Anmälda till Stockholm Triathlon 2022 INSTÄLLD - Sprint / Motion Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
0 Yvonne Kishna Saltsjöbaden Triathlonsällskap Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1997
0 Ida Hedström Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Peda Dizdarevic Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1990
0 Spartak Zikrin IK Fyris Triathlon Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1987
0 Sergey Kazachenko Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1984
0 Alexander Danilin Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1986
0 Ted Kesti Kesti Brothers Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vårby 1974
0 Christoffer Deutgen Furu Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vendelsö 1997
0 Alexander Furu Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man VästerHaninge 1994
0 Louise Hallén Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1995
0 Ahmad El Sayed Väsby SS Triathlon Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Upplands Väsby 1985
0 Daniella Svanström Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1984
0 Freja Nilsson Ebers Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1993
0 Anna Sundin Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1991
0 Josefine Lidenwall Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1990
0 Julia Wallstén Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1998
0 Richard Meurlin Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1983
0 Jenny Tärndal Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älta 1977
0 Virginija Danylaite Karrenbauet Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älta 1969
0 Jacob Westlund Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1995
0 Joakim Westlund Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 1967
0 Filippo Vannella Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1995
0 Cecilia Håkansson Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Laholm 1974
0 Roine Schölin Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Laholm 1974
0 Maren Maanja Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Solna 1993
0 Emil Söderlund Älta IF Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Älta 1987
0 Amanda Lindgren Stockholm Frontrunners IF Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1991
0 Victoria Marshall Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Amsterdam 1988
0 Pär-Olof Norén IK Fet Atlet Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bromma 1973
0 Andreas Hjerpe Sällquist IK Fet Atlet Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sollentuna 1990
0 Peter Vallsten IK Fet Atlet Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vällingby 1991
0 Viktor Stojanovski Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1988
0 Catharina Östberg Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1965
0 Theresa McGovern Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Gnesta 1983
0 Tomas Kulle Hjärup Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hjärup 1972
0 Sarah Egstam Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1989
0 Annica Pettersson Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Kolsva 1970
0 Sandra Andersson Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1994
0 Jaana Shalabi Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Steningehöjden 1964
0 Per Egstam Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1950
0 Daniel Sjöfors Blå Huset Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Limhamn 1956
0 Melissa Sharp Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Staffanstorp 1981
0 Dan Johansson Säckestad Runners Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1973
0 Henrik Palmborg Saltsjöbaden Triathlonsällskap Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Saltsjöbaden 1971
0 Helena Falkenström Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Lidingö 1984
0 Sophie Taintor Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Mikael Lagerljung TNT Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1962
0 Eva Giannina Calderon Vargas Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Göteborg 1967
0 Mattias Hallberg Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Tungelsta 1975
0 Thomas Freij Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Lycksele 1977
0 Lisa Lindberg Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1971
0 Mikael Chang Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Årsta 1987
0 Emil Juselius Flink Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hallsberg 1985
0 Jonas Elgered Mot Triathlon Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Pia Axelman Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1973
0 Daniel Hanngren Lidingö Triathlon Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1970
0 Jenny Pollak Pigga löpare Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Spånga 1970
0 Johan Elgered Onsala Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Onsala 1984
0 Lina Reinl Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Onsala 1991
0 Anna Berg Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1972
0 Pierre Marteel Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man LOMME 1974
0 Carl Lindberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1998
0 Marcus Palm Palmarna Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Lidingö 1972
0 Cecilia Palm Palmarna Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Lidingö 1974
0 Anne-Lie Nielsen Norrköping Triathlon Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Kimstad 1970
0 Dmytro Zubenko Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Wroclaw 1981
0 Göran Åhs HK Tomten Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Enskede 1963
0 Tom Huzell Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1959
0 Patrik Brask N.A. Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1966
0 Tove Setterlund Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1991
0 Louise Forsberg Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Farsta 1981
0 Carlos Palavicini 40 års krisen Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1981
0 Rainer Krohn Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Hamburg 1959
0 Bente Krohn Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bagarmossen 1988
0 Fredrik Franzén Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bagarmossen 1984
0 Helena Åberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bjuv 1971
0 Peter Forsberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1967
0 Sabine Dubreuil Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Enskede Gård 1971
0 Urban Kjellin Kalmar RC Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Kalmar 1981
0 Robert Lindegren Vallentuna Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vallentuna 1976
0 Robert Svebeck Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Johanneshov 1972
0 Robin Prior Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Ödåkra 1990
0 Baver Mersin Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1981
0 philippe marteel Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man bray dunes 1968
0 Katja Norström Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Spånga 1969
0 Christophe Chieux Dunkerque Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Spånga 1973
0 Mathilda Chieux Dunkerque Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Spånga 2004
0 Emma Nordström Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1991
0 Mikael Gunnarsson Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Österskär 1963
0 Bo Bergman Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 1959
0 Rasmus Bergman Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Solna 2001
0 Josefine Falk Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1997
0 Nils Gorthon Täby Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man täby 2000
0 Per Gorthon Täby Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man täby 1962
0 Therese Kjellin Kalmar RC Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Kalmar 1987
0 Malin Lindegren Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Vallentuna 1984
0 Linda Palmér Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1975
0 Per Åhlgren Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Djursholm 1960
0 Erik Åhlgren Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1990
0 Julia Ågren Pagmar Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1997
0 Mats Klinga Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1969
0 Ludvig Hansen Team Hansen Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Tyresö 2005
0 Gustav Byström Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1999
0 Caroline Hansen Team Hansen Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1978
0 Helena Sjödén Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hudiksvall 1969
0 Claes-Henrik Lindberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Älvsjö 1968
0 Olivier Mercier Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1974
0 Frida Lahnhagen Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1977
0 Olivia Ullberg Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sundbyberg 1997
0 Per Nord Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Lomma 1967
0 Andreas Pileus Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1979
0 Jessica Piléus Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna ÄLVSJÖ 1979
0 Joakim Lundbäck Stockholm Frontrunners Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sundbyberg 1975
0 Anna Bengtsson Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Järfälla 1972
0 Marina Stolin Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1976
0 Per Täckenström ICA Försäkring Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Järfälla 1963
0 Filippa Sjöqvist Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Göteborg 1990
0 Stefan Ryden Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Huddinge 1965
0 Ann Malmerfelt Friskis & Svettis Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Bromma 1958
0 Piotr Jagiello Norra Stockholm Endurance Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sollentuna 1985
0 Ylva Gustafsson Ericsson Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1969
0 Zlatko Urumovic Sarajevo Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Saltsjöbaden 1961
0 Paul-Victor Verboog Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1967
0 Amanda Lindberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Johanneshov 1994
0 FRANCOIS DESOBRY Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1995
0 Kurt Ramsay Leksand Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Leksand 1977
0 Ellinor Linnell Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Tyresö 1987
0 Sara Ramsay Leksand Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Leksand 1980
0 Magnus Holm Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vedevåg 1987
0 William Sampson Silly Englishmen Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1984
0 Malin Arnesson Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1988
0 Tuomas Liikavainio Kiruna SS Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bandhagen 1973
0 Stuart Bowker Silly Englishmen Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Adam Lundberg Team Östberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1994
0 Eleonor Sandstrom Fartfabriken Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna VALLENTUNA 1971
0 Terese Olofsson Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sköndal 1988
0 Lukas Östberg Team Östberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1979
0 Tanja Feltsen Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Göteborg 1989
0 Åsa Östberg Team Östberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1968
0 Bertil Kjellberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Täby 1950
0 Linda Gunnlev Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Täby 1982
0 Frida Englund Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1981
0 David Drew Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1980
0 Karin Salzberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1961
0 Sofie Zeffer Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1984
0 Christina Ericsson Damängenssk Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Oskarshamn 1961
0 Matilda Byström Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1997
0 Helena Kullman Damängens SK Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Oskarshamn 1974
0 Malin Persson Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1965
0 Stefan Twerdochlib Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Jesper Martell Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man TÄBY 1968
0 Jenny Hedström SPR Athlete Factory Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1982
0 Gabriel Tarberg Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Umeå 1999
0 Angelica Eriksson Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1974
0 Susanne König Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Uppsala 1972
0 Prasad Tirumala Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1981
0 Lucas Bohlin SPR - Athlete Factory Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1979
0 Toni Fuentes Stockholm Frontrunners IF Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1982
0 Tanja Härkönen Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Nacka 1993
0 Björn H Jonsson Fredagsbasket Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sundbyberg 1957
0 Fredric Sandin Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Nacka 1979
0 Anna Sandin Sundfeldt Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna NACKA 1975
0 Staffan Palm Staffans Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Saltsjöbo 1964
0 Milena Westman Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1993
0 Tova Eivinsson Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1999
0 Tariq Adeniya Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1988
0 Harriet Johnson Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Anna Zetterström Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1995
0 Emma Helander Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Älvsjö 1995
0 Anna Ringström Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1995
0 Inger Pettersson Fredrikshofs cykel Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Huddinge 1961
0 Louise Herstedt Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1976
0 Katrin Mills Halmstad Triathlon och Multisport Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Halmstad 1965
0 Juraj Lesko SK Neptun Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man SKOGÅS 1972
0 Nicole Lesko SK Neptun Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Skogås 1975
0 Ulrika Grahl Stockholm City Triathlon Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Kista 1969
0 Daniel Ljung Schwartz Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Åby 1979
0 Åsa Konradsson Geuken Lecturing Minds Stockholm Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1974
0 Niklas Gajewski Bennwik Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Saltsjöbaden 1972
0 Zoltan Kurhejja Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Danderyd 1983
0 Johanna Brux Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Berlin 1995
0 MARCIN PILARSKI Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man LOMIANKI 1972
0 patric cedervall Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Gustavsberg 1990
0 Niklas Andreen Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1970
0 Jocke Gellertz Stockholm City Triathlon Club Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1977
0 Lisette von Ahn Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Österskär 1986
0 Elin Mark Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Österskär 1988
0 Claudia Arenas Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1977
0 Andreas Laurin Gimo Friska Vindar IK Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Gimo 1992
0 Hugo Nilsson Mellby Runners Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Bandhagen 2005
0 Jakob Engström Kolmården MTB Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1996
0 Patrik Johannesson Hemsö IF Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sundsvall 1976
0 Nick Hübinette Hemsö IF Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Sundsvall 1976
0 Annelie Wedberg Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Åmål 1960
0 Sandra Stadelmann Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Hägersten 1990
0 Nacim Boukhedimi Svegfors Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1978
0 Josephine Norrsund Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Jakob Norrsund Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Eva Karlsson BAM Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Eskilstuna 1952
0 Linda Grönberg Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1986
0 Hanny Svensson Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1990
0 Matthew Harvey Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Teddington 1964
0 Amelia Lilja Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Sollentuna 1998
0 Ulrika Nordin Start 5 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Norrtälje 1973
0 Jonathan Mayhew-Bené Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Falun 1989
0 Karin Axelsson SS04 Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna ÄLVSJÖ 1970
0 Max Eriksson Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1994
0 Fredrik Gustafson Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1994
0 Carina Alpmark Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Vega 1991
0 Sandra Lagerholm Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Enskede 1991
0 Rene Martinez Bojorge Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Norrtälje 1983
0 Ben Harvey Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Vilnius 1970
0 Karl-König Königsson Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Uppsala 1964
0 Leif Engdahl Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1956
0 Katarina Dahlin Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna BROMMA 1969
0 Erica Löfberg Uppsala Triathlon Start 3 HERR/DAM Sprint Motion / Men/Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Upplands Väsby 1996
0 Karl Eskner Start 1 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Stockholm 1987
0 Gerardo Urteaga Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Göteborg 1989
0 Åsa Lindberg Etage 10 Start 4 DAM Sprint Motion / Women Sprint Open Damer Sprint Motion Kvinna Stockholm 1961
0 Korbinian Pfeiffer Start 2 HERR Sprint Motion / Men Sprint Open Herrar Sprint Motion Man Davos Platz 1989
Till anmälan för Sprint / Motion