Anmälda till Bocksten TrailRun Winter 2022 - BTR Winter 24 KM 10:30 Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Nicklas Johansson Fastarpz Runners Man Tvååker 1972
Markus Gustafsson Falkenberg Allstars Man Limmared 1978
Niklas Orre Man Göteborg 1971
Philippe Henriette Goteborg Man Goteborg 1971
Finn Fägerquist Göteborg Man Göteborg 1980
Maria Källsson Nature fitness Kvinna Lidköping 1976
Joakim Lövgren Borås Man Borås 1959
Päivi Rizk Kvinna Nödinge 1975
Tobias Öberg Team Bunkern IF Man Göteborg 1986
Jens Webster Falkenberg Roadrunners Man Falkenberg 1967
Stefan Karlsson Sparsörs runners Man SPARSÖR 1973
MARIA WELIN IK FINISH Kvinna Vellinge 1977
Dag Söderlund Simlångsdalens IF Man Halmstad 1981
Marcus Lilja Team Nordic Trail Man FJÄRÅS 1993
Carl Fhager Donsö IS Man Donsö 1975
Helena Lundkvist Kvinna Mölnlycke 1974
Federico Muñoz IK Granit Man Tanumshede 1991
Nina Myhre Göteborg Kvinna Göteborg 1963
Jim Lee Ik Granit Man Grebbestad 1981
Mikael Svalstrand Umara Sports Club Man Billdal 1966
Ewa Pressfeldt Halmstad triathlon och multisport Kvinna Halmstad 1987
Jari Repo Trollhättans IF Friidrott Man Trollhättan 1976
Maria Johansson Team Nordic Trail Kvinna Torslanda 1977
Ellen Junevik Kvinna FRILLESÅS 1989
Anders Rosen Team kungälv Man Ucklum 1969
Christina Von Otter Kvinna Billdal 1979
Sebastian Von Otter Man
Annika Johanson Sweden Runners IF Kvinna Mölndal 1969
Fredrik Löfgren Ingen Man Jörlanda 1986
Anna Singer Team Nordic Trail Kvinna Edsbro 1975
Wilmer Töörn Man KARLSBORG 1999
Niklas Hedborn ASICS Man STENUNGSUND 1978
Jenny Hedborn Kvinna Stenungsund 1986
johan kirkfjell COLTING BORSSÉN TRIATHLONKLUBB Man Gånghester 1974
Jonas Palmgren Söderåsens FK Man Svalöv 1976
Annica Palmgren Kvinna
Hanna Kronberg Söderåsens FK Kvinna Landskrona 1974
Ann Willbrink ViljAnn Kvinna Falkenberg 1980
Anders Hinn Colting Borssén Triathlonklubb Man Furulund 1979
Carina Hinn Kvinna
Markus Lindqvist Man Göteborg 1982
Louise Brattström Stolt CNT Kvinna Tvååker 1984
Nils Jacobson Varberg Man Varberg 1992
Hillevi Fransson Perstorp AB IF Kvinna Helsingborg 1968
Anja Andersson Ingen Kvinna Helsingborg 1974
Martin Stridsberg ALÄAUUM Man Helsingborg 1975
Jakob Magnusson Man Halmstad 1999
Fredrik Alfredsson Team arduua Man Härryda 1982
Erik Diding Warberg Running Club Man Varberg 1975
Fredrik Larsson Dark Trail Runners Man Stenungsund 1970
Laurent Leloup Genarps IF Man Genarp 1971
Mathias Dawidsson Donsö havskajak Man Donsö 1976
Sebastian Johansson Varbergs Sparbank IF Man Varberg 1980
Johan Rönliden Man Göteborg 1990
Andrew Young DRT Kungsbacka Man Kungsbacka 1978
Per Johansson Warberg Running Club Man Varberg 1980
Pernilla Nilsson Kvinna
Anton Odén Oskarshamn RC Man Oskarshamn 1988
Josefine Lindskog Göteborg Running Club Kvinna Göteborg 1986
Kajsa Fransson Kvinna Växjö 1982
Johanna Ulvagården Forest Femmes Kvinna Växjö 1978
Stefan Jagebro Drt Man Kungsbacka 1971
Marcus Ingvarsson HallandsHamnar Man Veddige 1994
Martin Persson Man Varberg 1976
Mattias Johansson Stråvalla Man Stråvalla 1991
Thomas Gunnarsson Falkenbergs RR Man Trelleborg 1970
Christian Karlsson Man Borås 1985
Carlos Ibanez Man Spekeröd 1986
Linus Törnqvist Borås Man Borås 1985
Erika Frick Kvinna Tvååker 1975
Ella Brandt Göteborg running club Kvinna Mölndal 1996
Patrik Nilsson VarjeSteg Löparklubb Man Göteborg 1969
Joan Ivarsson Peters hattrick i P12 Man Alingsås 1981
Göran Bergström Askim Man Göteborg 1964
Johan Neogard Man Laholm 1982
Jessica Neogard Kvinna
Viktor Larsson Sebbens vänner Man Hajom 1983
CarlHeinz Barthel Warberg Running Club Man Varberg 1970
Magnus Andersson Borås Löparklubb Man Borås 1983
Camilla Edberg Kvinna Varberg 1991
Anton Wilson Borås Löparklubb Man Borås 1983
Inger Bergström Kvinna Askim 1966
Daniel Ernstsson Borås Löparklubb Man Borås 1988
Mattias Seaberg Borås Löparklubb Man Borås 1977
Christina Heikel Kvinna Särö 1981
Dennis Nobelius Pokalenbrödernas IK & Polestar Man Askim 1972
Sara Lindqvist Umara sports club Kvinna MÖLNDAL 1989
Sofia Åsberg Kvinna Varberg 1979
Jerker Danarp Man Västerås 1966
Fredrik Sveningsson Man Grönahög 1983
Malin Winbo Colting Borssén Triathlonklubb Kvinna Borås 1981
Miranda Kedbäck Kvinna Skövde 1993
Liselott Kedbäck Kvinna
Jonas Larsson Fåle OCR Man Broaryd 1981
Mats Kaneby Man Västra Frölunda 1968
Henrik Petré Man Västra Frölunda 1972
Nette Nieminen Kvinna Björnlunda 1971
Irina Lundbom Kvinna
Jesper Ringholm Hogia Running Club Man Göteborg 1990
Anna Wågdahl Kvinna Torslanda 1983
Joakim Bäckman Man Göteborg 1991
Fredrik Lind Tolered-UTBY OL Man Torslanda 1977
Petter Liderfelt
Patrik Fält Man Torslanda 1978
Pontus Persson
Erik Coelingh Man Göteborg 1971
Christian Malmberg Man Halmstad 1988
Ida Edvinsson Kvinna Mölndal 1983
Jacob Edvinsson Man Mölndal 1981
Petra Klevmar-Vånder Umara SC Kvinna PARTILLE 1968
Björn Svensson Man Bjuv 1971
Peter carrefors Falkenbergs RR Man Falkenberg vi 1973
Erik Coelingh Man Göteborg 1971
NICLAS CLEMMENSEN AstraZeneca IF Man Kungsbacka 1974
Fredrik Jernqvist Göteborh Man Göteborg 1960
Susanne Falk Kvinna Mjölby 1975
Ulf Johansson Man Lindome 1977
Hans Ackerot Kvarnbyns Löparsälskap Man Mölndal 1963
Maria Ackerot
Patrik Rung Göteborg Man Göteborg 1978
Staffan Jansson Pallar Inte IF Man Hult 1986
Therese Bergling Mölndals AIK Kvinna Mölndal 1992
Erik Olsson Bohuslän Endurance sports club Man Göteborg 1989
Martin Jakubowski HLK-92 Man Helsingborg 1984
Daniel Severinsson
Nicole Pelin Falkenberg allstars Kvinna Halmstad 1990
Lars-Inge Larsson Varbergs sim Man Varberg 1962
Alexander Winge Man Getinge 1987
Christian Jernlid Kullavik Man Kullavik 1974
Nina Forslund Kvinna Västra Frölunda 1974
Marta Trajkovska Team SteveFit Kvinna Gislaved 1983
Catrine Gunnarsson Falkenbergs RR Kvinna Falkenberg 1986
Magnus Thunberg Man Göteborg 1974
Jonas Björkqvist Göteborgs Atlet- & Triathlonsällskap Man Billdal 1970
Dick Beide Man Halmstad 1984
Niklas Tandrup Simlångsdalens IF Man Gullbrandstorp 1980
Anna Eklund Kvinna Falkenberg 1991
Fredrik Sigurd Borås Löparklubb Man Borås 1975
Per Nilsson Liagärde Man Sävedalen 1975
Ika Winge TeamFika Kvinna Getinge 1981
Maria Vadi Kvinna Göteborg 1973
Jimmi Svahn Sebbens vänner Man Älta 1981
Karl Berntsson Man Varberg 1995
Fredrik Ekman Man Åsa 1984
Martin Svensson Simlångsdalen if Man Slättåkra 1983
Tobias Johansson Sebbens vänner Man Träslövsläge 1982
Andreas Anderberg Hälle IF Man Göteborg 1982
Niklas Petersson Fröling Simlångsdalens IF Man Halmstad 1977
Hanna Bengtsson Simlångsdalen if Kvinna Halmstad 1976
Anders Beinhoff
Lars Gunnarsson Man Habo 1978
Till anmälan för BTR Winter 24 KM 10:30