Anmälda till Laponia Triathlon 67°N 2021 - Long distance Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
3 Bernhard Hirschauer Gällivare Endurance Club Men Man Sollentuna 1962
37 Niklas Wennberg Järfälla Triathlonklubb Men Man Järfälla 1973
36 Ulf Bohman Östersund Triathlon Men Man Undersåker 1962
2 Andreas Ramström Luleå Triathlon Men Man Luleå 1978
34 Petter Gisslen Terrible Tuesdays Athletic Club Men Man Vallentuna 1975
4 Aron Modig AXA Sports Club Men Man Stockholm 1985
43 Jenny Andersson Strängnäs CK Women Kvinna Strängnäs 1975
32 Nils Bergdahl 338 Småland Triathlon Men Man Åryd 1971
31 Tobias Chroneer Maxprestation Sports Club/Team Zoot Men Man Västervik 1978
30 Kristofer Block Colting Borssén Triathlonklubb Men Man Sollefteå 1979
29 Linus Waern Sandvikens CK Men Man Årsunda 1988
47 Sara Jakobsson Örebro AIK Women Kvinna Örebro 1987
28 Johan Pettersson AXA Sports Club Men Man Kiruna 1980
27 Oscar Lindfors Stöcke TS Järnet Men Man Skellefteå 1987
26 Anders Björk Gävle Triathlon Klubb Men Man Hofors 1977
25 Martin Leidersdorff Team Trelleborg Triathlon Men Man Trelleborg 1973
52 Victoria Leidersdorff Team Trelleborg Triathlon Women Kvinna Trelleborg 1977
51 Eva Lidman Luleå Triathlon Women Kvinna Luleå 1967
24 Joonas Lämsä Luleå triathlon Men Man Luleå 1994
23 Angus Kruse Gällivare Endurance Club Men Man Ramsele 1992
22 Christian Carlsson Race & Shine Sports Club Men Man Göteborg 1972
50 Linda Morin Terrible Tuesdays Athletic Club Women Kvinna Johanneshov 1988
49 Jana Riedmann NLC Women Kvinna London 1976
20 Jakub Atarsia Triathlon North Africa Men Man Otrokovice 1990
21 Adam Atarsia Triathlon North Africa Men Man Otrokovice 1993
19 Joel Bergström Gällivare Endurance Club Men Man Hallstavik 1985
18 Mikael Martin Västerås Triathlonklubb Men Man Västerås 1973
17 Jakob Åkerlund Umara Sports Club Men Man Stockholm 1990
16 Magnus Eriksson I2IF karlstad Men Man Karlstad 1980
48 Jannice Persson Frosta Multisport Women Kvinna HÄSSLEHOLM 1969
53 Sabina Nilsson Frosta multisport Women Kvinna Höör 1983
15 Tobias Finnsson Östersund triathlon Men Man Östersund 1982
14 Alain Borgnet Coaching Zone Team Men Man Tamines 1970
46 Elin Olsson Team Snabbare Women Kvinna Stockholm 1984
13 Allard Haarman TTW Men Man Amsterdam 1985
12 Simon Wallmark Nynäshamn Långdistansklubb Men Man Nynäshamn 1976
11 Rasmus Olsims Brown Västerås Triathlonklubb Men Man Västerås 1992
45 Sofie Johansson Norrtälje Women Kvinna Norrtälje 1991
10 Marcus Hultgren Terrible Tuesdays Athletic Club Men Man Stockholm 1979
39 Sofie Lantto Terrible Tuesdays Athletic Club Women Kvinna Östersskär 1974
40 Sara Elfving Karlshamns SK Women Kvinna Ronneby 1970
42 Pia Sundkvist de Beau Alnö Race Team Women Kvinna Sundsvall 1969
54 Camilla Renz Terrible Tuesdays Athletic Club Women Kvinna Skogås 1971
44 Marie Thorell LeWa Sport Women Kvinna Göteborg 1975
41 Martina Antonsson Team Trelleborg Triathlon Women Kvinna Trelleborg 1973
9 Simon Gustavsson Umara Sports Club Men Man Hisings backa 1986
8 Pär Fransson Ronneby Simsällskap Men Man Ronneby 1973
1 Odd Larson Norra Stockholm Endurance Men Man Täby 1970
5 Mathias Wärja ColtingBorssen Triathlonklubb Men Man Kullavik 1971
6 Tomas Seco Umeå Simsällskap Men Man Vännäs 1983
38 Klas Wallström Karlskrona Simsällskap Triathlon Men Man Karlskrona 1962
33 Martin Lind IK NocOut.se Men Man Stockholm 1991
7 Erik Hyllienmark IK NocOut.se Men Man Lidingö 1992
35 Kim Rosin Hudik Triathlon Men Man Järvsö 1989
Till anmälan för Long distance