Anmälda till Jernbrukets backyard ultra 2022 Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Mikael Antonsson Man Göteborg 1973
Johan Flarup Man Lerum 1974
Branka Pavic Hälle IF Kvinna Västra Frölunda 1976
Tina Täck Aktivitus Sports Club Kvinna Askim 1973
John Jensen Svenljunga IK Trail Man Hillared 1960
Karin Stridh Hestra IF Kvinna Borås 1987
Martin Lindahl Jernbrukets Ultra Man Göteborg 1983
Sofie Bondeson Free to Run Kvinna Malmö 1989
Fredrik Andersson Man Torslanda 1988
Daniel Axelsson Fading trail runners Man Stenkullen 1977
Andreas Lundgren Man Mölndal 1982
Eric Sjöman Lerum Friidrott Man Lerum 1975
Marcus Ribbing Man Alingsås 1987
Peter Halldén Varbergs Ultralöpare Man Varberg 1982
Aramis Sasinka Ultra Running Community Gothenburg Man Mölndal 1973
Andreas Pettersson Lonesome Ultrarunners Man Mölndal 1976
Roger Kovacs Man Härryda 1969
Andreas Dahlgren Man Öjersjö 1976
Jakob Imberg Man Västra Frölunda 1989
Marcus Kjellberg Man Vallda 1974
Daniel Fredriksson SPIS Man Sollebrunn 1988
Richard Nylén SPIS Man Sollebrunn 1983
Tobias Andreasson SPIS Man Sollebrunn 1986
Johan Ruben Vallda Vikings Vallda 1976
Morgan Sjödal 338 Småland Man Ljungby 1973
Niklas Drakfors Umara Sportsclub Man Falköping 1978
Annika Drakfors Falköping Kvinna Falköping 1980
Daniel Hofmann Man Hamneda 1986
Peter Fornander 338 Småland Man Ljungby 1979
Emelie Lindström Kvinna Köpenhamn 1989
Mikael Bergfjord Hyssna Man Hyssna 1979
Albin Lindbäck Man Göteborg 1987
Göran Löfström Man Rångedala 1965
Jan Wikström Solvikingarna Man Göteborg 1978
Jonas Rabe Varbergs Ultralöpare Man Varberg 1977
Magnus Rabe Gubbsen Laufclub Man Varberg 1983
Janette Rydin Lerum IK Kvinna Gråbo 1971
Hanna Gynnerstedt Kvinna Mölndal 1980
Henrik Dahlström Vegan Runners IK Man Billinge 1980
Camilla Kahn Kvinna Hisings backa 1991
Martin Ljungberg Vegan Runners IK Göteborg 1984
Daniel Berglund Man Västra Frölunda 1966
Tom Dahlström Vegan Runners IK Man Västra Frölunda 1984
Andreas Magnusson Man Lerum 1974
Niklas Larsson LKTV88 Man Trollhättan 1977
Mattias Kristensson Lindome Outdoors Man Hällingsjö 1985
Patrik Södergren Gustavsberg Man Gustavsberg 1982
Axel Kronholm Man Västra Frölunda 1988
Christoffer Malm Man Göteborg 1982
Martin Hedberg Punk Runners Man Sävedalen 1972
David Erixon IF Hallby SOK Man Månsarp 1980
Johan Lagerlöf Man Göteborg 1980
Ricardo Regado Man Hisings backa 1980
Liselott Johansen Kvinna Lerum 1976
Christer Milding Man Fjärås 1958
Simon Österlin La Mont Man Västra Frölunda 1983
Therese Eriksson Friskis&Svettis Vänersborg Kvinna Vänersborg 1982
Anders Hansson Scania Road Runners Man Ystad 1975
Jonas Björkqvist Göteborgs Atlet- & Triathlonsällskap Man BILLDAL 1970
Kristoffer Qvist UMARA sports club Man Hisings Kärra 1980
Magnus Thunberg Polestar Man Göteborg 1974
Gisela Glaffey Kvinna Floda 1990
Mattias Rydin Man Mariestad 1985
Peter Saether Man landvetter 1975
Anna-Maria Trollsfjord Sok-knallen Kvinna Borås 1972
Emelie Eklöf Lunds OK Kvinna Dalby 1983
Daniel Lindahl Söndagmilen Trail Club Man Göteborg 1979
Joakim Jakobsson Man Göteborg 1978
André Rangelind IF Göta Karlstad Man Kil 1991
Daniel Robertsson IFK Göteborg Orientering Man Sävedalen 1977
Johan Andreasson Man Kungälv 1989
Arvid Johansson Ornunga IF Man Vårgårda 1980
Fredrik Stjärnvy Sweden Runners Man Torslanda 1974
Mattias Edlund IF Göta Karlstad Man Karlstad 1984
Mattias Johansson Dark Trail Runners Man Romelanda 1981
Hans Westgren Werner Man Västra Frölunda 1970
David Strodel Lerum friidrott Man Stenkullen 1987
Anders Pettersson Indan Västra Frölunda 1972
Kit Carlsson Härlövs IF Kvinna Kristianstad 1971
Janne Svärdhagen Team Svärdhagen Man Falun 1969
Karl Henrik Seiving Man Stenungsund 1987
Dino Isakovic Man VÄSTRA FRÖLUNDA 1976
Håkan Bengtsson Peab IF Man Alingsås 1977
Rebecca Eriksson Kvinna Stenkullen 1991
Mikael Ström Mölndal Outdoor Man Mölndal 1959
Simon Hammarstedt Man Mölndal 1986
Magnus Söderström Sandviken Trail Running Man Sandviken 1984
Niklas Tandrup Simlångsdalens IF Man Gullbrandstorp 1980
Hans Gustafsson Team Hävarn Man Linköping 1967
Robin Wang Futchi Man Partille 1988
John Kindahl Futchi Man Alingsås 1982
Rasmus Stenemo Axa Sports Club Man Varberg 1981
Peter Lidström Umara Sportsclub Man Bohus 1979
Annika Johanson Kvinna Mölndal 1969
Aniko Budai Kvinna Trångsund 1976
Per Christell Skänninge 1980
Peter Jordow Lerviks IS Man Lomma 1977
Per Hedberg Scania Road Runners Man Våxtorp 1962
Katja Saari Uddevalla sk Kvinna Uddevalla 1968
Ingela Jonsson Kisa SK Kvinna Kisa 1970
Branislav Pavic Hälle IF Man Västra Frölunda 1979
Martin Hedberg Mölndal 1980
Anders Björk Lerum Friidrott Man Floda 1968
Rickard Möllerström Shake n Bake Man Torslanda 1976
Elias Jakobsson Man Alingsås 1981
Christina Terner Kvinna Floda 1980
Magnus Björk Man Lindome 1969
Patrik Eriksson Fat Frogs Man Mölndal 1981
Till anmälan för Jernbrukets backyard ultra 2022

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Jernbrukets backyard ultra 2022.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2022-06-01 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2022-06-01 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillJernbrukets backyard ultra 2022.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Jernbrukets backyard ultra 2022?
Här hittar du alla platser till salu i Jernbrukets backyard ultra 2022