Anmälda till Personliga Rekordens Backyard Avancerad sök

Personliga Rekordens Backyard

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
89 Ebba Ottosson Hässleholms AIS Kvinna Hässleholm 1999
88 Torbjörn Schill 338 Småland Man Växjö 1972
87 Fredrik Saarnak VXO Ultra Man Växjö 1972
86 Magnus Westerlund OK Enen Man Enköping 1976
85 Roger Kjellsson Team Blekinge LF Man Ronneby 1969
84 Sara Lindström IS Göta Kvinna Helsingborg 1977
83 Adam Wee-Ellis ICA Kvantum Teleborg Man Växjö 1994
82 Carola Bengtsson Kvinna Växjö 1971
81 Jennie Eriksson Kvinna Kolmården 1976
80 Marcus Lideberg Man Växjö 1976
79 Mattias Ekman Apladalens LK Man VÄRNAMO 1982
78 Helly Hansen Kvinna VÄXJÖ 1978
77 David Karlsson Man Solna 1979
76 Lasse Jutemar Borås Löparklubb Man Kinnarumma 1956
75 Carolina Pansar Borås Löparklubb Kvinna Dalsjöfors 1984
74 Ingela Jonsson Kisa SK Kvinna Kisa 1970
73 Christian Arthursson Växjö Löparklubb Man Växjö 1972
72 Monica Karlsson Växjö Löparklubb Kvinna Växjö 1969
71 Elliot Hallengren ICA Kvantum Teleborg Man Växjö 1995
70 Albin Gustavsson Man Malmö 1985
68 Jonas Andersson Kalmar Hemvärn Man Färjestaden 1968
69 Jimmy Erlandsson
67 Rebecca Arnesson IFK Växjö Kvinna Växjö 1992
66 Annika Jonasson Kvinna Växjö 1988
65 Jesper Olsson Man Växjö 1989
64 Amanda Rikner Martinsson Kvinna Växjö 1987
63 Nina Bergsten Kvinna Årsta 1992
62 Annika Drakfors Falköping Kvinna Falköping 1980
61 Love Bolin Smålands skafferi Man Växjö 2004
60 Katalin Noble Kvinna Åryd 1984
59 Haraldur Kristjansson Man Växjö 1984
58 Jesper Lindersson Man Nybro 1975
57 Joakim Aleborn Sivertsson Man VÄXJÖ 1988
56 Malin Andersson Kvinna Kristianstad 1978
55 Jarno Aspbäck Umara Sports Club Man Halmstad 1976
54 Gunilla Eriksson Brittatorp Tk Kvinna Tjureda 1967
53 Henric Hagelberg Man Växjö 1981
52 Hanna Hansson Fransson Borås löparklubb Kvinna Tjureda 1980
51 Johan Bergstrand Borås Löparklubb Man Borås 1978
50 Therese Svensson Kvinna GRIMSLÖV 1977
49 Stefan Hedenfeldt Växjö Löparklubb/ICA Kvantum Teleborg Man Växjö 1976
48 Anna Hedenfeldt Växjö Löparklubb/Smålands Skafferi Kvinna Växjö 1981
47 Markus Åkerman Zwift Long Distance Runners Man Åby 1979
45 Markus Skullman Man sälen 1988
46 Björn Fredriksson Lokomotiv Kvibille
44 Tomas Gustafsson Man Kalmar 1964
43 Andreas Bohman Risinge Löparkamrater Man Åryd 1972
42 Mikael Sandberg LK Nyköpings Runners Man Vrena 1962
41 Siw Hedlin Kvinna Värnamo 1968
40 Christina Andersson Kvinna Värnamo 1966
39 Lars Wernemar Umara Sports Club Man Handen 1972
38 Carina Lindal Umara Sports Club Kvinna Uddevalla 1968
37 Fredrik Ylander Umara Sports Club Man Vilshärad 1974
36 Lena Fransson Växjö löparklubb Kvinna Växjö 1972
35 Magnus Ahlström Man Växjö 1975
34 Malin Karlsson Team Power Woman Athletic Club Kvinna Braås 1984
33 Susanne Nilsson Team Ultrasweden Kvinna Nässjö 1963
32 Kurt8 Gustavsson Hultsfreds LK Man Vena 1946
31 Tobias Gunnarsson Löbashult Goif Man Grimslöv 1986
30 Daniel Römer Man Alvesta 1982
29 Susanne Johansson Växjö Löparklubb Kvinna Växjö 1969
28 Pär Lindbäck Man Braås 1985
27 Martina Gustafsson Växjö löparklubb Kvinna Växjö 1983
3 Erik Ahlrot Växjö löparklubb Man Växjö 1971
25 Mathias Romberg Hässleholms AIS Man Hässleholm 1970
24 Amanda Nylén Degerfors OK Kvinna Karlskoga 1999
23 Tobias Fabbeke IF Trion Man Rödeby 1982
22 Katja Schönbeck IFK Växjö Kvinna Växjö 1971
21 Per Christell Skeninge ik Man Sandared 1980
20 Patric Lubdvall Växjö löparklubb Man Växjö 1968
19 Amilia Tångne Mossarun Kvinna Älmhult 1990
18 Emeli Grafström Attunda OK Kvinna Sollentuna 1981
17 Jenny Larsson Växjö löparklubb Kvinna Alvesta 1978
16 Björn Larsson Växjö löparklubb Man Alvesta 1980
15 Lina Lindqvist Kvinna Växjö 1989
14 Marcus Ottosson Runacademy Man Hässleholm 1975
13 Kerstin Sand Växjö Löparklubb Kvinna Vöxjö 1958
12 Leif Nilsson Runacademy Växjö Man Växjö 1957
11 Nathalie Ekbrand 338 småland Kvinna Växjö 1988
10 Sofia Svensson Växjö Löparklubb Kvinna Växjö 1985
9 Oskar Olsson Umara Sports Club Man Värnamo 1996
8 Charlotta Chroneer Maxprestation sportsclub Kvinna Västervik 1976
7 Jimmy Holmberg Man Växjö 1980
6 Samuel Johansson Växjö Löparklubb Man Alvesta 1990
5 Monica Svensson Växjö AIS Kvinna Växjö 1978
4 Ulf-Peter Sjöholm Växjö AIS Man Växjö 1965
26 Willy svensson Man Hjortsberga 1975
1 Christer Svensson Växjö AIS Man Växjö 1969
2 Joacim Martinsson Rikner Växjö Löparklubb Man Växjö 1972