Anmälda till BTR Winter 2023 Avancerad sök

BTR Winter 12 KM 10:00

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Malin Lemurell Sjövalla Kvinna Pixbo 1970
Isak Lemurell Man
Anna Johansson Kvinna Göteborg 1983
Johanna Bengtsson Varberg Kvinna Varberg 1990
Linda Persson Sk graal Kvinna Strömsnäsbruk 1983
Stefan Johansson Man Varberg 1966
Sofia Sundqvist Ok Tranan Kvinna Tranemo 1981
Susanne Samuelsson Friskis&Svettis Kungsbacka Kvinna Kungsbacka 1966
Leif Samuelsson Man
Johan Olsson CK Wano Man Göteborg 1979
Joakim Lehman Ik Akele Man Linköping 1968
Lisen Lehman Kvinna
Maria Ohlson Varbergs Stadshotell Kvinna Varberg 1986
Michael Cheshire Man Nyhamnsläge 1979
Zsuzsanna Magyar Kvinna Göteborg 1987
Gustav Runefors Växjö OK Man Göteborg 2000
Marcus Dahlström Man Onsala 1974
Simon Runefors Växjö OK Man Älmhult 1997
Richard Lindström Coltingborssen Triathlonklubb Man Bredared 1985
Emilia Lindström Kvinna
Martin Jarlholt Man Torslanda 1975
Andrew Coley Man Varbeg 1981
Anna Degrenius Kvinna Höganäs 1967
Steffen Zweck Östra Frölunda Man Östra Frölunda 1971
Susanne Korjonen Kvinna Varberg 1962
Pia Gabrielsson Kvinna Borås 1970
Jespher Fröhlin Veterans Squad Man Stenstorp 1969
Markus Ljunggren Man Tvååker 1973
Thomas Zaks Västra Frölunda Man Västra Frölunda 1975
Henrik Fredriksson Järv Äventyr Man Torslanda 1975
Johanna Kraamer Dynamolampan Kvinna Onsala 2001
Anna Knutsson Askims IK Kvinna Askim 1979
Peter Arrhen Man
Bjarne Kraamer Man
Emma Jonsson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1988
Celine Brandt Falkenberg Kvinna Falkenberg 1988
simon smedberg varberg Man Varberg 1992
Charles Ahlzén Man Hestra 1985
Henrik Andersson Stora Höga Man Stora Höga 1974
Sofia Walltoft JÄMSHÖG Kvinna JÄMSHÖG 1978
Eddie Karlsson OK Vilse-87 Man Jämshög 2006
Martina Karlsson Kvinna
Carl-Fredrik Ekstrand Rooster Club Varberg Man VARBERG 1994
Martin Hassel Man Varberg 1986
Daniel Törnblad Man Tvååker 1985
Jesper Andersson SK Graal Man Örkelljunga 1972
Nina Forslund Kvinna Västra Frölunda 1974
Jonas Strömstedt Perstorp Man Perstorp 1972
Joel Sjöholm Pan-Kristianstad Man Höör 1994
Simon Henriksson Man Ljungby 1984
Chantal Fournier Kvinna Ljungby 1969
Jessika Hedman Varberg Kvinna Varberg 1997
Daniel Wijk Los selvaticos Man Varberg 1981
Per Lenberg BAT Man Västra Frölunda 1976
Petra Kemi Kvinna Göteborg 1977
Per Kürcman Man Göteborg 1973
Patrik Borelund Halmstad ok Man Halmstad 1965
Simon Jönsson Man Halmstad 1980
John Åhman Oct Halmstad Man Halmstad 1983
Peter Sparf Man Halmstad 1967
Nicole Freij Kvinna
Sandra Brenner Kvinna Hovås 1981
Tina Johansson Lonesome Runners Kvinna Kungsbacka 1965
Nils Ingvarson Man Västra Frölunda 1968
Ola Båth-Dahlström Man
Sara Båth-Dahlström Kvinna
Cecilia Grahn Kvinna Kungsbacka 1985
Sandra Lindblom Kvinna Frändefors 1984
Cristoffer Johansson Man Varberg 1986
Sofie Eduards Kvinna Pixbo 1989
Rickard Stig Göteborg Man Torslanda 1991
Marita Björk Borås Löparklubb Kvinna Målsryd 1959
Tobias Johansson Borås Löparklubb Man 1986
Annelie Fors Göteborg Kvinna Göteborg 1984
Maria Fors Kvinna
Anna Grände HJO Kvinna HJO 1990
Jorgen Hansson Man Halmstad 1966
Hilda Kraamer Kvinna Onsala 1968
Leif Svensson Man Varberg 1962
Niklas Sjöberg Åsa Man Åsa 1970
Christer Davidsson Falkenberg FOT Man Falkenberg 1973
Stina Davidsson Kvinna
Lars Gunnarsson Baskarp Runner Man Habo 1978
Petter Eriksson Ingen Man Billdal 1968
Camilla Kryh Kvinna Varberg 1970
Mikael Eriksson Huskvarna Man Huskvarna 1967
Jennie Larsson Kvinna Varberg 1989
Stephan Hjalmarsson IK Hakarpspojkarna Man Jönköping 1967
Jakob Hassel Man Stockholm 1991
Annika Wallman OK Skogsvargarna Kvinna Vänersnäs 1964
Per Wallman Man
Cecilia Wegnelius Arduua Kvinna Onsala 1979
Jens Borgström Man Varberg 1992
Johan Karlsson Man
Gabriel Björklund Ik dran Man Varberg 2012
Måns Palmgren Man Billdal 1970
Rebecka Vahlström Kvinna Varberg 1981
Annika Larsen Kvinna Nödinge 1976
Carita Sandros Kvinna Nödinge 1968
Björn Palm Man Sparreholm 1989
Karin Kjellgren Kvinna Landvetter 1982
Otto Nimhed Aquaextrem Halmstad Man Halmstad 1980
Richard Johansson GTIF Man Göteborg 1979
Jennie Lithén Kvinna Varberg 1976
Ulf Smedberg IK dran Man Väröbacka 1964
Ulrika Smedberg IK dran Kvinna Väröbacka 1972
Therese Gustafsson Kvinna Växjö 1985
Hanna Lindblom VÄXJÖ Kvinna Växjö 1978
Jimmy Kjell Lidköping Man Lidköping 1982
Matilda Hallgren Kvinna
Peter Sjöström FC Barrio Man Göteborg 1979
Jacob Molin Breared Trailrunners Man Varberg 1982
Henrik Eriksson - Man Hovås 1966
Pia Eriksson Kvinna
Thomas Larsson Träslövsläge Man Träslövsläge 1970
Jessica Larsson Kvinna Borås 1995
Sandra Jarebro Flen Kvinna Flen 1989
Jennie Karlberg Kvinna Göteborg 1973
Emelie Beckman Kvinna
Linus Bägeby okvivill Man smålandsstenar 2003
Linda Castello Kvinna Ängelholm 1971
Martin Svahn Man Tvååker 1984
Andreas Andersson Trailmupparna Man Trollhättan 1973
Anders Ivarsson Trailmupparna Man Ulricehamn 1972
Daniel Marcus Trailmupparna Man Borås 1973
Jocke Andersson Kungsbacka Man Kungsbacka 1977
Jens Gilvad Sweden Runners / Dark Trail Runners Man Göteborg 1976
Sara Hällås SlTK Kvinna Särö 1983
Linus Hultegård Sävedalens AIK Man Göteborg 1990
Christina Lindh Blybergs FF Kvinna Göteborg 1971
Gustav Hedström United Runners Man Hönö 1983
Linda Broström Björkö Loverunners Kvinna Torslanda 1979
Henrik Dittmer Björkö Loverunners Man Bohus Björkö 1976
Lisa Gunnesson Kvinna Göteborg 1982
Sara Holmström Kvinna Särö 1984
Rebecka Arnsrud Godtman Kvinna Särö 1981
Anders Olsson Man
Richard Matti Man Vallda 1974
Frida Ström Borås Löparklubb Kvinna Borås 1986
Gunnel Lundegren mölndal Kvinna Mölndal 1970
Kristin Sott Kvinna Mölndal 1974
Tobias Juhlin Man Örby 1984
Emil Carlsson Man Varberg 1988
Ulrika Svensson Runners Club Hbg Kvinna Bjuv 1970
Anna Kanelid Kvinna Kungsbacka 1982
Josefin Linde Kvinna
Fredrik Gustavsson Breared Trailrunners Man Varberg 1986
Evelina Myrbäck Breared Trailrunners Kvinna
Kristian Löfgren Linnex 2019 Man Åsa 1967
Fredrik Hallberg Föreningen Flatön Man Göteborg 1970
Patrick Sörquist Ladders Drive Athletic Club Man Göteborg 1970
Ulf Engdahl Man Västra Frölunda 1967
Gustav Norrström Fiskebäck Man Stockholm 1996
Fredrik Hakegård Fiskebäck Man Lund 1996
Oscar Andersson Ljungby Man Ljungby 1988
Christian Luddeckens Man
Martin Rydell Man
Andreas Jönsson Man
Ellekari Haraldson Kagabäcken Kangaroos Kvinna Träslövsläge 1990
Roland Ströhmeijer Man
Maria Voigt Kvinna Göteborg 1992
Håkan Karlsson Löparklubben if Man Trollhättan 1972
Johan Ernelin Marbäck if Man Trollhättan 1974
Stephen Sumner Man Veddige 1978
Anneli Ringblom Kungsbacka Kvinna Vallda 1973
Hanna Jonsson Kvinna Sollebrunn 1983
Jenny Karlsson Kvinna Sollebrunn 1985
Josefine Emilsson Kvinna Tvååker 1984
Sara Antonsson Kvinna Varberg 1988
Marcus Schönbeck Man Helsingborg 1994
Fay Stensson Kvinna Helsingborg 1994
Josefin Aronsson Kvinna Varberg 1994
Anders Granelli Kungsbacka Man Kungsbacka 1965
Arne Senz Man Östra Frölunda 1990
Wibeke Aasmundsen Kvinna Borås 1970
Kasper Aasmundsen Man
Hanne Aarsheim Kvinna Träslövsläge 1977
Karoline Kolaas Kvinna Varberg 1977
Viktor Sarström Man Askim 1986
Sara Karlsson Team Kavelvägen Kvinna Halmstad 1979
Jessica Gunnarsson Kvinna
Martin Johansson Falkenbergs OK Man Heberg 1974
Cecilia Thornström Kungsbacka Kvinna KUNGSBACKA 1985
Andreas Yngvesson Low Coast Trail Runners Man Falkenberg 1975
Edvin Odh Falköping Man Falköping 1996
Elin Wikström Kvinna Västra Frölunda 1980
Lotta Cvach Kvinna Mölndal 1971
Jakub Cvach Man
Linda Göthberg Kvinna Sandared 1972
Sara Norberg Borås löpargrupp Kvinna Sandared 1976
Elisabeth Hed Borås Löparklubb Kvinna Sandared 1974
Per-Olof Arnås DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1965
Cissi Pollack Kvinna Göteborg 1978
Agnes Provén Borås löparklubb Kvinna Borås 1994
Carl Provén Borås löparklubb Man
Helen Gustafsson Kvinna Varberg 1968
Mirja Didriksson Kvinna Askim 1976
Sara Sjögren Falkenberg Kvinna Falkenberg 1977
Gabriella Nordenstam Kvinna Göteborg 1973
Emelie Jakobsson Kvinna Ljungby 1980
Benjamin Klingborg New Balance Man Varberg 1994
Lotta Vedholm Kvinna Sävedalen 1970
Per Garnwall Man Varberg 1979
Petra Brinkhoff Knit&run Kvinna Göteborg 1973
Ylva Reinhammar
Janette Millbom Lamkiewicz Knit&Run Kvinna Västra Frölunda 1973
Cissi Meltzer Golden Wellness Kvinna Varberg 1971
Liv Hjälmås Kvinna Varberg 1987
Malin Bergström Team Nordic Trail Karlstad Kvinna Karlstad 1993
Gabriel Bergström
Peter Janosi Borås Löparklubb Man Sjömarken 1968
Joakim Andersson Rooster Club Varberg Man VÄRÖBACKA 1976
Pär Nyberg Borås Löparklubb Man Borås 1961
Jenny Westerlund Kvinna Vallda 1976
Mikael Eliasson Man Glommen 1982
Helena Nilsson Vallda Kvinna Vallda 1976
Henrik Frendberg Man Trollhättan 1969
Jesper Berghällen Ulricehamns triatleter Man Ulricehamn 1992
Katarina Christenson Sevekulla runners Kvinna Onsala 1971
Björn Johansson Man Varberg 1982
Malin Svensson Kvinna Varberg 1985
Johanna Petrén Kvinna Göteborg 1989
Jimmy Krantz Falkenberg Man Falkenberg 1978
Angelica Ahlen Kvinna Mölndal 1977
Maria Ehrensvärd Kvinna Mölndal 1978
Pia Johansson Kvinna Mölndal 1970
Anna Witren Kvinna Mölndal 1973
Nina Sahlgren Gunnebo Girls Kvinna Mölndal 1978
Magnus Cejie Man Varberg 1978
Anna Nilsson Kvinna Molndal 1970
Gunhild Olsson Kvinna Mölndal 1978
Markus Birgerson Man Varberg 1984
Petter Hjelte Team nordic trail Man Varberg 1985
Daniel Hörland Man Alingsås 1982
Albin Stormvinter Man Åskloster 1983
Pia Johansson Breareds Löparförening Kvinna Varberg 1980
Martin Fjärdhammar Man Falkenberg 1984
Catherine Borg Falkenberg Kvinna Falkenberg 1974
Susanne Axelsson Kvinna Vaggeryd 1978
Mikael Hansson Överlida Man Överlida 1986
Magnus Lilja Klubb Cava Man Svanesund 1971
Ulf Anagrius THEOCRGYM Man Göteborg 1974
Hannah Karlsson Kvinna Varberg 1995
Johan Pusa Bullfika FC Man Trollhättan 1975
Mattias Hilmersson Bullfika CK Man Nol 1975
Charlotte Haglund Kvinna Särö 1976
Linda Nöjd Ringhals IF Kvinna Varberg 1983
Nina Andersson IK Dran Kvinna Bua 1980
Cristofer Georgson Sist med det senaste Man Veddige 1985
Björn Solér ASKIM Man ASKIM 1997
William Blomström Halmstad Kanotklubb Man Göteborg 1999
Martin Duphorn - Man Vessigebro 1973
Josefine Magården - Kvinna Vessigebro 1979
Catrin Axelsson Kvinna Tvååker 1991
Johan Widgren KA3 Man Göteborg 1998
David Norrman Etikhus Man Varberg 1984
Maria Johansson Kvinna Ekerö 1971
Linda Charlesson Team Nordic trail Helsingborg Kvinna Ängelholm 1974
Annika Karlsson FK Snapphanarna Kvinna Ängelholm 1969
Ulrika Nilsson Fk Snapphanarna Kvinna Munka-Ljungby 1971
Markus Johnsson Man Falkenberg 1984
Hanna Osterman Power Women Kvinna Kinna 1981
Caroline Olsson Kvinna Getinge 1970
Jörgen Olsson Man Getinge 1969
Hilda Mattsson Järla Orientering Kvinna Göteborg 1993
Petra Lind Kvinna Onsala 1976
Charlotte Brügge Lundgren Kvinna Vallda 1974
Marie Spångmyr Goteborg Kvinna Goteborg 1992
Rebecca Mårtensson Göteborg Kvinna Göteborg 1996
Amanda Hansson Göteborg Majorna OK Kvinna Göteborg 1994
Agnes Leo Stockholm Kvinna Sköndal 1994
Elin Pettersson IFK Göteborg Orientering Kvinna Göteborg 1997
Linnea Gustafsson IFK Göteborg Orientering Kvinna Sätila 1993
Moa Enmark Hälle IF Kvinna Göteborg 1994
Josephine Regnell Växjö OK Kvinna Göteborg 1994
Anna Wallin Göteborg-Majorna OK Kvinna Göteborg 1994
Runa Fremstad Göteborg-Majorna OK Kvinna Göteborg 1994
Kristine Berglia Göteborg Majorna OK Kvinna Varberg 1994
Anders Björklund Ik dran Man Varberg 1978
Jenny Lindén Kvinna Varberg 1975
Lisa Nicol-Lind Kvinna Katrineholm 1979
Emilia Lalander Kvinna Knivsta 1979
Marcus Vahlström IK Göpa Man Varberg 1978
Evelina Larsdotter Kvinna Kisa 1979
Pernilla Johnsson Fasters Team Kvinna Väröbacka 1970
Martina Engelin Fasters Team Kvinna Veddige 1982
Kristin Norrhamn Fasters Team Kvinna Veddige 1990
Dag Håkansson Lonesome runners Man Tvååker 1971
Fredrik Lagerstedt Etikhus Man Tvååker 1974
Linda Andersson Kvinna Skällinge 1990
Annie Bengtsson Kvinna Skällinge 1995
Julia Andersson Kvinna Skällinge 1992
Johanna Johansson Kvinna Skällinge 1993
Karin Nilsson Ullevi FK Kvinna Sjömarken 1982
Anna Larsson THEOCRGYM Kvinna Bohus 1990
Tobias Jäger THE OCR GYM Man Bohus 1986
Jonas Adolfsson Man Varberg 1981
Petra Lögdberg Kvinna Höganäs 1973
Peter Lundgren Anderstorps ok Man Gislaved 1966
Anna Nelvig Forest Femmes Kvinna Göteborg 1980
Petra Gamerdinger Forest Femmes Kvinna Göteborg 1980
Ulf Palmér Ulricehamns ok Man Ulricehamn 1979
Henrik Erickson Ulricehamns OK Man
Thomas Rundqvist IF Rigor Man Kungsbacka 1970
Johanna Johansson Kvinna Varberg 1987
Daniel Svensson Hindås SK Man Hällingsjö 1983
Ramiro Solano Man Falkenberg 1985
Teo Palmér Ulricehamns OK Man Ulricehamn 2008
Marie Lundgren Elite trail runners Kvinna Falkenberg 1977
Patrik Lundgren
Anita Palmér Ulricehamns OK Kvinna ULRICEHAMN 1959
Lisa Nelson Kvinna Borås 1982
Martin Yngvesson Elit Trail runners Man Falkenberg 1978
Niklas Johansson Elit trail runners Man Falkenberg 1977
Camilla Johansson elit trailrunners Kvinna 1977
Liss Engelke Göteborg-Majorna OK Kvinna Göteborg 1977
Kristina Vannerberg Gårdsfys i Sibbarp Kvinna Tvååker 1965
Fredrik Andersson Lucky Runners Man HORRED 1976
Martin Jönsson LTM Man Varberg 1976
Ulrika Johnson Kvinna Gislaved 1976
Lina Svensson Kvinna Varberg 1984
Berit Andersson Falkenberg Kvinna Falkenberg 1962
Lasse Karlsson Ringhals IF Man Varberg 1969
Janette Persson Falkenberg AllStars Kvinna Tranemo 1980
Håkan Johansson Man Kungsbacka 1967
Anders Nilsson Solvikingarna Man Göteborg 1985
Johanna Johansson If Rigor Kvinna Kungsbacka 1971
Olof Green Man Höganäs 1985
Sara Karlsson OCT Halmstaf Kvinna Halmstad 1979
Jessica Gunnarsson Halmstads roddklubb Kvinna Halmstad 1982
Niklas Andersson Man Varberg 1986
Christian Karlsson IK Dran Man Veddige 1978
Cecilia Hansson Kvinna Hestra 1978
Katarina Karlsson Frisch Kvinna Falkenberg 1965
Elin Levin Mölndal Kvinna Mölndal 1978
Mikael Ljungberg Man Ytterby 1990
Anders Wallerstedt Team Bunkern Man Onsala 1967
Sofia Axelsson Kvinna Reftele 1975
Fredrik Edlund Team Bunkern Man Kungälv 1976

BTR Winter 24 KM 10:30

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Nicklas Johansson Fastarpz Runners Man Tvååker 1972
Markus Gustafsson Falkenberg Allstars Man Limmared 1978
Niklas Orre Man Göteborg 1971
Philippe Henriette Goteborg Man Goteborg 1971
Finn Fägerquist Göteborg Man Göteborg 1980
Maria Källsson Nature fitness Kvinna Lidköping 1976
Joakim Lövgren Borås Man Borås 1959
Päivi Rizk Kvinna Nödinge 1975
Tobias Öberg Team Bunkern IF Man Göteborg 1986
Jens Webster Falkenberg Roadrunners Man Falkenberg 1967
Stefan Karlsson Sparsörs runners Man SPARSÖR 1973
MARIA WELIN IK FINISH Kvinna Vellinge 1977
Dag Söderlund Simlångsdalens IF Man Halmstad 1981
Marcus Lilja Team Nordic Trail Man FJÄRÅS 1993
Carl Fhager Donsö IS Man Donsö 1975
Helena Lundkvist Kvinna Mölnlycke 1974
Federico Muñoz IK Granit Man Tanumshede 1991
Nina Myhre Göteborg Kvinna Göteborg 1963
Jim Lee Ik Granit Man Grebbestad 1981
Mikael Svalstrand Umara Sports Club Man Billdal 1966
Ewa Pressfeldt Halmstad triathlon och multisport Kvinna Halmstad 1987
Jari Repo Trollhättans IF Friidrott Man Trollhättan 1976
Maria Johansson Team Nordic Trail Kvinna Torslanda 1977
Ellen Junevik Kvinna FRILLESÅS 1989
Anders Rosen Team kungälv Man Ucklum 1969
Christina Von Otter Kvinna Billdal 1979
Sebastian Von Otter Man
Annika Johanson Sweden Runners IF Kvinna Mölndal 1969
Fredrik Löfgren Ingen Man Jörlanda 1986
Anna Singer Team Nordic Trail Kvinna Edsbro 1975
Wilmer Töörn Man KARLSBORG 1999
Niklas Hedborn ASICS Man STENUNGSUND 1978
Jenny Hedborn Kvinna Stenungsund 1986
johan kirkfjell COLTING BORSSÉN TRIATHLONKLUBB Man Gånghester 1974
Jonas Palmgren Söderåsens FK Man Svalöv 1976
Annica Palmgren Kvinna
Hanna Kronberg Söderåsens FK Kvinna Landskrona 1974
Ann Willbrink ViljAnn Kvinna Falkenberg 1980
Anders Hinn Colting Borssén Triathlonklubb Man Furulund 1979
Carina Hinn Kvinna
Markus Lindqvist Man Göteborg 1982
Louise Brattström Stolt CNT Kvinna Tvååker 1984
Nils Jacobson Varberg Man Varberg 1992
Hillevi Fransson Perstorp AB IF Kvinna Helsingborg 1968
Anja Andersson Ingen Kvinna Helsingborg 1974
Martin Stridsberg ALÄAUUM Man Helsingborg 1975
Jakob Magnusson Man Halmstad 1999
Fredrik Alfredsson Team arduua Man Härryda 1982
Erik Diding Warberg Running Club Man Varberg 1975
Fredrik Larsson Dark Trail Runners Man Stenungsund 1970
Laurent Leloup Genarps IF Man Genarp 1971
Mathias Dawidsson Donsö havskajak Man Donsö 1976
Sebastian Johansson Varbergs Sparbank IF Man Varberg 1980
Johan Rönliden Man Göteborg 1990
Andrew Young DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1978
Per Johansson Warberg Running Club Man Varberg 1980
Pernilla Nilsson Kvinna
Anton Odén Oskarshamn RC Man Oskarshamn 1988
Josefine Lindskog Göteborg Running Club Kvinna Göteborg 1986
Kajsa Fransson Kvinna Växjö 1982
Johanna Ulvagården Forest Femmes Kvinna Växjö 1978
Stefan Jagebro Drt Man Kungsbacka 1971
Marcus Ingvarsson HallandsHamnar Man Veddige 1994
Martin Persson Man Varberg 1976
Mattias Johansson Stråvalla Man Stråvalla 1991
Thomas Gunnarsson Falkenbergs RR Man Trelleborg 1970
Christian Karlsson Man Borås 1985
Carlos Ibanez Man Spekeröd 1986
Linus Törnqvist Borås Man Borås 1985
Erika Frick Kvinna Tvååker 1975
Ella Brandt Göteborg running club Kvinna Mölndal 1996
Patrik Nilsson VarjeSteg Löparklubb Man Göteborg 1969
Joan Ivarsson Peters hattrick i P12 Man Alingsås 1981
Göran Bergström Askim Man Göteborg 1964
Johan Neogard Man Laholm 1982
Jessica Neogard Kvinna
Viktor Larsson Sebbens vänner Man Hajom 1983
CarlHeinz Barthel Warberg Running Club Man Varberg 1970
Magnus Andersson Borås Löparklubb Man Borås 1983
Camilla Edberg Kvinna Varberg 1991
Anton Wilson Borås Löparklubb Man Borås 1983
Inger Bergström Kvinna Askim 1966
Daniel Ernstsson Borås Löparklubb Man Borås 1988
Mattias Seaberg Borås Löparklubb Man Borås 1977
Christina Heikel Kvinna Särö 1981
Dennis Nobelius Pokalenbrödernas IK & Polestar Man Askim 1972
Sara Lindqvist Umara sports club Kvinna MÖLNDAL 1989
Sofia Åsberg Kvinna Varberg 1979
Jerker Danarp Man Västerås 1966
Fredrik Sveningsson Man Grönahög 1983
Malin Winbo Colting Borssén Triathlonklubb Kvinna Borås 1981
Miranda Kedbäck Kvinna Skövde 1993
Liselott Kedbäck Kvinna
Jonas Larsson Fåle OCR Man Broaryd 1981
Mats Kaneby Man Västra Frölunda 1968
Henrik Petré Man Västra Frölunda 1972
Nette Nieminen Kvinna Björnlunda 1971
Irina Lundbom Kvinna
Jesper Ringholm Hogia Running Club Man Göteborg 1990
Anna Wågdahl Kvinna Torslanda 1983
Joakim Bäckman Man Göteborg 1991
Fredrik Lind Tolered-UTBY OL Man Torslanda 1977
Petter Liderfelt
Patrik Fält Man Torslanda 1978
Pontus Persson
Erik Coelingh Man Göteborg 1971
Christian Malmberg Man Halmstad 1988
Ida Edvinsson Kvinna Mölndal 1983
Jacob Edvinsson Man Mölndal 1981
Petra Klevmar-Vånder Umara SC Kvinna PARTILLE 1968
Björn Svensson Man Bjuv 1971
Peter carrefors Falkenbergs RR Man Falkenberg vi 1973
Erik Coelingh Man Göteborg 1971
NICLAS CLEMMENSEN AstraZeneca IF Man Kungsbacka 1974
Fredrik Jernqvist Göteborh Man Göteborg 1960
Susanne Falk Kvinna Mjölby 1975
Ulf Johansson Man Lindome 1977
Hans Ackerot Kvarnbyns Löparsälskap Man Mölndal 1963
Maria Ackerot
Patrik Rung Göteborg Man Göteborg 1978
Staffan Jansson Pallar Inte IF Man Hult 1986
Therese Bergling Mölndals AIK Kvinna Mölndal 1992
Erik Olsson Bohuslän Endurance sports club Man Göteborg 1989
Martin Jakubowski HLK-92 Man Helsingborg 1984
Daniel Severinsson
Nicole Pelin Falkenberg allstars Kvinna Halmstad 1990
Lars-Inge Larsson Varbergs sim Man Varberg 1962
Alexander Winge Man Getinge 1987
Christian Jernlid Kullavik Man Kullavik 1974
Nina Forslund Kvinna Västra Frölunda 1974
Marta Trajkovska Team SteveFit Kvinna Gislaved 1983
Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1986
Magnus Thunberg Man Göteborg 1974
Jonas Björkqvist Göteborgs Atlet- & Triathlonsällskap Man Billdal 1970
Dick Beide Man Halmstad 1984
Niklas Tandrup Simlångsdalens IF Man Gullbrandstorp 1980
Anna Eklund Kvinna Falkenberg 1991
Fredrik Sigurd Borås Löparklubb Man Borås 1975
Per Nilsson Liagärde Man Sävedalen 1975
Ika Winge TeamFika Kvinna Getinge 1981
Maria Vadi Kvinna Göteborg 1973
Jimmi Svahn Sebbens vänner Man Älta 1981
Karl Berntsson Man Varberg 1995
Fredrik Ekman Man Åsa 1984
Martin Svensson Simlångsdalen if Man Slättåkra 1983
Tobias Johansson Sebbens vänner Man Träslövsläge 1982
Andreas Anderberg Hälle IF Man Göteborg 1982
Niklas Petersson Fröling Simlångsdalens IF Man Halmstad 1977
Hanna Bengtsson Simlångsdalen if Kvinna Halmstad 1976
Anders Beinhoff
Lars Gunnarsson Man Habo 1978

NightTrail 12 KM 18:00

Startnummer Namn Klubb Kön Ort Födelseår
288 Marcus Schönbeck GÖTEBORG Man GÖTEBORG 2019
275 Fay Stensson GÖTEBORG Kvinna GÖTEBORG 2020
226 Daniel Bernhardt Falkenberg Man Falkenberg 1979
222 Henrik Larsson A Man göteborg 1990
221 Martin Seeliger a Man Göteborg 1980
219 Anette Bernhed Härryda kommun Kvinna Mölnlycke 1965
218 Marcus Kjellberg VMF Man Vallda 1974
217 Leo Kjellberg VMF Man Vallda 2008
214 Pelle Pettersson Man Laholm 1970
213 Kristoffer Nilsson TrailRunningSweden Man Laholm 1977
209 Anna Oscarson Warberg Running Club Kvinna Varberg 1980
220 Simon Holmesson Man Varberg 1989
205 Peter Sandqvist Man Billdal 1975
90 Jenny Nilsson Kvinna Rödeby 1977
170 Ronald Gustafsson Man Kungsbacka 1966
20 Andreas Ekström Man Trollhättan 1990
172 Sanna Romell Kvinna Vänersborg 1993
106 Johannes Lindroos Man Tvååker 1984
123 Kristoffer Lindroos Man Halmstad 1987
23 Ann Willbrink ViljAnn Kvinna Falkenberg 1980
149 Martina Wallin Kvinna Skottorp 1986
128 Linda Sandberg OCT Halmstad Kvinna Halmstad 1979
77 Hans Tornhage Team Bunkern Man Mölndal 1971
41 Camilla Harström Team Bunkern Kvinna Kungsbacka 1972
15 Andreas Callenvik Karlskoga Friidrott Man KARLSKOGA 1971
190 Torbjörn Nilsson Mjöhult Man Mjöhult 1973
131 Evelina Hultegård Sävedalens AIK Kvinna Göteborg 2020
183 Stina Lönnqvist Kvinna Uddevalla 1970
11 Anders Lönnqvist Uddevalla Man Uddevalla 1967
208 Niklas Mårtensson Göran Diggers Man Halmstad 1971
34 Björn Svensson Colting Borssén triathlonklubb Man Bjuv 1971
197 Ulrika Svensson Runners Club Hbg Kvinna Bjuv 1970
164 Peter Andersson-Piltz Man Billdal 1981
85 Ida Creutz Kvinna Göteborg 1981
75 Hanna Liss-Daniels Kvinna Billdal 1980
137 Malin Winbo Colting Borssén Triathlonklubb Kvinna Borås 1981
53 Douglas Patterson Man Träslövsläge 1975
114 Josefin Nyman Järhult Jonsered Kvinna Jonsered 1993
32 Billy Edman Man Varberg 1976
135 Malin Fallgren Trail Torsdag Kvinna Göteborg 1994
116 Julia Forsberg Trail Torsdag Kvinna Askim 1991
21 Andreas Björklund Team Moderaterna i Varberg Man Varberg 1974
22 Anja Beharic Kvinna Malmö 1988
35 Björn Jonsson Man
176 Simon Jonasson SeaUrchins Crew Man Varberg 1975
132 Magnus Axelsson Göran Diggers Man Halmstad 1976
71 Göran Carlsson Göran Diggers Man Kvibille 1969
10 Anders Bresell Göran Diggers Man Halmstad 1974
165 Peter Josefsson Göran Diggers Man Halmstad 1969
157 Mikael Andersson Göran Diggers Man Holm 1974
109 Jonas Altebo Göran Diggers Man Halmstad 1983
167 Robert Berglund The Cross Factory Man Lindome 1978
92 Jens Hübner Man Halmstad 1978
168 Robert Korsle Team Bunkern Man Hisings Kärra 1971
46 Christian Lindskog Man Fjärås 1979
162 Nathalie Rubin Varbergs Brukshundklubb Kvinna Fjärås 1993
156 Melker Åkesson Landehof Man Landvetter 2004
93 Joakim Åkesson Landehof Man Landvetter 1969
115 Josefin Nygren Kvinna Halmstad 1990
186 Susanna Kaasinen Kvinna Getinge 1977
73 Hanna Svahn Kvinna Hyssna 1978
117 Julia Wramling Läjets surf’n’run Kvinna Träslövsläge 1979
101 Johan Mjörnestrand The Cross Factory Man Lindome 1971
145 Martin Ludvigsson Man Skummeslövsstrand 1976
138 Malin Törnqvist Kvinna Kungsbacka 1983
27 Annika Persson Kvinna Varberg 1981
105 Johanna Jidetoft Kvinna Nödinge 1981
154 Matilda Brånfelt GÖTEBORG Kvinna GÖTEBORG 1995
61 Emma Ullman Kvinna Göteborg 1993
148 Martin Nilsson Man Halmstad 1976
151 Mathias Lindqvist Man Halmstad 1974
91 Jens Lundström Man Holm 1981
28 Anton Hübner Man Halmstad 1982
177 Simon Andersson Man Varberg 1989
82 Henrik Sandersson Sunvära SK Man Väröbacka 1984
45 Christian Gresell Pölder Sport Man Nässjö 1987
155 Mats Larsnäs Firma Mats Larsnäs Man Varberg 1973
4 Alexander Larsnäs Firma Mats Larsnäs Man Varberg 2004
102 Johanna Leff-hallstein Kvinna Varberg 1980
24 Anna Algebäck Kvinna Varberg 1979
107 Jon Högström Landvetter IF Juniorer Man Landvetter 1977
108 Jonas Andersson Man
146 Martin Johansson Man
49 Claes Hultbäck Man
188 Thomas Greschik Man
9 Alva Borg Kvinna
43 Cheri Davidson Kvinna
51 Doris Johansson Kvinna
55 Elise Löfnertz Kvinna
56 Ella Odengård Kvinna
57 Elsa Åberg Kvinna
63 Filippa Fagerström Kvinna
59 Emma Bjureberg Kvinna
87 Isabell Högström Kvinna
158 Moa Sannevi Kvinna
159 Moa Segerqvist Kvinna
171 Saga Dahlby Kvinna
192 Tua Stenberg Kvinna
7 Alicia Wulcan Kvinna
8 Alma Greschik Kvinna
31 Astrid Skyland Kvinna
60 Emma Ljungqvist Kvinna
68 Frida Hultback Kvinna
76 Hanna Carlström Kvinna
126 Laura Kladaric Kvinna
160 Molly Lindstrand Kvinna
161 Mona Johannisson Kvinna
174 Selma Johannison Kvinna
181 Smilla Kettil Kvinna
182 Stella Hallenberg Kvinna
203 Wilja Sander Kvinna
6 Alice Wang Svensson Kvinna
189 Tindra Lennhede Kvinna
54 Elin Eklund Kvinna
163 Nova Christensson Kvinna
166 Petra Smalström Team Bunkern Kvinna Göteborg 1974
79 Helene Landgren TeamBunkern Kvinna Stenungsund 1971
14 André Bernhardson Man Tvååker 1981
83 Ida Hallberg Kvinna Kvibille 1983
5 Alfred Park Varberg Man Vsrberg 1988
65 Fredrik Jernqvist Göteborg Man Göteborg 1960
69 Giesela Berg Lonesome Runners Kvinna Herrljunga 1963
140 Margareta Huhta Nilsson Team Bunkern Kvinna Torslanda 1969
39 Johan Landgren Team Bunkern Man Hisingskärra 1970
88 Jenny Holmberg Team Bunkern Kvinna Göteborg 1989
144 Martin Johansson Man Kvibille 1975
94 Joel Sjöholm Pan-Kristianstad Man Höör 1994
78 Hasse Broomé HLK-92 Man Helsingborg 1964
187 Susanne Svanberg Team Bunkern Kvinna Torslanda 1970
141 Marie Dahlen Ulricehamns OK Kvinna Ulricehamn 1982
139 Malte Palmér Ulricehamns OK Man Ulricehamn 2009
98 Johan Palmér Ulricehamns OK Man ULRICEHAMN 1982
120 Kristina Vannerberg Gårdsfys i Sibbarp Kvinna Tvååker 1965
86 Inger Magnusson Team Bunkern Kvinna HISINGS Kärra 1967
26 Anna Englund Team Bunkern Kvinna Hisings Kärra 1969
74 Hanna Netterberg Team Moderaterna i Varberg Kvinna Varberg 1983
37 Björn Pettersson Team Moderaterna i Varberg Man Varberg 1984