eklund Team 1337 Olympisk distans - Motion Man Södertälje 1985
Simon Krawe Oskarshamn Running Club Olympisk distans - Motion Man Lidingö 1992
Marie Kasselskog Team Power Woman Olympisk distans - Motion Kvinna Nykvarn 1977
Mattias Andersson Umara Sports Club Olympisk distans - Motion Man Kalmar 1973
Wilfredo Vigorena Wagner Bauer Endurance Club Olympisk distans - Motion Man Jönköping 1973
Kristina Wickelgren Bauer Endurance Club Olympisk distans - Motion Kvinna Gränna 1981
Oskar Wijk 338 Småland Olympisk distans - Motion Man Växjö 1984
Mikael Resare Jönköping Olympisk distans - Motion Man Jönköping 1966
Fredrik Falk IK NocOut.se Olympisk distans - Motion Man Linköping 1973
Renée Löwhagen Höglandets Triathlon Olympisk distans - Motion Kvinna Nässjö 1992
Anders Andersson Olympisk distans - Motion Man Borås 1964
Erik Andersson Olympisk distans - Motion Man Brämhult 1993
Daniel Falk Gävle Triathlonklubb Olympisk distans - Motion Man Gävle 1978
Albin Martinsson Elite RC Olympisk distans - Motion Man Kalmar 1986
Julia Steinecke Olympisk distans - Motion Kvinna Oskarshamn 1983
Joakim Lagmyr Julita Triathlon Olympisk distans - Motion Katrineholm 1980
Jonatan Uddman AXA Sport Olympisk distans - Motion Man mantorp 1991
Robert Zubkowicz Olympisk distans - Motion Man Lomma 1973
Daniel Sigurdsson Kalmar RC TRIATHLON Olympisk distans - Motion Man Rockneby 1974
Magnus Josephson Kalmar RC Triatlon Olympisk distans - Motion Man Läckeby 1978
Tobias Carlsson IKHP Olympisk distans - Motion Huskvarna 1977
Henrik Vristel Umara Sports Club Olympisk distans - Motion Man Jönköping 1972
Mia Erlandsson Team Power Woman Olympisk distans - Motion Kvinna Oskarshamn 1980
David Berg Olympisk distans - Motion Man Örebro 1989
Andrew Davies Maxprestation Sportsclub Olympisk distans - Motion Man Västervik 1988
Yvette Roth Trimate sk Olympisk distans - Motion Kvinna Oskarshamn 1975
Bela Hack Norrköping Triathlon Olympisk distans - Motion Man Åby 1973
Sofi Haag Wallberg Norrköping Triathlon Olympisk distans - Motion Kvinna Norrköping 1994
Mikael Kastensson Norrköping Triatlon Olympisk distans - Motion Norrköping 1970
Julia Kastensson Norrköping Triatlon Olympisk distans - Motion Kvinna Norrköping 1997
Daniel Belge Bauer Endurance Club Olympisk distans - Motion Man Huskvarna 1981
Lukas Svärd Olympisk distans - Motion Man Tyresö 1980
Daniel Edgarsson Umara Sports Club Olympisk distans - Motion Man Eksjö 1983
Göran Bergström Olympisk distans - Motion Man Askim 1964
Inger Bergström Olympisk distans - Motion Kvinna Askim 1966
Joel Barrhäll Team Brion Olympisk distans - Motion Man Åsa 1972
Daniel Gurney Olympisk distans - Motion Man skene 1971
Iwo Os Olympisk distans - Motion Man Vastervik 1968
Gustav Eklund Olympisk distans - Motion Man Örebro 1986
Benny Magnusson Olympisk distans - Motion Huskvarna 1977
Stephen Sandgren Olympisk distans - Motion Man Skara 1988
jonas Rydgård Olympisk distans - Motion Man Linköping 1996
Pär Glendor Olympisk distans - Motion Man Linköping 1983
Emil Rydberg Misterhult Ais Olympisk distans - Motion Man Figeholm 2000
Pontus Weinsjö Svensson Olympisk distans - Motion Man Oskarshamn 2000
Sofie Sech Olympisk distans - Motion Kvinna Norrköping 1984
Emma Karis Olympisk distans - Motion Kvinna Uppsala 1991
Heléne Johansson Olympisk distans - Motion Kvinna Hölö 1973

Sprint / Motion

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 Linnéa Henrysson HULT Sprint distans - Motion Kvinna HULT 1990
0 Sara Rais Maxprestation sportsclub, Tjust bike&runningclub Sprint distans - Motion Kvinna Västervik 1987
0 Daniel Ankarstrand IK NocOut.se Sprint distans - Motion Man Stockholm 1977
17 Andreas Atleberger SOK Knallen Sprint distans - Motion Man Borås 1991
16 Ellen Hultberg SOK Knallen Sprint distans - Motion Kvinna Borås 1992
14 Emma Löfqvist Sprint distans - Motion Kvinna Linköping 1995
15 Martin Wuopio Sprint distans - Motion Man Linköping 1997
13 Dennis Wiström Sprint distans - Motion Valdemarsvik 1978
12 Fredrik Ljunggren Bauer Endurance Club Sprint distans - Motion Man Huskvarna 1973
11 Helena Larsdotter Jonsson Hur f*n tänkte vi nu Sprint distans - Motion Kvinna Mönsterås 1989
10 Joakim Svensson Team Horns Sprint distans - Motion Man Hultsfred 1966
9 Magnus Karlsson Sprint distans - Motion Man Mönsterås 1976
8 Anton ODÉN Trimate sk Sprint distans - Motion Man Oskarshamn 1988
6 Craig Wilson Sprint distans - Motion Man LINKÖPING 1971
7 Danne Wilson Bergnehr Sprint distans - Motion Man Linkoping 2004
5 Daniel Johansson AXA Sports Club Sprint distans - Motion Man Västervik 1986
4 Sebastian Kinnmalm Axa sport club Sprint distans - Motion Man Västervik 1988
3 Erik Florell Sprint distans - Motion Man Fjälkinge 1985
2 Annika Rydgård Sprint distans - Motion Kvinna Uppsala 1992
1 Per Forslund Sprint distans - Motion Man Sturefors 1982

Olympisk / Motion Stafett

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Emma Gustafsson Västervik Olympisk Stafett Motion Kvinna Västervik 1988

Sprint / Motion Stafett

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Nicole Lundqvist Andresen Sprint Stafett Motion Kvinna Limhamn 1958
Anna Lindesten Sprint Stafett Motion Kvinna Hägersten 1989
Sofie Lindesten Sprint Stafett Motion Kvinna Johanneshov 1988
Elin Lindesten Sprint Stafett Motion Kvinna Älvsjö 1993