Anmälda till Sala Silverman 2020 Avancerad sök

Medeldistans Senior & Master / Tävlingsklass

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Anders Nordin Oslo Idrettslag Triatlon Senior 20- Man Oslo 1991
John Mellbin Ifk Sala Master 45-49 Man Sala 1974
Bodil Carleskär Ryssbergets IK Master 60-64 Kvinna Kristianstad 1959
Kaj Genas Roden Triathlon club Master 55-59 Man Täby 1965
Johan Isacson SPIF Master 70-74 Man Segeltorp 1949
Patrik Söderhjelm Umara Sports Club Master 50-54 Man Västerås 1969
Mariana Edge SPIF Master 40-44 Kvinna Sollentuna 1980
Charlotte Rørdam Åkersberga Triathlonförening Master 50-54 Kvinna Åkersberga 1970
Lisa Nilsson IFK Sala Master 45-49 Kvinna RANSTA 1973
Tommy Lusth Stockholm City Triathlon Master 50-54 Man Haninge 1970
Kenneth Pettersson IFK Sala Master 50-54 Man Sala 1966
Åsa Ceder EIK Master 50-54 Kvinna Sparreholm 1968
Pepe Herrera Stockholm City Triathlon Master 45-49 Man Sundbyberg 1972
Rikard Ambumsgård Stockholm city triathlon Master 45-49 Man Johanneshov 1974
Camilla Eriksson Ifk Sala Master 35-39 Kvinna Sala 1983
Klara Almroth IFK Sala Master 40-44 Kvinna Västerås 1979
Pysse Johansson IFK Sala Master 40-44 Kvinna Bro 1977
Veronica Hammarstedt IFK Sala Master 40-44 Kvinna Ransta 1975
Jessica Nordström IFK Sala Master 45-49 Kvinna Sala 1974

Medeldistans Junior 18-19 år / Tävlingsklass

Inga anmälda
Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

Medeldistans / Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Pierre Lavaine Man Alingsås 1967
Johanna Andersson Kvinna Linköping 1972
Hans Anebreid Dagdrivarklubben Man Askim 1973
Gunnar Littbrand Man Vallentuna 1968
Martin Kardell Uppsala Titans Man Storvreta 1982
Jerry Engström Öna sk Man Nacka Strand 1977
Martin Jansson Öns.Sk Man Mora 1978
Niklas Palmestedt ÖNA SK Man Mora 1978
Johan Bodins ÖNA SK Man Mora 1977
Tobias Magnusson Öna SK Man Mora 1978
Howard Leamon Man Sala 1976
Olle Dahlin Man STOCKHOLM 1973
Henrik Arthursson Hagunda IF Man Vänge 1978
Hanna Momats Olsson MomatzO Träning&Hälsa Kvinna Gnesta 1990
Jesper Hägg Man Stockholm 1991
Wilna Visser Stockholm City Triathlons Club Kvinna Stockholm 1969
Janne Bogren Man Täby 1970
Evelina Elmgren København Triathlon Klub 1986 (KTK-86) Kvinna Vanløse 1991
Johan Hasselgren Lubban IF Man Uppsala 1963
Fredrik Strandlund Man Västerås 1970
Tobias Olli Fredrikshof CK Man SOLNA 1986
Tina Frohm Enköping Kvinna Enköping 1987
Chris Stiebel Man Täby 1985
Markus Alden The Aldèns Man Västerås 1979
Therese Kallerman Kvinna Västerås 1978
Mats Rosen Man Kalmar 1975
Erik Gustafsson Norra Stockholm Endurance Man Vaxholm 1972

Medeleldistans / Motion Stafett

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår

Sprint / Motion

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Jasmin Ahnfors IK Fyris Triathlon Kvinna Knivsta 1987
Niclas Falk Uppsala Man Uppsala 1974
Catharina Alm AstraZeneca IF Kvinna Södertälje 1984
Christer Gustafsson IFK Sala Man Salbohed 1956
Klara Sundström Älvkarleby IK Kvinna Älvkarleby 1980
Anders Eriksson IFK Sala Man Sala 1966
Bengt Wernmark Man Bålsta 1974
Sandra Olson Kvinna Bålsta 1973
Vilhelm Bertilsson Man Sala 1999
Per Johansson Axa sports club Man Enköping 1962

Sprint / Motion Stafett

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår