Anmälda till Jernbrukets backyard ultra 2022 Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Jenny Wallner Kvinna Sollentuna 1977
Emelie Eklöf Lunds OK Kvinna Dalby 1983
Dennis Johansson Man Göteborg 1967
Daniel Lindahl Söndagmilen Trail Club Man Göteborg 1979
Joakim Jakobsson Man Göteborg 1978
André Rangelind IF Göta Karlstad Man Kil 1991
Daniel Robertsson IFK Göteborg Orientering Man Sävedalen 1977
Johan Andreasson Man Kungälv 1989
Arvid Johansson Ornunga IF Man Vårgårda 1980
Fredrik Stjärnvy Sweden Runners Man Torslanda 1974
Staffan Appelgren Majornas IK Man Göteborg 1967
Mattias Edlund IF Göta Karlstad Man Karlstad 1984
Mattias Johansson Dark Trail Runners Man Romelanda 1981
Hans Westgren Werner Man Västra Frölunda 1970
David Strodel Lerum friidrott Man Stenkullen 1987
Anders Pettersson Indan Västra Frölunda 1972
Kit Carlsson Härlövs IF Kvinna Kristianstad 1971
Janne Svärdhagen Team Svärdhagen Man Falun 1969
Karl Henrik Seiving Man Stenungsund 1987
Dino Isakovic Man VÄSTRA FRÖLUNDA 1976
Håkan Bengtsson Peab IF Man Alingsås 1977
Rebecca Eriksson Kvinna Stenkullen 1991
Mikael Ström Mölndal Outdoor Man Mölndal 1959
Simon Hammarstedt Man Mölndal 1986
Daniel Theander Dark Trail Runners Man Vallda 1975
Fredrik Larsson Dark Trail Runners Man STENUNGSUND 1970
Magnus Söderström Sandviken Trail Running Man Sandviken 1984
Niklas Tandrup Simlångsdalens IF Man Gullbrandstorp 1980
Hans Gustafsson Team Hävarn Man Linköping 1967
Robin Wang Futchi Man Partille 1988
John Kindahl Futchi Man Alingsås 1982
Rasmus Stenemo Axa Sports Club Man Varberg 1981
Peter Lidström Umara Sportsclub Man Bohus 1979
Annika Johanson Kvinna Mölndal 1969
Oscar Sjölander Man V Frölunda 1969
Annelie Keinström Kvinna Östhammar 1990
Aniko Budai Kvinna Trångsund 1976
Per Christell Skänninge 1980
Peter Jordow Lerviks IS Man Lomma 1977
Stefan Hedenfeldt Växjö Löparklubb Man Växjö 1976
Anna Hedenfeldt Växjö Löparklubb Kvinna Växjö 1981
Per Hedberg Scania Road Runners Man Våxtorp 1962
Katja Saari Uddevalla sk Kvinna Uddevalla 1968
Ingela Jonsson Kisa SK Kvinna Kisa 1970
Carolina Pansar Borås Löparklubb Kvinna Dalsjöfors 1984
Branislav Pavic Hälle IF Man Västra Frölunda 1979
Martin Hedberg Mölndal 1980
Anders Björk Lerum Friidrott Man Floda 1968
Rickard Möllerström Shake n Bake Man Torslanda 1976
Elias Jakobsson Man Alingsås 1981
Christina Terner Kvinna Floda 1980
Magnus Björk Man Lindome 1969
Patrik Eriksson Fat Frogs Man Mölndal 1981
Till anmälan för Jernbrukets backyard ultra 2022

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Jernbrukets backyard ultra 2022.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2022-06-01 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2022-06-01 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillJernbrukets backyard ultra 2022.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Jernbrukets backyard ultra 2022?
Här hittar du alla platser till salu i Jernbrukets backyard ultra 2022