Anmälda till Laponia Triathlon 67°N 2021 Avancerad sök

Sprint

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Annemari Johansson Gällivare Endurance Women Kvinna Gällivare 1964
Stefan Larsson Gällivare Endurance Men Man Gällivare 1962
Emelie Nyman Women Kvinna Luleå 1995
Wessel Van Ekeren N/A Men Man Uppsala 1993
Maria Knutsson Luleå Triathlon Women Kvinna Luleå 1980
Hauke Timme USC Kiel Men Man Brügge 1990
Solveig Stoltenberg USC Kiel Women Kvinna Brügge 1996
Claudia Arenas Women Kvinna Stockholm 1977
Cecilia Engström Alpha Training Center Women Kvinna Bagarmossen 1967
Kristoffer Fredriksson Rullklubben Kiruna Men Man Kiruna 1990
Emma Lindberg Simhallsbadet Kiruna Women Kvinna kiruna 1988
Daniel Lind #40årspresent Men Man kiruna 1980
Camilla Martti Women Kvinna Kiruna 1964
Charlotta Olsson Pettersson Women Kvinna Kiruna 1984
Irene Björk Women Kvinna Kiruna 1969
Mikaela Mäki Women Kvinna Kiruna 1994
Sofi Unga Jernelöf Simhallsbadet Kiruna Women Kvinna Kiruna 1990
Henrik Larsson Simhallsbadet Kiruna Men Man Kiruna 1977
Daniel Wiklund Men Man Åsele 1974
Marja Karlsson Women Kvinna Åsele 1991
Louise Wallin KBC ElGouna Women Kvinna Kiruna 1976
Markus Bergman Luleå Triathlon Men Man Luleå 1993
Juris Kellers Men Man Harstad 1973
Jakob Holmberg Gällivare Endurance Club Men Man Stockholm 1970
Jakob Nyström Umeå Simsällskap Men Man Umeå 2003
Ludwig Nordström Men Man Luleå 1996
Mathias Lyngmark Gällivare Endurance Club Men Man Gällivare 1977
Oskar Åkerlund Gällivare Endurance Club Men Man Kiruna 1993
Patrik Nyström Umeå Simsällskap Men Man Umeå 1975
Tomas Seco Umeå Simsällskap Men Man Vännäs 1983
Jennifer Nordström Women Kvinna Luleå 1993
Lena Asklund Göteborg Women Kvinna Johanneshov 1966
Emil Martinsson Umara SC Men Man Kiruna 1985
Magnus Karlsson Gällivare Endurance Club Men Man Kiruna 1985

Long distance

Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
Oscar Lindfors Stöcke TS Järnet Men Man Skellefteå 1987
Anders Björk Gävle Triathlon Klubb Men Man Hofors 1977
Martin Leidersdorff Team Trelleborg Triathlon Men Man Trelleborg 1973
Victoria Leidersdorff Team Trelleborg Triathlon Women Kvinna Trelleborg 1977
Eva Lidman Luleå Triathlon Women Kvinna Luleå 1967
Joonas Lämsä Luleå triathlon Men Man Luleå 1994
Angus kruse Gällivare Endurance Club Men Man Ramsele 1992
Mattias Rekonius Umara Sports Club Men Man Arjeplog 1972
Christian Carlsson Race & Shine Sports Club Men Man Göteborg 1972
Linda Morin Terrible Tuesdays Triathlon Club Women Kvinna Johanneshov 1988
Jana Riedmann NLC Women Kvinna London 1976
Jakub Atarsia Triathlon North Africa Men Man Otrokovice 1990
Adam Atarsia Triathlon North Africa Men Man Otrokovice 1993
Joel Bergström Gällivare Endurance Club Men Man Hallstavik 1985
Mikael Martin Västerås Triathlonklubb Men Man Västerås 1973
Ida Sternbro Västerås Triathlonklubb Women Kvinna Västerås 1984
Jakob Åkerlund Umara Sports Club Men Man Stockholm 1990
Magnus Eriksson I2IF karlstad Men Man Karlstad 1980
jannice persson Frosta Multisport Women Kvinna HÄSSLEHOLM 1901
Sabina Nilsson Frosta multisport Women Kvinna Höör 1983
Tobias Finnsson Östersund triathlon Men Man Östersund 1982
Alain Borgnet Coaching Zone Team Men Man Tamines 1970
Elin Olsson Team Snabbare Women Kvinna Stockholm 1984
Allard Haarman TTW Men Man Amsterdam 1985
Simon Wallmark Nynäshamn Långdistansklubb Men Man Nynäshamn 1976
Rasmus Olsims Brown Umara Sportsclub Men Man Västerås 1992
Sofie Johansson Norrtälje Women Kvinna Norrtälje 1991
Marcus Hultgren Terrible Tuesdays triathlon Club Men Man Stockholm 1979
Sofie Lantto Terrible Tuesday Triathlon Club Women Kvinna Östersskär 1974
Sara Elfving Karlshamns SK Women Kvinna Ronneby 1970
Pia Sundkvist de Beau Alnö Race Team Women Kvinna Sundsvall 1969
Camilla Renz Terrible Tuesday Triathlon Club Women Kvinna Skogås 1971
Marie Thorell LeWa Sport Women Kvinna Göteborg 1975
Martina Antonsson Team Trelleborg Triathlon Women Kvinna Trelleborg 1973
Simon Gustavsson Umara Sports Club Men Man Hisings backa 1986
Pär Fransson Karlskrona Simsällskap Men Man Ronneby 1973
Odd Larson Norra Stockholm Endurance Men Man Täby 1970
Paul Carroll Belpark Men Man Dublin 1970
Martin Kirwan Focus on Fitness Men Man Waterford 1973
Mathias Wärja ColtingBorssen Triathlonklubb Men Man Kullavik 1971
Tomas Seco Umeå Simsällskap Men Man Vännäs 1983
Klas Walltröm Karlskrona Simsällskap Triathlon Men Man Karlskrona 1962
Martin Lind IK NocOut.se Men Man Stockholm 1991
Erik Hyllienmark IK NocOut.se Men Man Lidingö 1992
Kim Rosin Hudik Triathlon Men Man Järvsö 1989
Bernhard Hirschauer Gällivare Endurance Club Men Man Sollentuna 1962
Dominic Bertin Avenir Triathlon Club Charleroi Men Man FLEURUS 1961