Anmälda till Mental Health Run 2020 - 2020 Med tidtagning Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
81 Andrea Henriksson Damer skogås 1975
80 Andreas Holmberg Herrar Stockholm 1966
79 Monika Eriksson NYKÖPING Damer NYKÖPING 1968
78 Claudia Holmström Damer Stockholm 1988
75 Ninni Brottman Damer Norrtälje 1989
76 Hans Brottman Herrar
77 Marie Brottman Damer
74 William Klingberg Herrar Norrtälje 2010
72 Camilla Klingberg Damer Norrtälje 1984
73 Per Klingberg Herrar
71 Åsa Tassdal Virtea & friends Damer Sköndal 1975
70 Monika Sundesson Damer
69 Katarina Moberg Kattapulterna Damer Stockholm 1971
68 Ida Sandström Damer Vallentuna 1986
67 Malinee Barkhammar Damer
64 Maria Andersson Stockholm Marias psyksupport-team Damer Stockholm 1983
65 Sofia Birgersson Damer
66 Jonas Birgersson Herrar
58 Cecilia Holm Damer Kungsängen 1956
59 Anna Ingman Damer
60 Joakim Ingman Herrar
61 Nathalie Tapia Damer
62 Lisa Wiklund Damer
63 Bo Thomsen Herrar
57 Siri Lindén Damer Falun 1995
54 Gunilla Berg Spånga Bergatrollen Damer Spånga 1968
55 Ida Berg Damer
56 Pontus Berg Herrar
53 Annika Baler Damer Stockholm 1971
52 Ingrid Mohand Lallarna Damer Vendelsö 1974
50 Erika Rundlöf @vi.springer.for Damer Örbyhus 1997
51 Jenny Eriksson Damer
49 Ida Berglund Damer Täby 1983
48 Gwendolyn Schaeken Damer Hägersten 1974
47 Ebba Lindbeck Vallentuna Damer Vallentuna 2005
45 Annika Gillemo Damer Vallentuna 1967
46 Peter Lindbeck Herrar
44 Amis Strandvide Team Snigel Damer Vaxholm 1968
43 Fredrik Widigs Herrar Stockholm 1988
42 Sigrid Westman Damer Älta 1977
41 Susanne Andersson Damer Avesta 1969
40 Linnea Ullstrand Olsson Damer Skokloster 1995
39 Stefan Markovic Nyström Herrar huddinge 1993
34 Annette Franzé Franzé Damer Bromma 1968
35 Julia Franzé Damer
36 Emilio Franzé Herrar
37 Louise Gellin Damer
38 Francesco Franzé Herrar
29 Lilly Pohl Bromma Pohlarna Damer Bromma 1969
30 Andreas Pohl Bromma Pohlarna Herrar
31 Alfred Pohl Bromma Pohlarna Herrar
32 Elin Pohl Bromma Pohlarna Damer
33 Florence Galibert Bromma Pohlarna Damer
23 Jonas Schreiber Herrar Huddinge 1973
24 Tom Schreiber Herrar
25 Mija Schreiber Damer
26 Mikaela Hemmälin Damer
27 Rasmus Hemmälin Herrar
28 Jennifer Hemmalin Damer
22 Anna Hedner Damer Uppsala 1979
21 Therese Gilljam Damer Vänge 1974
19 Lovisa Westlund Syskonen Karlsson Damer Hisings Kärra 1991
20 Benjamin Fhager Karlsson Herrar
18 Joacim Malmgren Herrar Hägersten 1973
17 Margarete Nudel Damer Stockholm 1959
15 Anders Tideman Herrar Eskilstuna 1986
16 Emma Tideman Damer
14 Robert Veres Adventure of a lifetime Herrar Södertälje 1986
13 Sandra Brkan Adventure of a lifetime Damer Södertälje 1990
12 Therese Karlborg Hedren Från soffan till milen Damer Järfälla 1980
11 Bosse Konrad Suicde Zeros volontärer Herrar Strängnäs 1967
10 Linnéa Hall Damer Stockholm 1987
8 Kristian Nielsen Herrar Farsta 1979
9 Emelie Johansson Damer
7 Ken Okamoto IF Polcirkeln Herrar Stockholm 1975
6 Malin Borning Svea Damer Stockholm 1973
4 Daniel Sandqvist Herrar Dvärsätt 1973
5 Tove Janarv Damer
3 Lena Gustafsson - Damer Stockholm 1955
2 Johan Königsson Kattisavan Herrar Stockholm 1981
1 Sofie Kis Team BeatYesterday Team BeatYesterday Damer Bromma 1982
Till anmälan för 2020 Med tidtagning