Anmälda till Växjöloppet 2020 - Växjöloppet - 10 km Avancerad sök

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
david Edmonds Män 10 km 1959
Johannes Friman Män 10 km 1986
Golnoush Lunden Kvinnor 10 km 1987
Simeon Schill Växjö löparklubb MNT Transport Män 10 km 1971
Maria Henningsson Kvinnor 10 km 1901
Mattias Fohlin Män 10 km 1992
Annsofi Nilausen Kvinnor 10 km 1983
Hanna Olofsson Kvinnor 10 km 1987
Ingvar Nyqvist Växjö AIS Män 10 km 1931
Johan Olofsson Män 10 km 1985
Ida Axelsson Kvinnor 10 km 1990
Eric Gräns Män 10 km 2005
Anders Gräns Män 10 km 1969
Andreas Emilsson Knyt slipsen Män 10 km 1989
John Valentin Knyt slipsen Män 10 km 1989
Konrad Norèn Glimåkra Män 10 km 1998
Sanna Petersson Kvinnor 10 km 1995
Petra Petersson Team Blekinge Kvinnor 10 km 1966
Andreas Ullman Män 10 km 1977
Niklas Johansson Växjö Män 10 km 1978
Emilius Podenas Nybro Män 10 km 2003
Fredric Nilsson Lonesome Runners Män 10 km 1975
Janna Björneskog Kvinnor 10 km 1986
Tobias Björneskog Män 10 km 1985
Elin Karlsson Kvinnor 10 km 1999
Jonas Karlsson Män 10 km 1972
Henrik Johansson Team Torken Män 10 km 1982
Frederico Bachiller Team Torken Män 10 km 1979
Linda Linnér Team Torken Kvinnor 10 km 1991
Camilla Olofsson Team Andritz Lag 1 Kvinnor 10 km 1967
Elin Gesteby Team Andritz Lag 1 Kvinnor 10 km 1980
Andreas Bäck Team Andritz Lag 1 Män 10 km 1974
Marcus Collryd Team Andritz Lag 1 Män 10 km 1985
Johan Lindh Team Andritz Lag 1 Män 10 km 1983
Fredrik Jarl Team Andritz Lag 1 Män 10 km 1979
Erik Johannesson Team Andritz Lag 1 Män 10 km 1993
Peter Bodin Team Torken Män 10 km 1974
Daniel Bengtsson Team Torken Män 10 km 1981
David Backman Backman & Backman Män 10 km 1980
Oskar Ahlstrand Volvo CE fritidsförening Män 10 km 1985
Peter Larsson Karlsson Spedition Män 10 km 1992
Kerstin Steen Brittatorps TK Kvinnor 10 km 1967
Algot Kullberg Växjö badmintonklubb Män 10 km 2005
Minna Markljung Moves and Motivation Kvinnor 10 km 1976
Anders Glaad Män 10 km 1981
Katarina Steen Kvinnor 10 km 1967
Magnus Dahl Vegan Runners IK Män 10 km 1975
Katarina Steen - Kvinnor 10 km 1967
Bertil Karlsson Karlsson Spedition Män 10 km 1970
Christian Hallberg Män 10 km 1977
Stefan Hermansson Creon Män 10 km 1975
Fredrik Samuelsson Män 10 km 1975
Isak Borgemo QLM IF Män 10 km 1991
Tina Costallas Kvinnor 10 km 1973
Björn Claesson Män 10 km 1978
Daniel Dreijer EY Män 10 km 1979
Sofie Nilsson Kvinnor 10 km 1988
Jonny Andersson Män 10 km 1984
Gustav Huuki Män 10 km 1982
Cecilia Rindhagen Outnorth Kvinnor 10 km 1992
Kristina Ramner Kvinnor 10 km 1963
Madeleine Östlund Kvinnor 10 km 1973
Ludvig Wallén Män 10 km 1992
Maria Vinteryd Kvinnor 10 km 1974
Camilla Svaleklev Kvinnor 10 km 1963
Tom Svaleklev Män 10 km 1963
Evelina Eklund Växjö Kvinnor 10 km 1993
Kent Tomeby Män 10 km 1968
Jesper Karrhammar Wexiödisk AB Män 10 km 1972
Marco Agusto Alvesta Män 10 km 1979
Mikael Luomala Salsjöns Motionsklubb joggarna Män 10 km 1962
Märit Kemner Kvinnor 10 km 1980
Victoria Rogerson Kvinnor 10 km 1993
Lina Granath Kvinnor 10 km 1989
Annica Karlsson Oskarshamn Kvinnor 10 km 1956
Karolina Gårdendahl Kvinnor 10 km 1983
Elisabet Nyman Kvinnor 10 km 1970
Maja Fransson Kvinnor 10 km 1995
Lars Fransson Män 10 km 1963
Helene Svensson IK Vista Kvinnor 10 km 1964
Nina Axelsson Förfesten Kvinnor 10 km 1991
Nina Fyrman Kvinnor 10 km 1995
Olof Johansson Män 10 km 1982
Chasandra Carlford Kvinnor 10 km 1986
Mikael Andersson Osby Män 10 km 1975
Malin Gunnarson Kvinnor 10 km 1984
Henrik Havby Gröngölingarna Män 10 km 1901
Pia Havby Kvinnor 10 km 1980
Madeleine Holmgren Växjö Förfesten Kvinnor 10 km 1983
Ingela Stewén Växjö Förfesten Kvinnor 10 km 1982
Sanna Borenberg Förfesten Kvinnor 10 km 1981
Katarina Nilsson Växjö Janssonklanen Kvinnor 10 km 1968
Sofie Holmqvist Växjö Kvinnor 10 km 1985
Andre Krafft Växjö Män 10 km 2000
Lars Johansson Män 10 km 1964
Jens Nilsson Hovmantorp Män 10 km 1979
Leif Gustavsson lönashults goif Män 10 km 1964
Louise Gustavsson lönashults goif Kvinnor 10 km 2004
Tomas Erdman Målajord IF Män 10 km 1976
Eva Jonsson Målajord IF Kvinnor 10 km 1981
Göran Ulfves Växjö Män 10 km 1956
Gun Ulfves Växjö Kvinnor 10 km 1961
Torbjörn Allvin Växjö Män 10 km 1952
Marcus Falk Janssonklanen Män 10 km 1977
Johanna Ulvagården SideBySide2 Kvinnor 10 km 1978
Hanna Hjertqvist SideBySide2 Kvinnor 10 km 1978
Ellen Petersson SideBySide2 Kvinnor 10 km 1978
Joanna Kron SideBySide2 Kvinnor 10 km 1978
Anneli Ivarsson SideBySide1 Kvinnor 10 km 1978
Camilla Hiljanen SideBySide1 Kvinnor 10 km 1980
Elin Jacobsson SideBySide1 Kvinnor 10 km 1978
Sofie Sonberg SideBySide1 Kvinnor 10 km 1978
Cecilia Holmgren SideBySide1 Kvinnor 10 km 1978
Anna Ofenhed Vikingstad Kvinnor 10 km 1988
Birgitta Warodell Kvinnor 10 km 1965
Lars-Göran Warodell Män 10 km 1969
Tobias Ström Män 10 km 1990
Cliford Mattisson 338 Småland Män 10 km 1971
Jonas Isaksson Gemla Män 10 km 1983
Joacim Augustsson Män 10 km 1984
Susanne Edoff Kvinnor 10 km 1969
Hasse Ursfält Urshults IF Män 10 km 1951
Stefan Karlsson Team Blekinge Män 10 km 1974
Anna Olsson Kvinnor 10 km 1976
Kjell Åkesson Män 10 km 1949
Robert Färdig RoSt Män 10 km 1979
Stefan Zelvin RoSt Män 10 km 1979
Josefin Gustavsson Kvinnor 10 km 1983
Michael Sundin Män 10 km 1978
Andreas Åström Män 10 km 2003
Anders Nilsson Wexio Män 10 km 1968
Börje Svensson Växjö Män 10 km 1964
Kristoffer Stenemo Stenemos Män 10 km 1972
Cecilia Stenemo Växjö Stenemos Kvinnor 10 km 1975
Louise Fagerström Kvinnor 10 km 1987
Josefin Gustafsson Kvinnor 10 km 1901
Elvira Hård Kvinnor 10 km 1999
Jakob Blad Män 10 km 1978
Veronica Wilhelmsen Kvinnor 10 km 1987
Filippa Jönsson Kvinnor 10 km 1991
Daniel Jönsson Män 10 km 1987
Magnus Strand Växjö Män 10 km 1972
Ulrika Bengtsson Kvinnor 10 km 1974
Filip Karlsson vimmerby Män 10 km 1990
Sanna Larsson vimmerby Kvinnor 10 km 1988
Camilla Einarsson Kvinnor 10 km 1979
Emma Strååt Strååtligan Strååtligan Kvinnor 10 km 1980
Gunnar Strååt Strååtligan Strååtligan Män 10 km 1952
Gustav Strååt Strååtligan Strååtligan Män 10 km 1987
Åsa Barrdahl Kvinnor 10 km 1979
Andreas Petersson Män 10 km 1985
Magnus Karlsson Män 10 km 1978
Peter Nilsson Män 10 km 1988
Tyrone Johansson Män 10 km 1963
Nils Bergdahl Åryd 338 Småland Män 10 km 1971
Morgan Johansson 338 Småland 338 Småland Män 10 km 1974
Lars-Olof Larsson Män 10 km 1959
Stefanos Stafilidis Män 10 km 1979
Petter Hedberg Män 10 km 1980
Juho Niiniskorpi Män 10 km 1981
Henrik Axelsson Män 10 km 1979
Anders Runesson IFK Västrabo Män 10 km 1901
Mattias Johansson Män 10 km 1972
sebastian villalobos 338 Småland Män 10 km 1981
Axel Thunell Män 10 km 2001
Linda Green Kvinnor 10 km 1976
Anna Hedlund Kvinnor 10 km 1978
Heléne Wikell Klasentorps löparklubb Kisebäst Kvinnor 10 km 1964
Anna Wikell Klasentorps Löparklubb Kisebäst Kvinnor 10 km 1994
Jonna Nyberg Kvinnor 10 km 1988
Cecilia Hansen Kvinnor 10 km 1989
Martin Olin Män 10 km 1996
David Olin Män 10 km 1995
Signe Pettsson Kvinnor 10 km 2003
Dan Rundqvist Växjö Löparklubb Män 10 km 1967
Jonas Broström Henriks drängar Män 10 km 1977
Elsa Nilsson Kvinnor 10 km 1999
Stefan Johansson Telia IF Män 10 km 1966
Mathias Glennstål 1971
Janina Timerdal Eriksson Leopards 1988
David Skoglar Månsarp Män 10 km 1972
Camilla Skoglar Månsarp Kvinnor 10 km 1975
Liselott Ståhlgren Kvinnor 10 km 1955
Malin Ståhlgren Kvinnor 10 km 1982
Johan Grape Rottne Män 10 km 1901
Robert Olander Grimslöv Män 10 km 1983
Jan Olsson HULTSFRED Män 10 km 1961
Helmer Svensson Män 10 km 1996
Amanda Eriksson Skog Kvinnor 10 km 1996
Linda Eriksson Kvinnor 10 km 1973
Amanda Eriksson Kvinnor 10 km 2003
Mats Lindahl Män 10 km 1968
Torgny Häll Män 10 km 1963
BIRGITTA GUSTAVSSON Kvinnor 10 km 1970
Elena Domazetovska Kvinnor 10 km 1982
Maria-José Benitez Kvinnor 10 km 1983
Anna Rodriguez Kvinnor 10 km 1983
Mats Ljung Män 10 km 1961
Pauline Wiberg Kvinnor 10 km 1990
Kristina Steen Kvinnor 10 km 1967
Anna Maria Lingmerth Kvinnor 10 km 1973
nathalie gilbert Kvinnor 10 km 1970
Andreas Lindström Moderaterna Män 10 km 1977
Johan Cato Crossfit Linné Marvel Morons Män 10 km 1979
Johan Bjällebo Jodab JODAB Män 10 km 1973
David Olsson Jodab JODAB Män 10 km 1981
Maria Karlsson Kvinnor 10 km 1986
Maria Karlsson Kvinnor 10 km 1980
Malin Söderberg Kvinnor 10 km 1996
Mona Lennartsson Kvinnor 10 km 1955
Robert Johansson Män 10 km 1978
Kjell Blennmyr Män 10 km 1951
Karin Ryde Kvinnor 10 km 1996
Victoria Wilke Kvinnor 10 km 1972
Carin Sjödén Kvinnor 10 km 1978
Niklas Sjödén Män 10 km 1973
Madeleine Sjöö Kvinnor 10 km 1992
Isabelle Hessbo Kvinnor 10 km 1984
Malin Lindbladh Kvinnor 10 km 1977
Johan Lindbladh Män 10 km 1976
Kim Henningsson Gröna Brigaden Män 10 km 1991
Elin Johansson Kvinnor 10 km 1991
Victor Carlsson Män 10 km 1990
Mikael Lindquist FK Puls Män 10 km 1965
Kerim Hanna Team Bikupan Män 10 km 1993
Amanda Wilhemsson Team Bikupan Kvinnor 10 km 1996
Martin Gustavsson Team Bikupan Män 10 km 1998
Emil Johansson Team Bikupan Män 10 km 1990
Caroline Johansson Kvinnor 10 km 1976
Anita Färm Kvinnor 10 km 1963
Daniel Römer Män 10 km 1982
Jenny Samuelsson Kvinnor 10 km 1972
Elin Samuelsson Kvinnor 10 km 2003
Mathilda Andersson Tingsryd M&M Kvinnor 10 km 1990
Maria Johansson Tingsryd M&M Kvinnor 10 km 1977
Till anmälan för Växjöloppet - 10 km

Vill du sälja din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Växjöloppet - 10 km.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2020-04-28 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2020-04-28 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillVäxjöloppet - 10 km.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Växjöloppet - 10 km?
Här hittar du alla platser till salu i Växjöloppet - 10 km