Anmälda till Jernbrukets backyard ultra 2023
Avancerad sök
Startnummer
Namn
Klubb
Kön
Födelseår
114
Peter Lindquist
Umara sports club
Man
1977
99
Roger Kovacs
Man
1969
50
Jerker Axelsson
TNT
Man
1970
102
Wilhelm Myren
Nordmarkens FFK
Man
1992
112
Rasmus Stenemo
Axa Sports Club
Man
1981
111
Jonathan Klingberg
1988
110
Tobias Bergbom
Navåsen FK
Man
1989
109
Jimi Jonsson
Jernbruket
Man
1981
108
Julia Ingmarsson
Jernbruket
Man
1987
107
Johan Ylläsjärvi
Skålvägens IK
Man
1976
106
Erik Flood
IK Stern
Man
1981
105
Marcus Kjellberg
1974
104
Martin Lindahl
Jernbrukets Ultra
Man
1983
103
Henrik Sanderholm
Lindome Outdoors
Man
1984
101
Alex Cravcenco
Man
1988
100
Hilding Martinsson
Lerums SOK
Man
2010
115
Luis Sanchez Heres
Man
1984
98
Robert Salter
Man
1990
97
Robert Berntsson
Umara Sport Club
Man
1968
96
Andreas Dahlgren
Sweden Runners
Man
1976
95
Johanna Svensson
Jkpg VBK
Kvinna
1975
94
Martin Cannert
Löp Amok
Man
1976
93
Mattias Seaberg
Borås Löparklubb
Man
1977
92
Rickard Möllerström
Shake n Bake
Man
1976
91
Fredrik Persson
Aktivitus Sports Club
Man
1978
90
Eric Sjöman
Lerum Friidrott
Man
1975
89
Erik Lagervall
Man
1981
88
Johan Ek Weis
Man
1983
87
Niklas Tandrup
Man
1980
85
Björn Persson
Tidaholms SOK Sisu
Man
1986
86
Angelica Andersson
Kvinna
1987
84
Emil Brunell
Tidaholm SOK sisu
Man
1990
83
Andreas Alexis
Man
1977
82
Emelie Broström
Lonesome Runners
Kvinna
1982
81
Gisela Glaffey
Jernbrukets ultra
Kvinna
1990
80
Daniel Berglund
Man
1966
79
Niklas Jönsson
Korsvägen kl 10
Man
1984
78
Adrian Skobe
Växjö OK
2001
77
Axel Halvarsson
Göteborg-Majorna OK
Man
1999
76
Johakim Nylander
DRT Kungsbacka
Man
1977
75
Johan Harvigsson
Spis
Man
1988
74
Richard Nylén
SPIS
Man
1983
73
Daniel Fredriksson
SPIS
Man
1988
72
Tobias Andreasson
SPIS
Man
1986
71
Daniel von Bargen
Man
1982
70
Janne Wikström
JDD Running
Man
1978
69
Hans Wickström
Garage Fromage
Man
1966
68
Sebastian Blomdell
Man
1987
67
Anders Larsson
Sunne Karateförening
Man
1977
66
Fredrik Bergström
Man
1984
65
Markus Selin
Moss IL
Man
1988
63
Marja Hammarstrand
Kvinna
1980
64
ELISABETH HED
Kvinna
1974
62
Johan Flarup
Man
1973
61
Stefan Larsson
Walking dead
Man
1968
60
Robert Frisk
Stenkullen GoiK
Man
1967
59
Joakim Hallqvist
Man
1988
58
Mattias Lövkvist
IK Akele
Man
1973
57
Ulrika Götlind
Kvinna
1973
56
Joel Bertilsson
Man
1991
55
Angelica Petersson
Kvinna
1974
54
Sven Wolf
Soleil
Man
1972
53
Jessica Wiktelius
Soleil
Kvinna
1980
52
Fredrik Stodne
Soleil
Man
1974
51
Cecilia Groth
Kungälvs OK
Kvinna
1972
49
Anna Larsson
Hjorthagen Ultra
Kvinna
1982
48
Johan Hazard
Dark Trail Runners
Man
1982
47
Viktor Dillner
Man
1988
46
Markus Rehn
Ingen
Man
1987
45
Anders Hansson
Scania Road Runners
Man
1975
44
Robin Murén
Man
1986
42
Katja Saari
Uddevalla sk
Kvinna
1968
43
Hans Gustafsson
Man
1969
40
Marina Becher
Jernbrukets Ultra
Kvinna
1983
41
Christian Öhrling
Man
1981
39
Annie Hammarling
Kvinna
1988
38
David Erixon
IF Hallby SOK
Man
1980
37
Ania Winiarska
Kvinna
1981
36
Arvid Johansson
Ornunga IF
Man
1980
35
Anders Ebeling
Spurs
Man
1973
34
Pontus Larsson
Man
1990
33
Anton Ekström
NGE
Man
1990
32
Emma Lundmark
Kvinna
1988
31
Jakob Imberg
Man
1989
113
Mathias Lundberg
TE Scrambled Legs
Man
1990
30
Malin Wallander
Aktivitus Sports Club
Kvinna
1982
29
Sebastian Nyvall
Heda Sand & betong
Man
1986
28
Linus Lidström
Man
1988
26
Alexandra Palm
Varje Steg
Kvinna
1983
27
Glenn Davidsson
Mullsjö SOK
Man
1984
25
Anders Svan
Umara Sports Club
Man
1977
24
Daniel Lind
IPOS Running Club
Man
1988
23
Dennis Zackariasson
Ipos rc/Petri running club
Man
1986
22
Håkan Bengtsson
Man
1977
21
Patrik Larsson
Man
1987
20
Alexander Hedberg
Alex
Man
1980
19
Jonatan Flarup
Man
1977
18
Simon Hammarstedt
Man
1986
17
Helen Eriksson
Aktivitus Sports club
Kvinna
1968
16
Tina Täck
Aktivitus Sports Club
Kvinna
1973
15
Jonas Björkqvist
Göteborgs Atlet- & Triathlonsällskap
Man
1970
14
Robin Wang
Futchi
Man
1988
13
John Kindahl
Futchi
Man
1982
12
Klas Heimersson
Rörösjöns IK
Man
1982
11
Andreas Koch
Ingen
Man
1977
10
Damir Lizdek
Acorn
Man
1983
9
Martin Eriksson
Man
1994
8
David Strodel
Lerum Friidrott
Man
1987
7
Joel Nilsson
Jönköpings OK
Man
1992
6
Patrik Södergren
Gustavsberg
Man
1982
5
Mikael Terner
Floda Roadrunners
Man
1979
4
Lidström Peter
UMARA Sportsclub
Man
1979
3
Joclyn Nissar
Kvinna
1979
2
Christina Terner
Lerum Friidrott
Kvinna
1980
1
Andreas Lundgren
Man
1982
Till anmälan för Jernbrukets backyard ultra 2023