Anmälda till Lilla Kilsbergsleden 2019 Avancerad sök

Lilla Kilsbergsleden (till Tove Angers minne)

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Ester Bergström 2,1km Kvinna Örebro 2010
Marte Gerdevåg Kfum Örebro 1,2km Kvinna Örebro 2014
Ella Lindh ÖSIF 3km Kvinna Örebro 2008
Agnes Lindh ÖSIF 3km Kvinna Örebro 2009
Josef Stenius Ok gränslöst 2,1km Man Örebro 2012
Lillemor Rex 1,2km Kvinna Örebro 2012

Motion ungdom 1,2km

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Kewin Larsson Kungsörs SK Män Man Arboga 2009
Ebba Wittrin Kvinnor Kvinna Örebro 2014
Ebbe Bergström Män Man Örebro 2014
Kid Larsson Arboga Män Man Arboga 2012
Malva Nilson Karlslunds IF SF Kvinnor Kvinna Örebro 2013
Valter Sundin Män Man Linköping 2013
Melker Lindqvist Män Man Örebro 2011
Elias Gräsberg Ekström Nora Män Man Nora 2010
Ebba Gräsberg Ekström Nora Kvinnor Kvinna Nora 2012
Olle Skoog. Carlsson Finspångs AIK Friidrott Män Man Finspång 2010
Charlie Svanegård IF Göta Kvinnor Kvinna Karlstad 2012
Oliver Grufman Män Man Örebro 2013
Alvin Björk Upsala IF Män Man Uppsala 2013
Junia Lindblad Pelow Ingen Kvinnor Kvinna Stora Mellösa 2012
Tuva Lindblad Pelow Ingen Kvinnor Kvinna Stora Mellösa 2012

Motion ungdom 2,1km

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Axel Sjöholm Garphyttans IF Män Man Vintrosa 2010
Meja Nilson Karlslunds IF SF kvinnor Kvinna Örebro 2009
Fanny Eliasson kvinnor Kvinna Nora 2009
Edvin Wallgren Åsbro GoIF Män Man Åsbro 2009
Svante Pettersson Män Man Örebro 2012
William Sallros OK Milan Man Nora 2010

Motion ungdom 3km

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Hampus Östring KFUM Friidrott Örebro Man Man Örebro 2008
Albin Wallgren Åsbro GoIF Man Man Åsbro 2007
Måns Dahlberg IF Start Man Man Örebro 2009
Love Bergström IF Start Man Man Örebro 2008
Sebastian Grufman Man Man Örebro 2009
Rasmus Grufman Man Man Örebro 2006

Motion ungdom 5km

Namn Klubb Startgrupp Klass Kön Ort Födelseår
Julius Forsell Hällefors LK Herr Man Hällefors 2006
Rasmus Sundin Herr Man Linköping 2009