Anmälda till Växjöloppet 2020 Avancerad sök

Växjöloppet - 21 km

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Lotta Sjöstrand Kvinnor 21 km 1967
Stanislav Jusko Män 21 km 1986
Alexander Hultman Män 21 km 1987
Emelie Hultman Kvinnor 21 km 1988
Johannes Nilsson Män 21 km 1989
Linus Boström Lalarunt Män 21 km 1986
Anna Johansson Gustafsson Kvinnor 21 km 1988
Sara Ericsson Växjö 1992
Jasmin Hasanbegovic Hovmantorp GoIF 1991
Elisabeth Cartaxo 1991
Mathilda Eddestål Kvinnor 21 km 1988
Jerry Onmalm Mörkarna Norrköping Män 21 km 1991
Elin Berg Umara Sports club Kvinnor 21 km 1990
Christoffer Wedin Män 21 km 1988
Anders Johansson Män 21 km 1967
Johnny Ivarsson Män 21 km 1958
Mattias Hansson Södra Vi IF Män 21 km 1979
Rebecca Johansson Kvinnor 21 km 1976
Linda Eriksson Kvinnor 21 km 1974
Fredrik Eriksson Män 21 km 1972
Anne Line Håland Kvinnor 21 km 1988
Jesper Lindahl Män 21 km 1985
Jörgen Steen Brittatorp TK Män 21 km 1968
jessica erixon kungsör Kvinnor 21 km 1983
Viktoria Johansson kungsör Kvinnor 21 km 1986
daniel erixon kungsör Män 21 km 1986
Robin Löwstedt kungsör Män 21 km 1989
Tero Hänninen Män 21 km 1980
Christer Althini Lonesome Runners Män 21 km 1962
Roger Rosberg Män 21 km 1983

Växjöloppet - 10 km

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Mattias Johansson Män 10 km 1972
sebastian villalobos 338 Småland Män 10 km 1981
Axel Thunell Män 10 km 2001
Linda Green Kvinnor 10 km 1976
Anna Hedlund Kvinnor 10 km 1978
Heléne Wikell Klasentorps löparklubb Kisebäst Kvinnor 10 km 1964
Anna Wikell Klasentorps Löparklubb Kisebäst Kvinnor 10 km 1994
Jonna Nyberg Kvinnor 10 km 1988
Cecilia Hansen Kvinnor 10 km 1989
Martin Olin Män 10 km 1996
David Olin Män 10 km 1995
Signe Pettsson Kvinnor 10 km 2003
Dan Rundqvist Växjö Löparklubb Män 10 km 1967
Jonas Broström Henriks drängar Män 10 km 1977
Elsa Nilsson Kvinnor 10 km 1999
Stefan Johansson Telia IF Män 10 km 1966
Mathias Glennstål 1971
Janina Timerdal Eriksson Leopards 1988
David Skoglar Månsarp Män 10 km 1972
Camilla Skoglar Månsarp Kvinnor 10 km 1975
Liselott Ståhlgren Kvinnor 10 km 1955
Malin Ståhlgren Kvinnor 10 km 1982
Johan Grape Rottne Män 10 km 1901
Robert Olander Grimslöv Män 10 km 1983
Jan Olsson HULTSFRED Män 10 km 1961
Helmer Svensson Män 10 km 1996
Amanda Eriksson Skog Kvinnor 10 km 1996
Linda Eriksson Kvinnor 10 km 1973
Amanda Eriksson Kvinnor 10 km 2003
Mats Lindahl Män 10 km 1968
Torgny Häll Män 10 km 1963
BIRGITTA GUSTAVSSON Kvinnor 10 km 1970
Elena Domazetovska Kvinnor 10 km 1982
Maria-José Benitez Kvinnor 10 km 1983
Anna Rodriguez Kvinnor 10 km 1983
Mats Ljung Män 10 km 1961
Pauline Wiberg Kvinnor 10 km 1990
Kristina Steen Kvinnor 10 km 1967
Anna Maria Lingmerth Kvinnor 10 km 1973
nathalie gilbert Kvinnor 10 km 1970
Andreas Lindström Moderaterna Män 10 km 1977
Johan Cato Crossfit Linné Marvel Morons Män 10 km 1979
Johan Bjällebo Jodab JODAB Män 10 km 1973
David Olsson Jodab JODAB Män 10 km 1981
Maria Karlsson Kvinnor 10 km 1986
Maria Karlsson Kvinnor 10 km 1980
Malin Söderberg Kvinnor 10 km 1996
Mona Lennartsson Kvinnor 10 km 1955
Robert Johansson Män 10 km 1978
Kjell Blennmyr Män 10 km 1951
Karin Ryde Kvinnor 10 km 1996
Victoria Wilke Kvinnor 10 km 1972
Carin Sjödén Kvinnor 10 km 1978
Niklas Sjödén Män 10 km 1973
Madeleine Sjöö Kvinnor 10 km 1992
Isabelle Hessbo Kvinnor 10 km 1984
Malin Lindbladh Kvinnor 10 km 1977
Johan Lindbladh Män 10 km 1976
Kim Henningsson Gröna Brigaden Män 10 km 1991
Elin Johansson Kvinnor 10 km 1991
Victor Carlsson Män 10 km 1990
Mikael Lindquist FK Puls Män 10 km 1965
Kerim Hanna Team Bikupan Män 10 km 1993
Amanda Wilhemsson Team Bikupan Kvinnor 10 km 1996
Martin Gustavsson Team Bikupan Män 10 km 1998
Emil Johansson Team Bikupan Män 10 km 1990
Caroline Johansson Kvinnor 10 km 1976
Anita Färm Kvinnor 10 km 1963
Daniel Römer Män 10 km 1982
Jenny Samuelsson Kvinnor 10 km 1972
Elin Samuelsson Kvinnor 10 km 2003
Mathilda Andersson Tingsryd M&M Kvinnor 10 km 1990
Maria Johansson Tingsryd M&M Kvinnor 10 km 1977

Växjöloppet - 4,7 km

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Emelie Sandström Moheda Kvinnor 4,7 km 1988
Khalil Mousaviyan Växjö Män 4,7 km 1959
Johan Lindelöf Män 4,7 km 1995
Emma Lindelöf Kvinnor 4,7 km 1990
Jerker Nilsson Män 4,7 km 1972
Thom Henriksson Män 4,7 km 1977
Elliot Darell 2007
Noah Glennstål Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2009
Gustav Kahlroth Växjö Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2009
Marianne Oskarsson Kvinnor 4,7 km 1968
Kristina Ponting umara sports club Kvinnor 4,7 km 1961
Bengt Wihlborn Frimurarna Män 4,7 km 1952
ARMIN BECIRBEGOVIC VÄXJÖ HF Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2008
Charlotte Gyllenswärd Kajander Växjö Kvinnor 4,7 km 1980
Kristina Ponting umara sports club Kvinnor 4,7 km 1961