Anmälda till Jernbrukets backyard ultra 2024 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Kön Födelseår
0 Marie Robertsson Hagabadet Kvinna 1977
109 Didrik Lind Alingsås IF Löpargrupp Man 1992
112 Håkon Meland-Tangen Bækkelagets SK Orientering Man 1976
111 Klas Jareteg Man 1986
110 Christian Berg 1978
108 Ulla Norlin Lerum friidrott Kvinna 1961
106 Per Jacobsson Man 1970
104 Rebecca Eriksson Jernbrukets Ultra Kvinna 1991
103 Peter Corell Lerum friidrott Man 1968
105 Peter Lindqvist Umara sportsclub Man 1977
102 Jörgen Brynne IK Jogg Man 1960
101 Martin Lindahl Jernbrukets Ultra Man 1983
100 Niklas Jönsson Air a neartachadh le ceapairean Man 1984
99 Fredrik Bergström Man 1984
98 Rikard Nyman Vierto Man 1984
97 Timo Minders Stenungsundslöparna Man 1970
96 Linus Fellman Team Nordic Trail Man 1994
94 Maria Ditlevsen Kvinna 1973
95 Anders Hansson Scania Road Runners Man 1975
93 Sebastian Andersson Man 1976
91 Johanna Tihanyi Midnight Warriors Kvinna 1997
92 Philip Carlsson Midnight Warriors Man 1990
90 Carlos Rivas Priegue Man 1989
89 Henrik Juupaluoma Man 1987
88 Marina Becher Jernbrukets ultra Kvinna 1983
87 Stefan Tall Snö & Tö medlemsklubb Man 1971
86 Maria Johansson Jernbrukets Ultra Kvinna 1977
85 Jessica Parnebo Kville if Kvinna 1981
84 Björn Gustafsson Futchi Man 1988
83 Henrik Källsmyr Team Nordic Trail Man 1970
82 Marcus Almqvist Man 1992
81 Adam Ohlson * Man 2001
80 Linus Marton Man 1986
79 Magnus Björk Man 1969
77 Rob Salter Uddared Man 1990
78 Katie Salter Didcott Shufflers Kvinna 1987
76 Magnus Lärka Man 1986
75 Mikael Blomqvist Jli Fasteners Man 1976
74 Patrik Olsson Torslanda Man 1975
73 Johan Hazard Dark Trail Runners Man 1982
72 Michael Beck German Road Runners Man 1986
71 Emelie Broström Lonesome Runners Kvinna 1982
70 Patrick Molnar Anlér Man 1980
69 Martin Gund Man 1993
68 Jonas Udéhn Lerum Friidrott Man 1984
67 Christian Olsson Alingsås IF Friidrott Man 1974
66 Daniel Andersson Södra Härene IF Man 1990
6 Johan Flarup Man 1973
64 Martin Trygg Höganäs Friidrott Man 1975
63 Mikael Rangfeldt Lerum Friidrott Man 1985
62 Mikael Sinijärv Man 1989
61 Viktor Dillner Man 1988
2 Johan Harvigsson SPIS Man 1988
1 Branislav Pavic Hälle IF Man 1979
5 Rickard Möllerström Shake n Bake Man 1976
57 Jan Wikström JDD Running Man 1978
56 Oscar Brask Man 1996
54 Katja Saari Kvinna 1968
55 Hans Gustavsson Man 1969
53 Sara Nyberg Kvinna 1989
52 Damir Lizdek Man 1983
51 Kawel Kader Yaki-da running club Man 1994
50 Jonatan Flarup Man 1977
49 Jesper Boberg Man 1992
48 Anna Andréasson Kvinna 1986
47 Johan Ylläsjärvi Pace on Earth Man 1976
46 Liselott Lidén Kvinna 1984
45 Jonas Håkansson Man 1993
44 Patrik Södergren Nacka Värmdö SK Man 1982
43 Christian Landin Man 1978
42 Andreas Alexis Jernbrukets Ultra Man 1977
41 David Ivarsson Man 1977
39 Klas Heimersson Man 1982
40 Simon Lindquist Man 1978
38 Malin Ramne OK Skogsvargarna Kvinna 1996
37 Ania Winiarska Kvinna 1981
36 Ulrika Götlind Kvinna 1973
35 Martin Cannert Löp Amok Man 1976
34 Cecilia Groth Kungälvs OK Kvinna 1972
33 Emelie Fjeld Kvinna 1988
32 Johanna Greger Kvinna 1994
29 Niklas Görrel Man 1995
30 Hans Görrel TNT Man 1963
31 Erik Lagerwall Man 1981
28 Staffan Johansson Man 1977
27 Robin Murén Man 1986
26 Simon Hammarstedt Man 1986
25 Marianne Svantesson Kvinna 1963
24 Johanna Svantesson Kvinna 1990
23 Caroline Johansson Grankullen Kvinna 1986
22 Kristian Schüler Futchi Man 1989
20 Åsa Lind TNT Kvinna 1959
21 Katarina Görrel TNT Kvinna 1964
19 Robin Wang Futchi Man 1988
18 John Kindahl Futchi Man 1982
17 Daniel Robertsson IFK Göteborg Man 1977
16 Daniel Lind IPOS Running Club Man 1988
15 Dennis Tommy Axel Zackariasson Ipos running club Man 1986
14 David Thorn MRC Örebro Man 1986
13 Patrik Larsson Man 1987
11 Magda Lindman Ale 90 IK Kvinna 1972
12 Leif Lindman Ale 90 IK Man 1968
10 Algot Lithner Man 2002
9 Andreas Koch FGRC Man 1977
8 Marina Fransson MerKraft Kvinna 1990
7 Angelica Petersson Kvinna 1974
4 Christina Terner Lerum friidrott Kvinna 1980
65 Mikael Terner Floda Road Runners Man 1979
3 David Strodel Lerum friidrott Man 1987
58 Andreas Lundgren Man 1982
60 Linus Lidström Team Hisingens Runners Club Man 1988
59 Joclyn Nissar Kvinna 1979
Till anmälan för Jernbrukets backyard ultra 2024

Vill du sälja/överlåta din startplats?

Ange e-postadressen du anmälde dig till loppet med:

Du kan sälja vidare din startplats i Jernbrukets backyard ultra 2024.
Senaste tid för lägga ut sin startplats till försäljning är 2024-05-29 23:59.
Senaste tid för ta över startplats är 2024-05-30 23:59.

Har du köpt en startplats?

Skriv in din anmälningskod tillJernbrukets backyard ultra 2024.

Tänk på att ange koder med stor resp. liten bokstav.

Letar du en startplats i Jernbrukets backyard ultra 2024?
Här hittar du alla platser till salu i Jernbrukets backyard ultra 2024