Anmälda till Strängnäs Halvmaraton 2022 Avancerad sök

Namn Klubb Kön Ort Födelseår
Nicklas Sjölin Man Åkers Styckebruk 1984
Emil Antonsson Man Sundbyberg 1981
Tomas Sellström Insjön Man INSJÖN 1966
David Angelsen Kilometerslukarna LK Man MARIEFRED 1975
Josefine Johnsson Eskilstuna Friidrott Kvinna Eskilstuna Friidrott 2002
Tommy Swing If Linnéa Man Stockholm 1973
Jacob Zachrison Man Lidingö 1976
Michael Lagerman Ärla SK Man Stallarholmen 1969
Oskar Larsson Örebro aik Man Örebro 1990
Amer Kadic Man Mariefred 1987
Markus Munkhammar Ludvika FFI Man Ludvika 1989
Fredrik Olsson Man Klässbol 1983
Michael Ah-King Man Järna 1976
Max Lager Man Åkers Styckebruk 1991
Mattias Tenland Växjö AIS Man Bromma 1991
Mats Karlsson Pfizer Strängnäs Man Strängnäs 1975
Isaac Sundin Karlsson Länsförsäkringar Fastighetsförmedling Man Strängnäs 2001
Björn Svensson Västerås LK Man Västerås 1994
Roger Carlsson Västerås LK Man Västerås 1975
Eva-Maj Erneby Västerås LK Kvinna Västerås 1988
Åsa Ekblad Kvinna Västerås 1972
Anton Suontausta Köping Man Koping 1989
Fredrik Oskarsson Hitachi Energy IF Man Ludvika 1988
Patric Söderberg Man Västerås 1995
Michael Åkerström Man Västerås 1995
Linus Selwin Man Nässjö 1997
Per Lundström VÄSTERÅS LK Man VÄSTERÅS 1974
Adrian Irimiea Man Stockholm 1987
Daniel Kedem Man Göteborg 1978
Jonatan Alvaeus Upsala IF Man Upsala IF 1990
Lukas Hellström Man Eskilstuna 1994
David Rosenborg Man Bromma 1970
David Eriksson Köping Man Köping 1989
Henrik Sandén Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1982
Johan Norén Kliv kliv överlev Man Enköping 1988
Rickard Andersson IF Linnéa Man Sollentuna 1972
Tove Bergström Kvinna Stockholm 1990
Sebastian Weidenhielm-Lindén PULSKLUBBEN Man Hägersten 1986
Emilia Borin Hållsta runners Kvinna Eskilstuna 1999
Ken Nordström Ärla SK Man Eskilstuna 1965
Kenneth Back Man Borlänge 1972
Michael Larsson Team Sméstan Triathlon Man Eskilstuna 1972
Oscar Lennell Strängnäs-Malmby OL Man Strängnäs 2007
Caroline Gustavsson Kvinna Nyköping 1981
Anders Wigzell Man Vällingby 1973
Josefin Gutke Race & Shine Sports club Kvinna Sköndal 1983
Dag Sandblom Örebro AIK Man ÖREBRO 1965
Jonathan Sandblom Uppsala Man UPPSALA 1993
Nathan Tanner-Malmén Enhörna IF Man Enhörna 1977
Marika Scheele Ingen Kvinna Hägersten 1971
Martin Åhlenius Västerås LK Man Västerås 1979
Magnus Göthlin Vänge Lonesome Runner Man Vänge 1971
Elin Lundberg Enköping AIF Kvinna Enköping 1988
Andrew Plummer Man Eskilstuna 1980
Malin Cidh EAI Kvinna Enköping 1983
Magnus Jacobsson EAI Man Enköping 1971
Alexander Eriksson Man Sala 1988
Tomas Åkerstedt IFK Lidingö SOK Man Lidingö 1980
Marko Suonpää Enköpings AIF Man Enköping 1982
André Engström Man Eskilstuna 1995
Mattias Andersson Man Hägersten 1974
Maria Eklånge Malmköping Kvinna Malmköping 1980
Kim Oskarsson Enhörna if Man Södertälje 1993
Chris Walter Enhörna Kvinna Östertälje 1960
Dan Bohman Man Strängnäs 1985
Rikard Lagerström Ärla IF Man Eskilstuna 1970
Urban Pettersson Tunafors IK Man Strängnäs 1969
Annica Sandqvist OK Klemmingen Kvinna Gnesta 1971
Ulrik Karlsson Enhörna IF Man Södertälje 1978
Carola Häggh Enhörna IF Kvinna Järna 1965
Victor Häggh Enhörna IF Man Järna 2002
Jimmy Nilsson Enhörna IF Man Nykvarn 1995
Anna Forsström Enhörna IF Kvinna Södertälje 1977
Sten Hellmark Enhörna Man Mariefred 2008
Daniel Hellmark Enhörna Man Mariefred 1982
Niklas Magnfält Axa sports club Man Nässjö 1971
Ivan Jozic Enhörna IF Man Södertälje 1987
Staffan Dahlgren Enhörna IF Man Nykvarn 1971
Carin Brink Elins hejaklack Kvinna STOCKHOLM 1971
Fredrik Langdal Man Lidingö 1972
Renée Luks Kvinna Eskilstuna 1979
TERESA WULFF If Linnéa Kvinna LIDINGÖ 1994
Magnus Claesson Eskilstuna Man Eskilstuna 1981
Jakob Junker Ärla IF Man ESKILSTUNA 1990
Ulf Svensson IF Linnéa Man Stockholm 1965
Malin Sundin Runacademy Kvinna Västerås 1986
Tobias Persson Strängnäs löparklubb Man Strängnäs 1975
Conny Andersson Runacadamy IF Man Vendelsö 1972
Gunnar Andersson Grötgårds BK Man Täby 1956
Carl Berzell Man Stockholm 1990
Mikael Karlborg Hedrén Man Järfälla 1980
Petra Nordling Kvinna Strängnäs 1974
Andreas Pettersson Ärla SK Man Eskilstuna 1982
Joao Caldas Man Hässelby 1984
Carmen Wargborn Norra Stockholm Endurance Kvinna TÄBY 1977
Lina Östling Strängnäs löparklubb Kvinna Strängnäs 1981
Sonny Johansson Enköpings AI Man Enköping 1983
Jörgen Jonsson Tjalve FIF Man Norrköping 1979
Joakim Rosendal Ärla SK Man Eskilstuna 1991
Love Berzell OK Ravinen Man Nacka 1992
Filip Persson Åtvid Man Bromma 1996
Åsa Lovén Kvinna Södertälje 1979
Jenny Bolander Tjalve FIF Kvinna Norrköping 1980
Petter Berglund Man Strängnäs 1974
Sanna Isosalo Nilsson IFK Nora Kvinna NORA 1986
Martin Nilsson IFK Nora Man Nora 1984
Hamido Qanbari Hammarby Man Södertälje 1995
Oskar Johansson Man Örebro 1990
Nicklas Johansson Norrköping Triathlon Man Skärblacka 1974
Ki yuk Wong Kvinna Jordbro 1992
Thomas Smedberg Runacademy IF Man Enskededalen 1964
Peter Örsbäcken Strängnäs Man Strängnäs 1964
Andreas Anrell Gnesta Man GNESTA 1980
William Anrell IFK Gnesta Man GNESTA 2009
Oskar Asp Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1988
Alexander Öström Ängelholms rodd och kanotklubb Man Nyköping 1997
Fredrik Meckbach Åkersberga Man ÅKERSBERGA 1993
Clas Tägtlund Fredrikshof IF CK Man Täby 1975
Lukas Segersten Enköpings AIF Man Uppsala 2000
Ulf Petersen Team AnyPace Sweden Man Järfälla 1980
Katarina Höglund Kvinna Järfälla 1989
Robin Höglund Järfälla Man Järfälla 1989
Adela Sahiti Kvinna Sandviken 1976
Mattias Eriksson Ingen Man Strängnäs 1980
Pontus Lindholm Strängnäs Löparklubb Man Mariefred 1994
Erika Roos KFUM Uppsala Survival Kvinna Björklinge 1979
Patrik Söderman KFUM Uppsala survival Man Uppsala 1982
Staffan Olsson Linköping Man Linköping 1980
Lars-Henric Mörtstedt Runacademy IF Man Mariefred 1980
Markus Kalén Man Mariefred 1977
Fredrik Hartman Örebro AIK Man Örebro 1968
Marie Dasler IF Start Kvinna Örebro 1968
Jesper Boberg Man Strängnäs 1987
Patric Järleskog Axa Sports Club Man Eskilstuna 1966
Matz Ågehäll Norrköpings Triathlon Man Kolmården 1968
Uno Steiner Trosa Man Trosa 1948
Jörgen Gustafsson Trosa Man Trosa 1963
Kristian Lampo Västerås Friidrott Man Västerås 1963
Robin Johansson Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1990
Gabriel Stenström BK Ett fyra Man ÖREBRO 1972
Joakim Oskarsson Ifk Nora Man Örebro 1961
Jesper Blomqvist Man Stockholm 1992
Carl Wilhelm Blomstrand Man Strängnäs 1989
Petri Stolt Man Kungsör 1968
Christer Lennell Strängnäs-Malmby OL Man Strängnäs 1972
Emil Edström Lumera AB Man Uppsala 1997
Marcus Bjarnevi Man Eskilstuna 1991
Stefan Ryden Rajden IF Man Åkersstyckebruk 1970
Örjan Östervall NSE Man Åkersberga 1971
Gustav Bratthall Lumera AB Man Stockholm 1994
Robert Hellman Nyköping Man Nyköping 1985
Jonathan McNulty Man Gävle 1996
niclas häggman västerås LK Man kolbäck 1964
Anders Galmén Man Västerås 1984
Sofie Hjärtedal Kvinna Västerås 1985
Robin Isaksson Vivungi Man Bromma 1986
Petra Salokanto Kvinna Eskilstuna 1979
Anders Jörmgård Man Linköping 1981
Martin Widlund Örebro AIK Man Örebro 1975
Rebecca Edgren Kvinna Huddinge 1979
Sigrid Widén Kvinna Huddinge 1984
Aron Nisbel Axa Sports Club Man Bromma 1995
Sarah Hale Kvinna Hägersten 1995
Patrik Nordetun Loddby if Man Norrköping 1985
Anna Fulke Lumera Kvinna Älvsjö 1974
Linda Uller Ålberga GIF Kvinna Ålberga 1979
Mika Torikka Umara Sports Club Man Hölö 1970
Ingela Gahne Lumera Kvinna Enebyberg 1964
Oliver Hale Lumera AB Man FALUN 1998
Carina Enqvist Lumera AB Kvinna Skellefteå 1969
Magnus Lindberg Man Solna 1979
Jesper Haglund Man Strängnäs 1974
Rickard Rinaldo Rävbacka Runners Man Gnesta 1984
Emelie Eriksson Rävbacka Runners Kvinna Gnesta 1989
Pernilla Elmgren Ärla SK Kvinna ESKILSTUNA 1991
Maria Nilsson Runacademy IF Kvinna Uttran 1979
Elmina Saksi Tjalve Friidrott Kvinna Norrköping 1980
Arun Uchila Man Eskilstuna 1981
Jennie Deutgen Kvinna Strängnäs 1987
Mats Riehm Man Strängnäs 1981
Madeline Keough Kvinna Sundsvall 1998
Robin Folkö Man Strängnäs 1986
Joakim Thelin Upsala IF Man Uppsala 1987
Therese Anderbro IF Linnéa Kvinna Stockholm 1970
Johanna Vilhelmsson Runacademy IF Kvinna Stockholm 1993
Magnus Malcolm Man Bromma 1975
Julia Roslund Kvinna Kristinehamn 2000
Henrik Anängen LK Nyköping Runners Man Nyköping 1974
Maria Kumpula Kvinna Hallstahammar 1978
Daniel Prembäck Tumultlöparna Man Vällingby 1979
Jesper Lange Tumultlöparna Man Vällingby 1985
Kristina Lännström Kvinna Gnesta 1991
Kajsa Eriksson Kvinna Eskilstuna 1992
Jonas Färnstrand Örebro AIK Man ÖREBRO 1973
Håkan Berg Fibra AB Man Eskilstuna 1967
Joakim Perani Åkersberga spring Man Österskär 1972
Björn Resare Regeringsgatans IF Man STOCKHOLM 1969
Samuel Rönnbrink Pingst Norrköping Man Norrköping 1979
Fredrik Blomgren Bright Shining Light Runners Man värmdö 1971
Erik Adeler Norge Man Hässelby 1979
Hjalmar Hylén Man Hässelby 1985
Matthias Köhler LK TV88/Hell Ultraløperklubb Man Karlskoga 1972
Karl Engström Runacademy IF Man FARSTA 1980
IngMarie Johansson Örebro AIK/ ASICSFrontRunner Kvinna Örebro 1964
Hagbard Knutsson Man Strängnäs 1985
Robert Nordmark Lonesome Runners Man Eskilstuna 1974
Sixten Pettersson Ingen Man Strängnäs 1984
Fredrik Sjöström Eskilstuna IK Man Torshälla 1976
Karl Avedal Runacademy IF Man Kvicksund 1976
Gustav Holmberg Eskilstuna IK Man Eskilstuna 1979
Göran Hansson Eskilstuna IK Man Eskilstuna 1966
Teodor Karlsson Man Eskilstuna 1991
Savannah Ejdenwik Kvinna Solna 1995
Lotta Ejdenwik Mankan Runners Kvinna Mariefred 1963
Per Björkman Strängnäs Löparklubb Man Mariefred 1987
Maria Lindström EAI Enköping Kvinna Enköping 1981
Magnus Lind Man Köping 1981
Lise-Lotte Persson Mariestads AIF Kvinna Töreboda 1976
Mikael Persson Mariestads AIF Man Töreboda 1973
Mats Wangenfors Julita triathlon Man Katrineholm 1965
fredrik blomgren bright shining light runners Man VÄrmdÖ 1971
Kerstin Liljerås Östansjö sk Kvinna Kumla 1967
Magnus Liljerås Östansjö sk Man Kumla 1968
Andreas Sundström Man Skogstorp 1970
David Lunde Nyköpings runners Man Nyköping 1979
Damir Kadic Strängnäs löparklubb Man Åkers Styckebruk 1963
Darren Lovatt Man Järbo 1967
Dan Bäck Kumla SF Man Vingåker 1975
Johan Gustafsson Tjalve FIF Man ÅBY 1976
Agneta Persson Strängäs löparklubb Kvinna STRÄNGNÄS 1958
Amanda Eriksson Kvinna Strängnäs 1994
Malin Jordell Mariedal Runners Kvinna Saltsjö-Boo 1961
Sebastian Wiklund Man Skärholmen 1979
Fredrik Ström Runacademy IF Man Söderby 1979
Marie Kasselskog Team Power Woman Kvinna Nykvarn 1977
Oscar Klingensjö - Man Mariefred 1982
Hanna-Maija Rantakylä Kvinna Uppsala 1995
Erik Olsson Uppsala Man Uppsala 1987
Shannon Lehnberg Kvinna Sundsvall 1985
Pascal Brisson Man SUNDSVALL 1970
Philip auru Man Trosa 1990
Helena Karlsson Kvinna Nykvarn 1977
Krister Axner Man Bromma 1969
Felix Dobler - Man Falun 2003
Marta Hårdstedt Kvinna Mariefred 1972
Börje Liljekvist PT Consulting Man Torshälla 1959
Annika Norberg Kvinna Årsta 1973
Johannes Algesten Strängnäs löparklubb Man Strängnäs 1985
Tobias Magnusson IK NocOut.se Man Hägersten 1989
Ellinor Hogrell Runacademy IF Kvinna Mariefred 1968
Fredrik Kempe Man STOCKHOLM 1978
Fredrik Angenent Man Strängnäs 1993
Therese Arnewing Kvinna Bromma 1984
Sofie Kalldin Kvinna Strängnäs 1988
David Nordström Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1986
Elin Wilson Kvinna Saltsjö-Boo 1978
Mattias Jöhnemark Shanghai Runners Man Eskilstuna 1968
Andreas Lindberg Man Eskilstuna 1974
Anders Westerholm Runacademy IF Man Mariefred 1970
Lucas Andersson Enköping Man Enköping 1986
Micael Johannssen Strängnäs CK Man Strägnäs 1970
Yavar Biranvand Västerås LK Man Fagersta 1990
Kristoffer Avci Nåmark Man Stockholm 1987
Jonas Burman - Man Strängnäs 1982
Mathilda Edmark FK Studenterna Kvinna Stockholm 1992
David Carlson Strängnäs löparklubb Man Strängnäs 1987
Mattias Dahlgren Hållsta Runners Man Hållsta 1983
Martin Karlsson Strängnäs Man Strängnäs 1989
Isabella Rosén Kvinna Hägersten 1992
Erik Holmberg Strängnäs Löparklubb Man Strängnäs 1984
Andreas Westberg Man Sundbyberg 1976
Erik Arumskog Enhörna IF Man Södertälje 1987
Anders Ågren Man Stockholm 1986
Emil Kalldin Te Man Strängnäs 1987
Stefan Rodriguez Enköpingspolisens IF Man Enköping 1974
Tony Hodge Ängby Runners Man HÄSSELBY 1975
mikael malm Metalmusikens vänner Man Huddinge 1988
Jesper Borin Hållsta runners Man Hållsta 1972
Ove Ewaldsson Man ÄLVSJÖ 1960
Mikael Håkansson Man Hägersten 1992
Ylva Lindgren Eskilstuna Kvinna Eskilstuna 1968
Johannes Lampinen Man Nykvarn 1985
Ryszard Lorenc Man Hölö 1978
Annie Sande Kvinna Mariefred 1986
Emil Stålknapp Man Järfälla 1986
Oskar Cottman Man Farsta 1989
Felicia Färjsjö Kvinna Mariefred 1994
Albin Einarsson Man Mariefred 1988
Eugenio Åhlander Tacna Runners Man Sundbyberg 1987
Mattias Ekblad Västerås Löparklubb Man Västerås 2005
Björn Offerman Västerås Swimrun Man Västerås 1983
Anders Ekblad Västerås Löparklubb Man HUDDINGE 1964
Dan Hedlin Man SOLNA 1960
Joel Wallin Man Vendelsö 1981
Johnny Sageborn Gnesta Man Gnesta 1981
Mattias Gunnari FK Studenterna Man 1988
Jose Taveras FK Studenterna Man Lidingö 1991
Juan Gonzalez Man mariefred 1976
Martin Carlsvärd Mikkeller Running Club Man Enköping 1989
Harald Nordby Strängnäs Löparklubb Man STRÄNGNÄS 1964
Dan Reuterswärd Viggbyholms Segelsällskap Man Danderyd 1969
Kaisa Bohman Kabo Racing Kvinna Katrineholm 1982
Ivar Lyttkens Man Uppsala 1999
Nils Jönsson Högdalen BOIS Man BANDHAGEN 1989
Fredrik Häggkvist Köpingskamraterna Man Köping 1987
Sofie Grundberg Kvinna ESKILSTUNA 1973
Maria Tornmarker Team Power Woman Kvinna Nykvarn 1977
Sandra Marinilli Bromma Kvinna Bromma 1974
Monika Marcus Runacademy Kvinna Tullinge 1984
Tomas Wedin Nykvarn Man Nykvarn 1985
Las Stensgård Man STRÄNGNÄS 1972
Erik Netz Eskilstuna Trailklubb Man Torshälla 1981
Till anmälan för Strängnäs Halvmaraton 2022