Anmälda till Gotland Challenge MTB 2020 Avancerad sök

Challenge 65 km - Tävlingsklass (ElitMotion)

Inga anmälda
Namn Klubb Lag Kön Ort Födelseår

Challenge 65 km - Motionsklass

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Thomas Östervall Man VISBY 1982
Pierre Lövgren Man Västerhaninge 1972
Ulrica Ekström Kvinna Västerhaninge 1977
Fredrik Sundh Man Uppsala 1989
Adam Sundh Man Uppsala 1991
Jörgen Johansson Man Ronneby 1974
Nicklas Andersson Tånnö IF Man Huddinge 1974
Thomas Hansson Man Klintehamn 1968
Rolf Lindholm Man Visby 1960
Jesper Lindholm Man Farsta 1990
Oscar Gardell Man Visby 1972
Johan Sundberg Ringmurens CK Man Visby 1973
Conny Thorén Man Visby 1977
Christian Lewander Ringmurens CK Man Visby 1971
Anders Farinder Kiwa Man Visby 1972
Ylva Mossberg Kvinna Sundborn 1964
Mattias Östervall Tjust BRC Man Västervik 1980
Jan Timmerman Axa sc Man Stockholm 1964
Erik Lindström Almunge ik Man Almunge 1976
Tobias Eriksson Ck uni Man Storvreta 1975
Lars Gustafsson Team Vineta Man Visby 1966
Ove Bengtsson Man Nynäshamn 1963
Heli Van Wyk Kvinna Nynäshamn 1969
Andrew Larsson Man Lärbro 1964
Pontus Barck Ringmurens CK Man Visby 1973
Lars Johansson Ringmurens CK Man Visby 1975
Krister Aalto Man Bromma 1983

Challenge 35 km - Motionsklass

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Elisabeth Aalto Kvinna Bromma 1986
Roger Brinck Sigtuna MTB Man Sigtuna 1957
Svante Carlsson Cykelhuset upplands Väsby Man Sigtuna 1957
Magnus Link Karlskrona CK Man Ramdala 1975
Marianne Lindholm Kvinna Visby 1964
Leif Edman Man Visby 1958
Andrea Vikencrona Kvinna Munka Ljungby 1997
Göran Mossberg Man Sundborn 1954
Martin Crookston Ringmurens Cykelklubb Man Visby 1985
Thomas Kjellberg Man Stockholm 1987
Birk Juniwik Man Lärbro 2001
Michael Juniwik Man Lärbro 1965
Maria NILSSON Ringmurens cykelklubb Kvinna VISBY 1983
Linda Lindström Kvinna Visby 1978
Johan Lindström Ringmurens CK Man Visby 1978
Pia Uddin Kvinna Visby 1975
Örjan Stenberg Man Hestra 1970
Thomas Dahlgren Man Visby 1978
Anneli Jakobsson Kvinna Visby 1981
Hampus Svanborg Ringmurens ck Man Visby 2008
Emil Svanborg Ringmurens CK Man Visby 1974
Mattias Holmgren Man Trekanten 1983
Conny Sahlqvist Man Visby 1979
Tobias Johansson Man Slite 1979
Tobias Broström Man Visby 1976
Angelica Isaksson Kvinna Södertälje 1992
Jan Olof Hillström Man Strängnäs 1974
Christian Engström Man Visby 1978
Robert Hamberg Man Slite 1989

Challenge 15 km - Familjeklass

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Max Lundqvist Créme Fraiche Bicycle Club Man Stockholm 1993
Amanda Uggla Lingvall Kvinna Stockholm 1995
Per Slotte Hassel Man Tingstäde 1959
Jenny Slotte Hassel Kvinna Tingstäde 1973
Melker Hellberg Man Tingstäde 2005
Rickhard Ågren Man Norsborg 1983
Jessica Johansson Kvinna Norsborg 1977

Kids Challenge 1,5 eller 3 km

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Zoie Nyberg Kvinna Visby
Vera Nyberg Kvinna Visby
Tintin Lindström Almunge ik Kvinna Almunge 2010