Anmälda till Mental Health Run 2020 Avancerad sök

2020 Med tidtagning

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
179 FATEMEH J. LARI Damer STOCKHOLM 1983
178 Julia Johansson Damer Stockholm 1991
177 Victor Samuelsson Herrar Malmö 1986
175 Maria Stevanovic Damer Tumba 1966
176 Djurica Stevanovic Herrar
174 Mirian Biasão Damer Bromma 1983
173 Deborah Mezgebu Damer Sundbyberg 1991
171 Kenneth Jogell Latmaskarna Herrar Göteborg 1972
172 Manuela Jarosz Damer
170 Johanna McCormick Damer Uppsala 1996
169 Axel Nordin Snörmakarna Herrar Bromma 1996
168 Amanda Wahlgren Snörmakarna Damer Bromma 1998
166 Caroline Wachtler Damer Stockholm 1976
167 Agnes Liberg Wachtler Damer
161 Mattias Björk Team Björk Herrar Huddinge 1967
162 Charlotta Björk Damer
163 Jakob Björk Herrar
164 Erika Björk Damer
165 Hanna Björk Damer
118 Andreas Holmberg Stockholms stift Herrar Stockholm 1966
119 Cissi Billgren Askwall Damer
120 Sofia Nordin Damer
121 Lina de Leeuw Damer
122 Sven-Eric Bergman Herrar
123 Ulf Edqvist Herrar
124 Göran Runa Herrar
125 Charlotte Hörndahl Damer
126 Rickard Wrene Herrar
127 Elisabeth Håkansson Damer
128 Lotta Lindberg Damer
129 Beata Moberg Damer
130 Sara Garpe Damer
131 Nina Lehtola Damer
132 Birgitta Sjöberg Damer
133 Lasse Söderberg Herrar
134 Göran Runebring Herrar
135 Tobias Helldin Herrar
136 Annika Boltenstern Damer
137 Julia Bjerleus Damer
138 Amanda Brändström Damer
139 Adelie Molander Damer
140 Malin Löfgren Damer
141 Hege Marie Korshavn Damer
142 Ricard Olsson Herrar
147 Sofia Olsson Damer
148 Anders Rune Herrar
149 Anna Sternbeck Damer
150 Anna Unghammar Damer
151 Anton Krantz Herrar
152 Mattias Svensson Herrar
153 Kajsa Larsson Damer
154 Katarina Pettersson Damer
155 Nadia Rachdi Damer
156 Carolina Nilsson Damer
157 Elisabeth Haag Damer
158 Peter Nygren Herrar
159 Anne Sörman Damer
160 Djvana Mikhaylova Damer
143 Anders Högberg Herrar
144 Eva-Britt Brännström Damer
145 Agneta Kling Damer
146 Nina Sagovinter Damer
117 Katarina Rudérus Ösmo-Torö församling för livet Damer Ösmo 1971
116 Unni Eriksdotter Ösmo-Torö församling för livet Damer Stockholm 1960
115 thomas Elgenberg Herrar Solna 1984
113 Liv Ungermark Damer Älvsjö 1968
114 Alex Ungermark Annan könstillhörighet
112 Elisabeth Haag Tumba Damer Tumba 1971
111 Magnus Fenger-Krog VHL Herrar Saltsjöbaden 1984
110 Marianne Blom Nacka Damer Nacka 1980
106 Lilli Hedenqvist La Familia Damer Nacka 1968
107 Mikael Hedenqvist La Familia Herrar
108 Jessica Hedenqvist La Familia Damer
109 Lisa Hedenqvist La Familia Damer
105 Björn Ericsson MHR Herrar Stockholm 1958
99 Göran Sundwall MHR MHR Runners Herrar Stockholm 1957
100 Yvonne Sundwall MHR MHR Runners Damer
101 Elsa Sundwall MHR MHR Runners Damer
102 Niklas Olsson MHR MHR Runners Herrar
103 Oscar Sundwall MHR MHR Runners Herrar
104 Yanna Carlzon MHR MHR Runners Damer
95 Julia Åhlin Familjen Dalaryd/Åhlin Damer Bromma 1987
96 Kerstin Dalaryd Familjen Dalaryd/Åhlin Damer
97 Anders Åhlin Familjen Dalaryd/Åhlin Herrar
98 Henrik Åhlin Familjen Dalaryd/Åhlin Herrar
94 Marie Österberg Damer Solna 1972
93 Gustav Ottinger Herrar Stockholm 1991
92 Helene Sandwall Stockholm Damer Stockholm 1989
91 Mikael Karlborg Hedrén JÄRFÄLLA Herrar JÄRFÄLLA 1980
90 Kenth Olander Herrar Stockholm 1959
89 Nicole Säflund Stockholm Damer Stockholm 1992
88 John Kollinius Herrar Spånga 1981
87 Marcus Ålsnäs Skene SOIS Herrar Skene 1975
86 Sara Boman Damer Sollentuna 1973
85 Sissela Johansson Saarinen Damer Hägersten 1989
84 Isabel Olsson Damer SaltsjöBoo 1974
83 Terese Norstedt Hedman Team BeatYesterday Team BeatYesterday Damer Åkersberga 1985
82 Ingrid Heldt Damer Hässelby 1982
81 Andrea Henriksson Damer skogås 1975
80 Andreas Holmberg Herrar Stockholm 1966
79 Monika Eriksson NYKÖPING Damer NYKÖPING 1968
78 Claudia Holmström Damer Stockholm 1988
75 Ninni Brottman Damer Norrtälje 1989
76 Hans Brottman Herrar
77 Marie Brottman Damer
74 William Klingberg Herrar Norrtälje 2010
72 Camilla Klingberg Damer Norrtälje 1984
73 Per Klingberg Herrar
71 Åsa Tassdal Virtea & friends Damer Sköndal 1975
70 Monika Sundesson Damer
69 Katarina Moberg Kattapulterna Damer Stockholm 1971
68 Ida Sandström Damer Vallentuna 1986
67 Malinee Barkhammar Damer
64 Maria Andersson Stockholm Marias psyksupport-team Damer Stockholm 1983
65 Sofia Birgersson Marias psyksupport-team Damer
66 Jonas Birgersson Marias psyksupport-team Herrar
58 Cecilia Holm Damer Kungsängen 1956
59 Anna Ingman Damer
60 Joakim Ingman Herrar
61 Nathalie Tapia Damer
62 Lisa Wiklund Damer
63 Bo Thomsen Herrar
57 Siri Lindén Damer Falun 1995
54 Gunilla Berg Spånga Bergatrollen Damer Spånga 1968
55 Ida Berg Damer
56 Pontus Berg Herrar
53 Annika Baler Damer Stockholm 1971
52 Ingrid Mohand Lallarna Damer Vendelsö 1974
50 Erika Rundlöf @vi.springer.for Damer Örbyhus 1997
51 Jenny Eriksson Damer
49 Ida Berglund Damer Täby 1983
47 Ebba Lindbeck Vallentuna Damer Vallentuna 2005
45 Annika Gillemo Damer Vallentuna 1967
46 Peter Lindbeck Herrar
44 Amis Strandvide Team Snigel Damer Vaxholm 1968
43 Fredrik Widigs Herrar Stockholm 1988
42 Sigrid Westman Damer Älta 1977
41 Susanne Andersson Damer Avesta 1969
40 Linnea Ullstrand Olsson Damer Skokloster 1995
39 Stefan Markovic Nyström Herrar huddinge 1993
34 Annette Franzé Franzé Damer Bromma 1968
35 Julia Franzé Damer
36 Emilio Franzé Herrar
37 Louise Gellin Damer
38 Francesco Franzé Herrar
29 Lilly Pohl Bromma Pohlarna Damer Bromma 1969
30 Andreas Pohl Bromma Pohlarna Herrar
31 Alfred Pohl Bromma Pohlarna Herrar
32 Elin Pohl Bromma Pohlarna Damer
33 Florence Galibert Bromma Pohlarna Damer
23 Jonas Schreiber Herrar Huddinge 1973
24 Tom Schreiber Herrar
25 Mija Schreiber Damer
26 Mikaela Hemmälin Damer
27 Rasmus Hemmälin Herrar
28 Jennifer Hemmalin Damer
22 Anna Hedner Damer Uppsala 1979
21 Therese Gilljam Damer Vänge 1974
18 Joacim Malmgren Herrar Hägersten 1973
17 Margarete Nudel Damer Stockholm 1959
15 Anders Tideman Herrar Eskilstuna 1986
16 Emma Tideman Damer
14 Robert Veres Adventure of a lifetime Herrar Södertälje 1986
13 Sandra Brkan Adventure of a lifetime Damer Södertälje 1990
12 Therese Karlborg Hedren Från soffan till milen Damer Järfälla 1980
11 Bosse Konrad Suicde Zeros volontärer Herrar Strängnäs 1967
10 Linnéa Hall Damer Stockholm 1987
8 Kristian Nielsen Herrar Farsta 1979
9 Emelie Johansson Damer
7 Ken Okamoto IF Polcirkeln Herrar Stockholm 1975
6 Malin Borning Svea Damer Stockholm 1973
4 Daniel Sandqvist Herrar Dvärsätt 1973
5 Tove Janarv Damer
3 Lena Gustafsson - Damer Stockholm 1955
2 Johan Königsson Kattisavan Herrar Stockholm 1981
1 Sofie Kis Team BeatYesterday Team BeatYesterday Damer Bromma 1982

2020 Utan tidtagning

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
1098 Karin Hägglund Damer Stockholm 1980
1096 Karolina Jansson Hjärngänget Vallentuna 2020 Damer Vallentuna 1977
1097 Ewa Ehlton Hjärngänget Vallentuna 2020 Damer Vallentuna 1973
1095 Gunilla Lundin Damer Väddö 1971
1093 Louise Svensson Damer Täby 1971
1094 Stefan Svensson Herrar Täby 1968
1061 Charlotte Raab Damer Stockholm 1965
1062 Siv Einebrant Damer Rosersberg 1962
1063 Linda Olofsson Damer Gustavsberg 1971
1064 Christina Stål Stockholms stift Damer Täby 1969
1065 Lotta Person Stockholms stift Damer Sollentuna 1959
1066 Kristina Ericsson kristina.eriksson@svenskakyrkan.se Stockholms stift Damer Bandhagen 1964
1067 Gunnar Lundberg Stockholms stift Herrar Djursholm 1956
1068 Daniela Svedberg Stockholms stift Damer Täby 1983
1069 Olof Ahlund Stockholms stift Herrar Bromma 1954
1070 Lena Lindgren Stockholms stift Damer Rönninge 1954
1071 Lena Seveborg Stockholms stift Damer Täby 1965
1072 Håkan Sjöström Stockholms stift Herrar Bromma 1951
1073 Marie Lundqvist Stockholms stift Damer Vallentuna 1955
1074 Mia Andersson Stockholms stift Damer Vallentuna 1964
1075 Lena Jerrewing Stockholms stift Damer Svartsjö 1955
1076 Gudrun Engström Riedel Stockholms stift Damer Stockholm 1948
1077 Camilla Persson Stockholms stift Damer Lidingö 1991
1078 Torbjörn Persson Stockholms stift Herrar Järfälla 1974
1079 Jenny Persson Stockholms stift Damer Järfälla 1975
1080 Rasmus Blomberg Stockholms stift Herrar Lidingö 1988
1081 Johanna Saxerbo Stockholms stift Damer Årsta 1981
1082 Gunilla Märak Stockholms stift Damer Johanneshov 1970
1083 Carina Thörn Stockholms stift Damer Sundbyberg 1962
1084 Sara Blomén Power Stockholms stift Damer Huddinge 1974
1085 Vendela Sund Stockholms stift Damer Uppsala 1997
1086 Mårten Gudmundhs Stockholms stift Herrar Uppsala 1968
1087 Petra Sunnervik Stockholms stift Damer Gustavsberg 1973
1088 Anita Holm Stockholms stift Damer Värmdö 1953
1089 Birgitta Lundén Stockholms stift Damer Värmdö 1964
1090 Anna Björnström Stockholms stift Damer Gustavsberg 1965
1091 Aysel Tas Stockholms stift Damer Gustavsberg 1976
1092 Camilla Ulén Stockholms stift Damer Ingarö 1965
1060 Hanna Franzen Damer Kista 1975
1059 Maria Bodegård Damer Stockholm 1984
1058 eva Bergklo Svenska kyrkans familjerådgivning i Stockholm Svenska kyrkans familjerådgivning i Stockholm Damer Stockholm 1957
1057 Sofia Anderstig Damer Stockholm 1984
1056 Veronica Landin Damer Sköndal 1973
1054 Lotta Halvardsson Ekdahl Mind - vi springer för livet Annan könstillhörighet Södertälje 1968
1055 Thomas Halvardsson Södertälje Mind - vi springer för livet Annan könstillhörighet Södertälje 1965
1053 Camilla Mattsson Mind - vi springer för livet Damer Ekerö 1974
1052 Romain Schwab STOCKHOLM Mind - vi springer för livet Herrar Bagarmossen 1980
1051 Jojo Tuulikki Oinonen Mind - vi springer för livet Damer Nykvarn 1966
1050 Christine Lundberg Mind - vi springer för livet Damer STOCKHOLM 1952
1049 Ann Casco Lilius Mind - vi springer för livet Damer Vällingby 1986
1048 Hanna Kihlander STOCKHOLM Mind - vi springer för livet Damer Stockholm 1978
1047 Pierre Rohdin Herrar Sollentuna 1972
1046 Camilla Belusa Lidingö Damer Lidingö 1968
1041 Fredrik Mattsson FamiljenMattsson Herrar Stockholm 1985
1042 Jan Mattsson FamiljenMattsson Herrar Stockholm 1951
1043 Kerstin Mattsson FamiljenMattsson Damer Stockholm 1954
1044 Johan Mattsson FamiljenMattsson Herrar Stockholm 1983
1045 Ann-Sofie Mattsson FamiljenMattsson Damer Stockholm 1982
1040 Maritha Norstedt Team BeatYesterday Damer Stockholm 1963
1038 Janine Tillett Damer Järfälla 1992
1039 Joakim Lindell Herrar Järfälla 1989
1037 Annika Östring Stockholm Neuronerna Damer Stockholm 1953
1036 Magdalena Långhammar Neuronerna Damer Almunge 1978
1034 Jennie Forsberg Gutiérrez Damer Stockholm 1971
1035 Ann-Li Hörnfeldt Damer Stockholm 1970
1033 Bianca Dochtorowicz Damer Stockholm 1979
1032 Amanda Berg Bergatrollen Damer SPÅNGA 1999
1030 Malin Malmberg Damer Rimbo 1979
1031 Susanne Sundin Damer Norrtälje 1979
1029 Isabelle Blomberg Damer Tumba 1996
1027 Sofi Jacobson Damer Handen 1987
1028 Michael Rosquist Herrar Sundbyberg 1979
1026 Charlotte Broms Damer Stockholm 1949
1025 Charina Hennberg Nykvarn Damer Nykvarn 1963
1024 Nina Stigstedt Dahlqvist Damer Upplands Väsby 1979
1023 Hans Malmgren Herrar Strängnäs 1945
1018 Marcia Munoz Munozes Damer Vallentuna 1992
1019 Jorge Munoz Herrar Vallentuna 1994
1020 Jorge Luis Munoz Munoz Vallentuna Herrar Vallentuna 1967
1021 Marcia Caceres Vallentuna Damer Vallentuna 1965
1022 Christian Munoz Vallentuna Herrar Vallentuna 1999
1017 Åsa Zazzi Team Snigel Damer Ösmo 1977
1016 Helena Sunnergren Damer Västerfärnebo 1901
1014 Lena Edling Team Snigel Damer Uppsala 1958
1015 Oscar Edling Herrar Uppsala 1998
1013 Nicklas Andersson Remahl Herrar Norrtälje 1982
1012 Anja Fält Sjöberg Damer Trångsund 1975
1011 Henrik Åhm Kattisavan Herrar Stockholm 1980
1010 Johanna Hennberg Nykvarn Damer Nykvarn 1991
1009 Mathias Berglund Kattisavan Herrar Stockholm 1987
1005 Jenny Fridh Damer Tullinge 1998
1006 Emily Fridh Damer Tullinge 1995
1007 Johan Fridh Herrar Tullinge 1970
1008 Sussi Wadlund Damer Tullinge 1970
1001 Karolina Edevåg Damer Sollentuna 1973
1002 Johan Edevåg Herrar Sollentuna 1970
1003 Hilda Edevåg Damer Sollentuna 2005
1004 Albin Edevåg Herrar Sollentuna 2008

2020 reducerat

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
1512 Ottar Bülow Hjärngänget Vallentuna 1958
1511 Hanna Bülow Hjärngänget Vallentuna 1994
1510 Enya Wiberg Hjärngänget Vallentuna 1996
1509 Margaretha Spennare Hjärngänget Hjärngänget Vallentuna 1964
1508 Nina Lind Hjärngänget Vallentuna 1971
1507 Mikaela Höglund Lonesome Runners Västerås 1986
1506 MAIRTIN O DOMHNAILL Stockholm 1983
1505 Isabella Gjersvold Farsta 1961
1504 Marianne Akkari Sollentuna 1971
1502 Teddy Leksell LyckoIller Järfälla 1988
1503 Sara Möller LyckoIller Järfälla 1992
1501 Hanna Karlssson Bandhagen 1983

2020 Virtuellt

Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
Hanna Högberg Hunneberg sport och motion Vargön 1989
Jenny Mattsson Kvinna Uppsala 1992
Eva Mårtensson Boddlans ballerinor Kvinna Frösön 1951
Bertil Mårtensson Boddlans ballerinor
Veronica Dahlberg Kvinna Ödsmål 1984
Tina Hohmann Kvinna Häljarp 1977
Anette Gänsler Andrén Kvinna Norrköping 1967
Niclas Andrén
Ingrid Chröisty Kvinna Stockholm 1948
Lasse Chröisty
Cecilia Arrgård Vallentuna 1975
Anders Bergkvist JIÄJS Man Årsta 1901
Karin Andersson Nynäs IK Kvinna Nyköping 1975
Maria Lundgren Nybro Ski Kvinna Nybro 1992
Jonny Kis Team BeatYesterday Team BeatYesterday Man Bromma 1981
Mattias Kis Team BeatYesterday Team BeatYesterday Man 2005
Fredrik Kis Team BeatYesterday Team BeatYesterday Man 2003
Karina Dahl Kvinna Västervik 1971
Anita Ek Kvinna Heberg 1975
Daniel Johansson Griffeye Griffeye Man Kärna 1981
Madeleine Carlqvist Kvinna Grönskåra 1971
Helen Setthagen Settis Kvinna Borås 1967
Anna Karlsson Kvinna Skövde 1984
Sofie Svensson Kvinna Skurup 1901
Susanne Wåhlin Ekengränd Sweden Runners IF Västra Frölunda 1973
Mia Estberg Kvinna Eskilstuna 1968
Jessica Tjärnström Vattudalenslångdistansklubb Kvinna Strömsund 1977
Pernilla Andersson K5an Kvinna Malmköping 1967
Niklas Hult
Linda Lidholm Kvinna Linköping 1901
Marie Jörnsved Kvinna Vikarbyn 1967
Micke Jörnsved
Malin Thorén Kvinna Skoghall 1972
Camilla Billman Team Kungsbacka Reklambyrå Team Kungsbacka Reklambyrå Kvinna Fjärås 1971
Otto Billman Team Kungsbacka Reklambyrå Team Kungsbacka Reklambyrå
Hanna Ovesson Kvinna Växjö 1992
Louise Scheja Kvinna Stocksund 1977
Ferbie Åhlund Kvinna Åre 1990
Denny Calvo Östersunds SK Man Östersund 1971
Agnes Wennerberg Kvinna Uppsala 1993
Maria Winnerström Sweden Runners Kvinna Ystad 1980
Erika Aronsson Snigelns IF Kvinna Sköndal 1968
Anette Rosén JIÄJS JIÄJS Kvinna Årsta 1965
Lina van der Wijk Kvinna Skövde 1992
Martina Otterdahl Moureau Varberg 1967
Ulrica Nordh Team Ullis Kvinna Södertälje 1975
Helen Setthagen Kvinna Borås 1967
Malin Skoberne Team Snigel Kvinna GRÄSTORP 1977
Anna-Lena Byström Team Snigel Kvinna Stockholm 1963
Anki Nordgren Kvinna Sideby, Finland 1964
Bo Björklund Boddlans ballerinor Man Östersund 1946
Linnea Mårtensson Boddlans ballerinor Kvinna Ås 1981
Jörgen Mårtensson Boddlans ballerinor Man
Valter Mårtensson Boddlans ballerinor Man
Nils Mårtensson Boddlans ballerinor Man
Mattias Backman Lonesome Runners Man Borås 1970
Elin Ekenstierna TibroSnail Kvinna Tibro 1981
Ann-Marie Jansson TibroSnail
Elin Eriksson Team Snigel NässjöSniglarna Kvinna Nässjö 1978
Magnus Eriksson Team Snigel NässjöSniglarna Man
Jenny Hammare Kvinna Rättvik 1987
Anna-Karin Lagerquist Kvinna Sandsjöfors 1971
Monica Jarl Kvinna Linköping 1972
Fia Svärd Kvinna Väddö 1980
Johanna Niland Run-nissarna Kvinna Nol 1973
Emma Sjöblom Kvinna Norrtälje 1991
Annelie Drougge Annelie Kvinna Norsborg 1966
Pernilla Sellfors-Forsling Hofors AIF skid- och cykelklubb Hoforsligan Kvinna HOFORS 1980
Tomas Johansson Öfvre Sågvägen Man Sollentuna 1973
Joanna Halvardsson Kvinna Karlstad 1988
Cecilia Spjuth Team Snigel Kvinna Borås 1972
Anna Hälludd Team snigel Kvinna Bålsta 1975
Cecilia Arrgård Kvinna Vallentuna 1975
Veronica Fernström Kvinna Falkoping 1984
Gwendolyn Schaeken Hägersten 1974
Lovisa Westlund Hisings Kärra 1991
Benjamin Fhager Karlsson

2020 Virtuellt 2,5

Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
Bengt Hedman Team BeatYesterday Team BeatYesterday 1956

2020 Virtuell - Fri sträcka

Namn Klubb Lag Klass Kön Ort Födelseår
Maria Paakkonen Lonesome Runners Kvinna BORÅS 1966
Elin Andersson Kvinna Tystberga 1993
Anna Hoffmann Stockholm 1960
Susanna Loander Löf och Team Zelda Kvinna Nyköping 1969
Wibecke wik Team snigel Kvinna Grästorp 1983
Lina Olofsson Kvinna Partille 1989