Anmälda till VXO Ultrafest 2022 Avancerad sök

VXO24h (SM i 24-timmarslöpning)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Madeleine Thorsson Stockholm långdistansklubb K50 1971
Anders Ahlgren Umara SC M60 1963
Anna Simonsson Karlskrona SOK K senior 2004
Lotta Sjöberg IS HURT K45 1973
Marcus Ringstrand M senior 1991
Andreas Tärnegård Borås Löparklubb M45 1976
Madeleine Johansson Sweden Runners IF K50 1970
Patrik Apelqvist Borås Löparklubb K50 1968
Rebecca Söderqvist Friskis och Svettis Örnsköldsvik K40 1979
Johan Bergstrand Borås Löparklubb M40 1978
Johan Lundin M motion 1993
Jens Larsson Largot AB M motion 1975
Branislav Pavic Hälle IF M40 1979
Patric Johansson IFK Sala M35 1985
Sara Ottinge Umara Sports Club K45 1977
Anders Västerberg Team Ultrasweden M60 1958
Stefan Lindgren Uptown runners M50 1969
Niklas Drakfors Umara Sportsclub M40 1978
Monica Zachrisson IF Linnea Löpning K75 1945
Martin Lindberg Hällen Löpning M senior 1991
Mikael Maschmann Åkers if M40 1979
Håkan Durmér Gävle RLK M40 1978
Stefan Hemström If Linnea M55 1966
Mikael Gottberg Hälle IF M35 1984
Johanna Gren Friskis & svettis Helsingborg K senior 1992
Fredrik Widfeldt Tjalve Friidrott M45 1975
Ann-Sofie Åhman Söderby-Karls IF K50 1968
Dennis Nilsson Kiosken RI M35 1983
Bertil Palmqvist Bälinge IF M75 1946
Anne-Sofie Sundholm Bälinge IF K75 1945
Carolina Pansar Borås Löparklubb K35 1984
Emelie Eklöf Lunds OK K35 1983
Marita Björk Borås Löparklubb K60 1959
Karin Apelqvist Borås Löparklubb K50 1970
Sara Jönsson Borås Löparklubb K45 1976
Helena Millberg Borås löparklubb K45 1976
Maria Gustafsson Sok knallen M40 1977
Annastina Danielsson Hemlingby löparklubb K35 1984
Alexander Giannini Ifk Halmstad M35 1983
Jessica Unogård Team Powerwoman Athletic Club K motion 1983
Anna Lindgren SOK Knallen K40 1978
Andreas Dahlgren Sweden Runners M45 1976
Ingela Stjärnvy Umara Sports Club K45 1976
Tommy Tedelund Stockholms Långdistansklubb M55 1963
Henrik Nordin Wisby Ultralöparförening M50 1969
Gergana Stanilova K40 1981
Daniel Brånn KFUM Örebro Friidrott M40 1982
Hans-Inge Lindeskov Team Ultrasweden LK M70 1949
Rui Matos OK Hällen M50 1967
patrik hernwall Stockholms långdisdansklubb M55 1966
Anna-Maria Trollsfjord Sok-Knallen K45 1972
Magnus Johansson Scania Road Runners M45 1974
Karolina Petersen Umara K40 1979
Henrik Pehrson Runacademy IF M45 1977
Anders Szalkai Spårvägen FK M senior 1970
Jessica Petersson Falkenbergs RR K motion 1970
Bo Pelander Team Ultrasweden M75 1943
Marcus Danielsson Uppsala LK M35 1985
Mikael Kullman Larsson BH Running Club M50 1970
Therese Fredriksson Borås löparklubb K35 1986
Maria Jansson Kvarnsveden GoIF Friidrott K senior 1985
Krzysztof Michalski Vege Runners M40 1977
Per Christell Skeninge ik M40 1980
Anna Grundahl IF Linnéa K45 1976
Owe Gustavsson LK 42195+ M motion 1956
Elin Åhsberg IFK Skövde FIK K40 1980
Louise Kjellson Umara SC K40 1979
Emma Eliasson K motion 1989
Cathrin Forssten Sisu forshaga K60 1961
Dan Välitalo Västerås LK M50 1971
Ken Hakata If Linnéa M45 1973
Annika Unger Ik Nocout K50 1970
Annika Drakfors Umara Sports Club K40 1980
Rickard Persson IFK Skövde FIK M45 1975
Jerker Sterneland Dalaportens OL M50 1969
Sebastian Pokorny Uptown Runners Club M senior 1986
Ivan Bretan Stockholms LDK M50 1965
Mattias Seaberg Borås Löparklubb M40 1977
Gert-Inge Tapper Scania Road Runners M65 1957
Christian Malmström Team Blekinge M40 1980
Elin Engström Umara Sports Club K senior 1993
Torbjörn Gyllebring M40 1981
Kristian Kornhag M motion 1981
Christer Svensson Växjö AIS M50 1969
Mikael Näslund Öbacka LK M40 1978
Maria Thomsen IF Linnéa K50 1970
Joakim Aleborn Sivertsson Växjö löparklubb M motion 1988
Zingo Andersen Scania Road Runners M45 1974
Martin Scharp Scania Road Runners M50 1968
Kari Sulonen Team Ultrasweden M65 1957
Britt Sulonen Team Ultrasweden K60 1958
Mats Dänsel Stockholms långdisdansklubb M65 1957
Bill Öster Karlshamn SK Swimrun M senior 1995
Elin Hartelius IF Kville K40 1982
Fredrik Stjärnvy Sweden Runners M45 1974
Annika Wigren Lunds OK K45 1977
Linda Pilerud Runacademy IF K40 1978
Peter Jordow Lerviks IS M45 1977
Sara Lindström IS Göta K40 1977
Rebecka Nylèn Degerfors Ok K motion 1999
Willy Svensson M45 1975
Jimmie Blomqvist-Rosenberg Team Ultrasweden M40 1980
Roxen Roxvret IK NocOut.se M35 1985
Gustaf Sjösvärd Storvik if M senior 1990
Jenny-Ann Ehrling Örebro AIK K40 1980
Per Rabe Laholms IF M60 1962
Annika Johanson Sweden Runners IF K50 1969
Erik Olofsson IF Mantra sport M40 1979
Amed Lorindin Umara Sports Club M senior 1995
Anton Wilson Borås Löparklubb M35 1983
Lisa Amundsson Strömstad löparklubb K60 1960
Lasse Jutemar Borås Löparklubb M65 1956
Per Camén Borås Löparklubb M55 1965
Margareta Kingham Backyard babies K45 1973
Maria Broström OK Denseln K50 1971
Åsa Nordgren Backyard Babies K motion 1970
Brian Hansen Team VULK M50 1972

VXO100k (SM i 100 kilometer)

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Josef Hamber IS Göta M40 1982
Daniel Ohlin Björnstorps IF M45 1973
Per Janvig Umara Sports Club M45 1977
Johan Romsäter Umara Sports Club M50 1970
Alexander Mårtensson Umara Sports Club M45 1976
Mattias Wellermark IK Akele M40 1978
Frida Södermark Tjalve Friidrott K senior 1978
Matilda Gend Ystad IF friidrottsförening K senior 1989
Katja Saari Uddevalla sk K50 1968
Anna Hedenfeldt Växjö Löparklubb K40 1981
Per Jämtelid Club Running Sweden M55 1964
Mikael Löf Örebro AIK M40 1977
Tobias Backgård Scania Road Runners M45 1975
Fredrik Larsson Hälle IF M50 1970
David Muir Aktivitus Sports Club M45 1975
Adam Ahlvik Svenljunga IK Trail M senior 1989