Anmälda till Mental Health Run 2020 - 2020 Virtuell - Fri sträcka Avancerad sök

Namn Klubb Lag Kön Ort Födelseår
Caroline Lundgren Mikkeller Running Club Stockholm Kvinna Enskede 1982
Sandra Axelsson Psykologsnack Kvinna Nacka 1986
Liw Råskog Kvinna Löddeköpinge 1982
Louise Sedin Kvinna Limhamn 1972
Julia Boman Öfvre sågvägen Kvinna Sollentuna 1998
Matilda Söderlund Mentalhealth2020 Kvinna Sollentuna 1993
Ellen Berg Kvinna Lärbro 1988
Jonas Nilsson Man Bromma 1985
Anna Hermansen Kvinna Linköping 1974
Lars Yngrén Man Vårby 1957
Romain Schwab Wushu Stockholm IF Man Bagarmossen 1980
Eva-Maria Bjennlid Kvinna Östersund 1986
Fredrik Brohlin Bolist Eliassons Oxelösund Bolist Oxelösund 1974
Kerstin Eriksson Kvinna Västerhaninge 1963
Nina Olai Jansson Kvinna Sundsvall 1989
Maria Ahlgren Kvinna Torshälla 1988
Sandra Josefsson Kvinna Lomma 1971
Pehr Emanuelsson IFK Nora Man Nora 1969
Henrik Bergquist Man Nacka 1973
Ulrika Lingslunde Team Club one Fifty Kvinna Ingarö 1978
Yvonne Ahlén Hansson Kvinna Örebro 1959
Gunilla Ljungberg Lonesome runners Kvinna Göteborg 1964
Jannica Wahlund Fru Kvinna Tyresö 1972
Lillemor Lindahl Kvinna Älvsjö 1969
peter lindahl Kvinna älvsjö 1965
Beatrice Lönnqvist Botkyrka församling Kvinna Enskede 1975
Björn Lönnqvist
Tove Lönnqvist
Sofia Johansson Kvinna Åtvidaberg 1901
Madelene Nordström Kvinna Stora Levene 1990
Nilusha Francis Kvinna Västerås 1980
Sofia Cerny Spänstiga 40+ Kvinna Eskilstuna 1972
Isabelle Sjövall Kvinna Stockholm 1985
Susanne Bard Kvinna Motala 1965
Lars Forsberg Man Gävle 1970
Antonia Eliasson 198907025004 Kvinna Ytterby 1989
Mikael Brorsson
Konrad Brorsson
Jimmy Karlsson Man LOMMA 1973
Johan Lundgren Svenska Kyrkan Man Södertälje 1963
Helena Kyrö Kvinna Enebyberg 1967
Joakim Ahlén Semlornas Vänner Man Göteborg 1978
Sandra Regnér
Marie Lindqvist Kvinna Brösarp 1968
Sebastian Kallioniemi Man Gävle 1981
Elisabet Haglund Kvinna VADSTENA 1964
Maria Nästén Kvinna Ursviken 1994
Magdalena Krondahl Kvinna Uddevalla 1987
Louise Sundquist Kvinna Söderbärke 1975
Ann Brisfors Kvinna Lund 1977
Benny Eriksson Fair trade Runners Man Sigtuna 1972
Alethea Renzi Kvinna Älta 1978
Jessica Holländare Dalgren/Holländare Kvinna Limmared 1983
Stefan Dalgren
Hugo Holländare
Andrea Csapo - Kvinna Torshälla 1972
Anna Skotte Team Evy Kvinna Sälen 1978
Åsa Rönnemark Åsa&Sparkyruns Kvinna Eskilstuna, Sweden 1971
Susanne Johansson Kvinna Rockneby 1977
Jennie Eriksson Kvinna Kvissleby 1986
Anne-Christine Fredman Kvinna Tullinge 1968
Camilla Lind Team Evy Kvinna Sälen 1973
Jimmy Karlsson Man Lomma 1973
Peter Larsson Runacademy IF Man Hofors 1966
Marie Jönsson Kvinna KRISTIANSTAD 1977
Ulrika Roslund Gidlöf Kvinna Vällingby 1970
Eva Zettervall Kvinna Svärtinge 1975
Thérèse Peters Kvinna Johanneshov 1980
helena leksell Glanbar sollentuna 1966
Anna Lindblad Superjoggarkatterna Kvinna Stockholm 1977
Anton Johnen
Erik Forsbring Vafan, spring Man Göteborg 1993
Maria Markocs Kvinna Tyresö 1974
Amelia Andersson Kvinna Örebro 1986
Johanna Blomberg Kvinna Fjärdhundra 1980
Mauritz Larsson Sluta Stirra Man Stockholm 1948
Theodor Odgaard Man Farsta 1972
Niklas Karlsson Sjöviks SK Man Sjövik 1972
Emma Frisk Kvinna Trollhättan 1994
Denise Berglind Kvinna Älvsjö 1989
David Holm IK115 Man ÄLVSJÖ 1987
Lupita Svensson Heleneholms IF Kvinna Malmö 1970
Camilla Lindberg Kvinna Trollhättan 1985
Charles Valentinsson Man Nacka 1969
Anders Moberg Man Tumba 1987
Fredrik Lindström Team Mira Man Johanneshov 1974
Björn Engvall Runacademy IF Man Valbo 1965
Morris Rönnholm Sluta Stirra Man Lidingö 2010
Johan Rönnholm Sluta Stirra
Milton Rönnholm Sluta Stirra
Linda Hagberg Sluta Stirra
Ruzica Rubil Sluta Stirra
Vera Nordlander OCD Förening BRO 1975
Linda Cigéhn Kvinna Solna 1901
Catharina Rutemark Kvinna Kusmark 1977
Natalie Clausen Kvinna Hisings backa 1993
Marie Frölander Kvinna Tyresö 1979
susanne buchmayer Kvinna Enskede 1968
Helen Rönnholm Sluta Stirra - Team Morris Kvinna Lidingö 1970
Karl Borg Glanbar Man Sollentuna 1994
Karin Abrahamsson
Anders Borg
David Borg
Norma McGovern
Mattias Eriksson Falk Man Gävle 1990
Elina Eriksson
Oscar Eriksson
Amy Berg LadiesCircle 94 Höllviken Kvinna Höllviken 1983
Ida Kåhlin Sveriges Arbetsterapeuter Sveriges Arbetsterapeuter Kvinna Skänninge 1977
Fredrik Kåhlin Sveriges Arbetsterapeuter
Kristina Broman Borlänge LK Kvinna Borlänge 1978
Jennifer Dahlin Hästhagen Roadrunners Hästhagen Roadrunners Kvinna Sollentuna 1982
Maria Westergren TeamToughRaceSweden Kvinna Borlänge 1974
Ann-Dorthe Friberg Löberöd 1971
Lena Hansson Kvinna Brastad 1964
Karin Nyberg Vallsta 1964
Nadija Aulin Marathon & Pizza Kvinna Åkersberga 1995
Marie Thorsson Kvinna Brastad 1969
Andrew Davies Maxprestation Västervik 1988
Hanna Holmberg Maxprestation Sportsclub Kvinna Väsyervik 1988
Ida Benari Nynäshamns långdistansklubb Kvinna ÖSMO 1981
Therése Saksø Familjen Saksø Kvinna Åhus 1982
Morten Saksø Familjen Saksø
Ewa Löfstedt Kvinna Lidingö 1973
pelle hagås Team Hagås Man Farsta 1966
Katrin Gustafsson Kvinna Åkersberga 1960
Sofie Gyllengahm Gyllengahm Kvinna Sävar 1984
Elin Gyllengahm Gyllengahm
Lena Smersfeldt Kvinna Säffle 1974
Ingela Johansson
Niclas Matti Man MARIESTAD 1984
Björn Persson 2R Man Råå 1968
Siw Wåle Tema Snigel Kvinna Skarpnäck 1957
Magdalena Gleisner Kvinna Tumba 1972
Jeanette Persson Kvinna Sunnemo 1971
Per Linder Adelsö IF Man Solna 1970
Rebecka af Petersens Gilead Nordic Sweden aB Gilead Kvinna Stockholm 1985
Kjersti Myras
Lila Nikkola
Viktor Hedlofkanje
Åsa Sörensen 2R Kvinna Ramlösa 1969
Pernilla Tilosius Kvinna JOHANNISHUS 1969
Caroline Gyllenberg klubblös Kvinna SKÖNDAL 1962
Emma Johansson Borås 1985
Roger Cederberg Man Bälinge 1968
Maria Cederberg
Jessica Sjönell Kvinna Bagarmossen 1985
Måns Thunberg Man Malmö 1971
sofie Larsson Kvinna Kumla 1999
Jonna Lindahl Runacademy IF Familjen Lindahl Kvinna Grödinge 1970
Erica Lindahl
Mikael Lindahl
Elisabeth Andersson Kvinna ÅRJÄNG 1979
Ami Ullman Ösmo-Toröförsamling för livet Kvinna Ösmo 1964
Annica Kilegård-Brissman
Sören Brissman
Nina Åkerlind
Erika Larsson Kusfors IK Boliden 1978
Jessica By Kvinna Öxabäck 1988
Karoline Holmberg Fortifikationsverket Kvinna Västerås 1976
Jenny Nilsson Kvinna Rödeby 1977
Jessika Arvidsson Kvinna Skövde 1980
Jenny Bolander IK NocOut.se Kvinna Linköping 1972
Jan Pettersson Man Vallentuna 1963
Gabriel Palomäki From Spain, Sweden and Finland with Love Man Åmål 2000
alexander jönsson Vegan Runners IK Man Malmö 1991
märta paulsson
Håkan Taxén Man Tyresö 1968
Marie Westberg Västervik 1969
Mikael Sjöström Man Lindome 1986
Marcus Andersson Springtime Sports Club Man Norrköping 1972
Anna-Lena Håkansson The Lovley ones Svenljunga 1971
Petra Lindblad Kvinna Rödeby 1971
Maria Tholin Motivationscoach Kvinna Kvissleby 1985
Tobias Holmström Man Stockholm 1973
Sanna Svedberg Kvinna Falun 1972
Zohoor Asiri Ludvika with Love Kvinna Ludvika 1985
Linnéa Thor Kvinna Hemse 1983
Denise Cresso mis Kvinna Göteborg 1956
Ulrika Morin Nacka Kvinna Nacka 1964
Cecilia Bergman-Ekström
Linda Aulin Marathon & Pizza Kvinna Åkersberga 1974
Karin Gunnarsson Ted Bua 1975
Martin Jensen Team nordic trail Man Västerås 1989
Mia Heino Kvinna Västervik 1971
Pelle Berg Nor Uddens Skogslöparsällskap Man Järfälla 1968
Frida Berglund Kvinna Norrköping 1985
Wilma Wasserman Huddinge 1976
Zandra Brien Kvinna Bromma 1978
Marika Wasserman Kvinna Rönninge 1968
Ted Wall Visby Ted Man VISBY 1987
Lovisa Törnlöf Kvinna Hultsfred 1986
Maria Paakkonen Lonesome Runners Kvinna BORÅS 1966
Elin Andersson Kvinna Tystberga 1993
Anna Hoffmann Stockholm 1960
Susanna Loander Löf och Team Zelda Kvinna Nyköping 1969
Wibecke wik Team snigel Kvinna Grästorp 1983
Lina Olofsson Kvinna Partille 1989
Till anmälan för 2020 Virtuell - Fri sträcka