Emma Cajander |
Hjärngänget |
|
Kvinna |
1976 |
|
Martina Rosén |
|
Martina |
|
1982 |
|
Pernilla Fritz |
Tyresö |
|
Kvinna |
1969 |
|
Maja Linder |
|
|
Kvinna |
1996 |
|
Åsa Persson |
Psykologsnack |
|
Kvinna |
1978 |
|
Sofia Gidewall |
IFK Tumba |
|
Kvinna |
1982 |
|
Anna Malmqvist-Bahrami |
|
|
Kvinna |
1982 |
|
Caroline Dubow |
AIF Friidrott |
LagDubow |
Kvinna |
1976 |
|
David Dubow |
|
|
|
|
|
Anita Hjelm |
|
|
Kvinna |
1961 |
|
Nathalie Hartman |
|
|
Kvinna |
1985 |
|
Madelene Engström |
|
|
Kvinna |
1990 |
|
Camilla Rolandsson |
|
|
Kvinna |
1968 |
|
Fredrik Bjarnegård |
|
|
Man |
1974 |
|
Petra Kyrkander |
|
|
Kvinna |
1976 |
|
Maria Ekblom |
|
|
Kvinna |
1974 |
|
Ludvig Scheja |
|
|
Man |
1977 |
|
Pernilla Röjdmark |
|
Inside Team |
Kvinna |
1901 |
|
Tage Perntz |
Ärla |
|
Man |
1952 |
|
Martin Fritz |
|
|
|
|
|
Madelen Fritz |
|
Familjen fritz |
Kvinna |
1989 |
|
Jessica Lindholm |
|
|
Kvinna |
1976 |
|
Susanne Forsberg |
TeamSussoFopp |
|
Kvinna |
1986 |
|
Johan Forsberg |
|
|
|
|
|
Jonas Bodin |
Pilgrim Vallentuna |
Stockholms stift |
Man |
1976 |
|
Stefan Jutterdal |
|
|
Man |
1956 |
|
Veronica Bel Mekki |
|
|
Kvinna |
1973 |
|
Inger Lindh |
|
|
|
|
|
Margaretha Lindborg |
|
|
Kvinna |
1958 |
|
Klas Karlgren |
Karolinska Institutet |
Team LIME |
Man |
1968 |
|
Annika Lindqvist |
|
|
Kvinna |
1967 |
|
Lars Wåhlstedt |
|
|
Man |
1964 |
|
Magnus Flodberg |
|
|
Man |
1978 |
|
Rita Bé Aben |
|
Botkyrka församling |
|
1973 |
|
Maria Morin |
|
|
Kvinna |
1981 |
|
Carita Ålund |
|
|
Kvinna |
1965 |
|
Kent Moström |
|
|
|
1960 |
|
Kerstin Johansson |
|
|
Kvinna |
1960 |
|
AnnCharlotte Jägberg |
|
|
Kvinna |
1970 |
|
Hanna Delitsch |
|
|
Kvinna |
1985 |
|
Hanna Helldén |
|
|
Kvinna |
1975 |
|
Jenna Stiernman |
|
Man blir vad man tänker |
Kvinna |
1986 |
|
Sigrid Löfgren |
|
|
|
|
|
Nils Löfgren |
|
|
|
|
|
Ulrika Widegren |
|
|
|
|
|
Hanna Kallin |
|
|
Kvinna |
1991 |
|
Alicia Månsson |
|
Electrolux |
Kvinna |
1966 |
|
Nanna Ståhl |
|
Skåne Teamet |
Kvinna |
2000 |
|
Lotta Lundberg |
|
Stockholms stift |
Kvinna |
1972 |
|
Christin Sjösten |
|
|
Kvinna |
1956 |
|
Annie Sönnerborg-Wadenhorn |
|
|
|
|
|
Michael Sönnerborg-Wadenhorn |
|
Team J |
Man |
1983 |
|
sylwia czarnocka |
|
Inside Team |
Kvinna |
1972 |
|
Marie Winberg |
|
|
Kvinna |
1983 |
|
Charlotta Lindholm |
|
|
Kvinna |
1990 |
|
Moltas Olaisson |
|
OCD-teamet |
Man |
2004 |
|
Pernilla Ericson |
|
Pernilla |
Kvinna |
1975 |
|
Marcus Wängdahl |
|
|
|
1984 |
|
Gerd Löfquist |
|
|
Kvinna |
1959 |
|
Camilla Kordnejad Karlsson |
BUP DBT-team |
|
Kvinna |
1968 |
|
Camilla Jiremyr |
|
|
|
1967 |
|
Maria Wilhelmsson |
|
|
|
1972 |
|
Candace Anestos |
|
Pohlarna |
|
1973 |
|
Aly Cooper |
|
Pohlarna |
|
|
|
Caroline Strindgård |
|
|
Kvinna |
1982 |
|
Jason Konstantinidis |
|
|
|
|
|
Elektra Konstantinidis |
|
|
|
|
|
Nicholas Konstantinidis |
|
|
|
|
|
Eleftheria Vasiladioti |
|
KLMT |
Kvinna |
1983 |
|
Marie Ahlgren |
|
|
Kvinna |
1901 |
|
Ulf Spolander |
|
|
|
|
|
Åsa Spolander |
|
OCD-teamet |
Kvinna |
1901 |
|
Karin Fraser Norgren |
|
|
Kvinna |
1970 |
|
Niklas Remne |
|
|
Man |
1980 |
|
Alexandra Rydholm |
MHFA - Sverige |
|
Kvinna |
1968 |
|
Stefan Warnqvist |
|
|
Man |
1972 |
|
Josefin Unger Belin |
|
|
Kvinna |
1970 |
|
Ragnhild Ahlgren |
|
|
Kvinna |
1901 |
|
Sara Forsström |
THE OCR GYM |
|
Kvinna |
1992 |
|
Annika Bengtsson |
Söderåsens FK |
|
Kvinna |
1979 |
|
Josefin Ulinder |
|
|
Kvinna |
1968 |
|
Ulrica Cadeau Mårtensson |
|
|
Kvinna |
1977 |
|
Anette Brontén |
|
|
|
|
|
Elin Grönberg |
|
|
Kvinna |
1901 |
|
Clara Henriksson |
|
Team CAN |
Kvinna |
1979 |
|
Charlotta Rehnman Wigstad |
|
Team CAN |
Kvinna |
1970 |
|
Martina Zetterqvist |
Team CAN |
Team CAN |
Kvinna |
1991 |
|
Erica Sundin |
Team CAN |
Team CAN |
Kvinna |
1986 |
|
Sofia Öhman |
|
|
Kvinna |
1985 |
|
Carina Heyners |
|
|
Kvinna |
1967 |
|
Otto Dandenell |
|
Baggarna |
Man |
1972 |
|
Viktoria Törnqvist |
|
|
Kvinna |
1982 |
|
Eva Bagge |
|
Baggarna |
Kvinna |
1961 |
|
Maud Palner |
|
OCD-teamet |
Kvinna |
1960 |
|
Madeleine Stahre Friberg |
|
|
Kvinna |
1972 |
|
Thèrése Marberg |
|
Team Kungsbacka Reklambyrå |
Kvinna |
1973 |
|
Martin Hanngren |
|
Team Kungsbacka Reklambyrå |
|
|
|
Karolina Westberg Lind |
|
|
Kvinna |
1973 |
|
Kela Dahlén |
|
OCD-teamet |
Kvinna |
1992 |
|
Camilla Rydberg |
|
|
Kvinna |
1983 |
|
Mats Erikson |
|
|
Man |
1950 |
|
Lotta Andersson |
Stockholm |
|
Kvinna |
1974 |
|
Jenny Kaiser |
|
|
|
|
|
Milena Stoyanova |
|
|
Kvinna |
1982 |
|
Annika Frick |
KBT Annika Frick, psykologi- och psykoterapikonsult |
|
Kvinna |
1982 |
|
Anders V Aloandersson |
Östersund |
|
|
1974 |
|
Sara Sjögren |
|
Botkyrka församling |
Kvinna |
1973 |
|
Helena Sjösten |
|
|
Kvinna |
1972 |
|
Sandra Renberg Tamm |
|
|
Kvinna |
1987 |
|
Adam Renberg Tamm |
|
|
|
|
|
Linn Aldberg |
|
|
Kvinna |
1988 |
|
Linn Aldberg |
|
|
Kvinna |
1988 |
|
Ralf Kahn |
|
|
|
|
|
Frank Kahn |
|
|
|
|
|
Louise Kahn |
|
|
|
|
|
Beatrix Kahn |
|
|
|
|
|
Sam Kahn |
|
|
|
|
|
Lydia Kahn |
|
Stora Essingen |
Kvinna |
1977 |
|
Linda Westerberg |
|
Femfemorna |
Kvinna |
1975 |
|
Martina Tillberg |
|
|
Kvinna |
1970 |
|
Åsa Linden |
|
|
|
|
|
Christoffer Linden |
|
|
|
|
|
Ola Nevalainen |
Färingsö församling |
Stockholms stift |
Man |
1967 |
|
Carina Nygren Nygren |
|
|
Kvinna |
1960 |
|
Sara Sjödin McManus |
|
|
|
|
|
Zandra Berzen |
|
|
|
|
|
Christina Bell |
|
|
|
|
|
Victoria Thun |
|
|
|
|
|
Helene Fröberg |
|
|
|
|
|
Erika Johansson |
|
|
|
|
|
Jenny Görling |
|
|
|
|
|
Åsa Schlyter |
|
|
|
|
|
Inger Gynning |
|
|
|
|
|
Torkel Carlsson |
|
|
|
|
|
Åsa Söderstrom |
|
|
|
|
|
Katrin Berglund Färje |
|
|
|
|
|
Maria Eriksson |
|
PRIMA Handen |
Kvinna |
1983 |
|
Charlotte Karlsson |
|
|
Kvinna |
1976 |
|
Vera von Ahn |
|
|
Kvinna |
1974 |
|
Paulina Rosenqvist |
|
|
|
1971 |
|
Katarina Perlhagen |
|
|
Kvinna |
1964 |
|
Malin Jönsson |
|
|
Kvinna |
1901 |
|
Maria Sebelius |
|
|
Kvinna |
1972 |
|
ANNA JONSSON |
|
|
Kvinna |
1964 |
|
Ingela Linder |
Älta |
Endorfin-push! |
Kvinna |
1971 |
|
Eleni Simatou |
|
|
Kvinna |
1984 |
|
Nelly Pohl |
Bromma |
Pohlarna |
Kvinna |
1999 |
|
Stina Borgsten |
Bromma |
Pohlarna |
|
2003 |
|
Felix Pohl Åström |
Bromma |
Pohlarna |
|
1992 |
|
Jonas Marin |
Cool runnings |
|
Man |
1983 |
|
Frida Eriksson |
|
|
Kvinna |
1970 |
|
Christina Harefjord |
|
|
Kvinna |
1964 |
|
Kerstin Wolff |
Runacademy |
|
|
1957 |
|
Marielle Ramel |
|
|
Kvinna |
1987 |
|
Angelique Zaar |
Botkyrka församling |
Botkyrka församling |
Kvinna |
1962 |
|
Eline Strandberg |
|
|
Kvinna |
1980 |
|
Maria Olsson Radakovits |
Enhörna IF |
|
Kvinna |
1970 |
|
Fredrik Medin |
|
|
Man |
1981 |
|
Jenny Martinsson |
|
|
Kvinna |
1976 |
|
Sofia Isberg |
|
Femfemorna |
Kvinna |
1988 |
|
Nicole Käller |
|
|
Kvinna |
1991 |
|
Ebba Petersson |
|
Team LIME |
Kvinna |
1994 |
|
Martin Lotsander |
Bravura Sports Club |
Bravura Sports Club |
Man |
1989 |
|
Fredrik Johansson |
|
|
|
|
|
Otto Johansson |
|
|
|
|
|
Daniel Skowronski |
|
|
|
|
|
Christoffer Hernius |
|
|
|
|
|
Jakob Berglund |
|
|
|
|
|
Olivia Thell |
|
|
|
|
|
Maria Brander Özcelik |
|
|
|
|
|
Jennifer Hansson |
|
|
|
|
|
Julia Jobacker |
|
|
|
|
|
Emma Jonker |
|
|
|
|
|
Emma Wass |
|
|
|
|
|
Therese Nordenström |
|
|
|
|
|
Malin Dott |
|
|
|
|
|
Gustav Eriksson |
|
|
|
|
|
Karin Vannfält |
|
|
|
|
|
Elin Nyström |
|
|
|
|
|
Nathalie Lindborg |
|
|
|
|
|
Andreas Kanter |
|
|
|
|
|
Anja Grass Gaetani |
|
|
|
|
|
Emil Källdoff |
|
|
|
|
|
Martin Sander |
|
|
|
|
|
Patrick Quinones |
|
|
|
|
|
Linda Sundlöf |
|
|
|
|
|
Linnea Agestam |
|
|
|
|
|
Jennie Rodhe |
|
|
|
|
|
Marcus Andersson |
|
|
|
|
|
Louise Bernfort |
|
|
|
|
|
Amanda Soon |
|
|
|
|
|
Ellen Engström |
|
|
|
|
|
Betim Bajrami |
|
|
|
|
|
Philip Bernholtz |
|
|
|
|
|
Kristofer Hedlund |
|
|
|
|
|
Zarah Caraan |
|
|
|
|
|
Fanny Ahlberg |
|
|
|
|
|
Oliver Rogeman |
|
|
|
|
|
Milan Cerovic |
|
|
|
|
|
Sofia Lindahl |
|
|
|
|
|
Emelie Hägglund |
|
|
|
|
|
Gabriel Mangell |
|
|
|
|
|
Sara Wexén |
|
|
|
|
|
Tove Dott |
|
|
|
|
|
Malin Nyberg |
|
|
|
|
|
Carina Pålgård |
|
|
Kvinna |
1958 |
|
Erica Pålgård |
|
|
|
|
|
Ximena Munoz |
Botkyrka Församling |
Botkyrka församling |
Kvinna |
1968 |
|
Kjell Strengbom |
Nextlevelperformance |
Nextlevelperformance |
Man |
1969 |
|
Bo Göransson |
Läckeby GoIF |
Läckeby |
Man |
1952 |
|
Birgitta Jansson |
|
Mälarro |
Kvinna |
1956 |
|
Tommy Jansson |
|
|
|
|
|
Reinhold Konnander |
|
|
Man |
1964 |
|
Sven-Erik Larsson |
|
Team Erik Bring |
Man |
1950 |
|
Monika Bring |
|
Team Erik Bring |
Kvinna |
1957 |
|
Jenny Samuelsson |
Botkyrka församling |
Botkyrka församling |
Kvinna |
1973 |
|
Anna Nilsson |
|
Onsdagsklubben |
Kvinna |
1974 |
|
Angelica Aldeborg |
|
|
|
|
|
Cecilia Larsson |
|
Equmenia Smögen |
Kvinna |
1973 |
|
Camilla Wennerdahl |
|
|
Kvinna |
1972 |
|
Linda Persson |
|
|
Kvinna |
1978 |
|
Ester Dandenell Rousseau |
|
|
|
|
|
Mimmi Dandenell Rousseau |
|
|
|
|
|
Tea Dandenell Rousseau |
|
|
|
|
|
Anna Karin Dandenell |
|
Baggarna |
Kvinna |
1969 |
|
Arvid Nilsson |
|
Nilssonbullarna |
Man |
2013 |
|
Adela Nilsson |
|
|
|
|
|
Hillevi Nilsson |
|
|
|
|
|
Elin Tannér |
|
|
Kvinna |
1988 |
|
Fredrik Ryberg |
|
|
|
|
|
Ing-Marie Wieselgren |
|
|
Kvinna |
1958 |
|
Erik Bring |
Team Erik Bring |
Team Erik Bring |
Man |
1988 |
|
Ingeborg Kvamme |
Team Erik Bring |
Team Erik Bring |
Kvinna |
1994 |
|
Annika Ekblom |
|
|
Kvinna |
1962 |
|
Peo Karlsson |
. |
|
Man |
1987 |
|
Robert Andersson |
|
|
|
|
|
Alexander Jansson |
Twitch Health |
|
Man |
1988 |
|
Heléne Andersson |
|
|
Kvinna |
1956 |
|
Marie Lind |
|
Team LIME |
Kvinna |
1973 |
|
Joakim Jonsson |
Färingsö Församling |
Stockholms stift |
Man |
1974 |
|
Reghina Béres Baumgartner |
|
|
Kvinna |
1986 |
|
Sandra Malmborg |
Färingsö församling |
|
Kvinna |
1974 |
|
Magnus Ehntorp |
|
|
Man |
1981 |
|
Charlotta Milde |
|
|
Kvinna |
1970 |
|
Janice Persson |
|
|
Kvinna |
1967 |
|
Sofia-Lorena Pino Hermansson |
|
|
Kvinna |
1987 |
|
Per Gillberg |
|
|
Man |
1969 |
|
Daniel Lindstam |
Färingsö församling |
Stockholms stift |
Man |
1992 |
|
Peter Strömmer |
Färingsö församling |
|
|
1961 |
|
Camilla Almen |
|
|
Kvinna |
1969 |
|
Eva Handmark |
|
|
Kvinna |
1955 |
|
Margareta Johansson |
|
|
Kvinna |
1954 |
|
Wilma Wiselqvist |
|
OCD-teamet |
Kvinna |
2008 |
|
Alice Wiselqvist |
|
OCD-teamet |
Kvinna |
2005 |
|
Maria Levin Wiselqvist |
|
OCD-teamet |
Kvinna |
1976 |
|
Johanna Persson |
|
OCD-teamet |
Kvinna |
1968 |
|
Ann-Sofi Lager |
F&S Mariestad |
|
Kvinna |
1962 |
|
Ida Rask |
|
|
Kvinna |
1987 |
|
Linda Andersson |
|
|
Kvinna |
1979 |
|
Robert Carlsson |
|
Femfemorna |
Man |
1979 |
|
Fredrik Östervall |
|
Femfemorna |
Man |
1990 |
|
Bo Larsson |
|
Femfemorna |
Man |
1960 |
|
Eva Oskarsson |
|
|
Kvinna |
1963 |
|
Sofia Oskarsson |
|
|
Kvinna |
1993 |
|
Staffan Rydbeck |
|
|
Man |
1951 |
|
Helen Kimby |
|
|
Kvinna |
1968 |
|
Nelly Kimby |
|
|
|
|
|
Anette Johansson |
Pnettis |
|
Kvinna |
1973 |
|
Eva Alksten |
|
|
Kvinna |
1989 |
|
Cecilia Ståhl |
Nsph Stockholms län |
Nsph Stockholms län |
Kvinna |
1973 |
|
Yvonne Daniels |
|
|
Kvinna |
1965 |
|
Joar Guterstam |
|
|
Man |
1981 |
|
Tina Westerberg |
|
Lugna sulor |
Kvinna |
1964 |
|
Elvy Axklint |
|
|
Kvinna |
1958 |
|
Brian Nyeko |
|
OCD-teamet |
Man |
1992 |
|
Madeleine Liljegren |
|
Seglarvägen |
Kvinna |
1986 |
|
Eyvind Johansson |
|
Seglarvägen |
|
|
|
Vilmer Liljegren |
|
Seglarvägen |
|
|
|
Marie Nyholm |
|
|
Man |
1966 |
|
Hanna Nyholm |
|
|
|
|
|
Lina Nyholm |
|
Team Nyholm |
Kvinna |
1995 |
|
Mariana Borkowski |
Storådalen SK |
|
Kvinna |
1963 |
|
Lena Spiik |
|
|
Kvinna |
1948 |
|
Margareta Näsström |
OKKlemmingen |
|
Kvinna |
1953 |
|
Anneli Ahlby |
|
Lugna sulor |
|
1965 |
|
Jimmy Wallin |
|
Femfemorna |
Man |
1976 |
|
Malin Westerberg |
|
Femfemorna |
Kvinna |
1978 |
|
Sandra Jonsson |
Umedalens IF |
|
Kvinna |
1978 |
|
David Abrahamsson |
|
|
Man |
1981 |
|
Sofia Lindeborg |
|
|
Kvinna |
1989 |
|
Tina Jansson |
|
|
Kvinna |
1979 |
|
Veronika Bartholdsson |
|
Hjärngänget 2020 |
Kvinna |
1981 |
|
Marcus Falk |
|
|
Man |
1987 |
|
Camilla Schmidt |
|
|
|
1972 |
|
Maria Lindeberg |
|
|
Kvinna |
1965 |
|
Peter Lindeberg |
|
|
|
|
|
Tina Leijon |
|
|
Kvinna |
1975 |
|
Linda Greek |
|
|
Kvinna |
1971 |
|
CARL JOHAN SUNDBERG |
KAROLINSKA INSTITUTET |
Team LIME |
Man |
1958 |
|
Mimmi Åström |
|
Team LIME |
Kvinna |
1985 |
|
Mark Gustafson |
Electrolux |
Electrolux |
Man |
1972 |
|
Christer Månsson |
Electrolux |
|
Man |
1963 |
|
Fanny Goude |
|
Team LIME |
Kvinna |
1985 |
|
Cecilia Dahlgren |
|
Team LIME |
Kvinna |
1981 |
|
Alexandra Jernberg |
|
|
Kvinna |
1980 |
|
Jill Dahlström |
|
|
Kvinna |
1985 |
|
Niklas Karlsson |
Transpiration AB |
Jogg |
Man |
1972 |
|
Hege Gulsrud Hjalmarsson |
|
|
Kvinna |
1974 |
|
eva arvidsson ekman |
hållbara möten |
Hållbara möten |
Kvinna |
1965 |
|
peter arvidsson ekman |
|
Hållbara möten |
|
|
|
Marie Thulin |
|
|
Kvinna |
1979 |
|
Linda Andersson |
|
|
Kvinna |
1973 |
|
Ingrid Lekander |
|
|
|
|
|
Greta Bütepage |
|
|
|
|
|
Peter Carlqvist |
Nordic Market Access NMA AB |
NMA |
Man |
1977 |
|
Linda Sjöström |
|
|
Kvinna |
1974 |
|
Johanna Garefelt |
8610077805 |
|
Kvinna |
1986 |
|
Daniel Mozis |
|
Hjärngänget 2020 |
Man |
1971 |
|
Karin Baronowsky |
Joh 3:16 |
|
Kvinna |
1981 |
|
Lena Christensen |
|
|
Kvinna |
1975 |
|
Tim Hansson |
|
|
Man |
1989 |
|
David Vestberg |
Hjärngänget 2020 |
|
Man |
1980 |
|
Ronnie Carlsson |
Borlänge LK |
|
Man |
1980 |
|
Amanda Borres Henriksson |
|
|
|
|
|
Thomas Gyllström |
|
|
|
|
|
Kate Kahr |
|
|
|
|
|
Annika Odmark |
|
|
|
|
|
Tomas Liberg |
|
|
|
|
|
Agnieszka Sowinska |
|
|
|
|
|
Jimmy Kendra |
|
|
|
|
|
Line De Linde Henriksen |
|
|
|
|
|
Kerly Koppe Söderlind |
|
OCD-teamet |
Kvinna |
1984 |
|
Eva Pettersson |
HÄSSELBY |
|
Kvinna |
1967 |
|
Terese Caldeström |
Sandviken jogging |
|
Kvinna |
1973 |
|
Joakim Boström |
|
|
|
|
|
Daniel Nordgren |
Transcendens |
|
Man |
1980 |
|
Soile Ohvo |
|
|
Kvinna |
1972 |
|
Cecilia Johansson |
|
|
Kvinna |
1980 |
|
Josefin Steiner |
|
|
Kvinna |
1999 |
|
Erika Lindgren |
|
|
|
|
|
Carl-Henrik Bondesson |
Glasholms RC |
Glasholms RC |
Man |
1986 |
|
Elin Fondell |
Lok&Motion |
Lok&Motion |
Kvinna |
1987 |
|
Ingela Hollertz |
|
|
Kvinna |
1974 |
|
Marie-Louise Hänel Sandström |
Moderaterna Riksdagen |
|
Kvinna |
1968 |
|
Carina Jonsson |
|
|
Kvinna |
1951 |
|
Tamador Abu El Hassan |
|
Team Familjen |
Kvinna |
1983 |
|
Anneli Silfverberg |
|
Team Walrus |
Kvinna |
1991 |
|
Johanna Hamberg |
|
|
|
|
|
Annica Danielsson |
|
|
Kvinna |
1975 |
|
Mia Junno Gelin |
|
|
Kvinna |
1990 |
|
Peter Mourath |
|
|
|
|
|
Susanne Stjärnkvist |
|
|
|
|
|
Anki Holmsten |
|
|
|
|
|
Åsa Bergkvist |
|
|
Kvinna |
1968 |
|
Lisa Jernberg |
|
|
Kvinna |
1979 |
|
Ben Holding |
|
Bensan#1 |
Man |
1990 |
|
Charlotta Nilsen |
|
|
Kvinna |
1984 |
|
Lena Gustafsson |
- |
|
Kvinna |
1955 |
|
Samuel Wahlberg |
|
|
Man |
1977 |
|
Marie Gustafsson |
|
|
|
|
|
Ulrika Damberg |
|
|
Kvinna |
1973 |
|
Sara Petersson |
Aktivitetskompaniet |
Aktivitetskompaniet |
Kvinna |
1990 |
|
Cassandra Spoonberg |
Aktivitetskompaniet |
Aktivitetskompaniet |
|
|
|
Malin Jones |
Perbellum sportsällskap |
|
Kvinna |
1977 |
|
Christina Westlund |
Springande tjep |
|
Kvinna |
1967 |
|
Monica Funk |
|
|
Kvinna |
1970 |
|
Joachim Eckerström |
Vårdutveckling.se |
|
Man |
1982 |
|
Anna Broomé |
|
|
Kvinna |
1993 |
|
Carl Christensson |
|
|
Man |
1992 |
|
Caroline Heldtander |
|
|
|
|
|
Martin Smedendahl |
IF Swish-Pling-Plums-Lufs |
IF Swish-Pling-Plums-Lufs |
Man |
1974 |
|
Cornelia Ek |
|
|
Kvinna |
2006 |
|
Matilda Ek |
|
|
|
|
|
Linda Edling |
- |
Grästorp |
Kvinna |
1977 |
|
Leo Heemskerk |
Team CRS |
Team CRS |
Man |
1965 |
|
Jenny Heemskerk |
|
|
|
|
|
Nåmis Louisedotter |
Vegan Runners IK |
|
Kvinna |
1991 |
|
Åsa Jansson |
|
|
Kvinna |
1971 |
|
Evelina Källmark |
|
|
Kvinna |
1990 |
|
Anna Khål |
|
|
|
|
|
Mathias Hellqvist |
|
|
|
|
|
Ssu-Pi Hellqvist |
|
|
|
|
|
Patrik Nyström |
|
Team Familjen |
Man |
1970 |
|
Linda Odelsheim |
|
Linda |
Kvinna |
1985 |
|
Renée Nordin |
|
|
Kvinna |
1993 |
|
Marianne Wiander |
|
|
|
1963 |
|
Sonja Erlandsson |
Privat |
|
Kvinna |
1977 |
|
Ulf Bergman-Ekström |
|
|
Man |
1970 |
|
Frida Sellén |
|
|
|
1978 |
|
Evelina Ohlsson |
Sweden Runners |
|
Kvinna |
1986 |
|
Monica Borg |
|
|
Kvinna |
1968 |
|
Åsa Sohlgren |
|
Mårten forever |
|
1973 |
|
Josefine Simbula |
|
Mårten forever |
Kvinna |
1976 |
|
Sofie Jantunen |
|
|
Kvinna |
1982 |
|
Elin Olaisson |
|
OCD-teamet |
Kvinna |
1971 |
|
Maria Palmqvist |
|
|
Kvinna |
1965 |
|
Agneta Scherman |
|
|
Kvinna |
1971 |
|
Anette Szomor |
|
|
Kvinna |
1962 |
|
Lise-Lotte Strandberg |
|
|
Kvinna |
1967 |
|
Agneta Möller |
|
|
Kvinna |
1969 |
|
Jenny Isaksson |
|
|
Kvinna |
1983 |
|
Natali Balta |
|
|
Kvinna |
1994 |
|
Helena Reitberger |
|
|
Kvinna |
1973 |
|
Johanna Wistedt |
Team vretbo |
|
Kvinna |
1976 |
|
Anna Fredriksson |
|
|
Kvinna |
1971 |
|
Nathalie Karlsson |
Örebro AIK |
|
Kvinna |
1994 |
|
Emelie Isacsson |
|
Hökis |
Kvinna |
1988 |
|
Siw Wåle |
Team Snigel |
Team Snigel |
Kvinna |
1957 |
|
Jennie Grahn |
|
|
Kvinna |
1976 |
|
Brian Nyeko Moini |
|
Annelie |
Man |
1992 |
|
Barbro Hejdenberg Ronsten |
|
|
Kvinna |
1949 |
|
Olivia Winberg |
Team Monteriva |
Team Monteriva |
Kvinna |
1999 |
|
Lisa Klingvall |
|
|
Kvinna |
1975 |
|
Jerry Bertelsen |
|
|
Man |
1986 |
|
Robert Fredman |
|
|
Man |
1966 |
|
PANAGIOTA MITROPOULOU |
|
|
Damer |
|
1989 |
|
Markus Rosquist |
|
|
Herrar |
|
1977 |
|
Magnus Bergman |
|
IT-Sverige |
Herrar |
|
1968 |
|
Sara Thor |
Team Snigel |
Team Snigel |
|
Kvinna |
1976 |
|
Anna Sarvimäki |
|
|
|
|
1991 |
|
Martin Skog |
|
|
Herrar |
|
1989 |
|
Magdalena Wänerstam |
|
|
|
|
1982 |
|
Rosanna Falck |
|
|
Damer |
|
1989 |
|
Jonas Arrhenborg |
Carnegie IF |
|
Herrar |
|
1985 |
|
Karl Koivunen |
|
Hjärngänget |
|
|
1998 |
|
Ottar Bülow |
|
Hjärngänget |
|
|
1958 |
|
FATEMEH J. LARI |
|
|
Damer |
|
1983 |
|
Julia Johansson |
|
|
Damer |
|
1991 |
|
Victor Samuelsson |
|
|
Herrar |
|
1986 |
|
Maria Stevanovic |
|
|
Damer |
|
1966 |
|
Djurica Stevanovic |
|
|
Herrar |
|
|
|
Mirian Biasão |
|
|
Damer |
|
1983 |
|
Deborah Mezgebu |
|
|
Damer |
|
1991 |
|
Hanna Högberg |
Hunneberg sport och motion |
|
|
|
1989 |
|
Jenny Mattsson |
|
|
|
Kvinna |
1992 |
|
Manuela Jarosz |
|
|
Damer |
|
|
|
Kenneth Jogell |
|
Latmaskarna |
Herrar |
|
1972 |
|
Johanna McCormick |
|
|
Damer |
|
1996 |
|
Karin Hägglund |
|
|
Damer |
|
1980 |
|
Eva Mårtensson |
|
Boddlans ballerinor |
|
Kvinna |
1951 |
|
Bertil Mårtensson |
|
Boddlans ballerinor |
|
|
|
|
Axel Nordin |
|
Snörmakarna |
Herrar |
|
1996 |
|
Amanda Wahlgren |
|
Snörmakarna |
Damer |
|
1998 |
|
Veronica Dahlberg |
|
|
|
Kvinna |
1984 |
|
Tina Hohmann |
|
|
|
Kvinna |
1977 |
|
Caroline Wachtler |
|
|
Damer |
|
1976 |
|
Agnes Liberg Wachtler |
|
|
Damer |
|
|
|
Anette Gänsler Andrén |
|
|
|
Kvinna |
1967 |
|
Niclas Andrén |
|
|
|
|
|
|
Ingrid Chröisty |
|
|
|
Kvinna |
1948 |
|
Lasse Chröisty |
|
|
|
|
|
|
Cecilia Arrgård |
|
|
|
|
1975 |
|
Anders Bergkvist |
JIÄJS |
|
|
Man |
1901 |
|
Karin Andersson |
Nynäs IK |
|
|
Kvinna |
1975 |
|
Maria Lundgren |
Nybro Ski |
|
|
Kvinna |
1992 |
|
Karolina Jansson |
|
Hjärngänget Vallentuna 2020 |
Damer |
|
1977 |
|
Ewa Ehlton |
|
Hjärngänget Vallentuna 2020 |
Damer |
|
1973 |
|
Jonny Kis |
Team BeatYesterday |
Team BeatYesterday |
|
Man |
1981 |
|
Mattias Kis |
Team BeatYesterday |
Team BeatYesterday |
|
Man |
2005 |
|
Fredrik Kis |
Team BeatYesterday |
Team BeatYesterday |
|
Man |
2003 |
|
Karina Dahl |
|
|
|
Kvinna |
1971 |
|
Anita Ek |
|
|
|
Kvinna |
1975 |
|
Daniel Johansson |
Griffeye |
Griffeye |
|
Man |
1981 |
|
Gunilla Lundin |
|
|
Damer |
|
1971 |
|
Madeleine Carlqvist |
|
|
|
Kvinna |
1971 |
|
Louise Svensson |
|
|
Damer |
|
1971 |
|
Stefan Svensson |
|
|
Herrar |
|
1968 |
|
Charlotta Björk |
|
|
Damer |
|
|
|
Jakob Björk |
|
|
Herrar |
|
|
|
Erika Björk |
|
|
Damer |
|
|
|
Hanna Björk |
|
|
Damer |
|
|
|
Mattias Björk |
|
Team Björk |
Herrar |
|
1967 |
|
Helen Setthagen |
|
Settis |
|
Kvinna |
1967 |
|
Anna Karlsson |
|
|
|
Kvinna |
1984 |
|
Sofie Svensson |
|
|
|
Kvinna |
1901 |
|
Cissi Billgren Askwall |
|
|
Damer |
|
|
|
Sofia Nordin |
|
|
Damer |
|
|
|
Lina de Leeuw |
|
|
Damer |
|
|
|
Sven-Eric Bergman |
|
|
Herrar |
|
|
|
Ulf Edqvist |
|
|
Herrar |
|
|
|
Göran Runa |
|
|
Herrar |
|
|
|
Charlotte Hörndahl |
|
|
Damer |
|
|
|
Rickard Wrene |
|
|
Herrar |
|
|
|
Elisabeth Håkansson |
|
|
Damer |
|
|
|
Lotta Lindberg |
|
|
Damer |
|
|
|
Beata Moberg |
|
|
Damer |
|
|
|
Sara Garpe |
|
|
Damer |
|
|
|
Nina Lehtola |
|
|
Damer |
|
|
|
Birgitta Sjöberg |
|
|
Damer |
|
|
|
Lasse Söderberg |
|
|
Herrar |
|
|
|
Göran Runebring |
|
|
Herrar |
|
|
|
Tobias Helldin |
|
|
Herrar |
|
|
|
Annika Boltenstern |
|
|
Damer |
|
|
|
Julia Bjerleus |
|
|
Damer |
|
|
|
Amanda Brändström |
|
|
Damer |
|
|
|
Adelie Molander |
|
|
Damer |
|
|
|
Malin Löfgren |
|
|
Damer |
|
|
|
Hege Marie Korshavn |
|
|
Damer |
|
|
|
Ricard Olsson |
|
|
Herrar |
|
|
|
Sofia Olsson |
|
|
Damer |
|
|
|
Anders Rune |
|
|
Herrar |
|
|
|
Anna Sternbeck |
|
|
Damer |
|
|
|
Anna Unghammar |
|
|
Damer |
|
|
|
Anton Krantz |
|
|
Herrar |
|
|
|
Mattias Svensson |
|
|
Herrar |
|
|
|
Kajsa Larsson |
|
|
Damer |
|
|
|
Katarina Pettersson |
|
|
Damer |
|
|
|
Nadia Rachdi |
|
|
Damer |
|
|
|
Carolina Nilsson |
|
|
Damer |
|
|
|
Elisabeth Haag |
|
|
Damer |
|
|
|
Peter Nygren |
|
|
Herrar |
|
|
|
Anne Sörman |
|
|
Damer |
|
|
|
Djvana Mikhaylova |
|
|
Damer |
|
|
|
Anders Högberg |
|
|
Herrar |
|
|
|
Eva-Britt Brännström |
|
|
Damer |
|
|
|
Agneta Kling |
|
|
Damer |
|
|
|
Nina Sagovinter |
|
|
Damer |
|
|
|
Andreas Holmberg |
|
Stockholms stift |
Herrar |
|
1966 |
|
Christina Stål |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1969 |
|
Lotta Person |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1959 |
|
Kristina Ericsson |
kristina.eriksson@svenskakyrkan.se |
Stockholms stift |
Damer |
|
1964 |
|
Gunnar Lundberg |
|
Stockholms stift |
Herrar |
|
1956 |
|
Daniela Svedberg |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1983 |
|
Olof Ahlund |
|
Stockholms stift |
Herrar |
|
1954 |
|
Lena Lindgren |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1954 |
|
Lena Seveborg |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1965 |
|
Håkan Sjöström |
|
Stockholms stift |
Herrar |
|
1951 |
|
Marie Lundqvist |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1955 |
|
Mia Andersson |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1964 |
|
Lena Jerrewing |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1955 |
|
Gudrun Engström Riedel |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1948 |
|
Camilla Persson |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1991 |
|
Torbjörn Persson |
|
Stockholms stift |
Herrar |
|
1974 |
|
Jenny Persson |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1975 |
|
Rasmus Blomberg |
|
Stockholms stift |
Herrar |
|
1988 |
|
Johanna Saxerbo |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1981 |
|
Gunilla Märak |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1970 |
|
Carina Thörn |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1962 |
|
Sara Blomén Power |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1974 |
|
Vendela Sund |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1997 |
|
Mårten Gudmundhs |
|
Stockholms stift |
Herrar |
|
1968 |
|
Petra Sunnervik |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1973 |
|
Anita Holm |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1953 |
|
Birgitta Lundén |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1964 |
|
Anna Björnström |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1965 |
|
Aysel Tas |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1976 |
|
Camilla Ulén |
|
Stockholms stift |
Damer |
|
1965 |
|
Charlotte Raab |
|
|
Damer |
|
1965 |
|
Siv Einebrant |
|
|
Damer |
|
1962 |
|
Linda Olofsson |
|
|
Damer |
|
1971 |
|
Susanne Wåhlin Ekengränd |
Sweden Runners IF |
|
|
|
1973 |
|
Hanna Bülow |
|
Hjärngänget |
|
|
1994 |
|
Mia Estberg |
|
|
|
Kvinna |
1968 |
|
Jessica Tjärnström |
Vattudalenslångdistansklubb |
|
|
Kvinna |
1977 |
|
Katarina Rudérus |
|
Ösmo-Torö församling för livet |
Damer |
|
1971 |
|
Enya Wiberg |
|
Hjärngänget |
|
|
1996 |
|
Pernilla Andersson |
|
K5an |
|
Kvinna |
1967 |
|
Niklas Hult |
|
|
|
|
|
|
Margaretha Spennare |
Hjärngänget |
Hjärngänget |
|
|
1964 |
|
Linda Lidholm |
|
|
|
Kvinna |
1901 |
|
Nina Lind |
|
Hjärngänget |
|
|
1971 |
|
Unni Eriksdotter |
|
Ösmo-Torö församling för livet |
Damer |
|
1960 |
|
Marie Jörnsved |
|
|
|
Kvinna |
1967 |
|
Micke Jörnsved |
|
|
|
|
|
|
Hanna Franzen |
|
|
Damer |
|
1975 |
|
Malin Thorén |
|
|
|
Kvinna |
1972 |
|
Camilla Billman |
Team Kungsbacka Reklambyrå |
Team Kungsbacka Reklambyrå |
|
Kvinna |
1971 |
|
Otto Billman |
Team Kungsbacka Reklambyrå |
Team Kungsbacka Reklambyrå |
|
|
|
|
Hanna Ovesson |
|
|
|
Kvinna |
1992 |
|
Maria Bodegård |
|
|
Damer |
|
1984 |
|
Louise Scheja |
|
|
|
Kvinna |
1977 |
|
Ferbie Åhlund |
|
|
|
Kvinna |
1990 |
|
Denny Calvo |
Östersunds SK |
|
|
Man |
1971 |
|
thomas Elgenberg |
|
|
Herrar |
|
1984 |
|
Liv Ungermark |
|
|
Damer |
|
1968 |
|
Alex Ungermark |
|
|
Annan könstillhörighet |
|
|
|
Elisabeth Haag |
Tumba |
|
Damer |
|
1971 |
|
Agnes Wennerberg |
|
|
|
Kvinna |
1993 |
|
Maria Winnerström |
Sweden Runners |
|
|
Kvinna |
1980 |
|
Magnus Fenger-Krog |
|
VHL |
Herrar |
|
1984 |
|
Erika Aronsson |
Snigelns IF |
|
|
Kvinna |
1968 |
|
Anette Rosén |
JIÄJS |
JIÄJS |
|
Kvinna |
1965 |
|
eva Bergklo |
Svenska kyrkans familjerådgivning i Stockholm |
Svenska kyrkans familjerådgivning i Stockholm |
Damer |
|
1957 |
|
Sofia Anderstig |
|
|
Damer |
|
1984 |
|
Lina van der Wijk |
|
|
|
Kvinna |
1992 |
|
Veronica Landin |
|
|
Damer |
|
1973 |
|
Martina Otterdahl Moureau |
|
|
|
|
1967 |
|
Ulrica Nordh |
Team Ullis |
|
|
Kvinna |
1975 |
|
Helen Setthagen |
|
|
|
Kvinna |
1967 |
|
Lotta Halvardsson Ekdahl |
|
Mind - vi springer för livet |
Annan könstillhörighet |
|
1968 |
|
Thomas Halvardsson |
Södertälje |
Mind - vi springer för livet |
Annan könstillhörighet |
|
1965 |
|
Marianne Blom |
Nacka |
|
Damer |
|
1980 |
|
Malin Skoberne |
Team Snigel |
|
|
Kvinna |
1977 |
|
Mikaela Höglund |
Lonesome Runners |
|
|
|
1986 |
|
Lilli Hedenqvist |
|
La Familia |
Damer |
|
1968 |
|
Mikael Hedenqvist |
|
La Familia |
Herrar |
|
|
|
Jessica Hedenqvist |
|
La Familia |
Damer |
|
|
|
Lisa Hedenqvist |
|
La Familia |
Damer |
|
|
|
Anna-Lena Byström |
Team Snigel |
|
|
Kvinna |
1963 |
|
Anki Nordgren |
|
|
|
Kvinna |
1964 |
|
Björn Ericsson |
MHR |
|
Herrar |
|
1958 |
|
Göran Sundwall |
MHR |
MHR Runners |
Herrar |
|
1957 |
|
Yvonne Sundwall |
MHR |
MHR Runners |
Damer |
|
|
|
Elsa Sundwall |
MHR |
MHR Runners |
Damer |
|
|
|
Niklas Olsson |
MHR |
MHR Runners |
Herrar |
|
|
|
Oscar Sundwall |
MHR |
MHR Runners |
Herrar |
|
|
|
Yanna Carlzon |
MHR |
MHR Runners |
Damer |
|
|
|
Julia Åhlin |
|
Familjen Dalaryd/Åhlin |
Damer |
|
1987 |
|
Kerstin Dalaryd |
|
Familjen Dalaryd/Åhlin |
Damer |
|
|
|
Anders Åhlin |
|
Familjen Dalaryd/Åhlin |
Herrar |
|
|
|
Henrik Åhlin |
|
Familjen Dalaryd/Åhlin |
Herrar |
|
|
|
Camilla Mattsson |
|
Mind - vi springer för livet |
Damer |
|
1974 |
|
Romain Schwab |
STOCKHOLM |
Mind - vi springer för livet |
Herrar |
|
1980 |
|
Marie Österberg |
|
|
Damer |
|
1972 |
|
Jojo Tuulikki Oinonen |
|
Mind - vi springer för livet |
Damer |
|
1966 |
|
Christine Lundberg |
|
Mind - vi springer för livet |
Damer |
|
1952 |
|
Ann Casco Lilius |
|
Mind - vi springer för livet |
Damer |
|
1986 |
|
Hanna Kihlander |
STOCKHOLM |
Mind - vi springer för livet |
Damer |
|
1978 |
|
Bo Björklund |
|
Boddlans ballerinor |
|
Man |
1946 |
|
Linnea Mårtensson |
|
Boddlans ballerinor |
|
Kvinna |
1981 |
|
Jörgen Mårtensson |
|
Boddlans ballerinor |
|
Man |
|
|
Valter Mårtensson |
|
Boddlans ballerinor |
|
Man |
|
|
Nils Mårtensson |
|
Boddlans ballerinor |
|
Man |
|
|
Gustav Ottinger |
|
|
Herrar |
|
1991 |
|
Helene Sandwall |
Stockholm |
|
Damer |
|
1989 |
|
Mattias Backman |
Lonesome Runners |
|
|
Man |
1970 |
|
Pierre Rohdin |
|
|
Herrar |
|
1972 |
|
Elin Ekenstierna |
|
TibroSnail |
|
Kvinna |
1981 |
|
Ann-Marie Jansson |
|
TibroSnail |
|
|
|
|
Elin Eriksson |
Team Snigel |
NässjöSniglarna |
|
Kvinna |
1978 |
|
Magnus Eriksson |
Team Snigel |
NässjöSniglarna |
|
Man |
|
|
Jenny Hammare |
|
|
|
Kvinna |
1987 |
|
Anna-Karin Lagerquist |
|
|
|
Kvinna |
1971 |
|
Monica Jarl |
|
|
|
Kvinna |
1972 |
|
Fia Svärd |
|
|
|
Kvinna |
1980 |
|
Johanna Niland |
|
Run-nissarna |
|
Kvinna |
1973 |
|
Mikael Karlborg Hedrén |
JÄRFÄLLA |
|
Herrar |
|
1980 |
|
Kenth Olander |
|
|
Herrar |
|
1959 |
|
Nicole Säflund |
Stockholm |
|
Damer |
|
1992 |
|
John Kollinius |
|
|
Herrar |
|
1981 |
|
Camilla Belusa |
Lidingö |
|
Damer |
|
1968 |
|
Fredrik Mattsson |
|
FamiljenMattsson |
Herrar |
|
1985 |
|
Jan Mattsson |
|
FamiljenMattsson |
Herrar |
|
1951 |
|
Kerstin Mattsson |
|
FamiljenMattsson |
Damer |
|
1954 |
|
Johan Mattsson |
|
FamiljenMattsson |
Herrar |
|
1983 |
|
Ann-Sofie Mattsson |
|
FamiljenMattsson |
Damer |
|
1982 |
|
Marcus Ålsnäs |
Skene SOIS |
|
Herrar |
|
1975 |
|
Annelie Drougge |
|
Annelie |
|
Kvinna |
1966 |
|
Pernilla Sellfors-Forsling |
Hofors AIF skid- och cykelklubb |
Hoforsligan |
|
Kvinna |
1980 |
|
Sara Boman |
|
|
Damer |
|
1973 |
|
Tomas Johansson |
Öfvre Sågvägen |
|
|
Man |
1973 |
|
Joanna Halvardsson |
|
|
|
Kvinna |
1988 |
|
Cecilia Spjuth |
Team Snigel |
|
|
Kvinna |
1972 |
|
Anna Hälludd |
Team snigel |
|
|
Kvinna |
1975 |
|
Cecilia Arrgård |
|
|
|
Kvinna |
1975 |
|
Veronica Fernström |
|
|
|
Kvinna |
1984 |
|
Sissela Johansson Saarinen |
|
|
Damer |
|
1989 |
|
Isabel Olsson |
|
|
Damer |
|
1974 |
|
Maritha Norstedt |
Team BeatYesterday |
|
Damer |
|
1963 |
|
Terese Norstedt Hedman |
Team BeatYesterday |
Team BeatYesterday |
Damer |
|
1985 |
|
Ingrid Heldt |
|
|
Damer |
|
1982 |
|
Janine Tillett |
|
|
Damer |
|
1992 |
|
Joakim Lindell |
|
|
Herrar |
|
1989 |
|
Andrea Henriksson |
|
|
Damer |
|
1975 |
|
Andreas Holmberg |
|
|
Herrar |
|
1966 |
|
Annika Östring |
Stockholm |
Neuronerna |
Damer |
|
1953 |
|
Magdalena Långhammar |
|
Neuronerna |
Damer |
|
1978 |
|
Monika Eriksson |
NYKÖPING |
|
Damer |
|
1968 |
|
Claudia Holmström |
|
|
Damer |
|
1988 |
|
Ninni Brottman |
|
|
Damer |
|
1989 |
|
Hans Brottman |
|
|
Herrar |
|
|
|
Marie Brottman |
|
|
Damer |
|
|
|
William Klingberg |
|
|
Herrar |
|
2010 |
|
Camilla Klingberg |
|
|
Damer |
|
1984 |
|
Per Klingberg |
|
|
Herrar |
|
|
|
MAIRTIN O DOMHNAILL |
|
|
|
|
1983 |
|
Åsa Tassdal |
|
Virtea & friends |
Damer |
|
1975 |
|
Jennie Forsberg Gutiérrez |
|
|
Damer |
|
1971 |
|
Ann-Li Hörnfeldt |
|
|
Damer |
|
1970 |
|
Monika Sundesson |
|
|
Damer |
|
|
|
Katarina Moberg |
|
Kattapulterna |
Damer |
|
1971 |
|
Ida Sandström |
|
|
Damer |
|
1986 |
|
Malinee Barkhammar |
|
|
Damer |
|
|
|
Maria Andersson |
Stockholm |
Marias psyksupport-team |
Damer |
|
1983 |
|
Sofia Birgersson |
|
Marias psyksupport-team |
Damer |
|
|
|
Jonas Birgersson |
|
Marias psyksupport-team |
Herrar |
|
|
|
Cecilia Holm |
|
|
Damer |
|
1956 |
|
Anna Ingman |
|
|
Damer |
|
|
|
Joakim Ingman |
|
|
Herrar |
|
|
|
Nathalie Tapia |
|
|
Damer |
|
|
|
Lisa Wiklund |
|
|
Damer |
|
|
|
Bo Thomsen |
|
|
Herrar |
|
|
|
Siri Lindén |
|
|
Damer |
|
1995 |
|
Bianca Dochtorowicz |
|
|
Damer |
|
1979 |
|
Ida Berg |
|
|
Damer |
|
|
|
Pontus Berg |
|
|
Herrar |
|
|
|
Gunilla Berg |
Spånga |
Bergatrollen |
Damer |
|
1968 |
|
Amanda Berg |
|
Bergatrollen |
Damer |
|
1999 |
|
Annika Baler |
|
|
Damer |
|
1971 |
|
Ingrid Mohand |
Lallarna |
|
Damer |
|
1974 |
|
Erika Rundlöf |
|
@vi.springer.for |
Damer |
|
1997 |
|
Jenny Eriksson |
|
@vi.springer.for |
Damer |
|
|
|
Ida Berglund |
|
|
Damer |
|
1983 |
|
Gwendolyn Schaeken |
|
|
|
|
1974 |
|
Ebba Lindbeck |
Vallentuna |
|
Damer |
|
2005 |
|
Annika Gillemo |
|
|
Damer |
|
1967 |
|
Peter Lindbeck |
|
|
Herrar |
|
|
|
Amis Strandvide |
Team Snigel |
|
Damer |
|
1968 |
|
Fredrik Widigs |
|
|
Herrar |
|
1988 |
|
Sigrid Westman |
|
|
Damer |
|
1977 |
|
Susanne Andersson |
|
|
Damer |
|
1969 |
|
Linnea Ullstrand Olsson |
|
|
Damer |
|
1995 |
|
Stefan Markovic Nyström |
|
|
Herrar |
|
1993 |
|
Isabella Gjersvold |
|
|
|
|
1961 |
|
Julia Franzé |
|
|
Damer |
|
|
|
Emilio Franzé |
|
|
Herrar |
|
|
|
Louise Gellin |
|
|
Damer |
|
|
|
Francesco Franzé |
|
|
Herrar |
|
|
|
Annette Franzé |
|
Franzé |
Damer |
|
1968 |
|
Malin Malmberg |
|
|
Damer |
|
1979 |
|
Susanne Sundin |
|
|
Damer |
|
1979 |
|
Isabelle Blomberg |
|
|
Damer |
|
1996 |
|
Sofi Jacobson |
|
|
Damer |
|
1987 |
|
Michael Rosquist |
|
|
Herrar |
|
1979 |
|
Charlotte Broms |
|
|
Damer |
|
1949 |
|
Lilly Pohl |
Bromma |
Pohlarna |
Damer |
|
1969 |
|
Andreas Pohl |
Bromma |
Pohlarna |
|
|
1964 |
|
Alfred Pohl |
Bromma |
Pohlarna |
|
|
1997 |
|
Elin Pohl |
Bromma |
Pohlarna |
|
|
2003 |
|
Florence Galibert |
Bromma |
Pohlarna |
|
|
1966 |
|
Jonas Schreiber |
|
|
Herrar |
|
1973 |
|
Tom Schreiber |
|
|
Herrar |
|
|
|
Mija Schreiber |
|
|
Damer |
|
|
|
Mikaela Hemmälin |
|
|
Damer |
|
|
|
Rasmus Hemmälin |
|
|
Herrar |
|
|
|
Jennifer Hemmalin |
|
|
Damer |
|
|
|
Charina Hennberg |
Nykvarn |
|
Damer |
|
1963 |
|
Nina Stigstedt Dahlqvist |
|
|
Damer |
|
1979 |
|
Anna Hedner |
|
|
Damer |
|
1979 |
|
Therese Gilljam |
|
|
Damer |
|
1974 |
|
Lovisa Westlund |
|
|
|
|
1991 |
|
Benjamin Fhager Karlsson |
|
|
|
|
|
|
Joacim Malmgren |
|
|
Herrar |
|
1973 |
|
Hans Malmgren |
|
|
Herrar |
|
1945 |
|
Jorge Munoz |
|
|
Herrar |
|
1994 |
|
Jorge Luis Munoz Munoz |
Vallentuna |
|
Herrar |
|
1967 |
|
Marcia Caceres |
Vallentuna |
|
Damer |
|
1965 |
|
Christian Munoz |
Vallentuna |
|
Herrar |
|
1999 |
|
Marcia Munoz |
|
Munozes |
Damer |
|
1992 |
|
Margarete Nudel |
|
|
Damer |
|
1959 |
|
Åsa Zazzi |
Team Snigel |
|
Damer |
|
1977 |
|
Helena Sunnergren |
|
|
Damer |
|
1901 |
|
Anders Tideman |
|
|
Herrar |
|
1986 |
|
Emma Tideman |
|
|
Damer |
|
|
|
Robert Veres |
|
Adventure of a lifetime |
Herrar |
|
1986 |
|
Sandra Brkan |
|
Adventure of a lifetime |
Damer |
|
1990 |
|
Lena Edling |
Team Snigel |
|
Damer |
|
1958 |
|
Oscar Edling |
|
|
Herrar |
|
1998 |
|
Marianne Akkari |
|
|
|
|
1971 |
|
Therese Karlborg Hedren |
Från soffan till milen |
|
Damer |
|
1980 |
|
Bosse Konrad |
|
Suicde Zeros volontärer |
Herrar |
|
1967 |
|
Linnéa Hall |
|
|
Damer |
|
1987 |
|
Kristian Nielsen |
|
|
Herrar |
|
1979 |
|
Emelie Johansson |
|
|
Damer |
|
|
|
Ken Okamoto |
IF Polcirkeln |
|
Herrar |
|
1975 |
|
Nicklas Andersson Remahl |
|
|
Herrar |
|
1982 |
|
Malin Borning |
Svea |
|
Damer |
|
1973 |
|
Anja Fält Sjöberg |
|
|
Damer |
|
1975 |
|
Daniel Sandqvist |
|
|
Herrar |
|
1973 |
|
Tove Janarv |
|
|
Damer |
|
|
|
Henrik Åhm |
Kattisavan |
|
Herrar |
|
1980 |
|
Johanna Hennberg |
Nykvarn |
|
Damer |
|
1991 |
|
Teddy Leksell |
|
LyckoIller |
|
|
1988 |
|
Sara Möller |
|
LyckoIller |
|
|
1992 |
|
Lena Gustafsson |
- |
|
Damer |
|
1955 |
|
Mathias Berglund |
Kattisavan |
|
Herrar |
|
1987 |
|
Jenny Fridh |
|
|
Damer |
|
1998 |
|
Emily Fridh |
|
|
Damer |
|
1995 |
|
Johan Fridh |
|
|
Herrar |
|
1970 |
|
Sussi Wadlund |
|
|
Damer |
|
1970 |
|
Hanna Karlssson |
|
|
|
|
1983 |
|
Johan Königsson |
Kattisavan |
|
Herrar |
|
1981 |
|
Karolina Edevåg |
|
|
Damer |
|
1973 |
|
Johan Edevåg |
|
|
Herrar |
|
1970 |
|
Hilda Edevåg |
|
|
Damer |
|
2005 |
|
Albin Edevåg |
|
|
Herrar |
|
2008 |
|
Sofie Kis |
Team BeatYesterday |
Team BeatYesterday |
Damer |
|
1982 |
|