Anmälda till Skövde Ultrafestival 2020 Avancerad sök

12-timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
christer Svensson Växjö AIS M50 1969
Fredrik Olsson Kostfonden Mmot 1972
Jonny Johansson Team Ultrasweden M40 1978
Mattias Backman-Gröndahl Lonesome Runners M50 1970
Anna-Maria Herbertsson Team Nordic Trail Kmot 1966
Annika Arnoldsson Sweden Runners K45 1970
Gabriel van der Eerden Hälle IF Msen 1994
Niclas Dia SOK Knallen M55 1964
Karolina Petersen Umara K40 1979
Jonas Wängberg Västerås LK M45 1972
Mikael Sandberg LK Nyköpings Runners M55 1962
Maria Gustafsson Sok knallen K40 1977
Matthias Köhler LK TV88 M45 1972
Lasse Jutemar M60 1956
Maria Ackerot Kvarnbyns LS K45 1971

6-timmars Söndag

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Veronica Lindberg 2fotaFramsteg K40 1980
Magnus Kristiansson LK TV88 M45 1972
Ioannis Christoforidis NYBAB M50 1969
Lars-Åke Johansson SOLVIKINGARNA M50 1970
Fredrik Stenfors Mmot 1989
Marcus Bilgec Mmot 1991
Johan Ljung Mmot 1990
Viktor Gustafsson Lonesome Runners M35 1983
Sofia Kay LK TV88 K40 1976
Ej Ledig Mmot Eskilstuna 2018
Mikael Löf Örebro AIK M40 1977
Mari Gren Ik Akele, Mjölby K40 1979
Jonas Svensson Örebro AIK M40 1978
Daniel Linder Örebro Mmot 1978
Mikael Svensson Skövde Triathlon klubb M35 1984
Annika Johanson Sweden Runners IF K50 1969
Cecilia Flodqvist Skövde triathlon K40 1978
Zlatan Basic Nobina M45 1971
Johan Tigér Team Ultrasweden LK M40 1978
Robert Karlsson OK Norrvirdarna M35 1981
Sandra Eriksson axelsson Norrvirdarna K45 1975
anders krok SOK Knallen M55 1963
Ann Hallqvist SOK Knallen K50 1966
Joakim Hansen VCR Mmot 1968
Viveca Hansen VCR Kmot 1968
Daniel Ohlin Björnstorps IF M45 1973

24-timmars

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Stephan Höfer Deutschland Mmot 1970
Veselin Bulajic M40 1978
Fritjof Fagerlund LK Roslagen M45 1974
Bertil Sjösvärd Nordic Wellness M55 1962
Yvonne Carlgren Hansson Sweden Runners K50 1970
Jessica Svärd Umara sportsclub K35 1981
Rasmus Stenemo Axa Sports Club M35 1981
Siw Hedlin Axa sport club K50 1968
Ole Toft Klubb 100 marathon Sverige M40 1977
Jenny-Ann Ehrling Örebro AIK K40 1980
Sara Lindström IS Göta K40 1977
Niclas Westerberg Team LS Trail M35 1985
Jon Enqvist Södermalm M45 1976
Kari Sulonen Team Ultrasweden M60 1957
Britt Sulonen Team Ultrasweden K60 1958
Ej Ledig Vakant M75 1940
Dan Eriksson Göteborg M40 1977
Lisa Amundsson Strömstad löparklubb K60 1960
Martin Scharp Scania Road Runners M50 1968
Sebastian Pokorny Uptown Runners Msen 1986
Branislav Pavic Majornas IK M40 1979
Anna-Maria Trollsfjord Sok-knallen K45 1972
Niklas Gunne IFK Mora Friidrottsklubb Msen 1992
Joar Palm Stockholm City Triathlon/Team Nordic Trail M40 1979
Mats Liljegren Team Skavsåret IF M40 1976
Therese Fredriksson SOK knallen Ksen 1986
Sten Orsvärn Stockholm LDK M55 1962
Oscar Sjölander Majornas IK / Dark Trail Runners M50 1969
Ej Ledig Vakant M75 1943
Emir Halalkic If kville M35 1983

6-timmars Lördag

Namn Klubb Klass Ort Födelseår
Heike Emmrich Ingen klubb Kmot 1901
Bengt Nilsson Ingen klubb Mmot 1901
Cecilia Pettersson Ingen klubb Kmot 1901
Madeleine Wängberg Ingen klubb Kmot 1901
Peter Svensson IFK Skövde M60 1957
Lasse Jutemar M60 1956
Thérese Eriksson Enhörna IF Ksen 1990
Suwanna Sornyiam Lonesome Runners Kmot 1974
Matthias Köhler LK TV88 M45 1972
Christina Kopperud Lidköpings vsk Kmot 1963
Ej Ledig Vakant M70 1946
Niklas Fredlund Team Ultrasweden LK M55 1965
Leif Karlsson Solvikingarna M55 1963
Ej Ledig Vakant M70 1948
Ej Ledig Vakant M75 1942
Jan Paraniak Team Skavsåret IF M70 1950
Barbro Paraniak Team Skavsåret IF K60 1956
Ej Ledig Vakant M70 1947
Peter Wiesler Jalles TC M65 1955