Anmälda till Personliga Rekordens Backyard 2022 Avancerad sök

Personliga Rekordens Backyard

Namn Klubb Lag Kön Ort Födelseår
Lasse Jutemar Borås Löparklubb Man Kinnarumma 1956
Lisa Amundsson Scania Road Runners Scania Road Runners Kvinna Sydkoster 1960
André Rangelind IF Göta Karlstad ultramarathon.se Man Kil 1991
Stefan Johansson Funkibator förening Man Växjö 1973
Therese Fredriksson Borås Löparklubb Kvinna Fristad 1986
Amanda Granqvist Bjannamandcus Bjannamandcus Kvinna Stockholm 1989
Anna Wikell Cabeza IF Bjannamandcus Kvinna Växjö 1994
Björn Wieslander Bjannamandcus Man Växjö 1989
Oskar Jeschke Man Växjö 1998
Annika Drakfors Istrums SK Kvinna Falköping 1980
Lukas Lundgren Man Växjö 1998
Willy Svensson Växjö Löparklubb Man Hjortsberga 1975
Joel Tjerneld Man Växjö 1987
Roger Kjellsson Team Blekinge Man Ronneby 1969
Jörgen Nilsson Borås löparklubb Man Hisings Kärra 1950
Love Bolin ICA Kvantum Teleborg Man Växjö 2004
Linus Brodén Man Ljungby 1984
Nathalie Gilbert Växjö Löparklubb Kvinna rottne 1970
Oliwer Jonsson Man Gemla 1996
Johan Markusson Man Norrtälje 1997
Linus Wästergård Osby Go slow or go home! Man Osby 1985
Zandra Aleborg Kvinna VÄxjÖ 1984
Linus Franzen Kalmar RC Triathlon Man Kalmar 1990
Anna-Karin Bergsten Hagelberg Bosse stal min schäfer Kvinna Växjö 1984
Arvid Svensson Vitamin Well Vitamin Well Man Växjö 1996
Andreas Bohman Risinge Löparkamrater Man Åryd 1972
Björn Tibbelin Risinge löparkamrater Man Åryd 1975
Malin Larsson Kvinna Älmhult 1980
Klara Szabo Sweden Runners Kvinna Ljungby 1978
Åsa Rott Kvinna Götene 1989
Emma Johansson Team Djura Kvinna Jät 1979
Martin Åkesson Bos lag Man ÅRYD 1982
Jesper Olsson Man Växjö 1989
Daniel Westergren ultramarathon.se Man Växjö 1975
Johnny Hällneby Pace on Earth ultramarathon.se Man Riala 1972
Torbjörn Schill Man Växjö 1972
Kenneth Gudomlund Man Linköping 1976
Katarina Torstensson Kvinna VÄRENDS NÖBBELE 1974
Elin Torstensson Kvinna VÄRENDS NÖBBELE 2004
Jesper Lindersson Lonesome Runners Man Nybro 1975
Jens Nilsson Hovmantorp Man Hovmantorp 1979
Lars Lundh Man Helsingborg 1969
Jennie Eriksson Kvinna Kolmården 1976
Markus Åkerman Man Åby 1979
Linda Olofsson Växjö Löparklubb Växjö Löparklubb Kvinna Växjö 1978
Marcus Lideberg Växjö Man Växjö 1976
Magnus Andersson Lidingö Man Lidingö 1974
Petra Wüllrich Stockholm gerillalöpare Stockholm gerillalöpare Kvinna Stockholm 1962
Magnus Dahl Runacademy IF Man Växjö 1975
Marcus Bloom Den Leende Labtrion Man Sävsjö 1979
Johanna Berglind Stockholm Gerillalöpare Stockholm gerillalöpare Kvinna Stockholm 1981
Daniel Forsén Man Tävelsås 1979
Tim Andersson Karlskrona SOK Man Karlskrona 1996
Rickard Engström IK NocOut.se Man Sturefors 1971
Lisa Lindqvist Kvinna Lindås 1981
Robert Brodin Man Karlskrona 1965
Benny Eriksson Fair Trade Runners Man Sigtuna 1972
Mattias Rydin Man Mariestad 1985
Sandra Eriksson Axelsson Norrvirdarna Kvinna Lammhult 1975
Robin Östman Man Linköping 1986
Robert Wahlquist Man Växjö 1982
Daniel Jones Man Växjö 1982
Olof Thorsjö Bosse stal min schäfer Man Växjö 1985
Viktor Nilsson Man Helsingborg 1997
Anders Nilsson Man Bjuv 1967
Nathalie Kågemalm Team Snigel Kvinna Nyköping 1989
Beatrice Hjalmarsson Team Snigel Kvinna Åtvidaberg 1988
Jenny Lindroth Stockholm Gerillalöpare Stockholm gerillalöpare Kvinna Stockholm 1979
Axel Kron Linköping Man Linköping 1997
Amanda Nylén Degerfors OK Kvinna Karlskoga 1999
Annika Jonasson Växjö Löparklubb Kvinna Växjö 1988
Per Hedberg Scania Road Runners Scania Road Runners Man Våxtorp 1962
Miah Jakobsson If Linnéa Stockholm gerillalöpare Kvinna Segeltorp 1980
Haraldur Blöndal Kristjánsson Uggaskaðar Uggaskaðar Man Växjö 1984
Katalin Noble Växjö Löparklubb Växjö Löparklubb Kvinna Åryd 1984
Daniel Römer Man Alvesta 1982
Mattias Gustavsson Växjö Skate Man Gemla 1989
Patric Lundvall Växjö löparklubb Växjö Löparklubb Man Växjö löparklubb 1968
Michael le Mahieu Man Jönköping 1969
Martin Kajerlöv Man Lenhovda 1991
Christina Andersson Kvinna Värnamo 1966
Martina Gustafsson Växjö löparklubb Växjö Löparklubb Kvinna Växjö 1983
Mats Korner Växjö Löparklubb Man Växjö 1962
Stig Hörberg Växjö Man Växjö 1943
Tobias Gunnarsson Lönashult Goif Man Grimslöv 1986
Björn Larsson Växjö löparklubb Växjö Löparklubb Man Alvesta 1980
Jakob Ivarsson Man VÄXJÖ 1984
Sandra Norrman Kvinna VÄXJÖ 1993
Amanda Råsmark Rikner Kvinna Kalmar 1991
Jörgen Häll Växjö Löparklubb Man Växjö 1968
Erik Ahlrot Växjö löparklubb Växjö Löparklubb Man Växjö 1971
Henric Hagelberg Bosse stal min schäfer Man Växjö 1981
Roberth Olsson Bosse stal min schäfer Man Norrköping 1981
Kristina Aronsson Bosse stal min schäfer Kvinna Norrköping 1981
Malin Andersson Kvinna Kristianstad 1978
Erik Hornby Man Stenkullen 1985
Lisa Levin Kvinna STENKULLEN 1987
Carolina Pansar Borås Löparklubb ultramarathon.se Kvinna Dalsjöfors 1984
Charlotta Chroneer Maxprestation sportsclub Kvinna Västervik 1976
Liliana Rojas Kvinna Rörvik 1990
Emeli Grafström Kvinna Sollentuna 1981
Christer Svensson Växjö AIS Växjö AIS Man Växjö 1969
Oskar Olsson Umara Sports Club Den Leende Labtrion Man Värnamo 1996
Samuel Johansson Växjö Löparklubb Den Leende Labtrion Man Trångsund 1990
Nathalie Ekbrand Colting Borssén Triathlonklubb Kvinna Växjö 1988
Eva Hedberg Scania Road Runners Scania Road Runners Kvinna Båstad 1964
Ingela Jonsson Kisa SK ultramarathon.se Kvinna Kisa 1970
Joakim Aleborn Sivertsson Växjö löparklubb Växjö Löparklubb Man Växjö 1988
Carina Lindal Ik orient Kvinna Uddevalla 1968
Per christell Skänninge ik Man sandared 1980
Gert-Inge Tapper Scania Road Runners Scania Road Runners Man Södra Sandby 1957
Therese Svensson Barnhult Kvinna Grimslöv 1977
Erik Svensson Barnhult Man Grimslöv 1981
Leif Nilsson Man VÄxjÖ 1957
Amanda Rikner Martinsson Kvinna Växjö 1987
Ulrica Wibrån Växjö löparklubb Kvinna Växjö 1967
Petter Nordholm Team Blekinge Man Karlskrona 1975
Michael Sandberg Växjö löparklubb Man Växjö 1962
Kerstin Sand Växjö löparklubb Tjejligan Kvinna Växjö 1958
Britt-Marie Mellgården Växjö löparklubb Tjejligan Kvinna Växjö 1951
Ulf-Peter Sjöholm Växjö AIS Växjö AIS Man Växjö 1965
Monica Svensson Växjö AIS Växjö AIS Kvinna Växjö 1978
Tobias Fabbeke Team Blekinge Man Rödeby 1982
Anna Hedenfeldt Högby IF Tjejligan Kvinna Växjö 1981