Anmälda till Dalarö Triathlon Light 2022 Avancerad sök

Sprint / Motion

Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår
0 Therese Krabu Kvinna Dalarö 1987
0 Fredrik Hansen Team Hansen Man Tyresö 1979
0 Thomas Gottlind Vardagsstark Man Södertälje 1979
0 Filip Engberg Man Sundsvall 2001
0 loïc mouyeaux Man Solna 1991
0 Kristina Ekhierta - Kvinna Stockholm 1970
0 Klara Skantze Kvinna Vallentuna 2000
0 Magnus Leander Mantra Sport Man Enskede 1975
0 Jenny Axelsson Kvinna STOCKHOLM Sverige 1974
0 Karin Ebert Kvinna Tyresö 1976
0 Rikard Lindström Man Söderby 1988
0 Emma Hedblom Kvinna Söderby 1989
0 Samuel Kjellberg Lindfors Man Stockholm 1987
0 Paul Davies Man Stockholm 1974
0 Arja P Riddartorps IK Kvinna Vendelsö 1953
0 peter Thunvall ikj haninge skidor Man ösmo 1976
0 Victor Lidbom Södertörns CK Man Sköndal 1987
0 Josefin Lidbom Kvinna Stockholm 1988
0 Christoffer Hjälmroth Bovan IK Man Älvsjö 1983
0 Lotta Yrlid DBK Kvinna Dalarö 1965
0 Marlene Larsson Schell Kvinna DalarÖ 1974
0 Helena Envall Bauhaus sportklubb Kvinna Tyresö 1975
0 Jeroen Thur Unionen CK Man Stockholm 1969
0 Johan Fogelberg Unionen CK Man Stockholm 1971
0 Per Lund Unionen CK Man Skarpnäck 1980
0 Martin Svanström Man Sollentuna 1979
0 Alexander Bode Man Stockholm 1991
0 Daniella Svanström Kvinna Sollentuna 1984
0 Kevin Malmgren Man Hägersten 1991
0 Marie Lindberg Dalarö SK Kvinna Dalarö 1971
0 Camilla Ekehov Kvinna Smedjebacken 1988
0 Karl Köhler Man Ludvika 1987
0 Ann Malmerfelt Friskis & Svettis Stockholm Kvinna Bromma 1958
0 Mathilda Ahlberg - Kvinna Tyresö 2000
0 Mats Ahlberg - Man Tyresö 1959
0 Zakaria Hersi N/A Man Stockholm 1985
0 Ulrika Larsson Kvinna Enköping 1972
0 Emma Eriksson Kvinna Bålsta 1990
0 Pernilla Aronsson-Jensen Kvinna Enköping 1982
0 Emma Skårvall Kvinna Järna 1985
0 Ronja Josefsson Kvinna Järna 1987
0 Karina Jernström Kvinna Tystberga 1960
0 Malin Storm Kvinna Stockholm 1981
0 Patrik Söderkvist Man Lidingö 1979

Sprint / Motion 18-19 år

Inga anmälda
Startnummer Namn Klubb Klass Kön Ort Födelseår

Sprint / Motion Stafett

Startnummer Namn Klubb Lag Klass Ort Födelseår
0 Björn Yrlid Dalarö SK Team Yrlid Dalarö 1967
0 Lollo Strandberg Mamma, pappa, barn Ingarö 1988
0 micael dahlberg Rosenön Rosenön 1 nacka 1972
0 Anders Svensson Nipples united Nipples united vendelsö 1976
0 Rebecka Kedvall Team Kedvall Upplands Väsby 1994
0 Per Kedvall Team Kedvall Upplands Väsby 1961
0 Annika Kedvall Team Kedvall Upplands Väsby 1967
0 Pia Berkman Team Berkman Team Berkman Huddinge 1953
0 Hans Berkman Team Berkman Team Berkman Nässjö 1951
0 Erik Berkman Team Berkman Team Berkman Stockholm 1986