Anmälda till Sylvesterloppet GBG – Sylvesterloppet 10 km - 2023 Avancerad sök

Sylvesterloppet 10 km - 2023

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Födelseår
599 Victor Backman Herrar Man 1994
598 Erik Nilsson Warberg Running Club Herrar Man 1999
597 Martijn Jongman Herrar Man 1980
596 Robbie Jongman Herrar Man 1986
594 Christian Bengtsson Maltbröderna Kortedala Herrar Man 1980
592 Jan Johansson Herrar Man 1975
1396 Kerstin Widner Damer Kvinna 1983
595 Jonas Nilsson Aktivitus Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
1398 Vida Nilsson Aktivitus Damer Kvinna 2002
521 Michael Södermalm MTI AB Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1961
2230 Kenneth Rundberg Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1953
1314 Lykke Barck Damer Kvinna 1974
1313 Linda Emanuelsson Frisbeeklubben 360 Damer Kvinna 1978
520 Johannes Weckström Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
1312 Petra Weckström Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1967
519 Pierre Mostofi Herrar Man 1983
2229 Niclas Ringberg Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1969
517 David Carlsson IF Norvalla Herrar Man 1996
518 Johan Fritz Herrar Man 2002
516 Jakob Ringberg Northeastern University Triathlon Team (NUTT) Herrar Man 2000
515 Olof Bewick K3 if Herrar Man 1980
1311 Mariella Bewick Damer Kvinna 1985
514 Carl Törnqvist Herrar Man 2001
593 Filip Henriksson Mölndals AIK Herrar Man 1989
512 Jonathan Jungmarker Mölndals AIK Herrar Man 1988
1310 Sabine Strand Damer Kvinna 1983
511 Johan Isaksson Herrar Man 1979
510 Jimmy Larsson Malungs OK Skogsmårdarna Herrar Man 1988
1309 Malin Goldkuhl Damer Kvinna 1978
508 Anders Jarlborg Toppsuper-elit-klubben Herrar Man 1978
1308 Evelina Grimstad Damer Kvinna 1988
507 Peter Smedberg Herrar Man 1975
506 Per Rosén IK Uven Herrar Man 1980
505 Anders Rahmn Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
1307 Sara Rahmn Damer Kvinna 1999
504 Janne Wikström DYRÖNS IF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1961
2228 Martin Solede Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
2227 Martin Karlsson Tottenham Hotspur Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
1306 Rikke Buskop Kråkerøy Idrettslag Damer Kvinna 1978
3132 Ulrikke Buskop Fredrikstad Ballklubb Flickor 17 Kvinna 2006
503 Christian Buskop Kråkerøy Idrettslag Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
3131 Linnéa Alenljung Umara Sports Club Flickor 17 Kvinna 2008
502 Gabriel Claesson Ikhp Huskvarna Herrar Man 2004
1305 Evelina Arrhenius Damer Kvinna 1990
1397 Malin Arnljung Damer Kvinna 1985
501 Marcus Jansson Mölndals AIK Herrar Man 1977
1303 Marie Barenfeld Damer Kvinna 1985
499 Oscar Claesson Ikhp Huskvarna Herrar Man 1995
500 Benjamin Claesson Ikhp Huskvarna Herrar Man 2002
2226 Andreas Kandre Järnbjörken AB Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
498 Peter Blom Herrar Man 1979
3070 Olof Brädde Sätila SK Pojkar 17 Man 2006
497 Jonathan Åström Hälle IF Herrar Man 1987
2225 Jonas Fehrling Lindome Uotdoors Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
496 August Aublet Herrar Man 1990
495 Ludvig Jonsson Herrar Man 1992
1399 Maria Ådahl Ok Landehof Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1972
493 Robin Jansson Herrar Man 1993
494 Viktor Hedlöf Kanje LK Roslagen Herrar Man 1986
492 Marcus Johansson ÖIS Friidrott Herrar Man 1992
491 Jim Aho Navåsens FK Herrar Man 1990
490 Martin Nyström Textilgrossisten TGH Herrar Man 1974
489 Mikael Rosén Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
2224 Erik Larsson Ärlegatan Runners Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
1302 Karolin Bigsten Damer Kvinna 1979
2223 Johan Eltes Eltes Consulting Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1964
488 Ragnar Larsson Gårda Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1960
1301 Sarah Edsberger Örgryte IS Damer Kvinna 1989
487 Tobias Johansson Herrar Man 1987
486 Lars Petter Brovold Onsøy Golfklubb Herrar Man 1979
3069 Jens Petter Brovold Fredrikstad Fotballklubb Pojkar 17 Man 2011
1300 Erika Torvaldsson Damer Kvinna 1992
485 Max Johansson Herrar Man 1998
484 Johan Zetterlund Herrar Man 1988
483 Jonas André Surte IS Herrar Man 1981
2222 Christian Cederberg Björlandagänget Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
1299 Elin Cederberg Björlandagänget Damer Kvinna 2003
1298 Lovisa Toft Damer Kvinna 2002
1297 Hanna Surac Damer Kvinna 1986
482 Stefan Carlsson Södra Härene IF Herrar Man 1975
1295 Ida Frisk Damer Kvinna 1997
1296 Emelie Paulsson Damer Kvinna 1997
481 Fredrik Skoglund Örgryte IS Herrar Man 1993
480 Pelle Corneer Herrar Man 1996
1294 Emma Asp Damer Kvinna 1988
479 Jonas Meller Herrar Man 1984
478 Johan Sjöberg IK Fysiskfostran Herrar Man 1981
477 Gustav Enhol Blomqvist TKAL Herrar Man 1989
476 Faouzi AL MOUATAMID Herrar Man 1989
475 Emil Lindbom Herrar Man 1997
3068 Assar Löwegren IFK Göteborg Orientering Pojkar 17 Man 2013
474 Cameron Sharp Herrar Man 1995
1293 Olivia Skoglund Damer Kvinna 2000
2221 Lennart Hansson Rosapantern Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1953
3067 Melker Martner IFK Göteborg Orientering Pojkar 17 Man 2011
473 Rasmus Hemph Herrar Man 1976
3066 Gustav Hemph Pojkar 17 Man 2010
3130 Lael Rwamamara Flickor 17 Kvinna 2007
471 Elias Björnson LK SpringÅmål Herrar Man 1988
472 Emil Øbro Sävedalens AIK Herrar Man 1996
3065 Simon Bengtsson Pojkar 17 Man 2006
2220 Anders Johansson Brastad Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
470 Kristoffer Petersson Härryda Energi AB Herrar Man 1987
1292 amelie rosenqvist Damer Kvinna 2000
1291 Lovisa Schmid Damer Kvinna 1995
469 Andreas Källander Herrar Man 1980
3064 Jamie Källander Pojkar 17 Man 2012
1289 Maria Flodström Gott Nytt År Damer Kvinna 1991
467 Erik Rosenberg Gott Nytt År Herrar Man 1986
1290 Therese Granelli Gott Nytt År Damer Kvinna 1990
468 Viktor Danielsson Gott Nytt År Herrar Man 1989
466 Gideon Mbiydzenyuy CSL@BS Herrar Man 1979
2219 Andreas Somos Angereds atletiska förening Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1969
3063 Hugo Mannbro ifk friidrott Pojkar 17 Man 2010
465 Marcus Anvell Herrar Man 1982
1288 Emma Olsson Månsson Damer Kvinna 1992
464 Oskar Simann Ax Örgryte IS Herrar Man 1991
463 Edvin Uhlan Herrar Man 1999
462 Vedad Dulic Herrar Man 1979
461 Petter Hjalmarsson Herrar Man 1979
460 Erik Karlsson CK Master Herrar Man 1992
459 Rasmus Woodhouse Herrar Man 1996
458 Johan Tibell Herrar Man 1980
457 Niklas Mølgaard Herrar Man 1987
1287 carolina reuterving Damer Kvinna 1982
456 Oscar Stjernquist Hovås Billdal IF Herrar Man 1994
455 Molle Olson Örgryte IS Herrar Man 1993
454 Kristoffer Karlsson Herrar Man 1984
453 Ludvig Nyhlén Herrar Man 1987
2379 Susanne Jansson IF Skattmasarna Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1972
452 Mårten Westin Magdas Herrar Man 1978
3128 Hollie Hagelberg-Granat Rebeccas Flickor 17 Kvinna 2008
3129 Esmeralda Hagelberg Magdas Flickor 17 Kvinna 2007
2218 Marcus Hagelberg Rebeccas Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
450 Alexander Birgersson Herrar Man 1993
451 Anton Poljak Herrar Man 2002
449 Andreas andersson Herrar Man 1991
1286 Aida Berbic Team Nordic Trail Damer Kvinna 1992
447 Adam Johansson Glad Herrar Man 1998
448 Pontus Johansson Herrar Man 2002
446 Robin Axelsson Herrar Man 1988
445 Christoffer Antonsson Sävedalens AIK Herrar Man 1978
1285 Lisa Bäckman Lerum friidrott Damer Kvinna 1976
444 Martin Seeliger Herrar Man 1979
1284 Emelie Seeliger Damer Kvinna 1979
3127 Isabella Seeliger Flickor 17 Kvinna 2010
1283 Anna Hulegårdh GKSS Damer Kvinna 1979
1282 Angelica Aldeborg Damer Kvinna 1986
443 Viktor Löfving Herrar Man 1985
3062 Julius Hofberg Pojkar 17 Man 2007
2217 Åke Rehbinder Mölndal Outdoor IF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
442 Olle Meijer Hälle IF Herrar Man 1998
440 Gustav Löfholm Lidköpings VSK Herrar Man 1979
441 Liam Olaisson Herrar Man 2001
439 Björn Hammar Sävedalens AIK Herrar Man 1992
438 Patrik Hankers Coola Knallar Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
437 Mikael Ståhlfors Team bunkern Herrar Man 1983
436 Andreas Olsson Herrar Man 2000
434 Peter Oom Parnmos Runners Herrar Man 1974
435 Ragge Rusiak Parnmos Runners Herrar Man 1982
1281 Emma Söderlind Team Kungälv Damer Kvinna 1980
3060 Wilmer Rosen Pojkar 17 Man 2012
3061 Filip Rosen Pojkar 17 Man 2008
2216 Peter Strömbom Ulricehamns FK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
433 Daniel Ekman Jitex Herrar Man 1980
432 Henrik Blåder Ullevi FK Herrar Man 1990
2215 Lars Eriksson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1969
431 Björn Nordgren Herrar Man 1984
430 Christian Björkman Team Novitius Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
429 Simon Ingblad Herrar Man 1990
428 Sören Börås Team Novitius Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
1280 Amanda Karlsson Damer Kvinna 1994
2378 Jakobína Grétarsdóttir Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1956
426 Mats Bäckerstam Hexus motion. Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
427 Martin Larsén Hexus motion. Herrar Man 1980
425 Fredrik Söder Herrar Man 1975
424 Richard Johansson GTIF Herrar Man 1979
423 Carl Engström Herrar Man 1986
2214 Fridjon Fridgeirsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1954
422 adam tiselius Herrar Man 1993
3126 Märta Strelén OK Alehof Flickor 17 Kvinna 2010
2211 Lasse Jensen Right to Movement Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
421 Johan Karlsson Herrar Man 1988
2377 Katrine Dejby Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1967
420 Martin Jacobsson Bokenäs IF Herrar Man 1985
1279 Lise Theriault Courir Caraquet Damer Kvinna 1974
419 Robin Nygren Herrar Man 1990
1278 Angelica Strandberg Örgryte IS Friidrott Damer Kvinna 1996
418 Arvid Örn Hälle IF Herrar Man 1994
1277 Klara Magnusson IF Hagen FIK Damer Kvinna 2000
1276 Cecilia Kjellman Damer Kvinna 1976
417 Marcus Axelsson Everton FC Herrar Man 1988
1275 Emy Thorén Hälle IF Damer Kvinna 1995
416 Filip Bååw Herrar Man 1991
2213 John Larsen Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
2210 Fredrik Westerdahl NTT Security Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
1274 Hanna Aho Navåsens FK Damer Kvinna 1992
1273 Sofie Fredriksson Damer Kvinna 1994
2376 Anna Kajanus Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1969
414 Thomas Gehöör Herrar Man 1988
1272 Ida Runnquist Damer Kvinna 1991
1271 Julia Johansson Damer Kvinna 1999
1270 Hanna Kling CB triathlonklubb Damer Kvinna 1998
1269 Greta Halldén Mölndals AIK Damer Kvinna 2002
2212 Anders Axelsson Finspångs SOK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
1267 Hanna Forslund Damer Kvinna 1999
1268 Nicole Pelin Warberg Running Club Damer Kvinna 1987
412 Joel Pregmark Herrar Man 1999
411 Anders Hyllborn Trafikverket fritidsförening göteborg Herrar Man 1986
410 Khac-Hoang Ngo Herrar Man 1992
2209 Andreas Kohl Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
3059 Aran Rifà Bernardino IFK Göteborg Orientering Pojkar 17 Man 2011
409 Erik Andersson Herrar Man 1995
408 Niclas Nilsson DPOnly Ski Club Herrar Man 1980
1266 Kristina Qvint Damer Kvinna 1989
1265 Lovisa Lundblad CLC Damer Kvinna 1998
407 Christian Nylén Burma Boys Herrar Man 1980
3058 Einar Leffler MAIK Pojkar 17 Man 2011
2208 Michael Anderberg Falkenberg roadrunners Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
1264 Lisa Jansson Damer Kvinna 1990
406 Rickard Allvin Kongahälla AIK Herrar Man 1986
1263 Elin Melinder Damer Kvinna 1980
405 Filip Wester Herrar Man 1993
404 Mikael Andersson Landamäreskolan Herrar Man 1982
403 Simon Karlsson Lidköpings-vsk Herrar Man 1995
2207 Henrik Sigurdsson LK DRT Kungsbacka Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
1262 Linda Johansson Damer Kvinna 1975
402 Simon Witley La Mont Hälle IF Herrar Man 1983
401 Emil Nagy Herrar Man 1992
2206 Matz Krångh Team Novitius Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
400 Christian Wederbrand Hacka ditt liv Herrar Man 1975
1261 Hanna Hedlund Damer Kvinna 1983
1260 Wilma Frostberg Damer Kvinna 2000
399 Anton Alexandersson Herrar Man 2000
398 Martin Karlsson Herrar Man 1980
397 Martin Rosell Mölndals AIK Herrar Man 1988
1258 Mariana Pasa Linddinhos Damer Kvinna 1995
1259 Dilan Hekimoglu 3City Triathlon Damer Kvinna 1989
1257 Helena Julin Ulricehamn Damer Kvinna 1981
1256 Emma Ytterstad Damer Kvinna 1980
396 Johan Jansmyr Herrar Man 1986
1255 Sara Jansmyr Laumark Damer Kvinna 1984
2203 Anders Pettersson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
1254 Theresia Höglund Lonesome Runners Damer Kvinna 1978
3057 Linus Pålsson Trollhättan FriidrottsKlubb Pojkar 17 Man 2008
395 Jonas Björk Göteborg - Majorna OK Herrar Man 1982
3055 Anton Björk Göteborg - Majorna OK Pojkar 17 Man 2011
3056 Oscar Björk Göteborg - Majorna OK Pojkar 17 Man 2013
2205 Robert Persson Actemium IF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
393 David Vegborn AXA Sports Club Herrar Man 1978
392 Alexander Svensson Herrar Man 1991
3054 Elliot Croona Ifk Göteborg Pojkar 17 Man 2010
2204 Urban Broms FK Friskus-Varberg Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
390 Joel Broms FK Friskus-Varberg Herrar Man 2001
391 Axel Broms FK Friskus-Varberg Herrar Man 2004
388 Martin Regborn KFUM Örebro friidrott Herrar Man 1992
387 Petter Svensson Hälle IF Herrar Man 1990
386 Niklas Eriksson Herrar Man 1995
1253 Isabelle Stenvold Damer Kvinna 1996
383 David Johansson Södra IF Herrar Man 2000
384 Filip Bengtsson Södra IF Herrar Man 1998
385 Ossian Krefors Södra IF Herrar Man 2000
382 Christian Andersen Romerike Ultraløperklubb Herrar Man 1978
381 Robin Löfstrand Herrar Man 1987
1252 Anna Ekberg Borås Löparklubb Damer Kvinna 1990
380 Linus Agervig Kristiansson Hälle IF Herrar Man 2001
379 Jonas Adolfsson Team Rövras Herrar Man 1981
1250 Malin Agervig Kristiansson Hälle IF Damer Kvinna 2001
1251 Kristin Pringle Damer Kvinna 1986
378 Pascal Alain Isenegger Herrar Man 1987
377 Martin Hammar Herrar Man 1976
1249 Sarah Johansson Damer Kvinna 1992
1248 Erika Ekbrand Damer Kvinna 1994
1247 Anna Franklin Majornas IK Damer Kvinna 1986
376 Daniel Johansson Dark Trail Runners Herrar Man 1974
3125 Izabella Johansson IFK Fjärås Flickor 17 Kvinna 2009
375 Alfred Derke Sya skidklubb Herrar Man 2005
1246 Sara Lagervall Damer Kvinna 1975
374 Christian Edvardsson Åsa if Herrar Man 1976
1245 Estelle Edvardsson Damer Kvinna 2004
3053 Milton Edvardsson Åsa if Pojkar 17 Man 2008
1244 Maja Qvint Damer Kvinna 1981
373 Daniel Kristiansson Herrar Man 1987
1243 Helena Ask Damer Kvinna 1981
1242 Iolanda Silva Hisingens Löparförening Damer Kvinna 1975
372 Petter Gustafsson Mölndals AIK Herrar Man 1985
1241 Hanna Petersson Damer Kvinna 1997
3052 Wilton Lindström Ragnars klan utan barn Pojkar 17 Man 2012
1240 Annika Lindström Ragnars klan utan barn Damer Kvinna 1984
371 Tobias Lindström Ragnars klan utan barn Herrar Man 1982
370 Rasmus Hofwimmer Majornas IK Herrar Man 1989
1239 Eva Svensson Voelkerling Team VEPA Damer Kvinna 1981
1238 Therese Torgersson Damer Kvinna 1976
3124 Ebba Boge OK Alehof Flickor 17 Kvinna 2010
369 Johan Gustafsson Majornas IK Herrar Man 1979
368 Jacob Knagenhjelm AstraZeneca IF Herrar Man 1990
1237 Paulina Hultberg Mölndals AIK Damer Kvinna 2005
367 Jonatan Jungmalm Hälle IF Herrar Man 1991
366 Johannes Bogren Hälle IF Herrar Man 1979
365 Gustav Runefors Växjö OK Herrar Man 2000
2200 Henrik Lysemark Team Mamil Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
2199 Niklas Rung IK Lerum FI Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
364 Per Ohlsson Front Row RC Herrar Man 1994
363 Johannes Karlsson Nansensgatan Herrar Man 1983
2198 stefan carlsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1963
362 Karl-Fredrik Holgersson Herrar Man 1987
2375 Lovisa Kajanus Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1973
2374 Gunilla Ott Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1964
361 Jonathan Leffler Herrar Man 1994
360 Anton Simonsson BV Maffia Herrar Man 1998
2373 Christina Fardell Flåsa Kullavik Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1958
1236 Sofia Rönnkvist Damer Kvinna 1996
1235 Malin Rönnkvist Damer Kvinna 1999
359 Daniel Hägerlöf Herrar Man 1974
2372 Eva Frid Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1966
2197 Thomas Hammarlund Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1964
358 Andreas Larsson Herrar Man 1977
357 Niklas Wiberg Hälle IF Herrar Man 1994
1234 Gabriella Lundh Lerum Friidrott Damer Kvinna 1976
2196 Yong Ren Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
356 Joel Bergkvist Herrar Man 1986
1233 Lina Bengtsson Damer Kvinna 1984
355 Klas Falck Grytet IF Herrar Man 1982
2202 Tatsuro Kobayashi Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
353 Simon Lindguss Herrar Man 1981
352 Alexander Hars Herrar Man 1978
2195 Finn Petersson FourX IF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
351 Simon Agroth Örgryte IS Fotboll Herrar Man 2001
350 William Stridsberg Ödenäs IF Herrar Man 1991
1232 Amanda Bengtsson Braun Damer Kvinna 1992
349 Per Persson FK Herklules Herrar Man 1976
3051 Axel Persson FK Herklules Pojkar 17 Man 2011
348 David Ekblad Göteborgs SK Herrar Man 1990
347 Johan Svensson Majornas IK Herrar Man 1985
1231 Klara Axelsson Skene SoiS Damer Kvinna 1999
1230 Desiree Lilliehöök Örgryte IS Friidrott Damer Kvinna 1986
2201 Lars Jesper Fahlén Nordrest Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
345 Ludvig Johansson Team Rövras! Herrar Man 1988
2194 Bengt Nilsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
344 johan mellander Herrar Man 1987
343 Emil Berntsson Herrar Man 1989
1229 Isabelle Carlsson Damer Kvinna 1992
1228 Alva Björk OK Pan-Kristianstad Damer Kvinna 2005
342 Joel Thorén Örgryte Friidrott Herrar Man 1995
2193 Michael Kossenjans Triathlon Väst Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1969
2371 Kornelia Krumkühler Triathlon Väst Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1971
1227 Anna Holm Viking Damer Kvinna 1987
341 Magnus Johansson Herrar Man 1977
340 Daniel Hultquist Midnight Warriors Triathlon Club Herrar Man 1976
1226 Matilda Lindman Örgryte IS Damer Kvinna 1995
2192 Ulf Engsmyre Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
339 Alexander Brask Herrar Man 1995
1225 Felicia Kroon Damer Kvinna 1995
2191 Magnus Magnusson Lerum Friidrott Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
1224 Josefin Adolfsson Damer Kvinna 1996
338 Kristoffer Lundgren Herrar Man 1978
1223 madelaine pirhonen Triathlon Väst Damer Kvinna 1975
1222 Emma Skygebjerg Damer Kvinna 1975
337 Oliver Borg Liljeblad Roys Herrar Man 1995
336 Adrian Östlund Herrar Man 1994
1221 Matilda Halldén Damer Kvinna 1993
335 Martin Eriksson Herrar Man 1994
333 William Penry Esswell IK Herrar Man 1979
334 Philipp Larsson Esswell IK Herrar Man 1979
2187 Björn Elfström Lerum Friidrott Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
332 Salomon Suissa Herrar Man 1992
331 Rikard Johansson Rossöns IF Herrar Man 1985
2186 Kent Holm Trollhättans IF Friidrott Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
1220 Josefin Eriksson Damer Kvinna 1985
1219 Liselott Johansen Jernbruket ultra Damer Kvinna 1976
2190 Torbjörn Johansen Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
3050 Hugo Johansen Pojkar 17 Man 2007
1218 Camilla Hietanen Damer Kvinna 1994
329 Daniel Hansen Formsvacka Herrar Man 1992
328 Saudin Botonjic Herrar Man 1991
2185 Niclas Agroth Örgryte IS Friidrott Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
1217 Maja Sörensen Damer Kvinna 1996
327 David Grimm Herrar Man 1994
1216 Lisa Jorlén Damer Kvinna 1984
3122 Linnea Nilsson IK Trasten Flickor 17 Kvinna 2008
3123 Elinore Nilsson IK Trasten Flickor 17 Kvinna 2008
326 André Nilsson IK Trasten Herrar Man 1974
325 Johan Rådemar Herrar Man 1992
1215 Ida Wicht Damer Kvinna 1994
324 Herman Johansson Herrar Man 1999
1214 Jess Reynolds Damer Kvinna 2003
323 Stuart Bishop Herrar Man 2001
1213 Elisa von Kobyletzki Damer Kvinna 1997
1212 Josefine Granhage Damer Kvinna 1998
1211 Mikaela Byegård Damer Kvinna 1985
2184 Börje Andersson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1955
322 Patrik Möller Nordic Wellness Herrar Man 1985
1210 Ebba Färdmar Nordic Wellnesd Damer Kvinna 2000
321 Erik Heyman Herrar Man 1977
1209 Nana Folke Right to Movement Damer Kvinna 1983
2183 Per Augustsson Volvo if Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
2182 Lars Lindskogen Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
320 Johan Lindskogen Herrar Man 1993
319 Petteri Rannikko IF Hagen FIK Herrar Man 1979
1208 Martina Svensson IF Hagen FIK Damer Kvinna 1981
318 Johan Alm Herrar Man 1979
3049 André Alm Pojkar 17 Man 2008
317 Andreas Buskas Häller Herrar Man 1983
1207 Nanna Juul Andersen Damer Kvinna 1987
1206 Sofie Paulsson Damer Kvinna 1995
1205 Anneli Silfverberg Damer Kvinna 1979
316 Pär Johansson Herrar Man 1986
315 Johan Tigér Team Ultra Sweden LK Herrar Man 1978
314 David Eckerstein Herrar Man 1984
1204 Katerina Ingenlath Damer Kvinna 1979
2181 Thomas Ingenlath Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1964
3121 Nela Ingenlath Flickor 17 Kvinna 2006
313 Jonathan Köre Fiive AB Herrar Man 1997
2180 Thomas Augustsson Uddevalla SK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1953
2179 Lennart Alfredsson AFRY Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1964
2189 Mikael Skjerdahl Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
309 Oscar Andersson Parnmos Runners Herrar Man 1990
1202 Isabella Sexton Parnmos Runners Damer Kvinna 1992
2370 Ulrika Nilverius Parnmos Runners Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1969
2188 Christian Nilverius Parnmos Runners Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
311 Martin Parnmo Parnmos Runners Herrar Man 1982
308 Johan Barne Herrar Man 1985
307 Mikael Blixman Herrar Man 1985
306 Mattias Jonsson Hälle if Herrar Man 1976
2178 Ulf Ragnesten Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1957
305 Linus Rosdahl Hässelby SK Herrar Man 1992
2369 Elisabeth Rydström Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1958
304 Camilo Zamit Herrar Man 1980
303 Thim Andersson Mölndals AIK Herrar Man 1990
302 Andreas Forsmark Runacademy IF Herrar Man 1980
301 Martin Hjulström Herrar Man 1980
300 Cristian Bodin Lerum Friidrott Herrar Man 1981
2177 Emmanuel Roussakis Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
299 Linus Edepil Proletären FF Herrar Man 1986
298 Ola Backlund Naturerunning Herrar Man 1978
297 Alexander Gistorp Herrar Man 1996
1201 Helene Kudawais Damer Kvinna 1986
2176 Leif Sjöberg Haga Taekwondo Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1954
2175 Magnus Ljungdahl Latour Industries Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
296 Olof Brandén Göteborgs Polismäns IF Herrar Man 1981
295 Linus Ivarsson Borås Löparklubb Herrar Man 1984
2174 Mathias Gustafsson Haga Taekwondo Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
294 Anders Eriksen Herrar Man 1984
293 Filip Hasselberg Herrar Man 1989
1200 Josefina Löf Damer Kvinna 1989
292 Albin Karlsson Herrar Man 1992
3048 Linus Edström AIK Pojkar 17 Man 2006
291 Aleksandar Nikolov Herrar Man 1989
290 Fredrik Rimfjäll Herrar Man 1979
2173 Mehmet Oral Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1964
2172 Hans Carlberg Lygnens Venner Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1952
1199 Tove Sjöberg Tullinge sk Damer Kvinna 2003
2171 Stefan Gepertz Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
3047 Vincent Balensiefen ASV Sankt Augustin Pojkar 17 Man 2010
1198 Frida Aalvik Onsala runners Damer Kvinna 1989
289 Emil Aalvik Onsala runners Herrar Man 1988
1197 Zuhal Feizi Damer Kvinna 1995
3046 Josef Birath Pojkar 17 Man 2006
1196 Sofia Viheriävaara Damer Kvinna 1997
288 David Olsson Herrar Man 1989
2170 Pontus Teiler Gats Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
287 Erik Sundfelt GATS Herrar Man 1978
286 Sasha Motekalemi Herrar Man 1987
2368 Karin Lundberg Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1965
2169 Dan-åke Johansson Trollhättans IF friidrott Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
1195 Sofia Johansson Trollhättans IF friidrott Damer Kvinna 1998
285 Felix Linné Westman - Herrar Man 1999
284 Filip Casteborn Tornell Aprikos mellan Herrar Man 1989
3045 Alexander Jonasson If kville Pojkar 17 Man 2006
2367 Sara Neverland IK Surd Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1971
2168 Christian Jensen - Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1963
2366 Andrea Olsson Masthuggets marathonklubb Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1964
283 Jonas Fjellanger Hisingen CK Herrar Man 1990
1194 Julia Gullbrandsson Damer Kvinna 1994
282 Edvin Boije Indikator Herrar Man 1984
2160 Ola Ståhlberg Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
2361 Paula Costa Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1967
281 Stefan Jämtgren Herrar Man 1994
2159 Håkan Johansson Kungsbacka Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
2360 Johanna Johansson If Rigor Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1971
280 Daniel Dolff Blomberg Team Dolffman Herrar Man 1991
1192 Charlotta Dolff Winman Team Dolffman Damer Kvinna 1992
279 Ali Al Janabi Ullevi FK Herrar Man 1995
1191 Frida Selberg Team Turtles Damer Kvinna 1984
1190 Malin Reynold Damer Kvinna 1974
1189 Sandra Nord Damer Kvinna 1987
1187 Madelene Ekeroth Damer Kvinna 1983
1188 Pauline Ogheden Damer Kvinna 1985
1186 Carolina Johansson Majornas IK Damer Kvinna 1981
1185 Na Pang Larsson Damer Kvinna 1977
2158 Håkan Bondeby Blickpunkten. Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1955
277 Adam Bondeby Blickpunkten. Herrar Man 1989
278 Alexander Bondeby Blickpunkten. Herrar Man 1994
1184 Louise Holmström Lerums friidrott Damer Kvinna 1993
1183 PATRICIA TETTO Damer Kvinna 1982
274 JORGE AURELIO PERITO DE BEM Herrar Man 1979
273 Mathias Lundberg Herrar Man 1990
272 Alexander Lundberg Yaki-Da Running Club Herrar Man 1995
1182 Tilda Gottberg Yaki-Da Running Club Damer Kvinna 2000
271 Johan Ludvigsson Herrar Man 1987
270 Marcus Lagerkvist Herrar Man 1997
1181 Wilma Styrenius Damer Kvinna 2000
1180 Nathalie Sheerin United MMA Damer Kvinna 1987
1179 Sandra Köhler Damer Kvinna 1994
2362 Carina Åslund FLÅSA Runners Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1967
269 Per Carlsson Herrar Man 1981
268 Love Henrikson Get fast or die trying Herrar Man 1984
2157 Mikael Tilly Lidköpings VSK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
1177 Jessica Svärd Dental star Damer Kvinna 1981
267 Tomas Johansson KålleredoSK Herrar Man 1978
1176 Loisa Larsson IF Hagen FIK Damer Kvinna 2003
1175 Linnea Okfors Damer Kvinna 1992
1174 AnnaCarin von Heideman Team Tingeling Damer Kvinna 1979
1173 Elin Åkervall Damer Kvinna 1999
2167 Martin Feuk Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
1172 Annika Nilsson Damer Kvinna 1991
265 Viktor Karlsson Herrar Man 1992
1171 Charlotte Ardfors Försvarsmakten Damer Kvinna 1980
264 Teodor Söderberg Herrar Man 1993
1170 Alexandra Benoist Damer Kvinna 1976
2359 Dana Cormier Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1965
1169 Trisha Cormier Damer Kvinna 1980
2365 Linda Arvidsson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1972
1167 Jennie Larsson If Hagen Skövde Damer Kvinna 1975
2156 magnus falck SKF Friluftsklubb Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
263 Martin Högman Herrar Man 1977
262 Amer Nezirovic Hälle IF Herrar Man 1980
261 Andreas Lundblad Falkenberg Allstars Herrar Man 1986
1165 Ebba Höglund Damer Kvinna 1993
1166 Tove Ivarsson Damer Kvinna 1989
1193 Susana Segovia Club Atletismo Torremolinos Damer Kvinna 1976
260 Fredrik Thid Evk Installation AB Herrar Man 1984
2155 Joakim Wahlberg Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
259 Johan Nilsson Majornas IK Herrar Man 1974
258 Patrik Svensson Voelkerling Team VEPA Herrar Man 1980
2166 Hans Sjöstrand Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
2153 Ove Jonsson FSK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1949
2154 Niklas Palmqvist FSK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
2165 DRITAN POCI Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1969
255 Johan Ekstedt Göteborg Sim Herrar Man 1993
254 Finn Fägerquist Herrar Man 1980
2152 Pär Forssell Gotta run Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
2357 Martina Wester Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1968
253 Cristian Faraone Runcard Herrar Man 1985
2151 Per Olsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1958
2164 Sami Chebib Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1964
2364 Ramune Baranauskiene Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1971
251 Rickard Faremo Herrar Man 1991
250 Daniel Eliasson Herrar Man 1992
1163 Anna Larsen Damer Kvinna 1997
249 Tobias Wassenius Turn time around runclub Herrar Man 1977
1162 Elisabeth Aecherli Damer Kvinna 1975
2163 Ola Lindblad Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
247 Kalle Bylund Herrar Man 1998
3044 Joseph Nichin Hisingens Löparförening Pojkar 17 Man 2006
3120 Sumeya Ali Hisingens löparförening Flickor 17 Kvinna 2006
246 Emil Bylund Herrar Man 1995
2162 Michael Heyne ljungbyholm rc Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
3043 ville Heyne ljungbyholm rc Pojkar 17 Man 2007
3119 astrid Heyne ljungbyholm rc Flickor 17 Kvinna 2009
1160 Mathilda Hofmann Damer Kvinna 1988
1161 Hanna Göransson Damer Kvinna 1988
2161 Jonny Lundström Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
1159 Camilla Ekberg Åsbogård Topline AB Damer Kvinna 1982
243 Daniel Boman Ericsson IF Herrar Man 1976
3042 Filip Boman FBC Lerum Pojkar 17 Man 2008
2150 Juan Pablo Ortiz Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
2363 Anna Asztély Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1968
2031 Martin Asztély Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
2358 Monika Estenberger Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1965
241 Daniel Szwarcman Herrar Man 1978
3041 Felix Lindmark Kungälvs kanotklubb Pojkar 17 Man 2009
2356 Eva Karlsson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1966
1156 Ida Tärnfalk Damer Kvinna 1991
240 Andreas Ivestig Herrar Man 1982
1155 Erica Dahlgren Damer Kvinna 1997
239 Pontus Etéus Herrar Man 1988
238 Reid Lindell Herrar Man 1993
2149 Gerry O’Toole Smart Endurance Solutions Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
2148 Johan Drejare Majornas Bixningsklubb Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
1154 Lina Olsson Damer Kvinna 1978
2147 Mathias Larsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
2355 Marie Nyström Hovås hockey Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1972
237 Marcus Svensson Herrar Man 1980
236 Johan Larsson IF Hagen FIK Herrar Man 1974
2354 Petra Stenman Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1972
2146 Hans Johansson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
2353 Petra Johansson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1968
1153 Liza Jansdotter STC TRAININGCLUB Damer Kvinna 1981
3118 Erica Björkdahl LIDKÖPINGS VSK Flickor 17 Kvinna 2009
235 Ulf Johansson Mölndal outdoor Herrar Man 1977
234 Christoffer Bågholt Bågholtarna Herrar Man 1991
1152 Fanny Åkervall Damer Kvinna 2002
2145 Janne Strömbom Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
2144 Johan Gilberth Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
2352 Lena Gilberth Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1971
2143 Johan Lång Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
2142 Stefan Bågholt Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
2141 Jay Scanlon Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1969
2140 Andreas Nordin Hälle IF Herrar Man 1984
233 Kenny Rosén Proletären FF Herrar Man 1987
232 Rune Fjelldal Vegan Runners IK Herrar Man 1975
231 Christian Sahlin Herrar Man 1979
3039 Carl Sahlin Pojkar 17 Man 2007
3040 Arvid Reuterving Pojkar 17 Man 2010
3038 Maurice Tschanz Team Tschanz Pojkar 17 Man 2009
230 Ben Jackson Herrar Man 1992
1151 Beth Langley Damer Kvinna 1995
2005 Leif Jönsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1946
2002 Gert Svensson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1956
2003 Jan Ahlqvist Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1952
2004 Dennis Svahn Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1958
2006 Karl-Gustav Svensson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1935
1 Emil Magnel Millan De La Oliva Eskilstuna FI Herrar Man 2001
2 Jonatan Fridolfsson Sävedalens AIK Herrar Man 1992
3 Otto Kingstedt Hässelby SK Herrar Man 1994
2139 Pär Olofson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
2351 Amanda Haux Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1971
1003 Johanna Larsson Örgryte IS Friidrott Damer Kvinna 1993
1002 Hanna Lindholm Högby IF Damer Kvinna 1979
229 Per von Heideman Kattgif IF Herrar Man 1984
1005 Anneli Johansson Hälle IF Damer Kvinna 1978
1001 Linn Söderholm Sävedalens AIK Damer Kvinna 1996
228 Monir Elkhalki IF Kville Herrar Man 1981
2138 Åke Ström LinnéPartille Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1958
227 Tim Månsson Herrar Man 1999
2137 Christian Mård Marten Runners Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
3037 Noa Mård Marten Runners Pojkar 17 Man 2008
2136 Stefan Johansson Funkibator Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
2135 Rune Gustavsson Navåsens FK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1954
226 Anders Samsson Herrar Man 1989
1150 Emma Nyberg Damer Kvinna 1995
2134 Per-Axel Hellman Sätila Sportklubb Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1956
225 Albin Vågfelt Herrar Man 1991
2133 Jimmy Havås-Åkesson Åkessons Alltjänst Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
224 Albin Andersson Åkesson Åkessons Alltjänst Herrar Man 1995
2350 Samira Berg Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1969
2349 Ann-Catrin Emanuelsson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1963
223 Roshbin Emanuelsson Herrar Man 1991
2132 Johan Damberg Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1969
3117 Athina Ringfeldt IFK Göteborg Friidrott Flickor 17 Kvinna 2009
1149 Meja Sandgren Damer Kvinna 2004
3036 Ville Sandgren Pojkar 17 Man 2007
2131 Björn Sandgren Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
3035 Edvin Waldelius Pojkar 17 Man 2010
222 Fredrik Nyhlén GLSK Herrar Man 1991
221 Octavio Correas Cebrián Valencianers Herrar Man 1983
1148 Eva Sancho Martinez Valencianers Damer Kvinna 1982
3034 Paolo Cirillo Correas Valencianers Pojkar 17 Man 2008
219 Martin Adolfsson FC Krakow Herrar Man 1991
220 Emil Elfving FC Krakow Herrar Man 1989
1147 Julia Axelsson Damer Kvinna 1981
3033 Isak Axelsson Mölndal IF Pojkar 17 Man 2010
2348 Gisela Lind FK Herkules Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1970
218 Alvin Lind FK Herkules Herrar Man 2005
2130 Kristofer Lind FK Herkules Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
217 Otto Gripenberg IK Falken Herrar Man 2001
2129 Freddy Wegelius SOK Knallen Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1957
216 Markus Larsson Fullestad IF Herrar Man 1989
215 Billy Bengtsson Real Tvååker Herrar Man 1990
2128 Erik Michaëlsson Majornas IK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
2347 Johanna Michaëlsson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1971
214 Anders Segerlund Herrar Man 1985
213 Peter Moström Herrar Man 1977
212 Henrik Andersson Herrar Man 1996
2346 Anna Jansson Runacademy Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1972
211 Fredrik Wulff OK Gränsen Herrar Man 1977
3116 Emma Wulff OK Gränsen Flickor 17 Kvinna 2009
3032 Kareem Romdhani Bäckström Pojkar 17 Man 2009
2127 Robert Provci IFK Göteborg Friidrott Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
3114 Siri Provci IFK Göteborg Friidrott Flickor 17 Kvinna 2007
3115 Signe Provci IFK Göteborg Friidrott Flickor 17 Kvinna 2010
1146 Petra Willquist Damer Kvinna 1975
3031 Theo Willquist Pojkar 17 Man 2007
1145 Jessica Franzén Damer Kvinna 1979
210 Magnus Franzén Herrar Man 1974
3030 Oliver Franzén Älvsjö AIK innebandy Pojkar 17 Man 2010
1144 Johanna Anvell Mölndals AIK Damer Kvinna 1989
3029 Elia Hägen Pojkar 17 Man 2009
2126 Christer Johansson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1949
209 Christian Olsson Alingsås IF Friidrott Herrar Man 1974
2125 Mikael Mattsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
208 Daniel Petersson Saab IF Herrar Man 1979
207 Erik Johansson OK Alehof Herrar Man 2002
2124 Dan-Olof Johansson OK Alehof Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
2123 Anders Hahn Flåsa Runners Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1959
206 Fredrik Kellin Mölndals AIK Herrar Man 1976
1143 Therese Kellin Damer Kvinna 1981
3028 Viggo Wulff IKHP Huskvarna Pojkar 17 Man 2006
3113 Nike Emanuelsson IFK Göteborg Friidrott Flickor 17 Kvinna 2009
3112 Eowyn Lindberg Qviding FIF Flickor 17 Kvinna 2007
1142 Yvonne Nilsson Damer Kvinna 1976
205 Elias Gustafson Herrar Man 1997
2122 Patrik Gustafson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
1141 Emma Andersson London tjejen Damer Kvinna 1988
3027 Anton Irwert Pojkar 17 Man 2010
3111 Linnea Irwert Flickor 17 Kvinna 2008
2121 Björn André Hästeviksgetterna Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
1140 Sofia Melander Axa Sports Club Damer Kvinna 1989
1139 Jonna Nordström Damer Kvinna