Anmälda till Växjöloppet 2020 - inställt Avancerad sök

Rulla-lunka-gå - inställt

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Melissa Bou Saleh Kvinna Växjö 1990
Edith Thormalm Volvo CE Kvinna Växjö 1990

Växjöloppet - 21 km - inställt

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Henrik Nilsson Växjö AIS Män 21 km 1978
Jörgen Fohlin Böda IK Män 21 km 1967
Andreas Bolmgren Män 21 km 1973
Maria Leek FK-puls Kvinnor 21 km 1967
Gustaf Mannberg Män 21 km 1994
Emil Laursen Män 21 km 1990
Erik Pettersson Volvo CE Män 21 km 1989
Yang Shin Volvo Män 21 km 1966
Jenny Ragnarsson Höglandets triathlon Kvinnor 21 km 1974
Simon Ahlström Män 21 km 1998
Jacob Brunt Män 21 km 1990
Niek Verhoeff LGR-88 Ruinerwold - Nederländerna Män 21 km 1960
joakim Aleborn sivertsson Män 21 km 1988
Jarmo Kumpulainen Flower Power Män 21 km 1962
Urban Rönnqvist Män 21 km 1971
Erik Håkansson Kronobergs Hemvärnsbataljon Män 21 km 1988
Ida Blom Hässelby sk Kvinnor 21 km 2002
Mette Blom Kvinnor 21 km 1973
Torbjörn Lingmerth Vetlanda Män 21 km 1978
Johan Carlsson Män 21 km 1990
Martin Eneroth Män 21 km 1974
Karin Stawåsen Kvinnor 21 km 1986
Marie Thorell Kvinnor 21 km 1975
Adrian Cerps Umara Sports Club Män 21 km 1994
Madeleine Ullerhed Team Powerwoman Kvinnor 21 km 1994
Olle Anjou 1995 Män 21 km 1995
Jesper Sloth Møller Alsingers on the run Män 21 km 1976
Morten Østervang Alsingers on the run Män 21 km 1976
Anders Østervang Alsingers on the run Män 21 km 1976
Sune Holst Alsingers on the run Män 21 km 1977
Magdalena Berg Kvinnor 21 km 1980
Jimmy Enemark Män 21 km 1980
Hilma Petersson Kalmar RC Kvinnor 21 km 1998
Karl-Magnus Lundvall Ingen Män 21 km 1988
Anna Widlund Kvinnor 21 km 1901
Jessika Pahlm Kvinnor 21 km 1901
marcus gillström Män 21 km 1987
Anders Eklund Män 21 km 1981
Johan Lindberg Män 21 km 1992
Niclas Clemmensen AstraZeneca IF Män 21 km 1974
Martin Breider Volvo CE Män 21 km 1994
Anna Backman Backman & Backman Kvinnor 21 km 1983
Laura Jonsson 1981 Kvinnor 21 km 1981
Richard Jonsson Män 21 km 1980
Oskar Ahlstrand Volvo CE fritidsförening Män 21 km 1985
Samuel Johansson Växjö Löparklubb Män 21 km 1990
Bolt Helga Kvinnor 21 km 1977
Emma Gustafsson Kvinnor 21 km 1985
Niclas Svensson ESIK Män 21 km 1972
Johan Petersson Tolg IF Män 21 km 1977
Emma Houdoux no Kvinnor 21 km 1998
Christoffer Gustafsson Män 21 km 1981
Jonas Ulbricht Män 21 km 2002
Måns Brandel Män 21 km 1977
Emil Danielsson IKHP Män 21 km 1986
Alva Neldemyr Kvinnor 21 km 2000
Felicia G-Hult Kvinnor 21 km 2001
Marcus Jönsson Vetlanda Män 21 km 1980
Jenny Strandqvist Kvinnor 21 km 1980
Ingemar Nilsson VAIS Män 21 km 1958
Mattias Persson Glasriket rc Män 21 km 1990
Magnus Nilsson Män 21 km 1901
David Åberg Män 21 km 1992
Rasmus Pettersson Män 21 km 1994
Rasmus Bergqvist Män 21 km 1984
Jonna Larsson Kvinnor 21 km 1989
Oskar Levin Män 21 km 1993
Niklas Barle Barle spring och lek Män 21 km 1993
Jessica Egerbo Kvinnor 21 km 1985
Henrik Egerbo Umara sports club Män 21 km 1980
Christina Andersson Kvinnor 21 km 1966
Veronica Alm Emmaboda Verda OK Kvinnor 21 km 1970
Ludwig Sjödahl Lönashult GOIF Män 21 km 1982
Bosse Ekström Team Blekinge Män 21 km 1952
Sandra Larsson Kvinnor 21 km 1990
Daniel Petersson Hovshaga AIF Män 21 km 1976
Ljiljana Bublik NonStop Kvinnor 21 km 1956
Katarina Petersson Kvinnor 21 km 1976
Siw Hedlin Axa SC Kvinnor 21 km 1968
Börje Granath Brittatorps TK Män 21 km 1950
Peder Gustafsson Män 21 km 1971
Frida Lundquist Kalmar Kvinnor 21 km 1996
Nicki Karlsson Kalmar Kvinnor 21 km 1996
Morgan Rinaldo Vimmerby SK Män 21 km 1982
Sanna Rålin Jät Kvinnor 21 km 1987
Fredrik Hansen Män 21 km 1984
Fredrik Bernhardsson Måsvägen Män 21 km 1974
Tommy Borggren Män 21 km 1978
Andreas Berg Rullegruppen Kronoberg Män 21 km 1971
Johan Weilander Kexholms OK Män 21 km 1978
Jonathan Egerbo Ik Livsnerven Män 21 km 1977
Pär Lindbäck Män 21 km 1985
Simon Fransson Män 21 km 1995
Anna Karlsson Växjö squashklubb Kvinnor 21 km 1975
Johan Tengbom Män 21 km 1992
CHEE KWONG SAM Elmhult Sport Club Män 21 km 1971
PÄR Möllmark Lönashults Goif Män 21 km 1988
Johannes Mellskog Fiolenslöparklubb Män 21 km 1993
Madeleine Dunsäter Oskarshamns Sportklubb Kvinnor 21 km 1973
Mattias Rinaldo Myresjö IF Män 21 km 1976
Ivan Bublik Män 21 km 1901
Jakob Blad Män 21 km 1978
Ralf Klink TSV Goddelau Män 21 km 1965
Sven-Inge Bergh Lönsboda SK Män 21 km 1956
Katja Schönbeck IFK Växjö Kvinnor 21 km 1971
Kristoffer Georgsson Lönashult GoIF Män 21 km 1984
Jessica Georgsson Lönashult GoIF Kvinnor 21 km 1988
Anton Lundin Män 21 km 1995
Viktor Lundin Män 21 km 1901
Linda Axelsson Slättamåla LK Kvinnor 21 km 1974
Jörgen Axelsson Slättamåla LK Män 21 km 1971
Tommy Nelson Män 21 km 1983
Janeth Lindblad Kvinnor 21 km 1969
Caroline Liljebjörn Glasrikets RC Nybro Kvinnor 21 km 1967
Madeleine Lagesson Glasriket rc Kvinnor 21 km 1963
Bo Hildingsson Män 21 km 1970
Martin Mattsson Män 21 km 1983
Peter Käll IK NocOut Män 21 km 1986
Sophie Rickcord Kvinnor 21 km 1984
Eric Fridehem ? Män 21 km 1987
Sandra Södergren Fif Gnistan Kvinnor 21 km 1989
Lotta Sjöstrand Kvinnor 21 km 1967
Stanislav Jusko Män 21 km 1986
Alexander Hultman Män 21 km 1987
Emelie Hultman Kvinnor 21 km 1988
Johannes Nilsson Män 21 km 1989
Linus Boström Lalarunt Män 21 km 1986
Anna Johansson Gustafsson Kvinnor 21 km 1988
Sara Ericsson Växjö 1992
Jasmin Hasanbegovic Hovmantorp GoIF 1991
Elisabeth Cartaxo 1991
Mathilda Eddestål Kvinnor 21 km 1988
Jerry Onmalm Mörkarna Norrköping Män 21 km 1991
Elin Berg Umara Sports club Kvinnor 21 km 1990
Christoffer Wedin Män 21 km 1988
Anders Johansson Män 21 km 1967
Johnny Ivarsson Män 21 km 1958
Mattias Hansson Södra Vi IF Män 21 km 1979
Rebecca Johansson Kvinnor 21 km 1976
Linda Eriksson Kvinnor 21 km 1974
Fredrik Eriksson Män 21 km 1972
Anne Line Håland Kvinnor 21 km 1988
Jesper Lindahl Män 21 km 1985
Jörgen Steen Brittatorp TK Män 21 km 1968
jessica erixon kungsör Kvinnor 21 km 1983
Viktoria Johansson kungsör Kvinnor 21 km 1986
daniel erixon kungsör Män 21 km 1986
Robin Löwstedt kungsör Män 21 km 1989
Tero Hänninen Män 21 km 1980
Christer Althini Lonesome Runners Män 21 km 1962
Roger Rosberg Män 21 km 1983

Växjöloppet - 10 km - inställt

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Olof Höjelid Män 10 km 1980
Henrik Malmros Karlshamn Sk Triathlon Män 10 km 1980
Johnnie Lundell Rottne Män 10 km 1984
Linn Kong Kvinnor 10 km 1986
Emelie Johansson Kvinnor 10 km 1982
Ole Asmussen Män 10 km 1969
Mikael Svensson Abetong div. anläggning Abetong Div. anläggning Män 10 km 1962
Johan Wallin Abetong Div. anläggning Män 10 km 1995
Rikard Bolmsvik Abetong Div. anläggning Män 10 km 1973
Maria Andersson Kvinnor 10 km 1992
Axel Nilsson Män 10 km 1991
Jonathan Westerberg Krukans bästa Män 10 km 1994
Nellie Johansson Kvinnor 10 km 1999
Stefan Hallengren MNT Transport Män 10 km 1971
Anna Sjödahl Team Inpeople Kvinnor 10 km 1976
William Nilsson Lund Män 10 km 1998
Gunilla Elm Kexholms SK Kvinnor 10 km 1949
Daniel Petersson Män 10 km 1984
Gustav Wahlmark Män 10 km 1986
Dennis Johansson Män 10 km 1986
Erik Melin Män 10 km 1994
Carina Melin Kvinnor 10 km 1954
Ulrika Lundholm Kvinnor 10 km 1967
William Ingvarsson Växjö Män 10 km 1980
John Heestand Män 10 km 1963
Magnus Haggren Alingsås IF Friidrott Team Haggren Män 10 km 1972
Matilda Lovén Kvinnor 10 km 1994
MARIA JOHANSSON Kvinnor 10 km 1992
Håkan Ericsson Vimmerby Män 10 km 1967
Erik Petersson Vimmerby Män 10 km 1987
Hanna Ericsson Vimmerby Kvinnor 10 km 1990
Matthias Marten Team Torken Män 10 km 1990
carl zethraeus vxo Män 10 km 1986
Sven-Åke Jönsson Män 10 km 1974
Åsa Lennartsson Team Rynkeby Godmorgon Växjö Kvinnor 10 km 1970
Lena Fransson Team Rynkeby Godmorgon Växjö Kvinnor 10 km 1901
Kjartan Langlo Vaxjo Män 10 km 1978
Eva Lena Ivarsson Kvinnor 10 km 1967
Kenneth Karlsson Män 10 km 1976
Jenny Karlsson Kvinnor 10 km 1979
Leif Svensson Team Rynkeby God Morgon Växjö Män 10 km 1954
david Edmonds Män 10 km 1959
Johannes Friman Män 10 km 1986
Golnoush Lunden Kvinnor 10 km 1987
Simeon Schill Växjö löparklubb MNT Transport Män 10 km 1971
Maria Henningsson Kvinnor 10 km 1901
Mattias Fohlin Män 10 km 1992
Annsofi Nilausen Kvinnor 10 km 1983
Hanna Olofsson Kvinnor 10 km 1987
Ingvar Nyqvist Växjö AIS Män 10 km 1931
Johan Olofsson Män 10 km 1985
Ida Axelsson Kvinnor 10 km 1990
Eric Gräns Män 10 km 2005
Anders Gräns Män 10 km 1969
Andreas Emilsson Knyt slipsen Män 10 km 1989
John Valentin Knyt slipsen Män 10 km 1989
Konrad Norèn Glimåkra Män 10 km 1998
Sanna Petersson Kvinnor 10 km 1995
Petra Petersson Team Blekinge Kvinnor 10 km 1966
Andreas Ullman Män 10 km 1977
Niklas Johansson Växjö Män 10 km 1978
Emilius Podenas Nybro Män 10 km 2003
Fredric Nilsson Lonesome Runners Män 10 km 1975
Janna Björneskog Kvinnor 10 km 1986
Tobias Björneskog Män 10 km 1985
Elin Karlsson Kvinnor 10 km 1999
Jonas Karlsson Män 10 km 1972
Henrik Johansson Team Torken Män 10 km 1982
Frederico Bachiller Team Torken Män 10 km 1979
Linda Linnér Team Torken Kvinnor 10 km 1991
Camilla Olofsson Team Andritz Lag 1 Kvinnor 10 km 1967
Elin Gesteby Team Andritz Lag 1 Kvinnor 10 km 1980
Andreas Bäck Team Andritz Lag 1 Män 10 km 1974
Marcus Collryd Team Andritz Lag 1 Män 10 km 1985
Johan Lindh Team Andritz Lag 1 Män 10 km 1983
Fredrik Jarl Team Andritz Lag 1 Män 10 km 1979
Erik Johannesson Team Andritz Lag 1 Män 10 km 1993
Peter Bodin Team Torken Män 10 km 1974
Daniel Bengtsson Team Torken Män 10 km 1981
David Backman Backman & Backman Män 10 km 1980
Oskar Ahlstrand Volvo CE fritidsförening Män 10 km 1985
Peter Larsson Karlsson Spedition Män 10 km 1992
Kerstin Steen Brittatorps TK Kvinnor 10 km 1967
Algot Kullberg Växjö badmintonklubb Män 10 km 2005
Minna Markljung Moves and Motivation Kvinnor 10 km 1976
Anders Glaad Män 10 km 1981
Katarina Steen Kvinnor 10 km 1967
Magnus Dahl Vegan Runners IK Män 10 km 1975
Katarina Steen - Kvinnor 10 km 1967
Bertil Karlsson Karlsson Spedition Män 10 km 1970
Christian Hallberg Män 10 km 1977
Stefan Hermansson Creon Män 10 km 1975
Fredrik Samuelsson Män 10 km 1975
Isak Borgemo QLM IF Män 10 km 1991
Tina Costallas Kvinnor 10 km 1973
Björn Claesson Män 10 km 1978
Daniel Dreijer EY Män 10 km 1979
Sofie Nilsson Kvinnor 10 km 1988
Jonny Andersson Män 10 km 1984
Gustav Huuki Män 10 km 1982
Cecilia Rindhagen Outnorth Kvinnor 10 km 1992
Kristina Ramner Kvinnor 10 km 1963
Madeleine Östlund Kvinnor 10 km 1973
Ludvig Wallén Män 10 km 1992
Maria Vinteryd Kvinnor 10 km 1974
Camilla Svaleklev Kvinnor 10 km 1963
Tom Svaleklev Män 10 km 1963
Evelina Eklund Växjö Kvinnor 10 km 1993
Kent Tomeby Män 10 km 1968
Jesper Karrhammar Wexiödisk AB Män 10 km 1972
Marco Agusto Alvesta Män 10 km 1979
Mikael Luomala Salsjöns Motionsklubb joggarna Män 10 km 1962
Märit Kemner Kvinnor 10 km 1980
Victoria Rogerson Kvinnor 10 km 1993
Lina Granath Kvinnor 10 km 1989
Annica Karlsson Oskarshamn Kvinnor 10 km 1956
Karolina Gårdendahl Kvinnor 10 km 1983
Elisabet Nyman Kvinnor 10 km 1970
Maja Fransson Kvinnor 10 km 1995
Lars Fransson Män 10 km 1963
Helene Svensson IK Vista Kvinnor 10 km 1964
Nina Axelsson Förfesten Kvinnor 10 km 1991
Nina Fyrman Kvinnor 10 km 1995
Olof Johansson Män 10 km 1982
Chasandra Carlford Kvinnor 10 km 1986
Mikael Andersson Osby Män 10 km 1975
Malin Gunnarson Kvinnor 10 km 1984
Henrik Havby Gröngölingarna Män 10 km 1901
Pia Havby Kvinnor 10 km 1980
Madeleine Holmgren Växjö Förfesten Kvinnor 10 km 1983
Ingela Stewén Växjö Förfesten Kvinnor 10 km 1982
Sanna Borenberg Förfesten Kvinnor 10 km 1981
Katarina Nilsson Växjö Janssonklanen Kvinnor 10 km 1968
Sofie Holmqvist Växjö Kvinnor 10 km 1985
Andre Krafft Växjö Män 10 km 2000
Lars Johansson Män 10 km 1964
Jens Nilsson Hovmantorp Män 10 km 1979
Leif Gustavsson lönashults goif Män 10 km 1964
Louise Gustavsson lönashults goif Kvinnor 10 km 2004
Tomas Erdman Målajord IF Män 10 km 1976
Eva Jonsson Målajord IF Kvinnor 10 km 1981
Göran Ulfves Växjö Män 10 km 1956
Gun Ulfves Växjö Kvinnor 10 km 1961
Torbjörn Allvin Växjö Män 10 km 1952
Marcus Falk Janssonklanen Män 10 km 1977
Johanna Ulvagården SideBySide2 Kvinnor 10 km 1978
Hanna Hjertqvist SideBySide2 Kvinnor 10 km 1978
Ellen Petersson SideBySide2 Kvinnor 10 km 1978
Joanna Kron SideBySide2 Kvinnor 10 km 1978
Anneli Ivarsson SideBySide1 Kvinnor 10 km 1978
Camilla Hiljanen SideBySide1 Kvinnor 10 km 1980
Elin Jacobsson SideBySide1 Kvinnor 10 km 1978
Sofie Sonberg SideBySide1 Kvinnor 10 km 1978
Cecilia Holmgren SideBySide1 Kvinnor 10 km 1978
Anna Ofenhed Vikingstad Kvinnor 10 km 1988
Birgitta Warodell Kvinnor 10 km 1965
Lars-Göran Warodell Män 10 km 1969
Tobias Ström Män 10 km 1990
Cliford Mattisson 338 Småland Män 10 km 1971
Jonas Isaksson Gemla Män 10 km 1983
Joacim Augustsson Män 10 km 1984
Susanne Edoff Kvinnor 10 km 1969
Hasse Ursfält Urshults IF Män 10 km 1951
Stefan Karlsson Team Blekinge Män 10 km 1974
Anna Olsson Kvinnor 10 km 1976
Kjell Åkesson Män 10 km 1949
Robert Färdig RoSt Män 10 km 1979
Stefan Zelvin RoSt Män 10 km 1979
Josefin Gustavsson Kvinnor 10 km 1983
Michael Sundin Män 10 km 1978
Andreas Åström Män 10 km 2003
Anders Nilsson Wexio Män 10 km 1968
Börje Svensson Växjö Män 10 km 1964
Kristoffer Stenemo Stenemos Män 10 km 1972
Cecilia Stenemo Växjö Stenemos Kvinnor 10 km 1975
Louise Fagerström Kvinnor 10 km 1987
Josefin Gustafsson Kvinnor 10 km 1901
Elvira Hård Kvinnor 10 km 1999
Jakob Blad Män 10 km 1978
Veronica Wilhelmsen Kvinnor 10 km 1987
Filippa Jönsson Kvinnor 10 km 1991
Daniel Jönsson Män 10 km 1987
Magnus Strand Växjö Män 10 km 1972
Ulrika Bengtsson Kvinnor 10 km 1974
Filip Karlsson vimmerby Män 10 km 1990
Sanna Larsson vimmerby Kvinnor 10 km 1988
Camilla Einarsson Kvinnor 10 km 1979
Emma Strååt Strååtligan Strååtligan Kvinnor 10 km 1980
Gunnar Strååt Strååtligan Strååtligan Män 10 km 1952
Gustav Strååt Strååtligan Strååtligan Män 10 km 1987
Åsa Barrdahl Kvinnor 10 km 1979
Andreas Petersson MNT Transport Män 10 km 1985
Magnus Karlsson Män 10 km 1978
Peter Nilsson Män 10 km 1988
Tyrone Johansson Män 10 km 1963
Nils Bergdahl Åryd 338 Småland Män 10 km 1971
Morgan Johansson 338 Småland 338 Småland Män 10 km 1974
Lars-Olof Larsson Män 10 km 1959
Stefanos Stafilidis Män 10 km 1979
Petter Hedberg Män 10 km 1980
Juho Niiniskorpi Män 10 km 1981
Henrik Axelsson Män 10 km 1979
Anders Runesson IFK Västrabo Män 10 km 1901
Mattias Johansson Män 10 km 1972
sebastian villalobos 338 Småland Män 10 km 1981
Axel Thunell Män 10 km 2001
Linda Green Kvinnor 10 km 1976
Anna Hedlund Kvinnor 10 km 1978
Heléne Wikell Klasentorps löparklubb Kisebäst Kvinnor 10 km 1964
Anna Wikell Klasentorps Löparklubb Kisebäst Kvinnor 10 km 1994
Jonna Nyberg Kvinnor 10 km 1988
Cecilia Hansen Kvinnor 10 km 1989
Martin Olin Män 10 km 1996
David Olin Män 10 km 1995
Signe Pettsson Kvinnor 10 km 2003
Dan Rundqvist Växjö Löparklubb Män 10 km 1967
Jonas Broström Henriks drängar Män 10 km 1977
Elsa Nilsson Kvinnor 10 km 1999
Stefan Johansson Telia IF Män 10 km 1966
Mathias Glennstål 1971
Janina Timerdal Eriksson Leopards 1988
David Skoglar Månsarp Män 10 km 1972
Camilla Skoglar Månsarp Kvinnor 10 km 1975
Liselott Ståhlgren Kvinnor 10 km 1955
Malin Ståhlgren Kvinnor 10 km 1982
Johan Grape Rottne Män 10 km 1901
Robert Olander Grimslöv Män 10 km 1983
Jan Olsson HULTSFRED Män 10 km 1961
Helmer Svensson Män 10 km 1996
Amanda Eriksson Skog Kvinnor 10 km 1996
Linda Eriksson Kvinnor 10 km 1973
Amanda Eriksson Kvinnor 10 km 2003
Mats Lindahl Män 10 km 1968
Torgny Häll Män 10 km 1963
BIRGITTA GUSTAVSSON Kvinnor 10 km 1970
Elena Domazetovska Kvinnor 10 km 1982
Maria-José Benitez Kvinnor 10 km 1983
Anna Rodriguez Kvinnor 10 km 1983
Mats Ljung Män 10 km 1961
Pauline Wiberg Kvinnor 10 km 1990
Kristina Steen Kvinnor 10 km 1967
Anna Maria Lingmerth Kvinnor 10 km 1973
nathalie gilbert Kvinnor 10 km 1970
Andreas Lindström Moderaterna Män 10 km 1977
Johan Cato Crossfit Linné Marvel Morons Män 10 km 1979
Johan Bjällebo Jodab JODAB Män 10 km 1973
David Olsson Jodab JODAB Män 10 km 1981
Maria Karlsson Kvinnor 10 km 1986
Maria Karlsson Kvinnor 10 km 1980
Malin Söderberg Kvinnor 10 km 1996
Mona Lennartsson Kvinnor 10 km 1955
Robert Johansson Män 10 km 1978
Kjell Blennmyr Män 10 km 1951
Karin Ryde Kvinnor 10 km 1996
Victoria Wilke Kvinnor 10 km 1972
Carin Sjödén Kvinnor 10 km 1978
Niklas Sjödén Män 10 km 1973
Madeleine Sjöö Kvinnor 10 km 1992
Isabelle Hessbo Kvinnor 10 km 1984
Malin Lindbladh Kvinnor 10 km 1977
Johan Lindbladh Män 10 km 1976
Kim Henningsson Gröna Brigaden Män 10 km 1991
Elin Johansson Kvinnor 10 km 1991
Victor Carlsson Män 10 km 1990
Mikael Lindquist FK Puls Män 10 km 1965
Kerim Hanna Team Bikupan Män 10 km 1993
Amanda Wilhemsson Team Bikupan Kvinnor 10 km 1996
Martin Gustavsson Team Bikupan Män 10 km 1998
Emil Johansson Team Bikupan Män 10 km 1990
Caroline Johansson Kvinnor 10 km 1976
Anita Färm Kvinnor 10 km 1963
Daniel Römer Män 10 km 1982
Jenny Samuelsson Kvinnor 10 km 1972
Elin Samuelsson Kvinnor 10 km 2003
Mathilda Andersson Tingsryd M&M Kvinnor 10 km 1990
Maria Johansson Tingsryd M&M Kvinnor 10 km 1977

Växjöloppet - 4,7 km - inställt

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Louise Samuelsson Aspia AB Kvinnor 4,7 km 1993
Cecilia Ferm Rundberg Aspia AB Kvinnor 4,7 km 1969
Gabriella Olsson Aspia AB Kvinnor 4,7 km 1992
Ida Aggerstam Aspia AB Kvinnor 4,7 km 1994
Jeanette Hjelm Aspia AB Kvinnor 4,7 km 1971
Jennie Wickström Aspia AB Kvinnor 4,7 km 1976
Rebecka Johansson Aspia AB Kvinnor 4,7 km 1994
Katja Ingvarsson Aspia AB. Kvinnor 4,7 km 1988
Alexandra Eriksson Hörlin Aspia AB. Kvinnor 4,7 km 1991
Therese Wetterlund Aspia AB. Kvinnor 4,7 km 1996
Sejla Basic Aspia AB. Kvinnor 4,7 km 1990
Helena Henriksson Aspia AB. Kvinnor 4,7 km 1971
Valentina Nikishina IST Växjö Kvinnor 4,7 km 1989
Hanna Törnström IST Växjö Kvinnor 4,7 km 1986
Emma Åström Kvinnor 4,7 km 1976
Catharina Engelholm Kvinnor 4,7 km 1975
kamilla Vernersson Kvinnor 4,7 km 1989
Elisabeth Reeves Kvinnor 4,7 km 1967
Åsa Jacobsson Kvinnor 4,7 km 1901
Camilla Norling IST AB IST Växjö Kvinnor 4,7 km 1974
Cecilia Holmgren Kvinnor 4,7 km 1989
Emelie Hjärtåker Volvo Kvinnor 4,7 km 1993
Ann-Louise Johansson Fk puls Smurfarna Kvinnor 4,7 km 1952
karin strand Smurfarna Kvinnor 4,7 km 1965
Ida Ottosson Växjö Kvinnor 4,7 km 1988
Maritta Sjöberg Kvinnor 4,7 km 1958
Anna Larsson Kvinnor 4,7 km 1989
Johanna Sundling Kvinnor 4,7 km 1901
Cecilia Rosholm Kvinnor 4,7 km 1978
Christine Wahl Kvinnor 4,7 km 1971
Sandra Bajramovic Kvinnor 4,7 km 1988
Theresa Nilsson Lenhovda Kvinnor 4,7 km 1990
Madde Hjalmarsson FK Puls Barnkliniken Kvinnor 4,7 km 1901
Mia Bernerius FK Puls Barnkliniken Kvinnor 4,7 km 1901
Linn Winberg FK Puls Barnkliniken Kvinnor 4,7 km 1901
Carola Arvidsson FK Puls Barnkliniken Kvinnor 4,7 km 1901
Linnea Max FK Puls Barnkliniken Kvinnor 4,7 km 1901
Cornelia Holm FK Puls Barnkliniken Kvinnor 4,7 km 1901
Susanne Olsson FK Puls Barnkliniken Kvinnor 4,7 km 1901
Jonna Kytömäki FK Puls Barnkliniken 2 Kvinnor 4,7 km 1901
Elna Gunnarsson FK Puls Barnkliniken 2 Kvinnor 4,7 km 1901
Pernilla Magnusson FK Puls Barnkliniken 2 Kvinnor 4,7 km 1901
Jeanette Lindahl FK Puls Barnkliniken 2 Kvinnor 4,7 km 1901
Johanna Lydén FK Puls Barnkliniken 2 Kvinnor 4,7 km 1901
Lovisa Hagesjö FK Puls Barnkliniken 2 Kvinnor 4,7 km 1901
Monica Widén FK Puls Barnkliniken 2 Kvinnor 4,7 km 1901
Sofia Grimheden FK Puls Barnkliniken 3 Kvinnor 4,7 km 1901
Elin Svensk FK Puls Barnkliniken 3 Kvinnor 4,7 km 1901
Lotta Eriksson FK Puls Barnkliniken 3 Kvinnor 4,7 km 1901
Linda Wigh FK Puls Barnkliniken 3 Kvinnor 4,7 km 1901
Annelie Stigson FK Puls Smurfarna Kvinnor 4,7 km 1964
Evelina Petersson Kvinnor 4,7 km 1993
Malin Dahlberg Kvinnor 4,7 km 1988
Maja Eklund Smurfarna Kvinnor 4,7 km 1994
Caroline Boo Hermansson FK Puls Smurfarna Kvinnor 4,7 km 1984
Annika Jonasson EY Kvinnor 4,7 km 1988
Lena Stjärnkvist Kvinnor 4,7 km 1967
Isabell Gustavsson Kvinnor 4,7 km 1996
Peggy Schmeiss Vi lättfotade...!!! Kvinnor 4,7 km 1971
Johanna Sturesson Vi lättfotade...!!! Kvinnor 4,7 km 1901
Mia Ala-Poikela Vi lättfotade...!!! Kvinnor 4,7 km 1970
Lina Nelson Vi lättfotade...!!! Kvinnor 4,7 km 1901
Sofia Nyholm Vi lättfotade...!!! Kvinnor 4,7 km 1901
Sabine Södrup Vi lättfotade...!!! Kvinnor 4,7 km 1901
Agnes Jürgensen Hovmantorp Kvinnor 4,7 km 1986
Marie Gustafsson Kvinnor 4,7 km 1982
Katarina Nyhlen Kvinnor 4,7 km 1969
Lisa Gustavsson Flickor födda 03-04 4,7 km 2004
Dorthe Andersen Kvinnor 4,7 km 1980
Farina Frost Team Readly Kvinnor 4,7 km 1987
Anna Gustavsson Team Readly Kvinnor 4,7 km 1992
Christina Magneli Kvinnor 4,7 km 1947
Ulla Saar Kvinnor 4,7 km 1901
Louise Karlsson Kvinnor 4,7 km 1901
Birgitta Larsson Kvinnor 4,7 km 1901
Mirjam Palmquist Kvinnor 4,7 km 1901
Lena Persson Kvinnor 4,7 km 1967
Lena Fransson FK puls Team Rynkebys gula pantertanter Kvinnor 4,7 km 1972
Åsa Bildt Lennartsson Team Rynkebys gula pantertanter Kvinnor 4,7 km 1970
Jennie Blomkvist Team Rynkebys gula pantertanter Kvinnor 4,7 km 1975
Gunilla Eriksson Team Rynkebys gula pantertanter Kvinnor 4,7 km 1967
Monica Wahlsten Team Rynkebys gula pantertanter Kvinnor 4,7 km 1957
Carin Karlsson Team Rynkebys gula pantertanter Kvinnor 4,7 km 1969
Rita Ragnarsson Team Rynkebys gula pantertanter Kvinnor 4,7 km 1901
Anita Karlsson Kvinnor 4,7 km 1901
Erene Lindahl Alvesta Kvinnor 4,7 km 1953
Sara Almqvist Kvinnor 4,7 km 1988
Veronica Gustafsson IST Växjö Kvinnor 4,7 km 1977
Linda Oredsson Kvinnor 4,7 km 1978
Mathilda Karlsson Kvinnor 4,7 km 1987
Sofia Johansson Kvinnor 4,7 km 1970
Hilma Olsson Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2008
Sandra Sääf Kvinnor 4,7 km 1978
Nathalie Sääf Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2007
Lina Berggren Kvinnor 4,7 km 1901
Yvonne Paulsson Ingelstad IST Växjö Kvinnor 4,7 km 1901
Sofia Palmqvist Växjö IST Växjö Kvinnor 4,7 km 1974
Elisabet Sofianidou IST Växjö Kvinnor 4,7 km 1970
Pernilla Sääf Kvinnor 4,7 km 1983
Henrietta Nordström Kvinnor 4,7 km 1975
Emmie Nordström Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2005
Selin Hult Jag springer för Gharsah Sweden Kvinnor 4,7 km 1975
Jeanette Guttenberg Jag springer för Gharsah Sweden Kvinnor 4,7 km 1970
Carina Hjortskull VÄXJÖ Kvinnor 4,7 km 1973
Lina Persson Kvinnor 4,7 km 1993
Eileen Wollenberg Kvinnor 4,7 km 1973
Jenny Herz Jag springer för Gharsah Sweden Kvinnor 4,7 km 1970
Lena Pedersen Jag springer för Gharsah Sweden Kvinnor 4,7 km 1977
Mary Håkansson Kvinnor 4,7 km 1901
Nina Bondesson Kvinnor 4,7 km 1901
Malin Möller Kvinnor 4,7 km 1988
Monica Jonsson Kvinnor 4,7 km 1901
Emelie Johnsson Kvinnor 4,7 km 1901
Linda Rydman Kvinnor 4,7 km 1901
Linda Olsson Kvinnor 4,7 km 1901
Malin Petersson Kvinnor 4,7 km 1901
Eva Johansson Kvinnor 4,7 km 1901
Anneli Vik Kvinnor 4,7 km 1971
Josefina Bowin Andersson Kvinnor 4,7 km 1977
Sofia Altin Gårdsby Joggers Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2012
Elisabet Altin Gårdsby Joggers Kvinnor 4,7 km 1980
AnneLouise Svensson Kvinnor 4,7 km 1966
Alva Greider Gårdsby Joggers Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2011
Amanda Rikner Gårdsby Joggers Kvinnor 4,7 km 1987
Wendy Groot Kvinnor 4,7 km 1977
Josefin Hjertman Kvinnor 4,7 km 1991
Charlotte Hjertman Kvinnor 4,7 km 1997
Marie Hjertman Kvinnor 4,7 km 1959
Ida-maria Håkansson Kvinnor 4,7 km 1978
Monica Frisén Kvinnor 4,7 km 1986
Jennica Bjurman Kvinnor 4,7 km 1989
Sara Toppelius Kvinnor 4,7 km 1981
Veronica Ochoa TeamOchoa Kvinnor 4,7 km 1985
Maria Karlsson TeamOchoa Kvinnor 4,7 km 1982
Martina Håkansson Kvinnor 4,7 km 1901
Ruzanna Tsavtaridou Växjö Kvinnor 4,7 km 1981
Marie Petersson Kvinnor 4,7 km 1986
Jessica Holmback Kvinnor 4,7 km 1979
Martina Holmback Ljungby Kvinnor 4,7 km 1988
Paulina Jennerstrand Kvinnor 4,7 km 1987
Sandra Holmback Kvinnor 4,7 km 1990
Cecilia Jägestedt Jag springer för Gharsah Sweden Kvinnor 4,7 km 1989
Malin Stenfelt Kvinnor 4,7 km 1991
Sara Falk Kvinnor 4,7 km 1992
Lynette Pagden Bopbop! Kvinnor 4,7 km 1976
Elin Pagden Bopbop! Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2007
Maya Pagden Bopbop! Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2008
Frida Mellander Kvinnor 4,7 km 1985
Matilda Hamlin FK puls, Region Kronoberg Kvinnor 4,7 km 1901
Ida-Maria Rigoll Sveaskog IF Kvinnor 4,7 km 1982
Anette Eriksson Älmeboda Kvinnor 4,7 km 1965
Anna Sjöqvist Älmeboda Kvinnor 4,7 km 1982
Moa Eriksson Älmeboda Kvinnor 4,7 km 1996
Wilma Fyhr Älmeboda Kvinnor 4,7 km 1901
Karin Eriksdotter Älmeboda Kvinnor 4,7 km 1901
Catrin Gustavsson Älmeboda Kvinnor 4,7 km 1901
Ulrika Åberg Kvinnor 4,7 km 1974
Cecilia Gottling Kvinnor 4,7 km 1974
Paulina Fridlund Härlövs if Kvinnor 4,7 km 1977
Allan Nicklasson Lessebo Män 4,7 km 1945
Mattias Gustavsson Växjö Skateboardförening Män 4,7 km 1989
Christer Davidsson Män 4,7 km 1968
Stella Davidsson Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2006
Håkan Johansson Män 4,7 km 1968
Algot Johansson Pojkar födda 03-04 4,7 km 2003
Anton Johansson Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2007
Joanna Minta Volvo CE Kvinnor 4,7 km 1992
Josefin Haggren Alingsås IF Friidrott Team Haggren Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2009
Jonathan Haggren Alingsås IF Friidrott Team Haggren Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2006
Magnus Haggren Alingsås IF Friidrott Team Haggren Män 4,7 km 1972
Susann Haggren Alingsås IF Friidrott Team Haggren Kvinnor 4,7 km 1976
Abdulkadir Ismael Ahmed Rottne Män 4,7 km 1987
Hanna Westhoff Verum Consulting AB Kvinnor 4,7 km 1999
Arefeh Alavi Hengami Wexiö Karate Kai Wexiö Karate Kai_2 Kvinnor 4,7 km 1989
Torbjörn Schill Wexiö Karate Kai Wexiö Karate Kai_2 Män 4,7 km 1972
magnus pettersson Wexiö Karate Kai Wexiö Karate Kai_2 Män 4,7 km 1970
mikael danhov Wexiö Karate Kai Wexiö Karate Kai_2 Män 4,7 km 1967
jimmy svangren Wexiö Karate Kai Wexiö Karate Kai_1 Män 4,7 km 1980
kennert bergqvist Wexiö Karate Kai Wexiö Karate Kai_1 Män 4,7 km 1977
Micael Svensson Wexiö Karate Kai Wexiö Karate Kai_1 Män 4,7 km 1966
Richard Johansson Wexiö Karate Kai Wexiö Karate Kai_1 Män 4,7 km 1980
Oskar Ahlstrand Volvo CE fritidsförening Män 4,7 km 1985
Rebecca Arnesson IFK Växjö Kvinnor 4,7 km 1901
Ida Rosenqvist Vislanda Kvinnor 4,7 km 1985
Carolin Karlsson Kvinnor 4,7 km 1978
Elle Larsson Kvinnor 4,7 km 1962
Josefina Söreke Kvinnor 4,7 km 1901
Tommy Dahl Män 4,7 km 1980
Eddie Dahl IFK Växjö Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2008
Jessica Gummesson Kvinnor 4,7 km 1977
Rebecka Unnersjö Skillingaryd Kvinnor 4,7 km 1989
Kristian Danielsson Män 4,7 km 1976
Sanna Zetterlund Kvinnor 4,7 km 1995
Kathrin Ulbricht Kvinnor 4,7 km 1969
Jonas Linnertz Män 4,7 km 1978
Viktoria Nilsson Kvinnor 4,7 km 1992
Tove Englund Kvinnor 4,7 km 1991
Andreas Danielsson Ingelstad Män 4,7 km 1973
Oskar Danielsson Ingelstad Män 4,7 km 2003
Arvid Danielsson Ingelstad Män 4,7 km 2006
Elin Danielsson Ingelstad Kvinnor 4,7 km 2002
Martina Alvarsson Vetlanda Kvinnor 4,7 km 1901
Minna Alvarsson IK Sisu Nässjö Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2011
Linn Petersson Kvinnor 4,7 km 1986
Evelina Falkenström Kvinnor 4,7 km 1987
Malin Ljungberg Kvinnor 4,7 km 1988
Alma Nilsson Hovmantorp Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2008
Hanna Johansson Hovmantorp Kvinnor 4,7 km 1981
Helen Erdman Målajord IF Kvinnor 4,7 km 1901
Lucas Erdman Målajord IF Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2007
Viggo Erdman Målajord IF Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2011
Thomas Jonsson Målajord IF Män 4,7 km 1979
Albin Jonsson Målajord IF Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2008
Ellen Jonsson Målajord IF Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2011
Katarina Lundin Kvinnor 4,7 km 1973
Björn Lundin Linnér SK Poseidon Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2008
Liv Lundin Linnér SK Poseidon Flickor födda 05 och senare 4,7 km 2011
Frida Hagberg Kvinnor 4,7 km 1982
Eva-Lena Kjellsson Rullegruppen Kronoberg Kvinnor 4,7 km 1967
Petter Ericsson Män 4,7 km 1970
Jennie Hedrén Hasselros RulleGruppen Kronoberg Kvinnor 4,7 km 1973
Magnus Stenbenke Kronoberg Esport och gaming Män 4,7 km 1975
Jakob Blad Män 4,7 km 1978
Jan-Åke Ehrnborg Lenhovda Team Ehrnborg Män 4,7 km 1956
Ida Ehrnborg Team Ehrnborg Kvinnor 4,7 km 1986
Frida Green Kvinnor 4,7 km 2009
Emelie Sandström Moheda Kvinnor 4,7 km 1988
Khalil Mousaviyan Växjö Män 4,7 km 1959
Johan Lindelöf Män 4,7 km 1995
Emma Lindelöf Kvinnor 4,7 km 1990
Jerker Nilsson Män 4,7 km 1972
Thom Henriksson Män 4,7 km 1977
Elliot Darell 2007
Noah Glennstål Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2009
Gustav Kahlroth Växjö Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2009
Marianne Oskarsson Kvinnor 4,7 km 1968
Bengt Wihlborn Frimurarna Män 4,7 km 1952
ARMIN BECIRBEGOVIC VÄXJÖ HF Pojkar födda 05 och senare 4,7 km 2008
Charlotte Gyllenswärd Kajander Växjö Kvinnor 4,7 km 1980
Kristina Ponting umara sports club Kvinnor 4,7 km 1961