Anmälda till Flosjön - Edstjärn 2024 Avancerad sök

Startnummer Namn Klubb Startgrupp Kön Födelseår
15 Ann-Christin Andersson IK NocOut.se 10.00 Kvinna 1976
97 Daniel Medén Pangioso 10.00 Man 1992
96 Magnus Olsve Sveket IK 10.00 Man 1975
95 Tuure Paananen Mockfjärd 10.00 Man 2001
94 Åke Daniels 10.00 Man 1968
93 Mark Warner Falun 10.00 Man 1974
92 Anders Hurtig Lilla Källviken 10.00 Man 1976
91 Fredrik Zetterström 10.00 Man 1974
90 Amanda Hedström IK Fryken 10.00 Kvinna 2001
89 Camilla Granholm Gagnefs IF 10.00 Kvinna 1982
88 Erik Klockar Hulåns IF 10.00 Man 1991
87 Martin Hedin Falun 10.00 Man 1981
86 Jakob Stenbacka Borlänge LK 10.00 Man 1992
85 Robert Tunmats Runacademy 10.00 Man 1957
84 Oscar Modigs Borlänge 10.00 Man 1989
83 Klara Rönnegård Gagnef IF 10.00 Kvinna 1998
82 Lars Rönnegård Djura 10.00 Man 1970
81 Erik Gammelgård Veterinärkliniken Djurås 10.00 Man 1984
80 Linda Kondrén 10.00 Kvinna 1989
77 Erik Ottosson 10.00 Man 1990
78 Jon Ottosson 10.00 Man 1993
79 Per Ottosson 10.00 Man 1995
76 Victor Solli Gagnefs IF 10.00 Man 1980
75 Jimmie Johnsson Lisselbo 10.00 Man 1985
74 Ida Lindström Byklungan 10.00 Kvinna 1985
73 Anton Trotzig Falun 10.00 Man 1986
72 Håkan Aspman 10.00 Man 1974
71 Tommy Päckos 10.00 Man 1985
70 Alfred Granath Gagnef 10.00 Man 2012
68 Marie Vinsander Djurås 10.00 Kvinna 1978
69 Erik Vinsander Djurås 10.00 Man 1975
67 Isak Vinsander Gagnefs IF 10.00 Man 2006
66 Gustav Hellquist Västtjärnaz 10.00 Man 1987
65 Emelie Tillegård Sundbybergs IK Orientering 10.00 Kvinna 1975
64 Per Nygren Avesta OK 10.00 Man 1968
63 Johan Helsing Team Snetramp 10.00 Man 1991
62 Klara Hagfeldt Krylbo IK 10.00 Kvinna 1985
61 Thomas Lasses Västtjärnaz 10.00 Man 1988
60 August Wiking Borlänge Energi Personalklubb 10.00 Man 1994
59 Felix Hjort Borlänge Energi Personalklubb 10.00 Man 1991
58 Niclas Danielsson Leksands Gråda 10.00 Man 1991
57 Anders Bohlin 10.00 Man 1972
56 Anders Tillegård Sundbybergs IK Orientering 10.00 Man 1972
55 Isabell Svensson 10.00 Kvinna 1988
54 Mårten Gustafsson 10.00 Man 1992
53 Henrik Friberg Gagnef 10.00 Man 1971
52 Kajsa Norrby Djurås 10.00 Kvinna 1986
51 Carl Bärwolf Domnarvet Goif 10.00 Man 2008
50 David Östh 10.00 Man 1992
49 Håkan Zehler Tunsta Yacht Club 10.00 Man 1973
48 Tom Ranström 10.00 Man 1996
47 Henrik Heed Gagnef 10.00 Man 1982
46 Andreas Dahlström 10.00 Man 1982
45 Anders Ryttar 10.00 Man 1982
44 Algot Vinsander Gagnefs IF 10.00 Man 2005
43 Staffan Nöteberg Ingarö 10.00 Man 1967
42 Daniel Nygren Zimba run 10.00 Man 1985
41 Malin Kämpe 10.00 Kvinna 1991
40 Mona Kinnunen 10.00 Kvinna 1995
39 Carl Svedberg 10.00 Man 1997
38 Erik Erjeby Linköping OK 10.00 Man 1974
37 Daniel Enlöf Nordåker 10.00 Man 1985
36 Patrik Deivall Falun 10.00 Man 1981
35 Maria Larsson Filipstad 10.00 Kvinna 1982
34 Albin Larsson Filipstad 10.00 Man 2007
33 Arvid Haglund Gagnefs IF 10.00 Man 1986
32 Helena Öhman Nikolaisen Skrb Run4Fun 10.00 Kvinna 1968
31 Albin Johansson 10.00 Man 1994
30 Emma Simons 10.00 Kvinna 1995
29 Lars Spångmyr IK Jarl Rättvik 10.00 Man 1957
28 Maja Toth 10.00 Kvinna 1980
27 Ari Alajääski Borlänge löparklubb 10.00 Man 1963
26 Jesper Nyström 10.00 Man 2000
25 Martin Korsgren 10.00 Man 1998
24 Johan Andersson Qwarnsveden Triathlon 10.00 Man 1984
23 Caroline Caesar Digeråkerns Vikingar 10.00 Kvinna 1978
22 Oscar Caesar Digeråkerns Vikingar 10.00 Man 2012
21 Pontus Lehtola 10.00 Man 1996
20 Adrian Wahlström Edstjärns IK 10.00 Man 1998
19 Oskar Kämpe Långsamt i backarna 10.00 Man 1991
17 Emil Lekaregård Petterssons 10.00 Man 1991
18 Linda Mattsson 10.00 Kvinna 1991
16 Lisa Nielsen 10.00 Kvinna 1987
14 Sanna Nyström Gagnefs IF 10.00 Kvinna 1988
12 Amanda Ryde Gagnefs IF 10.00 Kvinna 1985
13 Sven Tomas Lindgren Grönklitts IF 10.00 Man 1984
11 Fredrik Domert 10.00 Man 1991
10 Charlie Engström Runaway Gagnef 10.00 Man 1992
9 Kim Bergeå 10.00 Man 1983
8 Manuel Entrambasaguas Comfort-survival 10.00 Man 1972
7 Anna Granath Gagnefs if 10.00 Kvinna 1979
6 Fredrik Granath Gagnefs IF 10.00 Man 1981
5 Henrik Spångmyr Domnarvets GOIF 10.00 Man 1985
4 Mattias Larsson Östansjö sk 10.00 Man 1972
3 David Bohman Edstjärns IK 10.00 Man 1995
2 Fredrik Hagström Västtjärnaz 10.00 Man 1992
1 Gustav Cervin Edstjärns IK 10.00 Man 1996
Till anmälan för Flosjön - Edstjärn 2024