Anmälda till Sylvesterloppet GBG – Sylvesterloppet 10 km - 2023 Avancerad sök

Namn Klubb Klass Kön Födelseår
Jimmy Nord Alingsås IF Friidrott Pojkar 17 Man 2006
Ralf Hansson Swerock Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1960
Lilian Johansson Damer Kvinna 1951
Lars Stenqvist SQ2G Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
Jessi Stenqvist SQ2G Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1969
Oscar Stenqvist Hälle IF Herrar Man 1995
Elin Stenqvist SQ2G Damer Kvinna 1996
Malin Rönnfors Damer Kvinna 1975
Oliver Thorsson Hälle IF Herrar Man 1996
Sho Sasaki Herrar Man 1996
Alf Rehnstrom Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1954
Stefan Schmitt TV 1884 Zeil Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
Dennis Wahlqvist Herrar Man 1994
Anna-Lisa Lundqvist IK Akele Flickor 17 Kvinna 2009
Steve Nordström Nordströms Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
Staffan Sjöberg IFK Göteborg orientering Herrar Man 1985
Sofia Niestojek Damer Kvinna 1981
Joachim Wetterlind Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
Sarkash Manuchehry Iac group Herrar Man 1986
Niclas Wiking Hovås HC Herrar Man 1975
Angela Orrhult Damer Kvinna 1979
Amanda Nordin Damer Kvinna 1991
Leif Olsson PUD:ingarna Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1948
Freddy Nyström Hovås Hockey Pojkar 17 Man 2010
Patrik Nyström Hovås Hockey Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
Valter Jönrup Örgryte IS Pojkar 17 Man 2007
hebb Månsson Ik Surd Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
Camilla Frejd M21 crossfit Damer Kvinna 1985
Therese Eliasson Damer Kvinna 1987
Martin Hallström Herrar Man 1982
Steinar Paulsen Lonesome Runners Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1964
Linda Sintorn Damer Kvinna 1974
Mikael Nordmark Sävedalens AIK Herrar Man 1992
Elsa Palm Damer Kvinna 2000
Katarzyna De Paula Why not? Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1974
Maria Mansfeld Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1968
Navid Hamidi Hälle IF Herrar Man 1990
Endrit Benéus Herrar Man 1984
Wolfgang Malik Mariestads AIF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
William Holmberg Herrar Man 2005
Oskar Corneliusson Herrar Man 1994
Christina Thiel Damer Kvinna 1984
Petra Nilverius Damer Kvinna 1976
Anders Nilverius Herrar Man 1977
Johanna Berglund Damer Kvinna 1993
Karina Maier TSV Detag Wernberg Damer Kvinna 1986
Hampus Pettersson Ak-77 Herrar Man 1999
Tobias Christensson Herrar Man 1987
Gustaf Hagman Hagmans IF Herrar Man 1983
Valter Hagman Hagmans IF Pojkar 17 Man 2011
Felix Feltham Aero Boys Club Herrar Man 1993
Mattias Sjöstrand Lakebeach Runners Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
Erik Sjöstrand Lakebeach Runners Pojkar 17 Man 2006
Mathilda Enghage Damer Kvinna 1989
Caroline Aurén Team Powerwoman Damer Kvinna 1981
Mattias Nilsson Modéer Morgonlöparna Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
Diana Orrling SSAB Damer Kvinna 1978
Emilia Nilsson Kungälvs Kanotklubb Flickor 17 Kvinna 2006
Kerstin Emanuelsson Motionskicken Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1967
Johan Högberg Herrar Man 1976
Patrik Sommerfeld Herrar Man 1977
Silvia Borg if Hagen Skövde Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1953
Maria Löfgren Damer Kvinna 1976
Roger Rönnfors Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
Maria Rönnfors Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1967
Joel Akervall - Pojkar 17 Man 2010
Anders Wiken Herrar Man 1965
Michael Colombo Herrar Man 1965
Victor Kåveryd Herrar Man 1978
Embla Andersson Damer Kvinna 2003
Kasper Gieldon Herrar Man 1991
Lennart Berlin Hönö Boulförening Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1949
Tommi Marjanen Goldchest FC Herrar Man 1973
Mikaela Marjanen Goldchest FC Damer Kvinna 1973
Emil Rehn Herrar Man 1992
Martin Samuelsson Herrar Man 1992
Andreas Hartvigsson Herrar Man 1988
Buster Wesslander IF Rigor Pojkar 17 Man 2007
Axel Bjurklint Herrar Man 1991
William Wismeier Proletären FF Herrar Man 1988
Åke Andersson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
Jenny Andersson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1969
Tommie Karlsson Falkenbergs RR Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
Patrick Tafani Herrar Man 1965
Per-Magnus Svenson Postens IF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1960
Anthony Defeo West Palm Beach Ultrarunners Herrar Man 1984
Fredrik Lindblad Löparklubben Löparklubben Herrar Man 1980
Alice Lindblad IFK Göteborg Flickor 17 Kvinna 2009
Erik Lundgren Masthuggets Marathonklubb Herrar Man 1974
Lena Lundgren Masthuggets Marathonklubb Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1971
Karin Schön IF Kville Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1962
Andreas Carlsson Brunkebergsåsen Herrar Man 1998
Fredrik Björeman TE Scrambled legs Herrar Man 1980
Steffen Steffensen Mölndals aik Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
Jonas Lidén Ulricehamns Triathleter Herrar Man 1972
Madelene Kaldemark Damer Kvinna 1981
Kristin Dewill Damer Kvinna 1993
Oliver Wennerholm Herrar Man 1994
Pär Bengtsson Herrar Man 1989
Alexandra Hylén Damer Kvinna 1988
Dan Enelund Herrar Man 1984
Sandra Skager Damer Kvinna 1990
Mikael Plåt Ruddalens Måleri AB Herrar Man 1983
Markus Lindblad Herrar Man 1986
Erik Kwarnmark Glad amatör Herrar Man 1989
Thomas Köre Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
Hanna Lindström Damer Kvinna 1979
Nils-erik Plåt Rudalens Måleri Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1953
Oscar Adielsson Umara Sports Club Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
Håkan Hansson Getinge Herrar Man 1964
Catharina Elofsson Damer Kvinna 1963
Nils Torring Radisson Blu Herrar Man 1982
Ilya Belianka Sävedalens AIK Herrar Man 1985
Jari Kauppinen Lonesome Runners Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1964
Joakim Svensson Herrar Man 1991
Hanna Antonsson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1971
Björn Olofsson Ifk Skövde fik Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1960
Torben Hinge Team NMTT Herrar Man 1977
Thea Lindebjerg Kot Team NMTT Damer Kvinna 1995
Nathalie Hviid Poulsen Team NMTT Damer Kvinna 1991
Noah Saint-Clair Team NMTT Herrar Man 1995
Kristina Hintze Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1972
Alfred Brorsson Mölndals AIK Herrar Man 1995
Daniela Nilsson Damer Kvinna 1995
Torbjörn Olsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1947
Martin Rönnfors Mölndals Aik Herrar Man 1974
Kateryna Smirnova Damer Kvinna 1988
Thomas Marlow Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1969
Josef Celén Herrar Man 1998
Hanna Ekander Triss Runners Damer Kvinna 1988
soledad nordström Göteborg Damer Kvinna 1978
Edwin Nordstström Göteborg Pojkar 17 Man 2011
Didrik von Bargen Lekstorps IF Pojkar 17 Man 2006
Daniel von Bargen Jernbrukets Ultra Herrar Man 1982
olof björkman Stockholmspostens IK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1955
Jonas Darle Olsson Herrar Man 1965
Anna Eriksson Damer Kvinna 1984
Christian Boëthius Kongahälla AIK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1963
Joakim Sandstedt Herrar Man 1988
Ellinor Huusko Damer Kvinna 1996
Ludwig Håman Herrar Man 2003
Camilla Arnbert Damer Kvinna 1989
Ivonne Sellman Damer Kvinna 1981
Fredrik Überbacher Triathlon Väst Herrar Man 1987
David Friberg Herrar Man 1982
Isabelle Larsson Damer Kvinna 1988
ALICIA Rundeus Damer Kvinna 1997
Madeleine Wigren Damer Kvinna 1997
Louison Tourtelier Örgryte IS Herrar Man 2001
Johanna Ivarsson Damer Kvinna 1991
Oscar Åkesson Herrar Man 1991
Caroline Wickström Damer Kvinna 1986
Irma Kajanus Tölö GF Flickor 17 Kvinna 2006
Åsa Carlström Damer Kvinna 1977
Erik Nyenger Herrar Man 1983
Viktor Wallin Herrar Man 1995
Andreas Stenerdahl Herrar Man 1975
Milton Stenerdahl Pojkar 17 Man 2007
Mats Eriksson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
Sandra Schönbeck Damer Kvinna 1977
Peter Frykman Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
Eva Möller Damer Kvinna 1978
Jacob Geijer Triss Runners Herrar Man 1988
Karolina Ekblom Hotel Flora AB Damer Kvinna 1988
Johan Ekblom Hotel Flora AB Herrar Man 1982
Jan Johansson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1960
Elin Johansson Damer Kvinna 1988
Mattias Borgström Herrar Man 1987
Vilde Borgström Pojkar 17 Man 2010
Sara Schalin Damer Kvinna 1979
Glädjeknuff Lag 1 - Göteborg Glädjeknuff Herrar Man 1974
Glädjeknuff Lag 2 - Göteborg Glädjeknuff Herrar Man 1974
Oscar Guregård Örgryte IS Friidrott Herrar Man 1998
Karin Ingemarsson Damer Kvinna 1987
Anders Hedenberg Herrar Man 1986
Joakim Niklasson Borregos Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1964
Anette Niklasson Borregos Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1968
Klara Niklasson Borregos Damer Kvinna 2000
Oskar Niklasson Borregos Herrar Man 2003
Daniel Hemberg Herrar Man 1985
Sara Lindqvist Mölndals AIK Damer Kvinna 1989
Rikard Johansson Kungsäters IF Herrar Man 1997
Göran Lager Herrljunga Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
David Karlberg Herrar Man 1979
Roar Sandvik MAIK Herrar Man 1976
Martina Albo Damer Kvinna 1983
Jonas Bengtsson Herrar Man 1985
David Nyström Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
Sten-Ståle Solfjeld Privat Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1950
Björn Zackrisson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1954
Christina Lindén Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1955
Oliver Larsson Herrar Man 1990
Rebecka Stirnexell Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1969
Emilia Forslund Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1973
Östen Forslund Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
Olof Forslund Herrar Man 2004
Nils Forslund Herrar Man 2006
Kristina Forslund Damer Kvinna 2002
Emily Smith Damer Kvinna 2004
Emanuel Engvall Herrar Man 2003
Henrik Lange Herrar Man 1961
Lars Johansson Bangaloreanerna Herrar Man 1962
Alma Johansson Ultunisterna Damer Kvinna 2003
Sven Sundström Bredareds IF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1955
Peter Liljenberg Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1967
Elias Liljenberg Herrar Man 2000
Hjalmar Liljenberg Herrar Man 2004
Fredrik Andersson Herrar Man 1979
Johan Strand Göteborg-Majorna OK Herrar Man 1987
Alena Wattenberg van Hal Damer Kvinna 1980
Lukas Randåker Sjövalla FK Pojkar 17 Man 2007
anton sundström Bredareds if Herrar Man 1989
Fredrik Dahlbom Mölndals AIK Herrar Man 1981
Pär Bohrarper Herrar Man 1974
Oskar Pålsson Herrar Man 1987
Oskar Osberg Öckerö Running Club Herrar Man 1985
Stefan Gudmundsson Herrar Man 1986
Birta Dogg Ingud Andresd Damer Kvinna 1988
Susanne Ljunggren SOK Knallen Borås Damer Kvinna 1967
Petter Ljunggren SOK Knallen Borås Herrar Man 1965
Alexander Altby Öckerö Running Club Herrar Man 1988
Erik Emilsson Herrar Man 1988
Thomas Emilsson Herrar Man 1992
Karin Magnusson IF Hagen FIK Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1973
Filip Ossiansson IFK Göteborg Orientering Herrar Man 1996
Olle Andersson Mölndals AIK Herrar Man 1998
Malin Lundin Skattmasarna Damer Kvinna 1991
Johan Hammarberg Herrar Man 1988
Maria Lidström Damer Kvinna 1967
Maria Wallström Damer Kvinna 1981
Marcus Orrhult Herrar Man 1978
Patrik Ohrberg Skogsbygdens IF Herrar Man 1984
Matilda Asp Damer Kvinna 2004
Lennart Asp Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
Novalie Lundh Flickor 17 Kvinna 2011
Nelly Lundh Flickor 17 Kvinna 2008
Jenny Martinsson Damer Kvinna 1993
Gustaf Sjösten Herrar Man 1995
Sven Gustafsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
Tommy Rosenlöf IK LERUM FI Herrar Man 1975
Amanda Rosenlöf IK LERUM FI Flickor 17 Kvinna 2008
Zlatko Matic IFK Halmstad Herrar Man 1993
Hampus Lindberg Herrar Man 1999
Fredrik Ottensten Egefalk Triss Runners Herrar Man 1986
Christian Krantz Herrar Man 1979
Johan Lindberg Härlanda Skuttande Ponnyer IF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
Oscar Rovira Herrar Man 1989
Veera Suvalo Grimberg Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1970
Daniel Andersson IK Frisco Herrar Man 1979
Peter nygren Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
Patrik Thorvaldsson Mölndals AIK Herrar Man 1995
Erik Nilsson Mariestads AIF Herrar Man 1988
Celina Gleisner Damer Kvinna 1998
Joakim Karlsson Herrar Man 1975
Emma Södergren Damer Kvinna 1986
Therese Andersson Damer Kvinna 1982
Jan Ekman Ryda SK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1955
Anna Arvidsson Bengts Vänner Damer Kvinna 1985
Edvin Kazaferovic Alstam Pojkar 17 Man 2007
Alvar Kazaferovic Alstam Pojkar 17 Man 2009
Anders Sundholm Hälle IF Herrar Man 1977
Tony Grunander Trollhättans IF idrott Herrar Man 1974
Jonathan Enarsson Köping-Kolsva OK Pojkar 17 Man 2009
Casper Enarsson Köping-Kolsva OK Pojkar 17 Man 2010
Ulf Berndtsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1961
David Strodel Lerum Friidrott Herrar Man 1987
Eric Björkvall Herrar Man 1986
Óttar Halldórsson Herrar Man 1989
Fanny Österlund Damer Kvinna 2002
Linus Torinsson Pojkar 17 Man 2010
Maria Torinsson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1973
Daniel Torinsson Herrar Man 1980
Lukas Carling AVHF Herrar Man 1999
Rolf Nurmi Peab Väst If Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
Kim Linmyr Umara SC Herrar Man 1978
Anders Skånmyr Mölnlycke Herrar Man 1964
Peter Lindman Securitas Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
Per Fredrikson Herrar Man 1987
Kevin Viklund Herrar Man 2001
Carin Börjesson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1950
Conny Börjesson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1946
Paula Prochazka Damer Kvinna 1989
Örjan Petersson Ryda SK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1956
Anna Kjellman Damer Kvinna 1975
Lars Palm Herrar Man 1974
Ludwig Palm Herrar Man 2003
Julia Nilsson Damer Kvinna 1998
Frida Lenberg Damer Kvinna 1975
Elin Marasovic Damer Kvinna 1985
sakariye jama Herrar Man 1995
Philip Gelin Herrar Man 1989
Jesper Gunnarson Fighter Centre IF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
Göran Borgelöv Skatås Bouleklubb Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1958
Madelein Larsson Fighter centre IF Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1972
Christer Christiansson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1966
Johanna Ljunggren Damer Kvinna 1991
Oscar Bergsten Herrar Man 1991
Josefine Säfmark Damer Kvinna 1985
Mattias Bramstång Herrar Kvinna 1982
Mattias Johansson Yi Yi Musik AB Herrar Man 1975
Nic Nordqvist Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
Eva-Marie Gustafsson Emg dressyr Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1962
David Sultan Göteborg Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
Malin Heyman Damer Kvinna 1985
Torill Pedersen Damer Kvinna 1979
Randi Solberg Damer Kvinna 1986
Knut Moen Sælø Herrar Man 1983
Tove Brodin Damer Kvinna 1993
Frédéric François Herrar Man 1986
Linda Börjesson Damer Kvinna 1975
Ellen Börjesson Damer Kvinna 2002
Hans-Olof Persson OK Alehof Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
Mikael Sinkko Run For Jesus Herrar Man 1985
Frida Ström Runacademy IF Damer Kvinna 1978
Hiromi Kobayashi Surahammars SOK Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1966
Norea Bjerde Damer Kvinna 1995
Erik Börjesson Bil & Kaross Hindås Herrar Man 1986
Malin Jidéus Let’s run Damer Kvinna 1989
Jan Mikael Andersson BengtsVänner Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
Veronika Lindblad Damer Kvinna 1980
Andreas Grüner Mölndal Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
Henrik Nyström Triathlon Väst Herrar Man 1980
Simon Jare Örgryte Old boys Herrar Man 1990
Linda Hermansson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1967
Pernilla Lexman Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1965
Alexandra Vogn Damer Kvinna 1992
Jonas Martinsson Herrar Man 1987
Yvonne Malmsten IK Stern Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1965
Lukas Almqvist Herrar Man 2002
Maria Jonsson IF Kville Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1963
Drilon Haxhijaj Herrar Man 1996
Ivona Katinic Damer Kvinna 1999
Emma Gunnarsson Damer Kvinna 1997
Marcus Hansson Nol York Herrar Man 1994
Viktor Sundström Bredareds IF Herrar Man 1983
Christoffer Andersson Herrar Man 1992
Karin Johansson Damer Kvinna 1995
Mattias Sunesson Herrar Man 1985
Fatima Nolasco Damer Kvinna 1993
Niclas Dristig Herrar Man 1988
Rasmus Ritzman Herrar Man 1994
Helena Jare Damer Kvinna 1992
Amanda Katinic Damer Kvinna 1988
Christofer Olsson Herrar Man 1986
Mats Olsson Herrar Man 1984
Tomas Rouse Herrar Man 1991
Elisabeth Wernberg Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1973
Robert Ljunggren Lonesome runners Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1960
Linn Lindberg Damer Kvinna 2001
Maria Söderberg Mentorguiden Alingså Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1970
Lars Eliasson Mentorguiden Alingsås Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
Richard Lindström Midnight Warriors Triathlon Club Herrar Man 1985
Emilia Lindström Midnight Warriors Triathlon Club Damer Kvinna 1988
Daniel Timle Herrar Man 1991
Martin Karlberg Herrar Man 1979
Jörgen Carlsson Bark Lake Brewery Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
Pavan Indukuri Herrar Man 1993
Akhila Nallaparaju Damer Kvinna 1997
Steve Hero Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1963
Rolf Garn Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1954
Bjarne Rolf Borås Löparklubb Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1972
martin almblad Herrar Man 1991
Åsa Leonhardt Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1964
Carina Olsson Högsbo AIK Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1962
Emma Provci Damer Kvinna 1976
Ida Fransson Damer Kvinna 1993
Ella Stålhandske Damer Kvinna 1999
Jenny Lundh Damer Kvinna 1975
Sven Anders Sigvald Lund Herrar Man 1977
Bengt Strömberg Ericsson IF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1964
Erna Suljic Damer Kvinna 1999
Chris Gray Örgryte IS Herrar Man 1992
Daniel Artfors Herrar Man 1973
Christer Henningsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1956
stefan jervelycke Herrar Man 1964
josefin jervelycke Damer Kvinna 1993
Ylva Smedberg Damer Kvinna 1978
Jonas Olsson Herrar Man 1980
Magnus Hermansson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1968
Michael Vartiainen Scouterna Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
Ohlsson Conny Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1944
Sheng-An Yu Herrar Man 1997
Yi-Cheng Yu Herrar Man 1965
Johan Eriksson Herrar Man 1984
dashiel maloney Uddevalla SK Herrar Man 1979
Joel Jakobsson OK Skogshjortarna Herrar Man 1979
Sofia Nord Damer Kvinna 1982
Malin Tedsjö Lets run Damer Kvinna 1984
Mats Olsson Annedals LK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
Tom Ringlstetter Herrar Man 2005
Johan Särnbratt Tolered Utby OL Herrar Man 1989
Marie Eriksson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1970
Tomi Suokas Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
Marcus Lilja Team Nordic Trail Herrar Man 1993
Joceline hedin Damer Kvinna 2000
Viktor Brinkenberg Hälle IF Herrar Man 1994
Nanne Backman Team Ultrasweden Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
Hampus Otterborg Team Ultrasweden Pojkar 17 Man 2007
Johan Svensson Goa gubbar Herrmiddag Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
Liam Thärning Pojkar 17 Man 2008
Brian Godsman Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1970
Niclas Magnusson Herrar Man 1992
Min Zou Damer Kvinna 1987
Marc Haberstroh Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
Catrin Duran Leon Damer Kvinna 1970
Josefin Ros Damer Kvinna 2000
Sigge Blomqvist Pojkar 17 Man 2006
Rebecka Strömberg Damer Kvinna 1990
Andreas Bergman Herrar Man 1987
Anders Sundell Midnight Warriors Triathlon Club Herrar Man 1980
Karolina Petersen Umara Damer Kvinna 1979
Henrik Petersen Herrar Man 1987
Emelie Clark Damer Kvinna 1989
Patrik Weibull Herrar Man 1986
vitor ortega Herrar Man 1987
Gerhard Nicklasson Umara sports club Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
Viktor Svensson Hälle if Herrar Man 1992
Axel Sjöberg Herrar Man 1991
Magnus Carling Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1973
Jon Holmberg Herrar Man 1977
William Nory Herrar Man 1984
Gisela Augustsson Damer Kvinna 1992
Christian Lagerstedt Climber AB Herrar Man 1973
Åsa Andersson Vispens IF Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1973
Lars Persson Borås Löparklubb Herrar Man 1974
Esther Falkenström Kungälvs Kanotklubb Flickor 17 Kvinna 2009
William Falkenström Kungälvs Kanotklubb Pojkar 17 Man 2007
Kristina Nilsson Solvikingarna Damer Kvinna 1976
Fredrik Pedersen Herrar Man 1979
Amanda Pedersen Flickor 17 Kvinna 2009
Jacob Sjöstedt Herrar Man 1992
Nils Ornevi Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1956
Johan Gustafsson Herrar Man 1970
Emir Memisevic Herrar Man 1976
Karin Jungerfelt Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1964
Björn Ohlsson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1962
Emilia Sturve Damer Kvinna 2000
Magnus Erixon Mölndals AIK Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1971
Linus Blomgren Herrar Man 1995
Fredrik Blomgren Herrar Man 1972
Ingrid Fröström Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1960
Noah Svedberg Sävedalens AIK Pojkar 17 Man 2007
Jessica Johansson Damer Kvinna 1997
Lena Skoglund Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1960
Sabina Eriksson Damer Kvinna 1981
Anna Tidblom Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1968
Michael Neuwirth Herrar Man 1988
Jani Lauronen Herrar Man 1985
Markus Lauronen Pojkar 17 Man 2008
Jouni Lauronen Herrar Man 1988
Risto Lauronen Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1959
Andreas Birath Herrar Man 1974
Daniel Oddhammar Herrar Man 1974
Lisa Birath Damer Kvinna 1974
Stefan Kimming Mölndal Outdoor IF Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1965
Carmel Hayes - Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1966
Fredrik Andersson Alingsås IF Friidrott Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1969
Kerstin Andersson Damer Kvinna 1974
Alice Andersson Alingsås IF Friidrott Flickor 17 Kvinna 2006
Elsa Andersson Alingsås IF Friidrott Damer Kvinna 2002
Tage Rosenberg Rosenberg Pojkar 17 Man 2005
Abbas Ghasemi Pojkar 17 Man 2005
Alidad Paywandi Pojkar 17 Man 2005
Henrik Johansson Herrar Masters (f 1973 eller tidigare) Man 1969
Marina Johansson Damer Masters (f 1973 eller tidigare) Kvinna 1971
Tova Wallgren Flickor 17 Kvinna 2005
Sandra Karakas Damer Kvinna 1985
Angelo Lundgren Herrar Man 1981
Elpida Georgitsi Damer Kvinna 1984
Jimmy Tagioglou Herrar Man 1973
Gabriella Christoffersson Motionslandslaget Damer Kvinna 1991
Robert Ekberg The Sloths Herrar Man 1984
Karin Johansson Damer Kvinna 1977
Henrik Hyllner Herrar Man 1976
Ella Nilsfors Bäckebo Skid- & motionsklubb Damer Kvinna 1998
Ylva Thuresson Damer Kvinna 1976
Fredrik Karlsson Herrar Man 1971
Fredrik Ringborg LEMCK Herrar Man 1977
Matilda Wohlin Damer Kvinna 2000
Daniel Levin Volvo Cars Herrar Man 1980
Robin Bolin Herrar Man 1986
Cecilia Solving Damer Kvinna 1980
Till anmälan för Sylvesterloppet 10 km - 2023

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Sylvesterloppet 10 km - 2023.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2023-12-30 00:01.
Senaste tid för ta över startplats är 2023-12-30 00:01.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillSylvesterloppet 10 km - 2023.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Sylvesterloppet 10 km - 2023?
Här hittar du alla platser till salu i Sylvesterloppet 10 km - 2023