Anmälda till Mardrömmen 2021 Avancerad sök

1 varv – Ungdom (upp till 12 år)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Otto Porshult OK Orion Pojkar upp till 12 år Karlskrona 2013
Theo Porshult Pojkar upp till 12 år Karlskrona 2009
Vilgot Malmström FKK Pojkar upp till 12 år Lyckeby 2010
Eli Malmström Pojkar upp till 12 år Lyckeby 2013
Hugo Glimstedt Pojkar upp till 12 år Karlskrona 2010
Jack Bengtsson Rödeby AIF 2013 Pojkar upp till 12 år Rödeby 2013
Molly Lidenalv Flickor upp till 12 år Jämjö 2013
Klara Lidenalv Flickor upp till 12 år Jämjö 2011
Signe Kimenius Flickor upp till 12 år Ramdala 2014
Oliver Berg Rödeby aif 2013 Pojkar upp till 12 år Karlskrona 2013
Hannes Fabbeke Rödeby AIF 2013 Pojkar upp till 12 år Rödeby 2013
Tove Hjortevik Flickor upp till 12 år Karlskrona 2011

1 varv – Medlöpare (Vuxen)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Sofia Swartz Team Blekinge Vuxen Karlskrona 1978
Johan Bengtsson Rödeby AIF 2013 Vuxen Rödeby 1986
Magnus Kimenius Run Factory Vuxen Ramdala 1986
Fredrik Berg Vuxen Karlskrona 1983
Emma Fabbeke Rödeby AIF Vuxen Rödeby 1984
Linda Hjortevik Vuxen Karlskrona 1979

2 varv – junior 13-17 år

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Benjamin Hulten THT Pojkar 13-17 år Listerby 2010
Saga Hagman Flickor 13-17 år Karlskrona 2006
Selma Sander Rödeby AIF Flickor 13-17 år Rödeby 2006

2 varv damer och herrar – Motion

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Andreas Hulten THT Herrar Listerby 1977
Katja Olsson Damer Nättraby 1999
Simone Sjödin Damer Karlskrona 1999
Martina Ravnbö Damer Karlskrona 1973
David Håkansson Herrar Karlskrona 1985
Dennis Robertsson Herrar Karlskrona 1988
Gitten Gleisner ViMas Träningscenter Damer Söderåkra 1963
Pamela Nilsson Torsås Atletklubb Damer Gullabo 1963
Magnus Svensson Wellness Herrar Bergkvara 1970
Mikael Petersson ViMas Träningscenter Herrar Söderåkra 1962
Bosse Ekström Team Blekinge Herrar Ronneby 1952
Jenny Lidenalv Damer Jämjö 1979
Therese Andersson Power woman Damer Ronneby 1988
Markus Mattsson Herrar Ronneby 1984
Jonas Gustavsson Rödeby AIF Herrar Rödeby 1986
Sanna Voest Damer Rödeby 1983
Ola Bergqvist Herrar Rödeby 1981
Ann-Christin Kjellson Team Blekinge Damer Nättraby 1966
Erik Johansson Friskis & Svettis Herrar Lyckeby 1968
Christoffer Rönnberg Herrar Lyckeby 1986
Erika Drake Damer Lyckeby 1988

3 varv damer och herrar

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Jona Lindman KA2 IF Herrar Lyckeby 2004
Jimmy Algerstedt Karlskrona SOK Herrar Karlskrona 1976
Edvin Bergqvist Herrar KARLSKRONA 1988
Sammy Ekdahl Herrar Ronneby 1999
Elias Nyström Herrar Rödeby 2001
Emil Linge Herrar Karlskrona 1989
Linus Blasiusson Herrar Fridlevstad 1985
Justin Sjöberg Herrar Lyckeby 1986
Jonas Mattsson Herrar Ramdala 1981
Pontus Wiridén Rödeby AIF Herrar Karlskrona 1993
Karl-Johan Lidenalv Co-runners Herrar Jämjö 1980
Mattias Olausson Free Runners Lyckeby Herrar Lyckeby 1976
Markus Tillman Team Blekinge Herrar Karlskrona 1991
Markus Samuelsson Team Blekinge Herrar Karlskrona 1981
Tobias Fabbeke Rödeby aif 2013 Herrar Rödeby 1982
Jens Hjortevik Team Blekinge Herrar Karlskrona 1983