Anmälda till Laponia Triathlon 67°N 2021 - Sprint Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
300 Emil Martinsson Umara Sports Club Men Man Kiruna 1985
299 Marie Kasselskog Team Power Woman Women Kvinna Nykvarn 1977
298 Mattias Krantz Terrible Tuesdays Athletic Club Men Man Stockholm 1973
297 Emma Belforth Gellivare endurance Women Kvinna Göteborg 1985
296 Eelis Murto OK Sarven Men Man Koskullskulle 2001
295 Simon Gustavsson Umara Sports Club Men Man Hisings backa 1986
294 Marcus Hultgren Terrible Tuesdays Athletic Club Men Man Stockholm 1979
293 Viktor Glemne Men Man Luleå 1996
292 Ida Norojärvi Gällivare Endurance Women Kvinna Malmberget 2002
291 Robin Andersson Umeå simsällskap Men Man Skellefteå 2003
290 Sven Östlund LC ZÜRICH-DOPPELSTOCK Men Man Zürich, Schweiz 1976
289 Hanna Westergaard Alviks Ik Women Kvinna Gammelstad 1978
288 Anette Nilsen Luleå triathlon Women Kvinna Luleå 1979
287 Jennifer Olsims Brown Västerås CK Women Kvinna Västerås 1995
286 Oskar Larsson Örebro aik Men Man Örebro 1990
285 Daniel Dyrander Gällivare Endurance Men Man Gällivare 1972
284 Sara Elfving Karlshamns SK triathlon Women Kvinna RONNEBY 1970
283 Tristan Jones Gällivare Endurance Men Man Malmberget 1981
282 Anders Johnsson Gällivare Endurance Men Man Malmberget 1965
281 Karin Lindholm Stil Women Kvinna luleå 1963
280 Stefan Hertil Stöcke TS Järnet Men Man Holmsund 1980
279 Ida Semrén Gällivare endurance club Women Kvinna Gällivare 1981
278 Kristina Jonsson Gällivare Endurance Women Kvinna Gällivare 1975
276 Pontus Suorra Gällivare Endurance Men Man Gällivare 1990
277 Bo Vesterlund Men Man Gällivare 1961
275 Martin Norberg Men Man Luleå 1986
274 Micael Andersson Gällivare Endurance Club Men Man Gällivare 1977
272 Annemari Johansson Gällivare Endurance Women Kvinna Gällivare 1964
273 Stefan Larsson Gällivare Endurance Men Man Gällivare 1962
271 Emelie Nyman Women Kvinna Luleå 1995
270 Maria Knutsson Luleå Triathlon Women Kvinna Luleå 1980
268 Hauke Timme USC Kiel Men Man Brügge 1990
269 Solveig Stoltenberg USC Kiel Women Kvinna Brügge 1996
267 Claudia Arenas Women Kvinna Stockholm 1977
266 Cecilia Engström Alpha Training Center Women Kvinna Bagarmossen 1967
265 Kristoffer Fredriksson Rullklubben Kiruna Men Man Kiruna 1990
264 Emma Lindberg Simhallsbadet Kiruna Women Kvinna kiruna 1988
263 Daniel Lind #40årspresent Men Man kiruna 1980
262 Camilla Martti Women Kvinna Kiruna 1964
261 Charlotta Olsson Pettersson Women Kvinna Kiruna 1984
259 Sofi Unga Jernelöf Simhallsbadet Kiruna Women Kvinna Kiruna 1990
260 Henrik Larsson Simhallsbadet Kiruna Men Man Kiruna 1977
258 Daniel Wiklund Men Man Åsele 1974
257 Louise Wallin KBC ElGouna Women Kvinna Kiruna 1976
256 Markus Bergman Luleå Triathlon Men Man Luleå 1993
255 Juris Kellers Men Man Harstad 1973
248 Jesper Lindberg Gellivare Skidallians Men Man Gällivare 2001
249 Jakob Nyström Umeå Simsällskap Men Man Umeå 2003
250 Ludwig Nordström Men Man Luleå 1996
251 Mathias Lyngmark Gällivare Endurance Club Men Man Gällivare 1977
252 Patrik Nyström Umeå Simsällskap Men Man Umeå 1975
253 Jennifer Nordström Women Kvinna Luleå 1993
254 Lena Asklund Göteborg Women Kvinna Johanneshov 1966
Till anmälan för Sprint